NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az LB depth-be belezagyváltam dolgokat, abba nem ér belekötni :rolleyes:
minden másba kötelező 😉sapka
A lényeg: Ike Taylor nem eladó 😛 .
De hogy ne csak emiatt az axióma miatt pofátlankodjak ide, sztem Franklin jó lenne NT-be és akkor Jarvis Jenkins maradhat LDE-ben, ami sztem jobban áll neki, és akkor Cullen Jenkins sem kellene.
Baas fasza lenne, de egy G sem ártana, mondjuk Colledge, akit a hírek szerint nem nagyon marasztal a Packers.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rice-nak adjunk rengeteg pénzt, meg jenkinsnek és akor boldog vagyok
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Beck mit keres kívánság listán? 😛 😀apeszos
Ön nyert 😀, javítva

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aldrick Robinson nálad egyből lecsó is lenne és Roystert is ilyen hátulra raknád? Nem szép 😊Wyatt
igen, ezeken gondolkoztam is!, ha Moss nem jön vissza és nem szemezünk Holmessal majd, akkor nyilván beférne, de tapasztalat..., és ugyanez az Rb-kkel sokan sok éve ülnek már azon a padon, és nem tudom jobbak lennének így egyből 😉
sőt Roydellt bele se írtam... talán Austin-Roydell cseresapka
Beck mit keres kívánság listán? 😛 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Aldrick Robinson nálad egyből lecsó is lenne és Roystert is ilyen hátulra raknád? Nem szép 😊Wyatt
igen, ezeken gondolkoztam is!, ha Moss nem jön vissza és nem szemezünk Holmessal majd, akkor nyilván beférne, de tapasztalat..., és ugyanez az Rb-kkel sokan sok éve ülnek már azon a padon, és nem tudom jobbak lennének így egyből 😉
sőt Roydellt bele se írtam... talán Austin-Roydell csere

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aldrick Robinson nálad egyből lecsó is lenne és Roystert is ilyen hátulra raknád? Nem szép 😊

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kicsit leült a topik, és igen bíztató hírek láttak napvilágot a szezonkezdésről (azt kp-nek veszem, hogy a héten elindul az FA)
szóval ennek apropóján, szerencsére abban a helyzetben vagyunk,-mint skins drukkerek-, hogy szabad nagyokat hazudni, úgy is bejön 😛
mit szólnátok egy kívánságlista depth charthoz?, azt vegyük figyelembe, hogy jelenleg a csapat cap 80-100 millió között van, és 120-ig kell várhatóan költeni ( a 80 körüli az esetleges cutokkal jöhetne össze)
-belejavítani ér, sőt...-
QB: Orton-bárki más csak nem Beck (2)
HB: Torain-Helu-Keiland-Royster
FB: Sellers (7)
TE: Cooley-Davis-Paulsen (12)
WR1: Moss-Armstrong-N. Paul
WR2: Hankerson-Austin-Banks (18)
RT: Brown-Heyer
RG: Montgomery-Hurt
C: Baas-Cook
LG: Lichtensteiger-M. Williams
LT: Williams(-Heyer) (25)

OLB: Kerrigan-Wilson (2)
DE: Carriker-Daniels
NT: Jenkins-Bryant-Neild (5)
DE: Jenkins-Jarmon-Holliday (10)
OLB: Orakpo-White (12)
ILB1: Fletcher-Riley-Henson
ILB2: Alexander-Blades (17)
CB1: Hall-Barnes-Thompson
CB2: Ike Taylor-Westbrook (22)
FS: Atogwe-Moore
SS: Landry-Dougthy-Gomes (25)

Sundberg-Gano-Paulescu (3)
Az LB depth-be belezagyváltam dolgokat, abba nem ér belekötni :rolleyes:
minden másba kötelező 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Legalább ebben élen járunk... 😀apeszos
Nem mertem úgy berakni, hogy "Nah, valamiben első a csapat:" mert mondom megvertek 😀tenorx
ez egy bölcs meglátás 😉
,de hozzátenném valamiért legjobb Fa igazolások listát nem szoktak készíteni (valamiért), de lenne egy két skins player az elején az biztos 😛
szóval azért a kockázat-nyereség között van összefüggés ilyen téren is. (remélem ebben egyetértünk)

