Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gano-n meccsek mennek el.... Ezt csak itt nálunk látják így? Washingtonban másképp gyártanak szemüveget?apeszos
ebben az idényben a végére mindegy volt, következőre mindenképp jönni fog, illetve kell jönnie egy új kickernek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gano-n meccsek mennek el.... Ezt csak itt nálunk látják így? Washingtonban másképp gyártanak szemüveget?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv mindenkinek! Kissé elhallgattam mostanság, vizsgaidőszak van... 😕 Csatlakozok apeszos holle anyó fricska klubjához és agent T jó híreinek is örülök! Reméljük idén legalább egy pozitív mérlegű szezonnak is örülhetünk majd...nexion218
Idén?! Ja, 2011... Ebben a szezonban is úgy indult. De folytatódik a rebuilding. Ha Kyle marad, akkor kinéz egy Frisco időszak nekünk is....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Üdv mindenkinek! Kissé elhallgattam mostanság, vizsgaidőszak van... 😕 Csatlakozok apeszos holle anyó fricska klubjához és agent T jó híreinek is örülök! Reméljük idén legalább egy pozitív mérlegű szezonnak is örülhetünk majd...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hé-hó.

Boldog új évet, emberek.
Remélem mindenhol javulnak jövőre a dolgok.
nálunk igen, úgy néz ki.agent T
igen, csatlakozom. mindképp. 'szerencsés' visszatérést

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 Amerikában is jegyeznek minket... 😀
www.americannewsnow.comapeszos
Végül is mi a bánat ez az oldal? Magyarul van a cikk? 😀Bjoca
Nem. A mi oldalunkról van idézve egy-két cikkből.
Arra én sem jöttem rá miféle lehet. Valami hír összesítő.... Azt tudom, hogy a hivatalos amerikai Redskins oldalon is nyilvántartásban vagyunk, lehet hogy onnan való. Két hete intézik az official stamp-ot nekünk.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
😀 Amerikában is jegyeznek minket... 😀
www.americannewsnow.comapeszos
Végül is mi a bánat ez az oldal? Magyarul van a cikk? 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 Amerikában is jegyeznek minket... 😀
www.americannewsnow.com
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
hé-hó.

Boldog új évet, emberek.
Remélem mindenhol javulnak jövőre a dolgok.
nálunk igen, úgy néz ki.agent T
Viszont nektek is 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hé-hó.

Boldog új évet, emberek.
Remélem mindenhol javulnak jövőre a dolgok.
nálunk igen, úgy néz ki.agent T
Neked is barátom. Örülök a jó hírnek.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
hé-hó.

Boldog új évet, emberek.
Remélem mindenhol javulnak jövőre a dolgok.
nálunk igen, úgy néz ki.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért megverhetnénk az anti-motivált giantset. drága sógorjelöltemnek egy kis fricska jó lenne 😊 az a 6 pick felhasználható azért, remélem albertért kapunk vmit még. mondjuk várom a to vagy buress off season signingot 😀 csak h még egy évre el legyünk baszvaa.kacsa
Megverhetnénk.... Lehet kozmetikázni a W-ket, és a statisztika már nem is lesz olyan csúnya. Emlékszel mi volt a hónap elején, mikor először akartad fricskázni a sógort? Na, az ne legyen. 😀 Azt kívánom cáfoljon rám Rexy, és verjük el az óriásokat. Én is szeretnék fricskázni, csak én Holle anyót.....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért megverhetnénk az anti-motivált giantset. drága sógorjelöltemnek egy kis fricska jó lenne 😊 az a 6 pick felhasználható azért, remélem albertért kapunk vmit még. mondjuk várom a to vagy buress off season signingot 😀 csak h még egy évre el legyünk baszva
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljesen egyetértek kacsával. Annyi kiegészítéssel, hogy Moss is csak a végére jött bele, mikor már minden mindegy volt, Cooley teljesítménye meg egyenesen katasztrófa volt. Ahhoz képest, hogy a legbiztosabb célpontnak kellett volna lennie Captain Chaos-nak, több labdát dobott el idén, mint eddig összesen. Armstrong, ha kinövi az újoncságot jó lehet, de nem értettem, hogy miért nem lehetett kipróbálni Austint, vagy Banks-et. Hiszen láttuk, hogy RoyDel Williams sem volt -enyhén szólva- csúcs. Kyle szerencsétlenkedései az offense-el és a védelem lassú átállása együtt sok volt. Nem is értem, hogyan várhattak csodát McNabbtől. Grossman első meccse jó volt, kikaptunk. A második szar volt, nyertünk. A harmadik sem oszt-szoroz, mert három meccs után azt mondani, hogy jobb mint McNabb, az erőteljes túlzás. Nem tudom mi lehet a háttérben, de ezekkel a játékhívásokkal (amiben Donovan is benne volt rendesen) McNabb jobb teljesítményre lett volna képes. Az idő majd eldönti Rexy értékét, de attól tartok rámegy a következő idényünk is.

