Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv mindenkinek, így a hosszú hallgatás után!

Hát a rájátszás és Pro Bowl kapcsán két fájó dolog fogalmazódott meg bennem: nem tudtam nem észrevenni, hogy az NFC döntőjét két olyan csapat játszotta, akiket a Redskins megvert. Így vagy úgy, ha hosszabbításban, ha esőben, ha szezon elején, de mindkét meccs után a'skins neve mellett volt a W... Persze tudom, hogy nem 2 meccs a szezon és a PO-hoz (általában) illik legalább pozitív mérleggel szerepelni, de azért mégis...A másik: az NFC Pro Bowl defense-ben 3 és fél (a fél az Landry lenne, mivel 120%-ra veszem, hogy ha nem sérült ott van ő is) Redskin szerepelt, sőt Hall MVP lett. Mindez a förmedvény, yardnyelő, ligatutolsó védelmünkből.... Én esküszöm nem bánnám, ha nem lenne ProBowlerünk, csak januárban is nézhessek Washington meccset... 😕nexion218
Egyenlőre az sem biztos hogy szeptemberben fogsz.... Olvasd el gsn cikkét, nagyon tanulságos. Bár úgy nézem cikk sorozat lesz belőle (hála istennek) nyomon tudjuk követni mi is, földi halandók, hogy mi a búbánatos f.szomat csinálnak lockaut ügyben a fejesek. A ProBowl meg így, ebben a formában inkább kabaré, Hall MVP címe is annyit ér kb. De azért örülünk oszi.... Legalább itt volt egy kis sikerélményünk. Mást nem igazán tehetünk, bíznunk kell Shanahan papában, hogy kitalál valamit, és lesz haszon őszire....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Üdv mindenkinek, így a hosszú hallgatás után!

Hát a rájátszás és Pro Bowl kapcsán két fájó dolog fogalmazódott meg bennem: nem tudtam nem észrevenni, hogy az NFC döntőjét két olyan csapat játszotta, akiket a Redskins megvert. Így vagy úgy, ha hosszabbításban, ha esőben, ha szezon elején, de mindkét meccs után a'skins neve mellett volt a W... Persze tudom, hogy nem 2 meccs a szezon és a PO-hoz (általában) illik legalább pozitív mérleggel szerepelni, de azért mégis...A másik: az NFC Pro Bowl defense-ben 3 és fél (a fél az Landry lenne, mivel 120%-ra veszem, hogy ha nem sérült ott van ő is) Redskin szerepelt, sőt Hall MVP lett. Mindez a förmedvény, yardnyelő, ligatutolsó védelmünkből.... Én esküszöm nem bánnám, ha nem lenne ProBowlerünk, csak januárban is nézhessek Washington meccset... 😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A liga utolsó védelem... 😊 "Hall-Bowl" 😀apeszos
A Redskins védelem dominált a Pro Bowlon, Hall-MVP 😀 :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A liga utolsó védelem... 😊 "Hall-Bowl" 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hankerson sztem jó, nem véletlenül tartja az összes U-s rekordot (pedig egy andre johnson reggie wayne vagy michael irwin is játszott itt)
a.kacsa
kacsa te valamit nagyon tudsz, így az első negyed vége felé... :o (ez az a. hogy jött a nickbe?)sapka
vezetéknevem a-val kezdődik és kacsa a becenevem 😊
édes házasság lett ez így

ja és hankerson tényleg isten, és még U-s is. tökéletes párosítás
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A North teljesen olyan, mintha a 'skins-t látnám..... 😀apeszos
a 'skinsben legalább van két épkézláb ember T poszton 😉, meg egy jó Qb, King Grossman 😀sapka
Te direkt húzol engem.... 😀 No nézd, a végén Locker lesz a megmentő.. 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A North teljesen olyan, mintha a 'skins-t látnám..... 😀apeszos
a 'skinsben legalább van két épkézláb ember T poszton 😉, meg egy jó Qb, King Grossman 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A North teljesen olyan, mintha a 'skins-t látnám..... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hankerson sztem jó, nem véletlenül tartja az összes U-s rekordot (pedig egy andre johnson reggie wayne vagy michael irwin is játszott itt)
a.kacsa
kacsa te valamit nagyon tudsz, így az első negyed vége felé... :o (ez az a. hogy jött a nickbe?)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mit csinálsz majd, ha nem lesz szezon? Remélem lesz.
Ideje lenne megbarátkoznod a hokival😊 Meg persze egyetemi futball, CFL, arénafutball... de az mind nem az NFL, ezt mindannyian tudjuk.agent T
Nem is tudom..... Én úgy érzem lesz NFL. Goodell-ék nem vágják le az aranytojást tojó tyúkot. Csak egy megérzés. Kacsát kéne megkérdezni, ő szokott jósolni.. 😀 Ha mégis elmarad, akkor elsősorban NCAA, CFL, UFL, AFL, van választék. Érdekes módon a "rögbi" idegesít. De leginkább NFL-t néznék....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Alakul, ennyit mondhatok. Minden más felelőtlenség lenne.
Én itt vagyok, legalábbis szinte minden nap olvasok itt meg a fanoldalon is.
A következő szezonra ezerrel itt leszek, azt gondolom.