off. betettem ulpianus nagyszerű meglátását aláírásnak, ehhez fűzném hozzá, hogy a mester is megbotlik néha, óvatosan a Franklin találgatásokkal, itt is hiányzik egy NT 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugyan... Mi is tisztában vagyunk a hülyeségeinkkel.. 😛 Nem nagyon akad itt "elrugaszkodott" redskins fan. Ha szégyellni kell az arcot, akkor szégyeljük, és reménykedünk a következő idényben. Mi is úgy vagyunk vele valahogy, mint az Újpestiek az NB1-ben. Mindíg jövőre... 😀 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Legalább ebben élen járunk... 😀apeszos
Nem mertem úgy berakni, hogy "Nah, valamiben első a csapat:" mert mondom megvertek 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Így mulat egy igazi úr!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Legalább ebben élen járunk... 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnos előkelő helyen vagytok ezen a listán:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d820c2c4a/Top-10-free-agent-busts
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sok mindent nem értünk Shanny húzásaiból. Még az is lehet, hogy tényleg Beck-el képzeli el a következő idényt. Az egyetlen eset lenne amiért támogatnám a lockoutot. Lett volna lehetősége a 'skinsnek QB-t draftolni, akik közül jó páran már most jobbnak tűntek mint Beck. Lehet hogy hülyének néztek, de szerintem McNabb maradni fog.... 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vannak azok a típusú irányítók, akiket szezon előtt mindig nagy nagy várakozás övez, elemzik mennyire jó volt a hibái ellenére pl fast releaseban, meg végülis megígérte hogy javít másban is. A playeket is rá fogják írni. Aztán jön a szezon és megint leégeti magát, majd ismét kap egy esélyt és még egyet és már harmadik szezonja lesz majd most végre jó,
Aztán mégsem.
Nektek ebből kettő is jutott. Sexy Rexy és Beck, sok sikert velük.Delonso_
ezt a részét elhamarkodottnak érzem, tudom mindenkinek beleégtek az emlékeibe a chicagói évek, de (no offense, ofkorz) nem tudom hány 'itteni' meccsét láttad, szerintem keveset (pontosítok nálam kevesebbet 😛) és ha abból próbálok véleményt alkotni és egy Redskins Qb-hoz mérni a közelmúltból, azt mondanám ugyanolyan mint Campbell, hasonló gyenge és erősségek..., mi a különbség? egyrészt Rexy megjárt már jópár playoff meccset (én a Campbell érából tippre 1 WC-t mondanék, ahol !Collins! játszott), másrészt lényegesen olcsóbb, és egyiksem tiszta WC QB (*west coast, nehogy valaki másra...), nem lehet hogy Campbellre gondoltál? 😀, összegezve nem voltak kilátástalanok azok a meccsek amelyeken ő játszott, vagy nyertünk, vagy pár ponttal úszott el, pedig mik is voltak szezon közben..., nem nem azt mondom, hogy akkor ő majd kihúz minket a szarból, de bíztató volt, és ahhoz képest... na ahhoz képest meg jó.

előzőhöz
Beck, az a baj Beckel, hogy szerintem nem lehet érvet hozni mellette, hogy miért is jó, de komolyan, ok talán mobilis meg mellébeszélések, de nagyon röviden, 29 éves... egy fiatal 20 körüli tud annyit mint ő, egy öreg meg jobb (sokkal tapasztaltabb), nem értem miért érné meg vele foglalkozni, mert azt nem lehet letagadni hogy bizony kéne!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vannak azok a típusú irányítók, akiket szezon előtt mindig nagy nagy várakozás övez, elemzik mennyire jó volt a hibái ellenére pl fast releaseban, meg végülis megígérte hogy javít másban is. A playeket is rá fogják írni. Aztán jön a szezon és megint leégeti magát, majd ismét kap egy esélyt és még egyet és már harmadik szezonja lesz majd most végre jó,
Aztán mégsem.
Nektek ebből kettő is jutott. Sexy Rexy és Beck, sok sikert velük.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
John Beckről pozitívan: http://mattwaldmanrsp.com/2011/07/06/emerging-nfl-talents-qb-john-beck-redskins/DoM
Már késő.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
John Beckről pozitívan: http://mattwaldmanrsp.com/2011/07/06/emerging-nfl-talents-qb-john-beck-redskins/
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kik lesznek FA-k..., nekem volt egy-két elgondolkodtató meglepetés benne
H.B. Blades Lb 4 UFA
Jammal Brown OT 6 UFA
Phillip Buchanon Cb 9 UFA
Reed Doughty S 5 UFA
Mike Furrey WR 8 UFA
Kedric Golston DT 5 UFA
Rex Grossman Qb 8 UFA
Stephon Heyer OT 4 UFA
Rocky McIntosh Lb 5 UFA
Santana Moss WR 10 UFA
Casey Rabach C 10 UFA
Carlos Rogers Cb 6 UFA
Chris Wilson DE 4 UFA