Ja, majd elfelejtettem: új CB jött a szentektől, Reggie Jones. Ha úgy teljesítene mint Brown.....

Boldog újévet minden 'skins szurkolónak, és minden idetévedőnek!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
olvasgattam McNabbel és a helyzetével kapcsolatos dolgokat, gondoltokat, innen-onnan, de ezzel a kommenttel egyetértek : "...Kyle faced the media and met with Mcnabb. Seems to me he was trying to work this out, however Mcnabb goes on his radio show and backs his agent. Hmmm-talking about respect when you can't tell a man to his face that you back his agent and also airing the dirty laundry on your radio show. Kyle, and I don't care for him, has the offensive production up, and Grossman has gave us the opportunity to win. What's wrong with that? As a grown man how long does it take McNabb to quit whining? Look at McNabb's numbers the last three years and you'll see a steady decline. Why do you think the Eagles traded him to a division team? They knew he was done! He got benched in Philly too-what does that say? Keep an open mind and look at ALL the facts, and both sides. The Shanahans were hired to rebuild and win, and that means getting rid of dead weight. If McNabb had played better we wouldn't be discussing this."
nem tudok hozzátenni semmit, telibetalálta a lényegetsapka
Ha jobban játszott volna. Csak ennek azért több oka is volt. És hogy az Eagles-ben rosszul játszott volna az utolsó 3 évben, az nézőpont kérdése, mert ennél biztos jobb volt. Ha meg mégis rossz volt, az megintcsak az edzőinket minősíti, mert akkor minek hozták ide? Most már tényleg szabadulni kell tőle, de én azért nem Grossman-el képzelem el a jövőt....apeszos
Csak a tényszerűség kedvéért, az nem igaz hogy McNabb statjai romlottak volna az utóbbi években: a 2009-es a karrierje 3. legjobb éve volt a qb rating alapján és szerintem összességében is: 3553yd, 22TD, 10int, 92,9-es rating). 2004-ben volt jobb (104.7 rate, 31TD-8 int) és 2006-ban (akkor csak 10 meccset játszott).
Gyakorlatilag egész pályafutása alatt stabilan hasonló számokat hozott: 60% körüli pontosság, kb fele annyi int mint TD passz, 85-90 körüli rating.

Az idei évben 2 statisztikában rontott kiemelkedően: 15 int (ilyen sokat sose dobott) és erre csak 14 TD passz jutott. Először fordult elő vele, hogy több int-et dobott mint TD-t (még újonc évében is 8-7 volt). Úgyhogy ez inkább úgy igaz, hogy az idei évben romlottak le a számai, amivel talán rászolgált a benchelésre, de ennek nemigen volt előjele a korábbi években. Emlékezzünk vissza a trade idejére amikor a sok amerikai "szakértő" minket hülyézett le, hogy elcseréltük Donovant egy ilyen év után, és azt írták, hogy az érkezésével a SB lehet a cél, mert akkorát fog dobni a támadójátékon.

