Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De Ryan KerrigenAmadeus91
1/16 (Jax trade) Ryan Kerrigan, Outside linebacker, Height: 6 ft 4 in (1.93 m) Weight: 267 lb (121 kg) College: Purdue
Big Ten Defensive Player of the Year (2010)
Big Ten Defensive Lineman of the Year (2010)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
De Ryan Kerrigen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szvsz elég nagyot nyerne a Pats, ha 128+2/1-ért megkapná az 1/10-etadam8
A Pats az mindíg jól jár, ha trade, akkor gyanús....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szvsz elég nagyot nyerne a Pats, ha 1/28+2/1-ért megkapná az 1/10-etadam8
nem vagyok telhetetlen, én odaadnám 😛, az 1/17et így nem tradelnék úgysem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szvsz elég nagyot nyerne a Pats, ha 128+2/1-ért megkapná az 1/10-et

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én biztos leszek. Jósolni nem akarok, mert ugyan a hivatalos Redskins oldalon is a trade-ben gondolkodnak, de most talán nekünk is jól jönne az 1/10. Kéne egy WR nagyon. Ugyanakkor Brown sem biztos hogy maradni akar, az O fal megint oda lesz. És tényleg kéne egy passrusher Orakpo mellé. Nehéz lesz ez, akármit húz Shanny, semmi nem elég jó....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha jól sejtem ma este draft első kör 😊, végre
marad esetleg valaki legalább 1/10ig?
közben kitaláltam az optimális scenariót, ---> a Pats feljön 1/10-re mondjuk Jordanért, (vagy felőlem akárkiért), és cserébe odaadja 1/28at és 2/1et, tehát ezek birtokában és a 2/10el tudunk 3 embert húzni, OL(2/10re egy jó guard, vagy megpróbálni Wisniewkit(nem így írja))+LB/DL(fasza early második körös tagok vannak)+WR(szintén). és kész.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát pedig nem árt az a túlzott optimizmus. Akik talán gyengébbek mint mi, az Arizona, Carolina, Miami, de inkább egy szinten vannak velünk. A többiek egyenlőre erősebbnek tűnnek, talán még a Vikings hozható, ha nem találnak QB-t. Jó lenne ha Shanny összekalapálna egy ütőképesebb brigádot, mert ez a 3-4 def nem nagyon megy még, támadóegységünk meg szinte nincs is. És most visszaüt a rövid FA piac is.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
REDSKINS 2011 REGULAR SEASON SCHEDULE
apeszos
most akartam bemásolni, de nem rossz ez.
van 6 a csop. riválisok ellen, egy 3-3-al ki lehet ott egyezni
ezen kívül, Arizona, St. Louis (ott), Carolnia (ott), Buffalo (ott), 49ers, Dolphins (ott), Seattle (ott) 😕 , Jets, Pats, Vikings
szóval a Jets-Pats duón (sőt mindegyik itthon van) kívül, leszámítva a Seattle-i meccset az összes hozható túlzott optimizmus nélkül, legalábbis ha az idei formákat vesszük a csapatoknak. Egy pozitív mérleg elvárható lenne, főleg ha rövidebb lesz a TC, öreg Shanny, majd ravaszkodik valamit, szerintem lehetünk optimisták.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
REDSKINS 2011 REGULAR SEASON SCHEDULE

Sun.,Sept. 11 New York Giants 4:15 pm ET FOX
Sun., Sept. 18 Arizona Cardinals 1 pm ET FOX
Mon., Sept. 26 @ Dallas Cowboys 8:30 pm ET ESPN
Sun., Oct. 2 @ St. Louis Rams 1 pm ET FOX
Sun., Oct. 9 BYE --- ---
Sun., Oct. 16 Philadelphia Eagles 1 pm ET FOX
Sun., Oct. 23 @ Carolina Panthers 1 pm ET FOX
Sun., Oct. 30 @ Buffalo Bills (Toronto)4:05 pm ET FOX
Sun., Nov. 6 San Francisco 49ers 1 pm ET FOX
Sun., Nov. 13 @ Miami Dolphins 1 pm ET FOX
Sun., Nov. 20 Dallas Cowboys 1 pm ET* FOX
Sun., Nov. 27 @ Seattle Seahawks 4:05 pm ET* FOX
Sun., Dec. 4 New York Jets 1 pm ET* CBS
Sun., Dec. 11 New England Patriots 1 pm ET* CBS
Sun., Dec. 18 @ New York Giants 1 pm ET* FOX
Sat., Dec. 24 Minnesota Vikings 1 pm ET FOX
Sun., Jan. 1 @ Philadelphia Eagles 1 pm ET* FOX
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez lenne a preseasonunk:
Dates Opponent Time
Aug. 11-15 Pittsburgh Steelers TBD
Aug. 18-22 @ Indianapolis Colts TBD
az első kettő elég durva, a csere O-nkat kinyírja a Pittsburghi csere D, bye-bye Beck 😀
majd a csere secondaryt kinyírja Manning, ha játszik, eddigre megsérül majd az összes T-nk (mert még a csere passrush is erős mindkét csapatnál)sapka
ez nagy tévhit, a Colts 4 év alatt szokott kb 2 preseason meccset nyerni 😉

