Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
közben eloltottam a Portis-szentélyemen a gyertyákat, de talán a két legemlékezetesebb jelenetét érdemes mégegyszer megtekinteni, hátha vkinek feledésbemerült 😛:
(erre már én sem emlékeztem): http://www.youtube.com/watch?v=S81PJfMJ5Y8 elsőre...
a másodikról hosszas keresés után nem találtam videót, de az a bizonyos emlékezetes '07es szezon Dallas elleni meccseldöntő Td-jére gondolok 😉
77yard hiányzott a 10k-hoz
valahogy nem hiszem, hogy talál magának csapatot köv szezonra 😐

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért csodálkoztam is h ebbe hogy lehet belekötni 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
akkor félreértettem. bocsánat

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
meglátásom szerint elit rb-ből sokkal több van mint elit cornerbőladam8
de.... kacsa is ezt írta....

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
meglátásom szerint elit rb-ből sokkal több van mint elit cornerből

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mért nem?
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
aha persze...

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gorenak volt minden baja miaminal, de azért csak azt nézd meg h hány shotdown corner van, és elit futó. billen a bili a futók felé
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mondjuk a csere helyett megtartjátok Bailey-t és akkor nem kellett volna Carlos Rogers-t draftolni (hanem például Frank Goret) és yardban ugyanott vagytok + van egy klasszis corner további 8 évigHöri
sajnos ebben van igazság, de azért Rogersnek is hozzávetőlegesen akkora esélye volt beválni, mint Gorenak. vagy ezt is rosszul? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt gondold át mégegyszer. jó játékos portis de ne hasonlítsuk champ bailey-heza.kacsa
csupán abból a szempontból vetettem őket össze, hogy egy eredményes futó> shutdown corner, 0 ponttal még nem nyertek mérkőzést (tudom sarkított)
mert egy támadó'henger' hasznosabb, mint egy -talán- HoF kaliber corner, vagy ennyire rosszul látom? :/sapka
elég rosszul 😛

mondjuk a csere helyett megtartjátok Bailey-t és akkor nem kellett volna Carlos Rogers-t draftolni (hanem például Frank Goret) és yardban ugyanott vagytok + van egy klasszis corner további 8 évig

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt gondold át mégegyszer. jó játékos portis de ne hasonlítsuk champ bailey-heza.kacsa
csupán abból a szempontból vetettem őket össze, hogy egy eredményes futó> shutdown corner, 0 ponttal még nem nyertek mérkőzést (tudom sarkított)
mert egy támadó'henger' hasznosabb, mint egy -talán- HoF kaliber corner, vagy ennyire rosszul látom? :/sapka
elég rosszul 😛

mondjuk a csere helyett megtartjátok Bailey-t és akkor nem kellett volna Carlos Rogers-t draftolni (hanem például Frank Goret) és yardban ugyanott vagytok + van egy klasszis corner további 8 évig

