Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A fanoldalunk költöztetése megkezdődött. Bjoca hathatós és áldozatos segítségével.... A redskinsfan.hu domain név már él, csak az oldalt kell átköltöztetnem. Kicsit nehézkes lesz, mert éppen kórházban guggolok, és némi átalakítást is szeretnék eszközölni, átláthatóság terén. Kérdés mindenkinek, aki segíteni szeretne.... Ragaszkodjunk a színvilághoz, avagy az nem olyan fontos. A kialakításban is várnék javaslatokat, milyen funkciókat látnátok szívesen..apeszos
Jó a színvilág, de a cikkeknél ne legyen színes alapon az írás (színes betűkkel) 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Természetesen, az általad vázolt építkezés is egy kultúratípus. A " sztárok elvétele" csak gondolatkísérlet, hogy ekkor milyen kimutatható, releváns értékek (értsd: kompetenciák) maradnak a szervezetben. Helmut úgy véli - szíves engedelmével osztom is véleményét -, hogy a "Jets"-típusú franchise jó eséllyel kevés olyan belülről kialakult szervezeti kulturális értéket tud felmutatni, amelyekre hosszan tartó, konzisztens teljesítést lehet alapozni. Milyen szilárd alapot és szerkezeti vázat látsz, amelyre rá tudod építeni, húzni az egész szervezetet - takarítónőtől a franchise QB-ig, a hólapátolótól a HC-ig.
Egy ilyenre Te is rámutatsz - összetartó erő. Hívjuk csoport koherenciának, máris láthatjuk, hogy ebből maximális mértékű szükséges. Egy "összevásárolt" csapatnál nagy a veszély, hogy nem lesz megfelelő mértékű koherencia, ha maga a szervezet nem hordoz kellő mennyiségben és minőségben fontos, alapvető értékeket. Még egy egyébként nagy hagyományú, kiemelkedően eredményes szervezet is megsínyli, ha túl sokáig csak sztárok vásárlásával próbál meg sikereket elérni, és közben nem fejleszti, gondozza saját értékeit. Nagyon úgy tűnik, hogy az amerikai foci manapság kiemelten olyan szervezeteket kíván, amelyek világos, egyértelmű (tulajdonosi) vízióval és az erre alapuló sikeres stratégiát kialakító és megvalósító felső vezetéssel rendelkeznek. (Lehet, régebben is így volt. Egy-két PO-s idény, urambocsá' meglepetés SB-be jutás még nem tesz igazán eredményessé. Urald hosszú éveken keresztül a csoportodat, vagy legalább legyél folyamatosan komoly harcban az uralomért, az már siker.tomi-tomi
azért reménykedem az eredeti kérdésfeltevő is megszólal a témában még, akár itt.
igazából, kicsit az a bajom (természetesen értem amit írsz/mondani szeretnél, és teljesen egyet is tudok vele érteni bizonyos tekintetben), hogy nem különítetted el az írásodban a kétféle lehetséges sémát, igen egy olyan szervezet számára amely abban a fázisban van hogy szükséges kialakítania (újra) egy bizonyos sémaváltást, akkor természetesen azok az értékek, elvárások amiket írsz/írtok teljesen helytállóak (szerintem), de egy olyan franchise számára amely összegyűjtötte a szükséges emberi alapanyagot tudásban és 'értékben' (legyen ez a Jets most), nem hinném hogy szükséges egy maximális mértékű összetartóerő, hogy miért?, mert megvannak a pályán azok az embereik akik kemény éveket lehúztak az adott szinten adott helyen, hogy pontosan tudják mi a dolguk és mit kell csinálniuk, és ezt másnak is el tudják mondani, (igen és ide jön az FO teljes felelőssége a pszichológiai profilokról.) számukra nem szükséges hogy egy adott hely komolyan ráerőltesse az adott értékeit, sőt inkább az adott 'sztár' képes lehet valami jól működő tartalmat áthozni/átvenni a másik szintről.