szóval ellenünk nyugodtan lehet kísérletezni, határszarok leszünk, ezt megígérhetemHöri
Mi is, ezt meg én ígérhetem meg. 😀 Csak mi átmentjük ezt a formánkat a regular-ra is. Az idei rebuilding is bebukott a lockout miatt....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez lenne a preseasonunk:
Dates Opponent Time
Aug. 11-15 Pittsburgh Steelers TBD
Aug. 18-22 @ Indianapolis Colts TBD
az első kettő elég durva, a csere O-nkat kinyírja a Pittsburghi csere D, bye-bye Beck 😀
majd a csere secondaryt kinyírja Manning, ha játszik, eddigre megsérül majd az összes T-nk (mert még a csere passrush is erős mindkét csapatnál)sapka
ez nagy tévhit, a Colts 4 év alatt szokott kb 2 preseason meccset nyerni 😉

szóval ellenünk nyugodtan lehet kísérletezni, határszarok leszünk, ezt megígérhetem

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez lenne a preseasonunk:
Dates Opponent Time
Aug. 11-15 Pittsburgh Steelers TBD
Aug. 18-22 @ Indianapolis Colts TBD
Thursday, Aug. 25 @ Baltimore Ravens 8 p.m. ET
Sept. 1-2 Tampa Bay Buccaneers TBD

az első kettő elég durva, a csere O-nkat kinyírja a Pittsburghi csere D, bye-bye Beck 😀
majd a csere secondaryt kinyírja Manning, ha játszik, eddigre megsérül majd az összes T-nk (mert még a csere passrush is erős mindkét csapatnál)
majd szokásos baltimore-i erőfelmérés, legalább közel van
és talán a Tampa ellen játszunk valami komolyabbat, na itt fontos lenne győzni is.
kemény menetrend preseasonra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81f2bebe/article/cooley-now-using-hands-for-pottery-not-redskins-passes?module=HP_headlines#article_rr_news_tabs:rr-news-latest

Cooley nem unatkozik. 😛
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Redskins OLB Brian Orakpo reacted profanely when ESPN recently listed the top-ten NFL pass rushers and did not include him.
Orakpo has 19.5 sacks in his first two seasons. "I seen some list ranking the top 10 pass rushers and left me off," Orakpo wrote on Twitter. "F–K THEM im gonna kill the league next season." Per Pro Football Focus, Orakpo was the No. 7 pass-rushing 3-4 outside linebacker in football last season.
Mekkora arc 😊 Harrisonnal biztos jó kijönne. 😀Robilluma
Akkor biztos ezért adott érte ilyen sokat Soldi GM-ben 😀

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Redskins OLB Brian Orakpo reacted profanely when ESPN recently listed the top-ten NFL pass rushers and did not include him.
Orakpo has 19.5 sacks in his first two seasons. "I seen some list ranking the top 10 pass rushers and left me off," Orakpo wrote on Twitter. "F–K THEM im gonna kill the league next season." Per Pro Football Focus, Orakpo was the No. 7 pass-rushing 3-4 outside linebacker in football last season.
Mekkora arc 😊 Harrisonnal biztos jó kijönne. 😀