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Attól függetlenül, hogy lockout van, McNabb körül zajlik a nyilatkozatósdi:
Shanny: “I love Donovan McNabb. … He’s one of the best guys you’ll ever be around. You cannot find a better person in the world. The thing that you do when you put a football team together is you sit down and make some tough decisions, and I will sit down with him once we are able to talk.”
De ez ugye sima sablon szöveg, semmi extra, ami egy kicsit érdekesebb (bár lehet teljes mértékben kacsa), az ez a tweet (Howard Eskin írta): As it turns out Donovan Mcnabb may stay with Redskins. Dan Snyder wants him on team. Crazy
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem vettem magamra, szóval nem gáz.

Amúgy kérő tekintetében, szerintem mindig lesz csapat, ahol WR hiány van, és akármennyire sokat dropol Moss, tavaly azért közel 100 elkapással és 1200 yarddal zárt. Ilyen játékost pedig azért sokan elfogadnának, hallottam anno azt hiszem a Seahawks-ról, Rams-ről, meg talán Titans-ről is. De ugye lockout alatt minden találgatás. De szerintem csapata lenne, a kérdés inkább, mennyit ajánlanak neki.Deny
Hát akkor szakadnék meg a röhögéstől, ha a Rams még őt is elvinné...Wyatt
draft előtt hallottam róluk, de ismerve McDaniels-t.... 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vettem magamra, szóval nem gáz.

Amúgy kérő tekintetében, szerintem mindig lesz csapat, ahol WR hiány van, és akármennyire sokat dropol Moss, tavaly azért közel 100 elkapással és 1200 yarddal zárt. Ilyen játékost pedig azért sokan elfogadnának, hallottam anno azt hiszem a Seahawks-ról, Rams-ről, meg talán Titans-ről is. De ugye lockout alatt minden találgatás. De szerintem csapata lenne, a kérdés inkább, mennyit ajánlanak neki.Deny
Hát akkor szakadnék meg a röhögéstől, ha a Rams még őt is elvinné...

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Amúgy kérő tekintetében, szerintem mindig lesz csapat, ahol WR hiány van, és akármennyire sokat dropol Moss, tavaly azért közel 100 elkapással és 1200 yarddal zárt. Ilyen játékost pedig azért sokan elfogadnának, hallottam anno azt hiszem a Seahawks-ról, Rams-ről, meg talán Titans-ről is. De ugye lockout alatt minden találgatás. De szerintem csapata lenne, a kérdés inkább, mennyit ajánlanak neki.Deny
igen, igazad van, de az amire gondoltam valójában a végére te is betetted
feltételezem no 1. WR szeretne lenni, vagy legalább annyit keresni
na igen azért erre nem lenne sok kérője, sőt lehet még 'mi' sem első számúnak hoznánk vissza, (bár kérdés mennyire tartják a Hankerson-Paul-X rookie triót)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem vettem magamra, szóval nem gáz.

Amúgy kérő tekintetében, szerintem mindig lesz csapat, ahol WR hiány van, és akármennyire sokat dropol Moss, tavaly azért közel 100 elkapással és 1200 yarddal zárt. Ilyen játékost pedig azért sokan elfogadnának, hallottam anno azt hiszem a Seahawks-ról, Rams-ről, meg talán Titans-ről is. De ugye lockout alatt minden találgatás. De szerintem csapata lenne, a kérdés inkább, mennyit ajánlanak neki.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mondjuk érdekes kérdés ki lenne Moss kérője, utóbbi 3 évben dropkirály volt
de örülnék ha kapna szerződést
+1 egyébként ennek kapcsán McIntosh meg is sértődött, hogy ő sem kapott, és valószínű inkább elmegy máshová

u.i. Deny nyilván nem ellened irányult a hsz, hanem az írás ellen (pláne ha meg szerinted is hülyeség, nyugodtan elmondhatod a véleményedet is 😉 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!