A nejem egyébként vigyorgott a SB párosítás kapcsán.
Vagy a kedvence nyer (Packs) vagy a pittsburghi csapat, és ez utóbbit se fájlalná. (Pittsburgh Penguins fan a hokiligában. 😊)agent T
Örülök. Mármint hogy alakul... 😊 Jó neked, az én párom a falra mászik ha sportot lát a TV-ben. Ezért van neki külön TV. Aztán mégis a stream-et nézem a PC-n... 😛 😀apeszos
Mit csinálsz majd, ha nem lesz szezon? Remélem lesz.
Ideje lenne megbarátkoznod a hokival😊

Meg persze egyetemi futball, CFL, arénafutball... de az mind nem az NFL, ezt mindannyian tudjuk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Alakul, ennyit mondhatok. Minden más felelőtlenség lenne.
Én itt vagyok, legalábbis szinte minden nap olvasok itt meg a fanoldalon is.
A következő szezonra ezerrel itt leszek, azt gondolom.

A nejem egyébként vigyorgott a SB párosítás kapcsán.
Vagy a kedvence nyer (Packs) vagy a pittsburghi csapat, és ez utóbbit se fájlalná. (Pittsburgh Penguins fan a hokiligában. 😊)agent T
Örülök. Mármint hogy alakul... 😊 Jó neked, az én párom a falra mászik ha sportot lát a TV-ben. Ezért van neki külön TV. Aztán mégis a stream-et nézem a PC-n... 😛 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na igen. A normális domain (köszi joca 😊) és a fizetős tárhely varázsa. Négy böngészőre lett optimalizálva: Opera, Chrome, FF, és IE8. A leglassabb (miért nem lepődök meg ezen... 😀 ) az IE, a leggyorsabb a Chrome.apeszos
A Safari is elég gyors, de pl nem tudtam szavazni vele a Packers győzelemre.
Pofás lett az oldal.😊agent T
Néha csinál ilyet Chrome alatt is, ilyenkor F5.... Mi van veletek Tomi, várunk vissza....apeszos
Alakul, ennyit mondhatok. Minden más felelőtlenség lenne.
Én itt vagyok, legalábbis szinte minden nap olvasok itt meg a fanoldalon is.
A következő szezonra ezerrel itt leszek, azt gondolom.