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de ezt a Fisher bizniszt csak valamiféle edzőpozícióba tudnám elképzelni, csak nem jönne el DB coachnak HC után, ennyit lefelé bukni nem illene neki.sapka
Embere válogatja Marinelli is D-Line coach a Bearsnél Lions HC-korszaka után, ill. Jauron is az Eagles-höz ment DB coachnak a Billses idők után.empty taxi
igen, de ha azt nézzük, hogy Fisher egy egészen jó periódust zárt a Titanssel, akkor azért elég furcsa lenne, míg az említett urak inkább 'vissza a kaptafához' stílust követték, jó túlzás azt mondani, hogy kiváló HC, de azért sok csapatba lenne erősítés úgy gondolom.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
hm mondjuk én látok rá esélyt, hogy Snyder ugyanúgy elfelejtette, hogy Fishert kirúgták, mint én.Höri
tulajdonképpen erre tényleg van esély,
de ezt a Fisher bizniszt csak valamiféle edzőpozícióba tudnám elképzelni, csak nem jönne el DB coachnak HC után, ennyit lefelé bukni nem illene neki.sapka
Embere válogatja Marinelli is D-Line coach a Bearsnél Lions HC-korszaka után, ill. Jauron is az Eagles-höz ment DB coachnak a Billses idők után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hm mondjuk én látok rá esélyt, hogy Snyder ugyanúgy elfelejtette, hogy Fishert kirúgták, mint én.Höri
tulajdonképpen erre tényleg van esély,
de ezt a Fisher bizniszt csak valamiféle edzőpozícióba tudnám elképzelni, csak nem jönne el DB coachnak HC után, ennyit lefelé bukni nem illene neki.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
biztos evidens, de nem esett le mire gondoltál, hogy Fisher mint GM-valami ezekben segítene?sapka
a rézbőrű testvérek arról próbálják meggyőzni Fishert, hogy Big Al nem olyan szar ám, mint látszódik, és ha visszavinné, akkor ott folytatja, ahol abbahagyta 😛

és ha már úgy is utálja Youngot, akkor ide küldje, ne máshovaHöri
de Fisher jelenleg állástalan, szóval ezt hogyan? megveszi otthonra gyapotot szedni, Young meg úgyis a tesója azt meg hozzánkküldi? 😀sapka
Épp ezt akartam írni..... Hogyan is tradel Fisher.... Meg amúgy is, BigAl-t és D-Mac-et egyszerre Young-ért? Annyit azért nem ér.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hm mondjuk én látok rá esélyt, hogy Snyder ugyanúgy elfelejtette, hogy Fishert kirúgták, mint én.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Haynesworth trade, Vince Young trade, McNabb tradeHöri
biztos evidens, de nem esett le mire gondoltál, hogy Fisher mint GM-valami ezekben segítene?sapka
a rézbőrű testvérek arról próbálják meggyőzni Fishert, hogy Big Al nem olyan szar ám, mint látszódik, és ha visszavinné, akkor ott folytatja, ahol abbahagyta 😛

és ha már úgy is utálja Youngot, akkor ide küldje, ne máshovaHöri
de Fisher jelenleg állástalan, szóval ezt hogyan? megveszi otthonra gyapotot szedni, Young meg úgyis a tesója azt meg hozzánkküldi? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...de szerinted mégis ő mit csinálna nálunk?, mert Allen Shanahan embere, tehát max DC, vagy D assistant lenne(mondjuk az úgy kemény lenne), bár nem volt jó a védelem , de nem feledkezzünk el arról, hogy most Atogwe-t pontosan Haslett miatt sikerült megszerezni és hasonlók.sapka
Haynesworth trade, Vince Young trade, McNabb tradeHöri
biztos evidens, de nem esett le mire gondoltál, hogy Fisher mint GM-valami ezekben segítene?sapka
a rézbőrű testvérek arról próbálják meggyőzni Fishert, hogy Big Al nem olyan szar ám, mint látszódik, és ha visszavinné, akkor ott folytatja, ahol abbahagyta 😛

és ha már úgy is utálja Youngot, akkor ide küldje, ne máshova

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Egy kis pletyka üzemmód: Látták New Orleans-ban, a tulajdonosok találkozóján együtt iszogatni a bárban Dan Snyder-t (Redskins tulaj), Bruce Allen-t (Redskins GM) és Jeff Fishert (ex-Titans HC).Deny
...de szerinted mégis ő mit csinálna nálunk?, mert Allen Shanahan embere, tehát max DC, vagy D assistant lenne(mondjuk az úgy kemény lenne), bár nem volt jó a védelem , de nem feledkezzünk el arról, hogy most Atogwe-t pontosan Haslett miatt sikerült megszerezni és hasonlók.sapka
Haynesworth trade, Vince Young trade, McNabb tradeHöri
biztos evidens, de nem esett le mire gondoltál, hogy Fisher mint GM-valami ezekben segítene?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy kis pletyka üzemmód: Látták New Orleans-ban, a tulajdonosok találkozóján együtt iszogatni a bárban Dan Snyder-t (Redskins tulaj), Bruce Allen-t (Redskins GM) és Jeff Fishert (ex-Titans HC).Deny
...de szerinted mégis ő mit csinálna nálunk?, mert Allen Shanahan embere, tehát max DC, vagy D assistant lenne(mondjuk az úgy kemény lenne), bár nem volt jó a védelem , de nem feledkezzünk el arról, hogy most Atogwe-t pontosan Haslett miatt sikerült megszerezni és hasonlók.sapka
Haynesworth trade, Vince Young trade, McNabb trade