(pl. L. Fletcher), igen tényleg nagy a veszély, hogy félresiklik a próbálkozás valakivel, (FO felelőssége), de egy olyan modellben ahol mindent előlről kezdenek is igen komoly esélye van az összeomlásnak (edzői felelősség?), másik probléma az eredményesség, ebben sem értek egyet. Ebben a sportban egyetlen eredmény van, vagy te vagy a bajnok vagy nem, valaki egyszer írta a Houstonról, hogy az a csapat amely már 5 éve arra vár, hogy most lesz a kiemelkedő éve, vajon ezek a dolgok 10 év múlva kit fognak érdekelni? mert most mondjuk róla, hogy igen ott elkezdtek valamit, nagyonjó-nagyonjó, de nincs eredményük, ez 10 év múlva egyáltalán nem lesz ennyire pozitív. De pl. a Pats-Colts duóval szemben is elég pesszimista vagyok, hol lesznek Manning/Brady nélkül? vagy költői kérdés, a Colts hány pontot tudna csinálni Manning nélkül egy meccsen?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A fanoldalunk költöztetése megkezdődött. Bjoca hathatós és áldozatos segítségével.... A redskinsfan.hu domain név már él, csak az oldalt kell átköltöztetnem. Kicsit nehézkes lesz, mert éppen kórházban guggolok, és némi átalakítást is szeretnék eszközölni, átláthatóság terén. Kérdés mindenkinek, aki segíteni szeretne.... Ragaszkodjunk a színvilághoz, avagy az nem olyan fontos. A kialakításban is várnék javaslatokat, milyen funkciókat látnátok szívesen..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6014818

snyder lehet h megváltozik? kétlem 😊a.kacsa
akkor kezdheti is bizonyítani 😊 ott van kapásból 2 probléma és a cikk is említi őket. kezdésnek megtenné

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6014818

snyder lehet h megváltozik? kétlem 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a houston meccs bejött 😊 csak azt hittem h megnyerjük a hosszabbítást 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
igazam lett vagy igazam lett? 😊a.kacsa
Na bazzz.. A következő idényt a jóslataiddal kezdjük.. 😀 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igazam lett vagy igazam lett? 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
new orleans ma szépen békésen visszavonul a playofftól 😊a.kacsa
Kis optimista.... Most is van valaki a közeledben, akit tudsz oltani?
apeszos ez milyen kérdés volt, természetesen a washingtoni csapatnak kell szurkolnisapka
Nem szurkolok.... A -számomra- legszimpatikusabbnak szorítok. Bárcsak szurkolhatnék.... 😕
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos ez milyen kérdés volt, természetesen a washingtoni csapatnak kell szurkolni 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
new orleans ma szépen békésen visszavonul a playofftól 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy New Orleans-New England SB döntőt szívesen megnéznék 😊Bjoca
Én meg egyiket sem látom szívesen ott. Bár igazából csak a Pats-et neee.
McNabb szerintetek leszáll Floridában?danyly
Nem tudom miért, de nagyon az Atlanta felé hajlok.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez már csak tavasszal derül ki. De nem hinném.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy New Orleans-New England SB döntőt szívesen megnéznék 😊Bjoca
Én meg egyiket sem látom szívesen ott. Bár igazából csak a Pats-et neee.
