Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jön Shaun Rogers vizitre

Mostanában összehozzák a Redskins-t Cameron Newton-al. Nem igazán tudom eldönteni, ez a faszi QB, vagy RB? Vick jelenthet neki... 😀
Cameron Newton highlights 2010 *Previewapeszos
15 centivel és 20 kg-val nagyobb, mint Vick 😛

"TE test, WR sebességgel" ahogy a közvetítésekben mondtákHöri
A Browns nem 4-3-ban játszott? Ugyanott lennénk vele mint Albert herceggel. Fiatalítás mi? 😀
Nekem Newton jobban tetszik mint Vick... Tudom, az irigység csúnya dolog... 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jön Shaun Rogers vizitre
Höri
gondoltam is hogy jönni fog, de ha egészséges marad/lesz, nem is járnánk rosszul vele Nt-ként. kérdés mi maradt még benne, ha majd valaki átnéz barnáktól, fejtsen egy kis véleményt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön Shaun Rogers vizitre

Mostanában összehozzák a Redskins-t Cameron Newton-al. Nem igazán tudom eldönteni, ez a faszi QB, vagy RB? Vick jelenthet neki... 😀
Cameron Newton highlights 2010 *Previewapeszos
15 centivel és 20 kg-val nagyobb, mint Vick 😛

"TE test, WR sebességgel" ahogy a közvetítésekben mondták

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami ilyesmit várok én is. Brown ajánlatra vár úgy tudom, elsősorban a redskinsére. Csak az öregen múlik....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én nem is mondom senkinek, de ezt tudja az öreg is? Különben Beck ide való? Nála Newton és Locker is jobb alternatívának tűnik...apeszos
hát de 3. számú Qb-t ne első körbe húzzunk 😀sapka
Mégis minden szakértő azt mondja, QB lesz. Én jobb szeretnék egy guardot az O#-ba, vagy ha Brown megy akkor Carimit a jobb oldalra. Vagy Heyer helyett mindenképpen... 😀apeszos
de én azt sem értem Brown miért menne el? 😊, elhoztuk egy 3. körért, (és kapunk egy 5.et) de elég butaság lenne egy évre szerződtetni ezért az áldozatért. mellesleg a legbiztosabb pont volt a falban, ezt bizonyítja pár stat is, egy-két évig teljesen jó lenne, és nem vagyok szakértő, de továbbra is az első két körben Wr+OL/Dl-t várok valamilyen sorrendben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én nem is mondom senkinek, de ezt tudja az öreg is? Különben Beck ide való? Nála Newton és Locker is jobb alternatívának tűnik...apeszos
hát de 3. számú Qb-t ne első körbe húzzunk 😀sapka
Mégis minden szakértő azt mondja, QB lesz. Én jobb szeretnék egy guardot az O#-ba, vagy ha Brown megy akkor Carimit a jobb oldalra. Vagy Heyer helyett mindenképpen... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én nem is mondom senkinek, de ezt tudja az öreg is? Különben Beck ide való? Nála Newton és Locker is jobb alternatívának tűnik...apeszos
hát de 3. számú Qb-t ne első körbe húzzunk 😀, míg Beck tisztán backup szintű

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én nem is mondom senkinek, de ezt tudja az öreg is? Különben Beck ide való? Nála Newton és Locker is jobb alternatívának tűnik...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gabbert-et is emlegetik... Azt híresztelik, hogy Shanahan egyenesen "szerelmes" Locker-be, mégis mindíg visszakanyarodnak Newton-hoz. Ha az öreg idehozza Lockert, mi lesz itt megint? Kyle Rexy-be szerelmes, Mike Locker-be.... jujjuj.apeszos
ne mondd el senkinek, de szerintem Locker és Newton sem való az nfl-be, pláne nem ide.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mostanában összehozzák a Redskins-t Cameron Newton-al. Nem igazán tudom eldönteni, ez a faszi QB, vagy RB? Vick jelenthet neki... 😀
Cameron Newton highlights 2010 *Previewapeszos
nem is ez a baj hogy vele, hanem hogy még Lockerral is, és ezért duplán lehet félni....sapka
Gabbert-et is emlegetik... Azt híresztelik, hogy Shanahan egyenesen "szerelmes" Locker-be, mégis mindíg visszakanyarodnak Newton-hoz. Ha az öreg idehozza Lockert, mi lesz itt megint? Kyle Rexy-be szerelmes, Mike Locker-be.... jujjuj.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mostanában összehozzák a Redskins-t Cameron Newton-al. Nem igazán tudom eldönteni, ez a faszi QB, vagy RB? Vick jelenthet neki... 😀
Cameron Newton highlights 2010 *Previewapeszos
nem is ez a baj hogy vele, hanem hogy még Lockerral is, és ezért duplán lehet félni....

