NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bruce Allen, GM azt nyilatkozta a Washington Post-nak, hogy nagyon aktív FA-piacot terveznek, akár sok pénz költéssel is. http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/26959/redskins-plan-to-spend-like-the-redskins-again
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Brown, Davis, McNeal, Simpson négyes simán húzhat a francba. Torain, ha egészséges biztos kezdő, Williams már necces.... A két rookie alapból jobbnak tűnik mint az emlegetett négy, Shanny keze alatt akármi is lehet....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na most ez így kicsit sok, sőt még úgy is soknak tűnik, hogy levonjuk a 4 ps tölteléketsapka
Csak ezen akadt meg a szemem, de most komolyan, 8 PS emberből 4 futó? 😊Deny
nem azt mondtam h rakjuk őket ps-be, hanem, hogy kb. azon a szinten vannak..., de ezt te is tudod 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na most ez így kicsit sok, sőt még úgy is soknak tűnik, hogy levonjuk a 4 ps tölteléketsapka
Csak ezen akadt meg a szemem, de most komolyan, 8 PS emberből 4 futó? 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Roystert játszassátok, mert én azt mondtam 😛

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nagy a csend, olvasgattam egy blogot ahol a futókérdés votl terítéken (bár végig nem olvastam), mert Torain+James Davis+Keiland W+Chad Simpson+Andre Brown+Shawnbrey McNeal (utolsó 3 úr nem igazán volt pályán), volt eddig amihez 2 rookie érkezett Roy Helu Jr.+Evan Royster,
na most ez így kicsit sok, sőt még úgy is soknak tűnik, hogy levonjuk a 4 ps tölteléket, akkor marad a Keiland W-Torain-Helu-Royster négyes, ebben az lenne a furcsa megintcsak, hogy a rookiek kb. feature backek voltak collegeban, +Torain sérülékeny + Keiland nem volt elég bíztató számomra.
szóval ha Torain kezdene, ki lenne a második számú, vagy ha kezdene és szezon közben megsérülne ki lenne a kezdő 😊, ezekre a blogban se volt választ 😀
mondjuk Helu gyors, míg Roysternek volt valami 4k yardja, vélemények? 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Második rész redskinsfan.huapeszos
Nagggyyyon komoly lett!

1. A zene jó!
2. Az ember azt hihetné, hogy 2010ben a 'Skins volt az egyik legmenőbb csapat a ligában.
3. A ligautsó D-ről sikerült egy nagyon kedvező képet festeni.
4. És Torain még mindig tetszik (már persze mint játékos... 😀 )

Kár, hogy csak 12 percre való ilyen produkciónk volt, nem pedig 12szer 60 percnyi....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Második rész redskinsfan.hu
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins best of 2010
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És végre kész az új design redskinsfan.hu
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis értékelő első része a fanoldalon... vitatni szabad 😀 sőt kell is...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az őrülteknek is vannak néha tiszta pillanataik.....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Őszintén mondom, hogy engem nagyon meglepett az Öreg. Tavaly kb. olyan érzése volt az embernek, hogy egy valaha szebb napokat is látott őrült zseni van a csapat élén, akiből már inkább csak az őrült maradt, most meg hirtelen pálfordulás, az őrült eltűnt és hosszú évek óta nem tapasztalt pozitív dolgok történnek a csapat körül (legalábbis draft szempontból). Remélem nem csak az időskori hangulatváltozások egyikének múló momentuma ez... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Üdv újra itt!!!

ezt én is olvastam, és azt üzenném neki, hogy anyád picsáját lesz Beck a kezdő. (bocs ez kikivánkozott), ettől független nem hiszem, hogy ő lesz, csak szokásosan terel, amúgy meg most van a rosteren kb. 10 futónk, valami lesz 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Tiszteletem a Törzsi Tanácsnak! 😊

Én örülök a draftunknak, végre futballcsapatra emlékeztet amit csináltunk! Ami meg a QB dolgot illeti, hadd legyek kissé gonosz és ünneprontó...😊

"Let me say when John Beck came out [of the draft] I had him as the top-ranked QB that year," Shanahan said. "I didn’t even think it was close. So I have a lot of confidence in John Beck. You evaluate a lot of quarterbacks in a [draft] and he was by far the No. 1 guy. "

De állítólag az Öregnek már van "game plan-je" QB fronton, csak még nem fedte fel...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ő inkább a "playmaker" end lesz 34-ben.DoM
NT-nek számomra elképzelhetetlen,nagyon fizikális,de ennyire nem,tuti DE lesz és ott viszont nagyon jó,futás ellen elit,pass rushban kevésbé,viszont bőven van benne fejlődési potenciál.Newman
érdekes, tegnap ha nem olvastam 3 írást arról milyen jó NT lenne, akkor egyet se, de rákerestem és ezt dobta a gép 😊, 'Jenkins has experience playing nose tackle as well and could see action there, although Shanahan was clear that defensive end would be his primary position'
mondjuk akkor megint gebasz van a nose pozíciót illetően.sapka
hát nem tudom,én a meccsek alapján mondom,amiket láttam
fizikális,de nem tudom,hogy ez elég lenne-e NT-ben,talán igen,ha szed még fel pár kilót
viszont úgy gondolom,hogy DE-ben jobban járnátok vele,mert ott szvsz pusztítana

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2/9 Jarvis Jenkins, DT (Clemson)->NT
sapka
Ő inkább a "playmaker" end lesz 34-ben.DoM
NT-nek számomra elképzelhetetlen,nagyon fizikális,de ennyire nem,tuti DE lesz és ott viszont nagyon jó,futás ellen elit,pass rushban kevésbé,viszont bőven van benne fejlődési potenciál.Newman
érdekes, tegnap ha nem olvastam 3 írást arról milyen jó NT lenne, akkor egyet se, de rákerestem és ezt dobta a gép 😊, 'Jenkins has experience playing nose tackle as well and could see action there, although Shanahan was clear that defensive end would be his primary position'
mondjuk akkor megint gebasz van a nose pozíciót illetően.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor a tisztánlátás kedvéért:
1/16 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)->OLB
2/9 Jarvis Jenkins, DT (Clemson)->NT
3/15 Leonard Hankerson, WR (Miami)
4/8 Roy Helu Jr., RB (Nebraska)
5/15 Dejon Gomes, CB (Nebraska)
5/24 Niles Paul, WR (Nebraska)
6/12 Evan Royster, RB (Penn State)
6/13 Aldrick Robinson, WR (SMU)
7/10 Brandyn Thompson, CB (Boise State)
7/14 Maurice Hurt, OG, Florida
7/21 Markus White, DE (Florida State)
7/50 Chris Neild, NT (West Virginia)
(ahhoz képest, hogy nem volt 3. és 4. kör, ez egy igenis jó draft)sapka
Egyetlen kisiskolai játékos sincs benne, ez nálam pozitívum 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2/9 Jarvis Jenkins, DT (Clemson)->NT
sapka
Ő inkább a "playmaker" end lesz 34-ben.DoM
NT-nek számomra elképzelhetetlen,nagyon fizikális,de ennyire nem,tuti DE lesz és ott viszont nagyon jó,futás ellen elit,pass rushban kevésbé,viszont bőven van benne fejlődési potenciál.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
2/9 Jarvis Jenkins, DT (Clemson)->NT
sapka
Ő inkább a "playmaker" end lesz 34-ben.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
akkor a tisztánlátás kedvéért:
1/16 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)->OLB
2/9 Jarvis Jenkins, DT (Clemson)->NT
3/15 Leonard Hankerson, WR (Miami)
4/8 Roy Helu Jr., RB (Nebraska)
5/15 Dejon Gomes, CB (Nebraska)
5/24 Niles Paul, WR (Nebraska)
6/12 Evan Royster, RB (Penn State)
6/13 Aldrick Robinson, WR (SMU)
7/10 Brandyn Thompson, CB (Boise State)
7/14 Maurice Hurt, OG, Florida
7/21 Markus White, DE (Florida State)
7/50 Chris Neild, NT (West Virginia)
(ahhoz képest, hogy nem volt 3. és 4. kör, ez egy igenis jó draft)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Roystert és Aldrickot a kezdőbe 😀

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Niles Paul pickkel bezárólag nagyon tetszett, amit Shanahan/Snyder/ Bruce Allen csinált...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jó de azért az első 3 körre nem lehet kivetni való, mindenki a helyán, és beválhat a dolog!, azért lássuk be mégegy WR és mégegy futó érkezése főleg late roundban szerintem teljesen benne van, a többiben akár lehet meglátott rejett potenciál, vagy jó ST player, mert az is fontos
és én is tartok tőle, hogy nem akarják Mosst visszahozni 😕, remélem nem így lesz
most jött a hetedikben egy CB 😛 10-re

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tele van a tököm. Mi a fasznak ennyi WR?apeszos
egyik másik csak beválik, ha nem jön vissza Moss, akkor egy Hankerson- Armstrong duóval meg Keilanddal nekivágni nem lett volna menő, egyik jó lesz valamire, egyébként meg teljesen mindegy itt már.sapka
Armstrong/Williams nem vált be. Jöjjön Austin/Hankerson. Egyébként gondolni sem merek rá, de tartok tőle: Shanny azért tartott WR bevásárlást, mert nem lesz Moss.... Az RB sem volt olyan need hogy kettő is kelljen. Amit végképp nem értek a safety. Elhiszem hogy Gomes jó játékos, de nyolc safety van a bővebb keretben + Doughty aki UFA. Minek egy tizedik? Amikor CB meg alig van..... Az első három pick teljesen jó, de a többi minimum véleményes. Három WR-t draftolni.....