A nejem egyébként vigyorgott a SB párosítás kapcsán.
Vagy a kedvence nyer (Packs) vagy a pittsburghi csapat, és ez utóbbit se fájlalná. (Pittsburgh Penguins fan a hokiligában. 😊)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem jobb mint a múltkori fakó. 😊 végre egy gyors oldal, ami nem tölt napokig :cool:Bjoca
Na igen. A normális domain (köszi joca 😊) és a fizetős tárhely varázsa. Négy böngészőre lett optimalizálva: Opera, Chrome, FF, és IE8. A leglassabb (miért nem lepődök meg ezen... 😀 ) az IE, a leggyorsabb a Chrome.apeszos
A Safari is elég gyors, de pl nem tudtam szavazni vele a Packers győzelemre.
Pofás lett az oldal.😊agent T
Néha csinál ilyet Chrome alatt is, ilyenkor F5.... Mi van veletek Tomi, várunk vissza....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt hiszem, nagyjából kész az új oldal, kisebb simítások még vissza vannak ugyan, de működik. Vélemények?
redskinsfan.huapeszos
Szerintem jobb mint a múltkori fakó. 😊 végre egy gyors oldal, ami nem tölt napokig :cool:Bjoca
Na igen. A normális domain (köszi joca 😊) és a fizetős tárhely varázsa. Négy böngészőre lett optimalizálva: Opera, Chrome, FF, és IE8. A leglassabb (miért nem lepődök meg ezen... 😀 ) az IE, a leggyorsabb a Chrome.apeszos
A Safari is elég gyors, de pl nem tudtam szavazni vele a Packers győzelemre.
Pofás lett az oldal.😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hiszem, nagyjából kész az új oldal, kisebb simítások még vissza vannak ugyan, de működik. Vélemények?
redskinsfan.huapeszos
Szerintem jobb mint a múltkori fakó. 😊 végre egy gyors oldal, ami nem tölt napokig :cool:Bjoca
Na igen. A normális domain (köszi joca 😊) és a fizetős tárhely varázsa. Négy böngészőre lett optimalizálva: Opera, Chrome, FF, és IE8. A leglassabb (miért nem lepődök meg ezen... 😀 ) az IE, a leggyorsabb a Chrome.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Azt hiszem, nagyjából kész az új oldal, kisebb simítások még vissza vannak ugyan, de működik. Vélemények?
redskinsfan.huapeszos
Szerintem jobb mint a múltkori fakó. 😊 végre egy gyors oldal, ami nem tölt napokig :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mintha tegnap egy árnyalattal (vagy kettővel) világosabb let volna a háttér, mondjuk nekem az jobban tetszett, de pl. a logó nagyon szép, sőt nekem a betűk is tetszenek, dizájnra teljesen jó, de az a lesz kérdés mi kerül fel rá.sapka
Miért, mi kerüljön? Ötletek jöhetnek bőven....apeszos
mondjuk kitűnő írások 😉sapka
Ahhoz olyan is kéne aki ért hozzá... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vélemények?
apeszos
mintha tegnap egy árnyalattal (vagy kettővel) világosabb let volna a háttér, mondjuk nekem az jobban tetszett, de pl. a logó nagyon szép, sőt nekem a betűk is tetszenek, dizájnra teljesen jó, de az a lesz kérdés mi kerül fel rá.sapka
Miért, mi kerüljön? Ötletek jöhetnek bőven....apeszos
mondjuk kitűnő írások 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vélemények?
apeszos
mintha tegnap egy árnyalattal (vagy kettővel) világosabb let volna a háttér, mondjuk nekem az jobban tetszett, de pl. a logó nagyon szép, sőt nekem a betűk is tetszenek, dizájnra teljesen jó, de az a lesz kérdés mi kerül fel rá.sapka
Miért, mi kerüljön? Ötletek jöhetnek bőven....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vélemények?
apeszos
mintha tegnap egy árnyalattal (vagy kettővel) világosabb let volna a háttér, mondjuk nekem az jobban tetszett, de pl. a logó nagyon szép, sőt nekem a betűk is tetszenek, dizájnra teljesen jó, de az a lesz kérdés mi kerül fel rá.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hiszem, nagyjából kész az új oldal, kisebb simítások még vissza vannak ugyan, de működik. Vélemények?
redskinsfan.hu
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cb: CarMichael- érdekes lenne, ez azt jelentené Rogerst kidobnánk, meglepődnék rajta
sapka
Márpedig nem biztos hogy marad.
Nagyon sok pénzbe kerülne a megtartása, és valljuk be nem látszott semmi különbség, amikor Buchanon játszott a helyén negyedannyiért.Bjoca
igen, de szerintem Rogers is tisztában van azzal, hogy ez a szezonja egészen pocsék volt, és ha elmenne, nem vagyok benne biztos hogy tárt karokkal várnák bárhová, ha maradni akarna olcsóért hosszabbítana és ezt gondolom tudja, és így nem fogjuk kirakni 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igazából annyi helyre lehetne racionálisan húzni, hogy ugyis BPA-zni fogunk 😀
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Cb: CarMichael- érdekes lenne, ez azt jelentené Rogerst kidobnánk, meglepődnék rajta
sapka
Márpedig nem biztos hogy marad.
Nagyon sok pénzbe kerülne a megtartása, és valljuk be nem látszott semmi különbség, amikor Buchanon játszott a helyén negyedannyiért.

az éj sötét és tele iszonyattal