A 2008-as benchelés meg szvsz egyáltalán nem hasonlított az idei benchelésekre: egyrészt az csak Ravens ellen mutatott kilátástalan félidőnek volt köszönhető (8/18, 59yd, 2 int) és nem annak hogy tartósan rosszul játszott volna, sőt abban az évben jelentős része volt abban hogy NFC döntőig jutott a csapat. Volt pár rossz meccse 08-ban (Ravens, Bengals), de amikor kellett összekapta magát és jól játszott.BleedingGreen
én úgy gondolom h nem donovannal volt a baj. elkapók santit leszámítva használhatatlanok voltak, (armstrong aranyos meg minden de nem kezdő kaliber) futójáték elején egyáltalán nem volt, és folyamatosan hátrányban játszott. sztem ennek tudható be a sok int és a kevés td. ha a védelem úgy teljesített volna ahogy mindenki gondolta (top10 D volt évek óta) akkor sztem teljesen más lett volna a leányzó fekvése. mindegy késő ezen bánkódni, remélem h ahová megy lesz még 2 jó éve, de legalábbis sikeres, mert egy szerethető emberről van szó
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
olvasgattam McNabbel és a helyzetével kapcsolatos dolgokat, gondoltokat, innen-onnan, de ezzel a kommenttel egyetértek : "...Kyle faced the media and met with Mcnabb. Seems to me he was trying to work this out, however Mcnabb goes on his radio show and backs his agent. Hmmm-talking about respect when you can't tell a man to his face that you back his agent and also airing the dirty laundry on your radio show. Kyle, and I don't care for him, has the offensive production up, and Grossman has gave us the opportunity to win. What's wrong with that? As a grown man how long does it take McNabb to quit whining? Look at McNabb's numbers the last three years and you'll see a steady decline. Why do you think the Eagles traded him to a division team? They knew he was done! He got benched in Philly too-what does that say? Keep an open mind and look at ALL the facts, and both sides. The Shanahans were hired to rebuild and win, and that means getting rid of dead weight. If McNabb had played better we wouldn't be discussing this."
nem tudok hozzátenni semmit, telibetalálta a lényegetsapka
Ha jobban játszott volna. Csak ennek azért több oka is volt. És hogy az Eagles-ben rosszul játszott volna az utolsó 3 évben, az nézőpont kérdése, mert ennél biztos jobb volt. Ha meg mégis rossz volt, az megintcsak az edzőinket minősíti, mert akkor minek hozták ide? Most már tényleg szabadulni kell tőle, de én azért nem Grossman-el képzelem el a jövőt....apeszos
Csak a tényszerűség kedvéért, az nem igaz hogy McNabb statjai romlottak volna az utóbbi években: a 2009-es a karrierje 3. legjobb éve volt a qb rating alapján és szerintem összességében is: 3553yd, 22TD, 10int, 92,9-es rating). 2004-ben volt jobb (104.7 rate, 31TD-8 int) és 2006-ban (akkor csak 10 meccset játszott).
Gyakorlatilag egész pályafutása alatt stabilan hasonló számokat hozott: 60% körüli pontosság, kb fele annyi int mint TD passz, 85-90 körüli rating.

Az idei évben 2 statisztikában rontott kiemelkedően: 15 int (ilyen sokat sose dobott) és erre csak 14 TD passz jutott. Először fordult elő vele, hogy több int-et dobott mint TD-t (még újonc évében is 8-7 volt). Úgyhogy ez inkább úgy igaz, hogy az idei évben romlottak le a számai, amivel talán rászolgált a benchelésre, de ennek nemigen volt előjele a korábbi években. Emlékezzünk vissza a trade idejére amikor a sok amerikai "szakértő" minket hülyézett le, hogy elcseréltük Donovant egy ilyen év után, és azt írták, hogy az érkezésével a SB lehet a cél, mert akkorát fog dobni a támadójátékon.

A 2008-as benchelés meg szvsz egyáltalán nem hasonlított az idei benchelésekre: egyrészt az csak Ravens ellen mutatott kilátástalan félidőnek volt köszönhető (8/18, 59yd, 2 int) és nem annak hogy tartósan rosszul játszott volna, sőt abban az évben jelentős része volt abban hogy NFC döntőig jutott a csapat. Volt pár rossz meccse 08-ban (Ravens, Bengals), de amikor kellett összekapta magát és jól játszott.


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Indiánok, Malcolm Kellyvel mi van? Azért mégiscsak második körös pick volt. Azt tudom, hogy újoncként sérült volt sokat, tavaly azért kapott már labdát, idén meg fogalmam sincs mi van vele.deny79
IR-en van a felkészülési időszak ótaBjoca
Pedig azt a sok drop-ot elnézve szükség lett volna rá.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Indiánok, Malcolm Kellyvel mi van? Azért mégiscsak második körös pick volt. Azt tudom, hogy újoncként sérült volt sokat, tavaly azért kapott már labdát, idén meg fogalmam sincs mi van vele.deny79
IR-en van a felkészülési időszak óta

