Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Egy kis pletyka üzemmód: Látták New Orleans-ban, a tulajdonosok találkozóján együtt iszogatni a bárban Dan Snyder-t (Redskins tulaj), Bruce Allen-t (Redskins GM) és Jeff Fishert (ex-Titans HC).Deny
...de szerinted mégis ő mit csinálna nálunk?, mert Allen Shanahan embere, tehát max DC, vagy D assistant lenne(mondjuk az úgy kemény lenne), bár nem volt jó a védelem , de nem feledkezzünk el arról, hogy most Atogwe-t pontosan Haslett miatt sikerült megszerezni és hasonlók.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis pletyka üzemmód: Látták New Orleans-ban, a tulajdonosok találkozóján együtt iszogatni a bárban Dan Snyder-t (Redskins tulaj), Bruce Allen-t (Redskins GM) és Jeff Fishert (ex-Titans HC).
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy Redskins mez keresi gazdáját. Elérhetőség a Redskinsfan facebook oldalán.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Orakpo? :oDoM
igaz, kicsit összekevertem az oldalakat,
hogy a jobb kezes Qb-nak a védelem bal oldala a vak oldal, szóval a másik oldalra értettem, bár jelenleg ott egy L. Alexander nevezetű terminátor található, de legyen inkább backup.

adam8, elfogadom az érveid, de nem húztál érdemben a D-be, ami tekintve, hogy 30-31. volt (bár a statisztika csal), elég komoly hátrány meccsen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én nagyon kedvelem Gorssmant, de nem hiszem hogy rá kellene építeni, McNabb meg hát nem hiszem hogy ő olyan jó lenne azok után, hogy érezhetően megrendült benne a bizalom, ha meg mégis akkor 1 év üldögélés után jöhetne Mallett, aki szerintem az egész idei class legjobb irányítója. Természetesen a te érveidben is van ráció, de én így láttam jónak, hiszen itt már van 1 kiváló OLB, míg ilyen szintű WR korántsem. Az olb-hez még annyit, hogyha Romeus tavaly kijött volna biztos 1. körös lett volna, az ACL szakadása persze jelentős kockázatot jelent esetében, de 5. körben nagy fogás lehet valakinek.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
2/9. Ryan Mallett, QB (Arkansas)
5/13. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State)
5/24. Greg Romeus, OLB (Pittsburgh)
6/12. Derek Hall, OT (Stanford)
adam8
nekem ezek a körök nem tetszenek, szerintem egy rookie QB semmivel sem lenne előrelépés a mostani kerethez, McNabb nélkül is!, nem húztál a D-be stabil kezdőt, pedig az end és a vak oldali pass rusher eléggé foghíjas, másrészről látom a végén már tüzetoltottál, de a T nem tudom miért, projekt Lb-k meg vannak azért, Rodgersnek örülnék mondjuk.
ennek fényében nem is volt akkora üzlet az 1/10es Julio 😉, bár attól függ kik mentek ki előtte az első 9 helyen, azt azért áruld el :rolleyes:sapka
Orakpo? :o
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hali! Teljes lista: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247Vrijbloed
köszi!

adam8, szóval én a helyedben inkább a Quinn+Hankerson duót próbáltam volna meg, a Julio+Mallett helyett.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ennek fényében nem is volt akkora üzlet az 1/10es Julio 😉, bár attól függ kik mentek ki előtte az első 9 helyen, azt azért áruld el :rolleyes:sapka
Hali! Teljes lista: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2/9. Ryan Mallett, QB (Arkansas)
5/13. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State)
5/24. Greg Romeus, OLB (Pittsburgh)
6/12. Derek Hall, OT (Stanford)
adam8
nekem ezek a körök nem tetszenek, szerintem egy rookie QB semmivel sem lenne előrelépés a mostani kerethez, McNabb nélkül is!, nem húztál a D-be stabil kezdőt, pedig az end és a vak oldali pass rusher eléggé foghíjas, másrészről látom a végén már tüzetoltottál, de a T nem tudom miért, projekt Lb-k meg vannak azért, Rodgersnek örülnék mondjuk.
ennek fényében nem is volt akkora üzlet az 1/10es Julio 😉, bár attól függ kik mentek ki előtte az első 9 helyen, azt azért áruld el :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem félreértetted, ez egy játék ahol 32 ember volt a 32 a csapattal és mindenki úgy választott hogy a legjobb legyen az adott csapatnak, nem a valóságot akartuk leutánozni.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mock draft game-ben a Skinsszel voltam, ezt hoztam össze:

1/10. Julio Jones, WR (Alabama)
2/9. Ryan Mallett, QB (Arkansas)
5/13. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State)
5/24. Greg Romeus, OLB (Pittsburgh)
6/12. Derek Hall, OT (Stanford)
7/11. Washington Redskins: Denarius Moore, WR (Tennessee)

Mit szóltok hozzá?adam8
Nekem az az érzésem, hogy Shanny először ki akar építeni egy ütőképes védelmet, utána jön az offense. Mondjuk ettől még 1-2 round-ra lehet úgy ahogy írtad. De minél tovább húzódik a lockout, annál kisebb a valószínűsége. Mivel jelenleg McNabb-el nem igazán tudnak mit kezdeni, ha csak trade nem lesz belőle a drafton, 2/9-re nem hinném hogy QB jön. Bár Grossmannak nincs szerződése....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
......főleg QB-RB-WR, és no D-lineman :o :mad:sapka
Phil Taylor, Baylor DT... 03.08
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mock draft game-ben a Skinsszel voltam, ezt hoztam össze:

1/10. Julio Jones, WR (Alabama)
2/9. Ryan Mallett, QB (Arkansas)
5/13. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State)
5/24. Greg Romeus, OLB (Pittsburgh)
6/12. Derek Hall, OT (Stanford)
7/11. Washington Redskins: Denarius Moore, WR (Tennessee)

Mit szóltok hozzá?

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mik a hírek, lesz szezon? Mostanában nem vagyok túl jól tájékozoztt.agent T
úgy tudom már lejárt határidő, de hosszabbítottak, és azt is elképzelhetőnek tartom a további hosszabbítást, talán picit az NFLPA fölényben van, de kb. most tart a legizgalmasabb része, a mediátor bevonása hasznos dolog volt, szerintem a héten kiderül valami konkrét is, sőt ki kell 😊.

és ha még senki nem írta be, velük beszéltünk:
- Jake Locker – QB – Washington - Talked to
- Stephen Schilling – OG – Michigan - Talked to
- Casey Matthews – LB – Oregon - Talked to
- Lance Kendricks – TE – Wisconsin - Talked to
- Greg Jones – LB – Michigan St. - Talked to
- James Brewer – OT – Indiana - Talked to
- Titus Young – WR – Boise St. - Talked to
- Rashad Carmichael – CB – Virginia Tech - Talked to, Combine Interview
- Dane Sanzenbacher – WR – Ohio St. – Talked to
- Derek Sherrod – OT – Miss. St. – Talked to
- Terrance Turner – WR – Indiana – Talked to
- Mario Butler – CB – Georgia Tech – Talked to
- Jerrod Johnson – QB – Texas A&M – Talked to
- Jacquizz Rogers – RB – Oregon St. – Interested in
- Jamel Hamler – WR – Fresno St. – Combine Interview
- Ryan Williams – RB – Virginia Tech – Combine Interview


főleg QB-RB-WR, és no D-lineman :o :mad:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ez valami didzséj csávó szerintemHöri
ehhhh, akkor most melyik embert kell nézni azon a képen?, lassan elhatározom magam és ráguglizok 😊

agent T: az egy dolog, hogy ilyen jól állnak keleten, de a Stanley kupától azért nagyon messze vannak még, szerintem.sapka
Aha, a playoff az más világ, hiába mennek jól alapszakaszban.

Mik a hírek, lesz szezon? Mostanában nem vagyok túl jól tájékozoztt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez valami didzséj csávó szerintemHöri
ehhhh, akkor most melyik embert kell nézni azon a képen?, lassan elhatározom magam és ráguglizok 😊

agent T: az egy dolog, hogy ilyen jól állnak keleten, de a Stanley kupától azért nagyon messze vannak még, szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egyébként ott van a commentben, hogy Tiesto a másik.tenorx
az hát, gondoltam lesz lelkendezés, hogy ekkora sztár viseli a mezeteket, de hogy még fel se ismeri a nép 😂Wyatt
szakbarbárok vagyunk, de büszkék, mellesleg inkább ő legyen megtisztelve a Capitals rajta kívül lúzer csapat (nagyjából).sapka
Vezetik az Atlanti csoportot, harmadikok keleten, megint simán ott lesznek a playoffban. De amíg ott van Ovecskin, addig én nem tudom kedvelni őket.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az hát, gondoltam lesz lelkendezés, hogy ekkora sztár viseli a mezeteket, de hogy még fel se ismeri a nép 😂Wyatt
Bocs hogy nem dőlök a kardomba, de mivel nem szoktam jégkorongot nézni sem NHL-t sem semmilyet, nem tudom honnan kéne ismernem? Örülök hogy 'skins mezben vannak, most hogy megvilágosodtam méginkább...apeszos
ez valami didzséj csávó szerintemHöri
Nekem hótt' mindegy kicsoda, nagyon szép mezben van... 😀 De a problémám most inkább az, hogy Atogwét mikor látom ilyen mezben a pályán....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként ott van a commentben, hogy Tiesto a másik.tenorx
az hát, gondoltam lesz lelkendezés, hogy ekkora sztár viseli a mezeteket, de hogy még fel se ismeri a nép 😂Wyatt
Bocs hogy nem dőlök a kardomba, de mivel nem szoktam jégkorongot nézni sem NHL-t sem semmilyet, nem tudom honnan kéne ismernem? Örülök hogy 'skins mezben vannak, most hogy megvilágosodtam méginkább...apeszos
ez valami didzséj csávó szerintem

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként ott van a commentben, hogy Tiesto a másik.tenorx
az hát, gondoltam lesz lelkendezés, hogy ekkora sztár viseli a mezeteket, de hogy még fel se ismeri a nép 😂Wyatt
Bocs hogy nem dőlök a kardomba, de mivel nem szoktam jégkorongot nézni sem NHL-t sem semmilyet, nem tudom honnan kéne ismernem? Örülök hogy 'skins mezben vannak, most hogy megvilágosodtam méginkább...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Egyébként ott van a commentben, hogy Tiesto a másik.tenorx
az hát, gondoltam lesz lelkendezés, hogy ekkora sztár viseli a mezeteket, de hogy még fel se ismeri a nép 😂Wyatt
szakbarbárok vagyunk, de büszkék, mellesleg inkább ő legyen megtisztelve a Capitals rajta kívül lúzer csapat (nagyjából).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként ott van a commentben, hogy Tiesto a másik.tenorx
az hát, gondoltam lesz lelkendezés, hogy ekkora sztár viseli a mezeteket, de hogy még fel se ismeri a nép 😂

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bruce Allen ezek szerint mégsem csak nevében GM.iktriad
a szerződéskötés eddig is jól ment az FO-nak, csak gondolj a Haynesworth dealre (gsn blogjában), vagy most McNabbre,
csak a személyek akiknek nyújták nem mindig a legjobbak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atogwe szerződése

2011: $900,000 base salary (fully guaranteed), $6.5 million roster bonus (fully guaranteed), $500,000 roster bonus, $100,000 workout bonus

2012: $3.4 million base salary ($2 million injury guarantee), $500,000 roster bonus, $100,000 workout bonus
2013: $3.4 million base salary, $500,000 roster bonus, $100,000 workout bonus
2014: $3.6 million base salary, $1 million roster bonus, $100,000 workout bonus
2015: $3.7 million base salary, $1.5 million roster bonus, $100,000 workout bonus

Teljesen korrektHöri
Bruce Allen ezek szerint mégsem csak nevében GM.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Atogwe szerződése

2011: $900,000 base salary (fully guaranteed), $6.5 million roster bonus (fully guaranteed), $500,000 roster bonus, $100,000 workout bonus

2012: $3.4 million base salary ($2 million injury guarantee), $500,000 roster bonus, $100,000 workout bonus
2013: $3.4 million base salary, $500,000 roster bonus, $100,000 workout bonus
2014: $3.6 million base salary, $1 million roster bonus, $100,000 workout bonus
2015: $3.7 million base salary, $1.5 million roster bonus, $100,000 workout bonus

Teljesen korrekt