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mostanában összehozzák a Redskins-t Cameron Newton-al. Nem igazán tudom eldönteni, ez a faszi QB, vagy RB? Vick jelenthet neki... 😀
Cameron Newton highlights 2010 *Preview
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy szó: rebuilding. Egész idényben az volt a bajunk, hogy nyeltük a yardokat, Hall ellenére alig volt secondary. Landry-vel sem volt az igazi, de Moore-al katasztrófa. Idehoztuk Harrist is dísznek. Az LB-k nem találták a helyüket, nem ment a passz siettetés, bár nem igazán az ember miatt, Orakpo is csak szenvedett. Ez a 3-4 séma váltás nem igazán jött be egyenlőre. A D line, lehet hogy ezért megköveztek, de hiányol egy BigAl-t. Egy jó Albert-et.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
böngészgettem egy-két statisztikai honalpot és a Dl teljesítményéről ez beszédes adat:
Team Adj. Line-Yards RB-Yards Power-Success Power-Rank Stuffed-Stuffed-Rank 2nd Level-Yards 2nd Level-Rank Open Field-Yards Open Field-Rank ,--Team Rank-Sacks-Adjusted Sack Rate
2009- 14.WAS 4.05 4.11 42% 1 19% 15 1.10 10 0.73 14, WAS 5. 40 7.5%
2010- 27.WAS 4.36 4.61 52% 4 16% 26 1.23 25 0.96 25, WAS 30. 29 5.3%
szóval próbáltam az adatokat csoportosítani, de a lényeg , hogy 2009-ben a Dlineunk 14.volt futás ellen és 5. pass ellen, addig 2010-re 27.lett, és pass ellen 30.ik, talán ezt szükséges lenne bővebben kiértékelni. (footballoutsiders)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
más: úgy tudom a napokban érkezett egy új o-line segédedző a Raiderstől (Chris Morgan), ez jó nekünk nem?
sapka
Raidersnél véglegesen váltanak PBS-re nálatok meg ugye ZBS van valszeg ahhoz ért azért jött ide.empty taxi
Remélem ért is hozzá. A 'skins legkritikusabb csapatrésze. Ha sikerülne jelentősen javítani, nagy baj már nem lehet....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
más: úgy tudom a napokban érkezett egy új o-line segédedző a Raiderstől (Chris Morgan), ez jó nekünk nem?
sapka
Raidersnél véglegesen váltanak PBS-re nálatok meg ugye ZBS van valszeg ahhoz ért azért jött ide.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért csak összefutkostak egykét yardot mcfaddenek 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az esetleges távozókról: redskinsfan
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megmondtad. De akkor sem lesz már fiatalabb. Szerintem Kelly és Austin lesz a megoldás Moss mellé....apeszos
a rookiek túlságosan akarnak, meg koncepciókkal játszanak, de bezzeg Galloway egyből befut az endzoneba akármi van/volt.
leszálltam a témáról 😐
más: úgy tudom a napokban érkezett egy új o-line segédedző a Raiderstől (Chris Morgan), ez jó nekünk nem?
illetve valahol láttam egy interjút Kemoeatuval(talán redskins.comon), vazzeg a 6 betűnél hosszabb szavakat nem tudja elsőre kimondani. :/sapka
Kelly már nem rookie... A Raiders-től? Az ő faluk sem valami acélos... 😀 Nem hallottam róla, de attól még így lehet. Ha erősítik az O falat az csak jó... Kemoeatu 😀 Hát nem egy agysebész.....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megmondtad. De akkor sem lesz már fiatalabb. Szerintem Kelly és Austin lesz a megoldás Moss mellé....apeszos
a rookiek túlságosan akarnak, meg koncepciókkal játszanak, de bezzeg Galloway egyből befut az endzoneba akármi van/volt.
leszálltam a témáról 😐
más: úgy tudom a napokban érkezett egy új o-line segédedző a Raiderstől (Chris Morgan), ez jó nekünk nem?
illetve valahol láttam egy interjút Kemoeatuval(talán redskins.comon), vazzeg a 6 betűnél hosszabb szavakat nem tudja elsőre kimondani. :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kell egy 40 éves elkapó a csapatba.... 😛apeszos
látjátok, látjátok, itt leírtátok dzsojít, hogy inkább játsszon egy fiatal, de az igazság feketén-fehéren (de nekem a carbon miatt főleg feketén) látszik. 😛
csak mégegy utolsót, naugyemegmondtam? 😀sapka
Megmondtad. De akkor sem lesz már fiatalabb. Szerintem Kelly és Austin lesz a megoldás Moss mellé....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kell egy 40 éves elkapó a csapatba.... 😛apeszos
látjátok, látjátok, itt leírtátok dzsojít, hogy inkább játsszon egy fiatal, de az igazság feketén-fehéren (de nekem a carbon miatt főleg feketén) látszik. 😛
csak mégegy utolsót, naugyemegmondtam? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mondok nektek valamit, tetszetni fog, főként nekem, mert elsüthetek egy énmegmondtamot...
with Galloway:5-5
after Galloway:1-5
én megmondtam... :cool:sapka
Akkor monnyomámegvalamit, mondjuk 11-5-öt a kövi szezonra légyszi!!!! 😊nexion218
Kell egy 40 éves elkapó a csapatba.... 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
lack of receivers, lack of a running game, bad o-line