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Indiánok, Malcolm Kellyvel mi van? Azért mégiscsak második körös pick volt. Azt tudom, hogy újoncként sérült volt sokat, tavaly azért kapott már labdát, idén meg fogalmam sincs mi van vele.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
olvasgattam McNabbel és a helyzetével kapcsolatos dolgokat, gondoltokat, innen-onnan, de ezzel a kommenttel egyetértek : "...Kyle faced the media and met with Mcnabb. Seems to me he was trying to work this out, however Mcnabb goes on his radio show and backs his agent. Hmmm-talking about respect when you can't tell a man to his face that you back his agent and also airing the dirty laundry on your radio show. Kyle, and I don't care for him, has the offensive production up, and Grossman has gave us the opportunity to win. What's wrong with that? As a grown man how long does it take McNabb to quit whining? Look at McNabb's numbers the last three years and you'll see a steady decline. Why do you think the Eagles traded him to a division team? They knew he was done! He got benched in Philly too-what does that say? Keep an open mind and look at ALL the facts, and both sides. The Shanahans were hired to rebuild and win, and that means getting rid of dead weight. If McNabb had played better we wouldn't be discussing this."
nem tudok hozzátenni semmit, telibetalálta a lényegetsapka
Ha jobban játszott volna. Csak ennek azért több oka is volt. És hogy az Eagles-ben rosszul játszott volna az utolsó 3 évben, az nézőpont kérdése, mert ennél biztos jobb volt. Ha meg mégis rossz volt, az megintcsak az edzőinket minősíti, mert akkor minek hozták ide? Most már tényleg szabadulni kell tőle, de én azért nem Grossman-el képzelem el a jövőt....apeszos
Neked is köszönöm 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
olvasgattam McNabbel és a helyzetével kapcsolatos dolgokat, gondoltokat, innen-onnan, de ezzel a kommenttel egyetértek : "...Kyle faced the media and met with Mcnabb. Seems to me he was trying to work this out, however Mcnabb goes on his radio show and backs his agent. Hmmm-talking about respect when you can't tell a man to his face that you back his agent and also airing the dirty laundry on your radio show. Kyle, and I don't care for him, has the offensive production up, and Grossman has gave us the opportunity to win. What's wrong with that? As a grown man how long does it take McNabb to quit whining? Look at McNabb's numbers the last three years and you'll see a steady decline. Why do you think the Eagles traded him to a division team? They knew he was done! He got benched in Philly too-what does that say? Keep an open mind and look at ALL the facts, and both sides. The Shanahans were hired to rebuild and win, and that means getting rid of dead weight. If McNabb had played better we wouldn't be discussing this."
nem tudok hozzátenni semmit, telibetalálta a lényegetsapka
Ha jobban játszott volna. Csak ennek azért több oka is volt. És hogy az Eagles-ben rosszul játszott volna az utolsó 3 évben, az nézőpont kérdése, mert ennél biztos jobb volt. Ha meg mégis rossz volt, az megintcsak az edzőinket minősíti, mert akkor minek hozták ide? Most már tényleg szabadulni kell tőle, de én azért nem Grossman-el képzelem el a jövőt....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
S mivel találta telibe ha nem kötözködök nagyon én nem beszélni angolul ugyanis és d-Mc miatt érdekelne, köszönöm a megértést 😊dande
nem szeretném ugyanazt felírni még1x ide, küldtem Pmet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
olvasgattam McNabbel és a helyzetével kapcsolatos dolgokat, gondoltokat, innen-onnan, de ezzel a kommenttel egyetértek : "...Kyle faced the media and met with Mcnabb. Seems to me he was trying to work this out, however Mcnabb goes on his radio show and backs his agent. Hmmm-talking about respect when you can't tell a man to his face that you back his agent and also airing the dirty laundry on your radio show. Kyle, and I don't care for him, has the offensive production up, and Grossman has gave us the opportunity to win. What's wrong with that? As a grown man how long does it take McNabb to quit whining? Look at McNabb's numbers the last three years and you'll see a steady decline. Why do you think the Eagles traded him to a division team? They knew he was done! He got benched in Philly too-what does that say? Keep an open mind and look at ALL the facts, and both sides. The Shanahans were hired to rebuild and win, and that means getting rid of dead weight. If McNabb had played better we wouldn't be discussing this."
nem tudok hozzátenni semmit, telibetalálta a lényegetsapka
S mivel találta telibe ha nem kötözködök nagyon én nem beszélni angolul ugyanis és d-Mc miatt érdekelne, köszönöm a megértést 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam McNabbel és a helyzetével kapcsolatos dolgokat, gondoltokat, innen-onnan, de ezzel a kommenttel egyetértek : "...Kyle faced the media and met with Mcnabb. Seems to me he was trying to work this out, however Mcnabb goes on his radio show and backs his agent. Hmmm-talking about respect when you can't tell a man to his face that you back his agent and also airing the dirty laundry on your radio show. Kyle, and I don't care for him, has the offensive production up, and Grossman has gave us the opportunity to win. What's wrong with that? As a grown man how long does it take McNabb to quit whining? Look at McNabb's numbers the last three years and you'll see a steady decline. Why do you think the Eagles traded him to a division team? They knew he was done! He got benched in Philly too-what does that say? Keep an open mind and look at ALL the facts, and both sides. The Shanahans were hired to rebuild and win, and that means getting rid of dead weight. If McNabb had played better we wouldn't be discussing this."
nem tudok hozzátenni semmit, telibetalálta a lényeget

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DeAngelo Hall Pro Bowl kiválasztott lett.Bjoca
Kint van az oldalon a teljes lista...