NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Felkérés

Fiúk, valaki majd írja meg a csapat 2010-es szezonját, mert én nemigen leszek képes rá.

Nem akartam közügyet csinálni belőle, de ha már az NHL fanoldalon szóba került, itt a Bowlon is elmondom, hogy tegnap a világ szegényebb lett a legédesebb, legdrágább Packers szurkolóval.

Egyedül maradtam, és a világ egyáltalán nem olyan mint Andival volt, hiába küzdöttünk, hiába imádkoztunk, rohadjon meg az a tetves, rohadt, kurva rák.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért még várjuk meg a júliust, nem mindegy hogy hová teszi a másik lábát..... A szexuális zaklatást nem nagyon szeretik az NFL-nél...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
BigAl az egyiket megússza...
Albert Haynesworth trying to settleapeszos
szerintem már fél lábbal Denverben van 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BigAl az egyiket megússza...
Albert Haynesworth trying to settle
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
milyen "jó", hogy ők is a ti csoportotokba keveredtek, így még jobban képben vagy 😊
Henery pedig a legjobb KP all-timeHöri
Sajnos én is ettől tartok. Bár (elfogultan ugyan, és hazabeszélek) Hankersont jobb WR-nek tartom mint amilyen jó CB Amukamara. De hát ezt -remélem még ebben a szezonban- úgy is megtudjuk, kétszer is fognak egymás ellen játszani. Heneryvel kurva jól járt a Philly, nagyon irigykedem... Gano-t ismerve nem is olyan nagy csoda.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy Amukamara sem tűnt úgy ki, mint amilyen híre volt, Henery viszont nagyon tuti....apeszos
milyen "jó", hogy ők is a ti csoportotokba keveredtek, így még jobban képben vagy 😊
Henery pedig a legjobb KP all-time

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézem tovább a Nebraska meccseket. Már nem vagyok úgy oda Heluért. Gomes továbbra is jó. Viszont Martinez katasztrófa. Nem QB. Cody Green százszor jobb. Nem tartozik ide, csak úgy megjegyeztem.apeszos
Martinez a szezon felénél még Heisman esélyes volt.
a 2009-es szenvedés után megváltóként kezelték, amiért ilyen jó QB-juk volt 😊Höri
A szezon elejét nem láttam... Mondjuk eléggé faszság hat-hét meccs alapján ezt mondani, de azokon tényleg szar volt. Két egymást követő meccsen Burkhead 3 TD passzt adott RB létére, ő egyet sem, és passzolt yardja is kevesebb volt.... Martinez olyan volt, mintha megriadt volna, pedig a fal tartotta a zsebet, de zseben kívül is bajban volt ha passzolni kellett. Pedig voltak célpontjai... Mindegy, nem is ő volt a lényeg, de amíg néztem azon kaptam magam, hogy szurkolok nekik, és idegesített a hülyesége... Szerintem mindhárom fickóval jól jártunk, Gomes-el a legjobban.... Amúgy Amukamara sem tűnt úgy ki, mint amilyen híre volt, Henery viszont nagyon tuti....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézem tovább a Nebraska meccseket. Már nem vagyok úgy oda Heluért. Gomes továbbra is jó. Viszont Martinez katasztrófa. Nem QB. Cody Green százszor jobb. Nem tartozik ide, csak úgy megjegyeztem.apeszos
Martinez a szezon felénél még Heisman esélyes volt.
a 2009-es szenvedés után megváltóként kezelték, amiért ilyen jó QB-juk volt 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézem tovább a Nebraska meccseket. Már nem vagyok úgy oda Heluért. Gomes továbbra is jó. Viszont Martinez katasztrófa. Nem QB. Cody Green százszor jobb. Nem tartozik ide, csak úgy megjegyeztem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezek szerint jól szuperál a Big 12 online cucc ? 😊Höri
Igen, köszönöm szépen még egyszer. Oszt' rögvest kérdezek is: Suh neve felkerült a stadion falára, és megkapta a Nebraskás mezét bekeretezve. Visszavonultatták a mezszámát?apeszos
nyertél 😊Newman
Köszi! Az én angolom megragadt a konyhában, nem igazán értettem mit mondtak....
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Gondoltam megnézek pár Nebraska meccset, ha már hárman is jöttek onnan. Aztán ott ragadtam. apeszos
Ezek szerint jól szuperál a Big 12 online cucc ? 😊Höri
Igen, köszönöm szépen még egyszer. Oszt' rögvest kérdezek is: Suh neve felkerült a stadion falára, és megkapta a Nebraskás mezét bekeretezve. Visszavonultatták a mezszámát?apeszos
nyertél 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondoltam megnézek pár Nebraska meccset, ha már hárman is jöttek onnan. Aztán ott ragadtam. apeszos
Ezek szerint jól szuperál a Big 12 online cucc ? 😊Höri
Igen, köszönöm szépen még egyszer. Oszt' rögvest kérdezek is: Suh neve felkerült a stadion falára, és megkapta a Nebraskás mezét bekeretezve. Visszavonultatták a mezszámát?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondoltam megnézek pár Nebraska meccset, ha már hárman is jöttek onnan. Aztán ott ragadtam. apeszos
Ezek szerint jól szuperál a Big 12 online cucc ? 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Helu is jó, amelyik meccseket én láttam,a Nebraska a futójátékot részesítette előnyben, és sok-sok yardot tud hozni... apeszos
és pont ez is vele szemben a kritika,hogy túl sokat dolgoztattak vele, sokan szkeptikusak a 'megszerzett' tudása ellenére is.
úgy gondolom, az igazság a kettő között van 😉, ha kiesik Torain a rotációból ő lehet/lesz a no.1 back, és ez idén és jövőre is áll szerintem, de két év múlva (esetleg három) nem hiszem, hogy benn tud maradni első vagy második számúként a ligaban.sapka
Valahogy úgy játszott, mint amit a Shanny család elvár a futóktól.... durr a közepébe. Nem csoda, ha néha nem tudja hány óra van, kissé leharcolt már most. De harmadik és egy/kettes szituknál nagyon ott van....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...Helu is jó, amelyik meccseket én láttam,a Nebraska a futójátékot részesítette előnyben, és sok-sok yardot tud hozni... apeszos
és pont ez is vele szemben a kritika,hogy túl sokat dolgoztattak vele, sokan szkeptikusak a 'megszerzett' tudása ellenére is.
úgy gondolom, az igazság a kettő között van 😉, ha kiesik Torain a rotációból ő lehet/lesz a no.1 back, és ez idén és jövőre is áll szerintem, de két év múlva (esetleg három) nem hiszem, hogy benn tud maradni első vagy második számúként a ligaban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondoltam megnézek pár Nebraska meccset, ha már hárman is jöttek onnan. Aztán ott ragadtam. A negyedik meccsnél tartok, és azt kell mondjam nem húzott rossz pickeket Shanny. Gomes safety-nek sem rossz, de simán mehet CB-nek is. Én sikítoztam a legjobban, hogy minek ennyi safety, de biztos nem ott fog játszani. Helu is jó, amelyik meccseket én láttam,a Nebraska a futójátékot részesítette előnyben, és sok-sok yardot tud hozni. Az is igaz, hogy volt egy jó kis párja, Rex Burkhead, a Colorado ellen két TD passzt (!?) adott... és ott jobb volt mint Helu. Niles Paul nehezebb dió, nem nagyon volt passzjáték, két meccsen sérült is volt, de ami felé ment azt megfogta....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
De most (elviekben) -ellentétben az eddigi gyakorlattal- Snyder nem szól bele a csapatépítésbe. Csak fizet. apeszos
És itt van a kutya elásva! Ez lehet a lényegi különbség az eddig Snyder alatt eltelt évekhez képest.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt most hagyjuk, hogy nagyjából én is így gondolom. De most (elviekben) -ellentétben az eddigi gyakorlattal- Snyder nem szól bele a csapatépítésbe. Csak fizet. Nem tudhatjuk mi zajlik a színfalak mögött, de a tavalyi év is ezt mutatja. Ezért gondolom; ha Shanny mehet a feje után, talán nem lesz annyi elbaltázott szerződés. Mondjuk McNabb esete pont nem ezt mutatja, de ez betudható a szar OF.Koordinatornak.... Szerintem nem volt rossz a skins' draftja, viszont vannak még bőven helyek, ahová csak jobb jöhet....
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Nem azzal van a baj, ha valaki igazol jó játékosokat. Még az sem gond, ha sokat fizet. A gond az, ha fölöslegesen fizet sokat valaki.
Nem véletlen kérnek sokat a sztárok. Ha nem érné meg nem fizetné meg senki, nem kérne ennyit senki. Nem nagy buli szerződés nélküli sztárnak lenni. Pár jó éve van egy sztárnak, és egy év kihagyás is óriási probléma, vissza is veti az értéket például.