Kár volt az egész McNabb biznisz (így). És bármennyire szimpatikus a faszi, sajnos be kell ismernem, hogy jobb lett volna, ha ide se jön. Pedig engem is elkapott a "hype", hogy ProBowl QB a csapatnál, végre lesz valami, tényleg jött egy olyan játékos, aki a kissé gyengécske csapatunkat is a PO-ba tudja vezetni a tapasztalatával tudásával stb. Ehhez képest tényleg ott tartunk, ahol a part szakad: nincs QBnk, sőt súlyos pickekbe került pár hónapnyi reménykedés, ami kb. az 5. hét tájékán el is múlt, mert jött a szomorú igazság: egy új QB nem old meg semmit, főleg nem Donovan. Ettől függetlenül respect neki és sajnálom, mert abszolút profi és olyan típusú karakter, akivel szívesen "reklámozza" az ember a csapatát.nexion218
ezzel az első bekezdéssel nem igazán tudok egyetérteni, szerintem a tény sem igaz, másrészt ha rápillantunk Chicagora, talán egyedül a Qb-nál mondhatjuk ki egyértelműen, hogy jobb, de..., és meddig?
azért azt is kijelenthetjük, hogy nálunk nem igazán volt ennek a probowl qbnak nagy hagyománya, Campbell előtt sem. többségében a futás-oline hozta a meccseket, sajnos elérkeztünk oda, hogy az olineban szükséges a generációváltás, mivel egyes edzők [cenzored] nem pótolták folyamatosan, ezért eredményezett ebben a két évben egészen gyalázatos teljesítményt.
Mostmár úgy vagyok vele, hogy kipróbáltuk, rendben, nincs baj ezzel, de akkor viszlát. és Grossman time, mert erre a game manager lóbálásra tökéletes. és draft, és FA-k az Olineba... és...sapka
De hát akkor végeredményben csak egyetértünk... 😀 Tettünk egy fölös kört és kilyukadtunk ugyanoda: se no-name se ProBowl QB-val nem ment, más csapatrészeket kellene forszírozni. Egy embertől vártuk a csodát, holott a másik húsz pályán lévő illetve ötvenegynéhány játékos sincs a toppon...A csúcsdíszt is legutoljára tesszük a karifára, ha már pöpecül kész a többi ( ez de fos párhuzam volt... 😂 ), nálunk meg még jóformán fa sincs...nexion218
Lassan egy éve hajtogatom, O#, O#..... Ha nem jó az O-line Brady is állhatott volna Rabach mögött, ugyanez az eredmény. A blind side egy rookie-ra lett bízva, akármilyen tehetség és bár elég kiegyensúlyozottan jó teljesítményt nyújtott, van még hová fejlődnie. Végig a szezonban azon kellett parázni, hogy tudnak-e utat nyitni a futónak..... hát nem igazán sikerült. Pedig Torain-en nem múlott. Az elkapói sem könnyítették meg McNabb dolgát, annyiszor eldobálták az elkapható labdát, hogy két szezonra is elég lenne. Armstong még hagyján, de Moss és Cooley is igencsak jeleskedtek ebben. Nem tisztem védeni D-Mac-et, de a teljesítményében vastagon benne volt Kyle önfejűsége, az elkapók tehetetlensége, és egy kis balszerencse is. Nem hiszem, hogy Grossman megoldás lenne hosszabb távon, valahogy az az érzésem, hogy McNabb-et előbb vinnék el szerződéssel együtt, mint Rexy-t UFA-ként.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
mondok nektek valamit, tetszetni fog, főként nekem, mert elsüthetek egy énmegmondtamot...
with Galloway:5-5
after Galloway:1-5
én megmondtam... :cool:sapka
Akkor monnyomámegvalamit, mondjuk 11-5-öt a kövi szezonra légyszi!!!! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson