NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Santana Moss azonnal újra akar szerződni, ahogy lehet a 'Skins-szel. Ugye még anno is ezt írták róla, de közben jött pár WR a drafton, kérdéses, ki lesz az irányítója, illetve valószínűleg lenne kérője. Ennek ellenére maradni akar, ami mondjuk nem meglepő a tavalyi szezonja után, hiába lesz már 32 mindjárt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jason Reid - a Washington Post-nál dolgozik, Redskins híreket szokott megírni, ilyesmik - szerint McNabb-re maximum 6. vagy 7. körös ellenérték érkezhet, és úgy jár a legjobban a Skins, ha hagyja, hogy Donovan válasszon, és nem állnak neki kivárásra játszani. Egyébként megjegyzi, szerinte McNabb sehol nem lesz kezdő 2011-ben, ha lesz szezon, max csere, aki sérülés/gyenge játék/eltiltás miatt kerülhet újra pályára. Illetve szerinte Donovan kezdő irányítói képességei, főleg fejben akkor elvesztek, amikor elhagyta Phillyt.Deny
azért ez nem ilyen egyszerű, McNabb kapott egy szerződést egy elég magas fizetésről, amiben szerepel, hogy a csapat elállhat ettől a szerződéstől (valameddig), ha akar...
szóval az is megoldás, hogy nem kap semmi pénzt, vagy kap valamennyi 'bónuszt' a 'skinstől és akkor trade esélye van, de kockázat, hogy mennyit is érne
szerintem ez a 6. 7. kör nagyon kevés érte, még akkor is ha csak csereirányító lenne akárhol is!
gonosz mosoly on; milyen képességről beszélünk, fejben nem volt ott? hány pontja volt a wonderlicen, 7?sapka
szerintem is baromság az egész, de gondoltam, ha már Jason Reid leírta, leírom én is...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jason Reid - a Washington Post-nál dolgozik, Redskins híreket szokott megírni, ilyesmik - szerint McNabb-re maximum 6. vagy 7. körös ellenérték érkezhet, és úgy jár a legjobban a Skins, ha hagyja, hogy Donovan válasszon, és nem állnak neki kivárásra játszani. Egyébként megjegyzi, szerinte McNabb sehol nem lesz kezdő 2011-ben, ha lesz szezon, max csere, aki sérülés/gyenge játék/eltiltás miatt kerülhet újra pályára. Illetve szerinte Donovan kezdő irányítói képességei, főleg fejben akkor elvesztek, amikor elhagyta Phillyt.Deny
azért ez nem ilyen egyszerű, McNabb kapott egy szerződést egy elég magas fizetésről, amiben szerepel, hogy a csapat elállhat ettől a szerződéstől (valameddig), ha akar...
szóval az is megoldás, hogy nem kap semmi pénzt, vagy kap valamennyi 'bónuszt' a 'skinstől és akkor trade esélye van, de kockázat, hogy mennyit is érne
szerintem ez a 6. 7. kör nagyon kevés érte, még akkor is ha csak csereirányító lenne akárhol is!
gonosz mosoly on; milyen képességről beszélünk, fejben nem volt ott? hány pontja volt a wonderlicen, 7?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jason Reid - a Washington Post-nál dolgozik, Redskins híreket szokott megírni, ilyesmik - szerint McNabb-re maximum 6. vagy 7. körös ellenérték érkezhet, és úgy jár a legjobban a Skins, ha hagyja, hogy Donovan válasszon, és nem állnak neki kivárásra játszani. Egyébként megjegyzi, szerinte McNabb sehol nem lesz kezdő 2011-ben, ha lesz szezon, max csere, aki sérülés/gyenge játék/eltiltás miatt kerülhet újra pályára. Illetve szerinte Donovan kezdő irányítói képességei, főleg fejben akkor elvesztek, amikor elhagyta Phillyt.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
off: Mindent a csapatért! 😀 😛 Kis megtévelyedés volt....

on: Lehet hogy Fat Albert marad, de korántsem büszkeségből, inkább mert nem kell senkinek. Túl rossz a híre.... Ennyi erővel McNabb is maradhatna, ugyanannyi az esélye. Végül is csak a Shanahannekkel kellene kijönniük... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
rámtört az olvashatnék, és végigböngésztem a csapathoz közelebbálló írókat, milyen innovációkkal szolgálnak 😀, hát nem sok mindennnel, vagyis inkább milyen szerkezeti játékosokat érintő találgatásokba mennek bele.
Három komolyabb gondolatot találtam, ha nem sikerül megegyezni Brownnal, mindenképp jönni fog egy top RT (szerencsére van egy pár öregedő fizetésre váró jóember, Clabo, Yanda, Gaither stb...)
FA-n erősen kerülgetni fogja a csapat Cullen Jenkinst (állítólag)
... és nagyon várható egy top CB érkezése :mad:
+1 lehet, hogy Haynesworth maradni fog (büszkeségből, egyébként csak 3,4 milliót foglal el a capből)

off. látom apeszos 25 év után elváltál, hogy újra redskins fan lehess, biztos jó ötlet ez? 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sanyi az egyik kedvenc játékosom.... de maradjon a valagán OLB-nek. Most már igazán megnézném tétmeccsen is Henson-t, ha minden igaz, és jók a sejtéseim, nagyon állat ILB lesz belőle....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
el is felejtettem valamit, olvastam régebben, hogy Lorenzo A. el akar menni ILB-nek, hogy egyszerre lehessen St player OLB és ILB is 😛 😛,
vicctől független preseasonban kipróbálnám kezdő poszton Fletcher mellett, bárcsak lenne még vagy 20 ilyen ember a csapatnál