Csak költséges FA politika nem = jó FA politika. De ettől még lehet normális csapatot építeni FA piacról is, mert nem minden FA sztár azért.

Ezt nem a Big Al=big dealre értem. Mert mint mindent ezt is lehet rosszul csinálni, a drágább itt sem feltétlen jobb.
Hanem arra, hogy csak drafton akkor lehet jó csapatot építeni, ha szerencséd van évekig sorozatban (több körben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reméljük Shanny okosabb lesz. Atogwe nem biztos hogy rossz húzás volt... 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg eddig is nagyon bejött, Haynesworth is az évtized igazolása. NOT 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, általában az szokott sikerre vezetni, ha valaki FA-n építi sztárokból a csapatát. Ja nem 😛

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az ellenkezője lett volna nagy hír.apeszos
ez így van! 😀,
de nem is baj, hogy megint aktív szeretne lenni a GM, van pár lyuk ahova kell megoldás. Csak az a fura, hogy eddig is ennek a híve volt az FO, és még sincs meg az a tartós drága keret.
Örülök, hogy azért nem halvérű spórolós tulaj van, szeretem az agresszív FA politikát.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bruce Allen, GM azt nyilatkozta a Washington Post-nak, hogy nagyon aktív FA-piacot terveznek, akár sok pénz költéssel is. http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/26959/redskins-plan-to-spend-like-the-redskins-againDeny
Ez lassan közhely... 😛 Az ellenkezője lett volna nagy hír.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bruce Allen, GM azt nyilatkozta a Washington Post-nak, hogy nagyon aktív FA-piacot terveznek, akár sok pénz költéssel is. http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/26959/redskins-plan-to-spend-like-the-redskins-againDeny
Meg kellene ezen lepődni? 😉
Mondjuk az kurvára "tetszik",hogy esély is alig van a szezonra de minden tulaj ígérget fűt-fát.