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezt gondold át mégegyszer. jó játékos portis de ne hasonlítsuk champ bailey-heza.kacsa
csupán abból a szempontból vetettem őket össze, hogy egy eredményes futó> shutdown corner, 0 ponttal még nem nyertek mérkőzést (tudom sarkított)
mert egy támadó'henger' hasznosabb, mint egy -talán- HoF kaliber corner, vagy ennyire rosszul látom? :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ezt gondold át mégegyszer. jó játékos portis de ne hasonlítsuk champ bailey-hez
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mivel Bailey idén kapott +4 éves szerződést, annyira nem jött be az az üzletHöri
most ez komoly? hozzávetőleges 6k yardot futott nálunk 6 év alatt, az utóbbi években vállán vitte a támadójátékot. nem jött be? 😊sapka
persze.
Champ a saját korszaka legjobbjai között van a posztján. Portis ettől messze vanHöri
igen, ez igaz,
de Champ játéka közel sem volt akkora hatással a 'Skins-re mint Portisé, sőt azt is megkockáztatom, hogy Denverben sem volt akkora upgrade, mitn Portis votl nálunk, ill. náluk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A vita tárgya: Redskins draft.apeszos
tetszett az írás, de mintha 3. és 4. körünk nem lenne!
és tényleg úgy gondolod, hogy 1/10-re QB-t húzzunk?, nem lenne jobb valaki a DL-be, és második körben egy jobb képességű bennmaradt Wr, vagy egy OL, amilyen mély ebből a két posztból az újoncok (száma), mindkettőre van esély valaki igazán jót elcsípni még, nálam első számú prioritás a védőfal, vagy szerinted a Qb megoldana mindent?, mellesleg nem is igazán tetszik nekem különösképp egyik irányító sem. Game managernek maradhat Grossman, utolsó három meccsen játszott úgy mint McNabb. na ez most nem lett összeszedett, remélem a lényeget sikerült.sapka
Egyébként nem én gondolom így, de szerintem is ez lesz, nem mintha megoldana mindent. Sőt a védelem 31. helye azt jelenti, hogy a jelenlegi játékosállomány nem elég jó a 3-4-hez. Viszont el kellene dönteni melyik csapatrésznél kezdjük az építkezést, mert mindenhová ahová kellene nem lehet draftolni. És ha lesz cap, feldughatjuk Snyder pénztárcáját. Amúgy az a baj, hogy szinte csak Te bízol ennyire Grossmanban, és Beck sem bíztató alternatíva. A probléma pont az, hogy Rexy úgy játszott ahogy McNabb, vagyis nem jól, legalább is nem jobban. Pedig ő állítólag jobban ismeri a Shanahan féle játék szisztémát.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mivel Bailey idén kapott +4 éves szerződést, annyira nem jött be az az üzletHöri
most ez komoly? hozzávetőleges 6k yardot futott nálunk 6 év alatt, az utóbbi években vállán vitte a támadójátékot. nem jött be? 😊sapka
persze.
Champ a saját korszaka legjobbjai között van a posztján. Portis ettől messze van

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A vita tárgya: Redskins draft.apeszos
tetszett az írás, de mintha 3. és 4. körünk nem lenne!sapka
na igen, viszont ötödik körben van kettő is. 5/13, 5/24.DoM
Annyira nem merültem bele, mint mondottam nem értek hozzá. A 3. és 4. kört viszont tudom, de azt meg szándékosan hagytam ki, nem tudhatjuk mi lesz a McNabb projekt sorsa.... Nem ismerem Donovan szerződését, de mintha lenne benne valami arról, hogy mely esetben ugrik a pick. Brown is szabad ügynök, elvileg érte is bejelentkezhetnek...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Portis cut.

Mivel Bailey idén kapott +4 éves szerződést, annyira nem jött be az az üzletHöri
Várható volt. Sajnálom Portist.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mivel Bailey idén kapott +4 éves szerződést, annyira nem jött be az az üzletHöri
most ez komoly? hozzávetőleges 6k yardot futott nálunk 6 év alatt, az utóbbi években vállán vitte a támadójátékot. nem jött be? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Portis cut.

Mivel Bailey idén kapott +4 éves szerződést, annyira nem jött be az az üzlet

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A vita tárgya: Redskins draft.apeszos
tetszett az írás, de mintha 3. és 4. körünk nem lenne!sapka
na igen, viszont ötödik körben van kettő is. 5/13, 5/24.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A vita tárgya: Redskins draft.apeszos
tetszett az írás, de mintha 3. és 4. körünk nem lenne!
és tényleg úgy gondolod, hogy 1/10-re QB-t húzzunk?, nem lenne jobb valaki a DL-be, és második körben egy jobb képességű bennmaradt Wr, vagy egy OL, amilyen mély ebből a két posztból az újoncok (száma), mindkettőre van esély valaki igazán jót elcsípni még, nálam első számú prioritás a védőfal, vagy szerinted a Qb megoldana mindent?, mellesleg nem is igazán tetszik nekem különösképp egyik irányító sem. Game managernek maradhat Grossman, utolsó három meccsen játszott úgy mint McNabb. na ez most nem lett összeszedett, remélem a lényeget sikerült.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A vita tárgya: Redskins draft.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis ismertető csapatunk "városáról"... redskinsfan.hu
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki unatkozna, azoknak egy nagyon rövid kis olvasnivaló, egy kellemes emlékről az idei évről: http://philly.blog.hu/2011/02/26/top_25_pillanat_17_mcnabb_visszaterese