McNabb szerintetek leszáll Floridában?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egy New Orleans-New England SB döntőt szívesen megnéznék 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kinek szorítunk rézbőrűek?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért ne lehetne esélyük?apeszos
azért mert már az első körben kiesnek 😛, jön majd a nyomás és Cassel levegő után fog kapkodni, pedig még lenne 2-3 lépése, az o-juk legnagyobb korlátja.sapka
Meglátjuk. Szerintem fel fogják szívni magukat.... Tény hogy kurva nehéz bárkinek is Lewis-ék ellen támadni, de kifoghatnak egy gyengébb napot ők is. A legtöbb pénzt egy Kansas-Seahawks SB fizetné... 😀 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Miért ne lehetne esélyük?apeszos
azért mert már az első körben kiesnek 😛, jön majd a nyomás és Cassel levegő után fog kapkodni, pedig még lenne 2-3 lépése, az o-juk legnagyobb korlátja.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kansas? Seattle? Vikings? Detroit? San Francisco?- ezek a csapatok mind későn húznak ahhoz, hogy kimondott top pickjük legyen és találjanak egy igazi irányítót számukra. most hogy nem jött ki Luck, esetleg Panthers még.sapka
A Kansasnek fut a szekér, a Lions meg nagyon eltalált valamit a végére, nem hinném hogy változtatnának, bár ki tudja. A Frisco (nem megbántva őket) nem erősebb a Titans-nél. A Vikings, igen. Oda lehet hogy tényleg csak egy jobb QB kellene.apeszos
igen az erősebb szempontot nem vettem észre, de Kansasnek tényleg megy a szekér, de nem sértésből, de az Sbre reális esélyük nincs, lehet McNabb jó playhívásokkal tudna annyit adni nekik, Detroitban pedig nicns igazi O fal és kb. 3-4 irányítóval játszották le a szezont, a mobilitásra törekedve lenne benne ráció. de a Pantherst még valós esélyesnek érzem ha folytatják Clausen projektet, akkor lenne vele még plusz egy-két évük, ha nincs Luck.sapka
Ha már itt tartunk, én bevállalnám Clausent egy évre Grossman mögé. McNabb, ha a mi szarunkból (most hagyjuk a miérteket 😀) nem tudott várat építeni nehezen fog menni máshol is. A Chiefs-nél Cassel maradni fog szerintem, idén jobbak lehetnek. Miért ne lehetne esélyük? Az idény előtt az utolsó csapat volt akire tettem volna.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pedig erősebb csapathoz nem nagyon tudna menni.apeszos
Kansas? Seattle? Vikings? Detroit? San Francisco?- ezek a csapatok mind későn húznak ahhoz, hogy kimondott top pickjük legyen és találjanak egy igazi irányítót számukra. most hogy nem jött ki Luck, esetleg Panthers még.sapka
A Kansasnek fut a szekér, a Lions meg nagyon eltalált valamit a végére, nem hinném hogy változtatnának, bár ki tudja. A Frisco (nem megbántva őket) nem erősebb a Titans-nél. A Vikings, igen. Oda lehet hogy tényleg csak egy jobb QB kellene.apeszos
igen az erősebb szempontot nem vettem észre, de Kansasnek tényleg megy a szekér, de nem sértésből, de az Sbre reális esélyük nincs, lehet McNabb jó playhívásokkal tudna annyit adni nekik, Detroitban pedig nicns igazi O fal és kb. 3-4 irányítóval játszották le a szezont, a mobilitásra törekedve lenne benne ráció. de a Pantherst még valós esélyesnek érzem ha folytatják Clausen projektet, akkor lenne vele még plusz egy-két évük, ha nincs Luck.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig erősebb csapathoz nem nagyon tudna menni.apeszos
Kansas? Seattle? Vikings? Detroit? San Francisco?- ezek a csapatok mind későn húznak ahhoz, hogy kimondott top pickjük legyen és találjanak egy igazi irányítót számukra. most hogy nem jött ki Luck, esetleg Panthers még.sapka
A Kansasnek fut a szekér, a Lions meg nagyon eltalált valamit a végére, nem hinném hogy változtatnának, bár ki tudja. A Frisco (nem megbántva őket) nem erősebb a Titans-nél. A Vikings, igen. Oda lehet hogy tényleg csak egy jobb QB kellene.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pedig erősebb csapathoz nem nagyon tudna menni.apeszos
Kansas? Seattle? Vikings? Detroit? San Francisco?- ezek a csapatok mind későn húznak ahhoz, hogy kimondott top pickjük legyen és találjanak egy igazi irányítót számukra. most hogy nem jött ki Luck, esetleg Panthers még.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
minden igaz abból, de nem hiszem h tenesseeben kézeli életét mcnabb 😊a.kacsa
Pedig erősebb csapathoz nem nagyon tudna menni. De én elsősorban Ali babára gondoltam...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
minden igaz abból, de nem hiszem h tenesseeben kézeli életét mcnabb 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én úgy tudom VY-ot kitette a Titans. Rosszul tudom? BigAl úgyis visszavágyik Tennessee-be, csere nem lehet? Még McNabb is mehetne....