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Heyer G-ben játszott nagyot, azt hiszem a Packers ellen, ezt kellene erőltetni, mert T-nek nem jó, cserének sem. A falat is mindíg középen nyitották meg, úgy hogy igen, kellenek a szörnyek... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Valamiért megmaradt bennem, hogy Mike W guard volt, azért ne számítsunk rá, de inkább a fal közepével van gond, a tacklék jók, most RT-nek nem lenne rossz Heyer sem, eltolni eltud mindenkit ha futunk, és márpedig remélem futunk.
A fal közepe akkor is kihívás, mert Rabach jó (inkább szolid) lenne, ha nem ő neki kéne húzónévnek lennie, vagy eltolnia egy NT-t one on oneban. Mert a két jelenlegi guard szörnyű, illetve nem elég jó, legalább egy FA guardot várok, vagy egy 3 méter 250 kilós szörnyet aki 9.40 et futna 100-on...
... és azért a Falconsból, Baltimoreból, vagy a Chiefsből, és még kitudja honnan felszabadulhat egykét örgedő de még nagyon jó FA, akit gondolkodás nélkül behúznék 😛
szerintem nyugodtan fellélegezhetsz már most, ezt ők sem mernék meghúzni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Heyer helyett inkább Fulton, vagy az öreg Mike Williams (állítólag felgyógyult) és Selvis Capers, mint mondottam, második vonalba. De még Brown is remek lehetne ha aláírna még egy évet, legalább nem lenne gond a sérüléseknél. Kivéve a blind side. Oda begyökerezett T.Williams, több pontos minőség csökkenés látszik ha megsérül.
Volt ilyen nyilatkozat, és azóta rettegek... Ha McNabb maradna/Grossman aláírhatna és/vagy jönne egy új QB (Young, Clausen, Palmer, Orton stb...) akkor fellélegezhetnék. Beck-et a büfébe sem állítanám be, nem hogy egy O fal mögé....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az a lehetőség, hogy Beck lesz a kezdő QB, igenis felmerült. Shanahan mondta a pici szájával. És nem tudom tréfának venni. Nem is értem mit keres a bővebb keretben is egyáltalán, a gyakorló csapatban sem lenne helye...
Azért egy baloldali CB-nek is örülnék, Buchannon mellé cserének, vagy akár helyette... Szerintem idén az O line is jobb lesz, Capers fejlődött annyit hogy csere legyen, és néha be is álljon. Csak eléggé zavaros, hogy mit is akarnak Shanahanék, futni, vagy passzolni inkább?apeszos
igen, erre a nyilatkozatra én is emlékszem, de ha nem tévedek egy sajtótájékozatón volt, egy újságírói kérdés, hogy ki lesz jövőre a kezdő QB, (amire kidüllesztette szemeit), és azt felelte, mivel Beck van a rosteren ezért ő...
persze ezt jól felfújták, de én ezt akkor sem vettem komolyan
bár lehet rosszul emlékszem, és nem ez volt, de akkro sem veszem komolyan
igen a Cb jogos, (de azért Kerrigan remélhetőleg jócskán fel fogja őket javítani, szóval lehet hogy mégsem lenne fontos)
az O-lineal nem vagyok bizakodó ebben a formában; hogy Williams-Lichtsteiger-Rabach-Montgomery-Hicks/Heyer esetleg Brown visszajön, de ez így nagyon kevésnek tűnik
igen, ez is jó kérdés, remélem futni, ez lenne logikus, de hogy erre ez a Zb fal képes lenne-e az egy másik jó kérdés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a lehetőség, hogy Beck lesz a kezdő QB, igenis felmerült. Shanahan mondta a pici szájával. És nem tudom tréfának venni. Nem is értem mit keres a bővebb keretben is egyáltalán, a gyakorló csapatban sem lenne helye...
Azért egy baloldali CB-nek is örülnék, Buchannon mellé cserének, vagy akár helyette... Szerintem idén az O line is jobb lesz, Capers fejlődött annyit hogy csere legyen, és néha be is álljon. Csak eléggé zavaros, hogy mit is akarnak Shanahanék, futni, vagy passzolni inkább?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát nem tudom... Túlzás lenne? A red zone-ban ugyan felszívta magát általában a D, és a secondary is jobban mutat Atogwe-val, de nem is a védelemről beszéltem... 😛 A támadó alakulat kicsit zavaros nekem. És addig nagyon pesszimista tudok maradni, amíg félnem kell egy John Beck-től. No meg a (szerintem) jól sikerült draft után Kyle össze tudja kutyulni a dolgokat...apeszos
nekem tetszik a támadóalakulat,
két okból, most a jelenlegi szerződésekből kiindulva, nincs hangadó morálromboló veterán 😊, szerintem bíztató a depth is
és hogy miért nem reménytelen; most 80-85 millión van a cap, ha lesz ha nem lesz minimum cap, egy 100-ast tuti bedob Snyder(+Albertet kipakolják)
-> tekintve, hogy a védelem kész (nagyjából), és nagyon sok futó és elkapó van, a támadófalat fogják erősíteni legalább 1 top FA-val (szerintem), máshova nem nagyon lehet pénzt költeni.
Az a lehetőség, hogy Beck lesz a kezdő QB fel sem merülhet.
1 dolog miatt bízok még Shanahanékben, Kyle felépítette a 0 fallal rendelkező Texanst, ahol főként a következetesség volt az erénye, ezt már nagyon várom. Az előző idény inkább bemutatkozó próba év volt, ennél csak jobb lehet, szerintem ott romlott el a dolog, hogy túl jól rajtolt a csapat, pedig nem volt annyi benne (relatívan jó ?edzések?), ezért most nem tudjuk pontosan mit várhatunk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát nem tudom... Túlzás lenne? A red zone-ban ugyan felszívta magát általában a D, és a secondary is jobban mutat Atogwe-val, de nem is a védelemről beszéltem... 😛 A támadó alakulat kicsit zavaros nekem. És addig nagyon pesszimista tudok maradni, amíg félnem kell egy John Beck-től. No meg a (szerintem) jól sikerült draft után Kyle össze tudja kutyulni a dolgokat...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ne gondolkodj. Nem érdemes.
1, Nem ment tavaly passzjáték és a futás is szar volt
2, A lockout miatt nem is gyakorolják
3, A következő szezon nyugis lesz legalább. Majd akkor gyakorolnak.apeszos
Szerintem azért érdemes gondolkodni, kicsit túlzásokba estél apeszos 😛
1, A védőfal tényleg szörnyű volt, érkezett egy minőségi ember, a passz ellen pedig csak jobb lesz, hogy már két oldalról lesz passrush (továbbra is a fal a kulcs)
2, de gyakorolják (ezt honnan vetted, hogy nem?), Fletchernek és Lorenzo Alexandernek (és még valakinek) fizet a csapat, hogy tartsanak 'privát workoutokat'
3, agent T szerintem nem, de majd kiderül

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ne gondolkodj. Nem érdemes.
1, Nem ment tavaly passzjáték és a futás is szar volt
2, A lockout miatt nem is gyakorolják
3, A következő szezon nyugis lesz legalább. Majd akkor gyakorolnak.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Gondolkodom. Ha
1, nem ment tavaly a 3/4 a D-nek
2, a lockout miatt nem is gyakorolják
akkor
3, szarul fog menni a következő szezonban is, draft ide, FA oda, ugye?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
The perfect game for snyder
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ulpianus linkelt egy cikket ma reggel a ?raiders? topicba,
annyira nem lényeges, hogy átlinkeljem, de ezen a részen kicsit nevettem;
A salary capről volt szó, erre a megállapításra jutottak (,ha lesz 120 milliós minimum) :
"Snyder would have to spend close to $45 million in cash to meet the potential minimum floor requirements. Imagine a system that forces Snyder to spend"

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintetek is kezd összeesni? Mintha hízott volna... 😀 😀

http://www.redskinspost.com/2011/06/in-other-news-laron-landry-is-huge.html/Hollywood
Kár, hogy harmadik képnek nem rakták be mellé a rózsaszín, hasvillantós-cicafiús képét..😀 Na de nem cinkelem, mert a játékát amúgy bírom!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ja, és Torain nekem itt a kedvenc futóm a listáról, ő meg is csinálta a 4.5öt. :cool:ulpianus
igen, de ha követted a 'skins szezont, azért feltűnő volt, hogy elég kevés meccsen játszott Torain, (de amelyiken játszott ott pusztított, emlékszem Titans ellen összejött az első félidőben a 120 yardja...) ezért nem mondanám megbízhatónak, legalábbis számomra elgondolkodtató, hogy ő legyen-e az első számú (mert ha ő lesz úgysem lesz az sokáig, ha az idei évét nézzük, vagy az azelőttieket..., és akkor ha megint egészséges lenne újabb probléma ő legyen-e), illetve az is elgondolkodtató, hogy legyen e párja majd, vagy all down legyen.
A többiben azt hisszem egyetértünk, lehet nem ezt írtam :/ (de biztosan erre gondoltam 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
A 7-4es TD-IT arány egyáltalán nem jó (57%).
Dobáspontosságban 60% (game manager), de pass happy vagy balanced offenseben inkább 65% az ideális (63 is jó, de az 56 nem jó, run heavyben is határeset).
A futásátlagnál a 4.2-4.3 az, amit általánosságban elvárnak egy all down futótól (nem 10 yard/3=3.33 vagy ilyesmi).
Ja, és Torain nekem itt a kedvenc futóm a listáról, ő meg is csinálta a 4.5öt. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
összeszedtem egy-két statisztikát, gondoltam megosztom;
először rákerestem a Qb kérdés értelmezése miatt;
szóval Grossman vs. McNabb kérdés;
pontosságban nyert McNabb az 58,3 %-ával az 55,6 ellenében (talán mondhatjuk, hogy az 55-56 kicsit kevésnek tűnik)
átlagos yard/passzkísérlet, szintén McNabb 6,65-7,16 ellenében, de azért a TD-INT aránya szörnyű; 14-15, és ebben Grossman nem volt rossz: 7-4
ami megdöbbentő, hány sacket nyeltek be a szezon során és McNabb a 37-ével a 4. legtöbbet kapta a ligában!!, annak ellenére kemény ez a szám, hogy az utolsó meccseken nem is játszott (jó, azért Cutler 50-ét nem tudta volna veszélyeztetni), és erre jön rá, hogy Grossman csupán 9et kapott (meccs/sack arányban ez kevesebb),-jobban működött volna a fal Grossmannel?
a jobb 😊 statisztikák ellenére a passer ratingben Grossman nyert; 81,2 és 77,1
a meccsenkénti yardátlag is jelentősen eltér 221-260 Donovan javára

majd böngésztem kicsit a futókat eredményesség szempontjából:
Portis (54 carry), K-Will (65), Torain (164)
először az átlagokat vizsgáltam, 4,2 4,0 és 4,5-ezek nem rossz átlagok (persze nem is a legjobbak), a 4,5 hosszabb távon vállalhatónak tűnik.
a Td/fumble arány talán meglepő: 2-0; 3-0; 4-2 ->szóval nagyon kevés, jó a fumble rendben van hogy kevés, de akkor kicsinálta a Td-ket? , ha nem a rush leaderek
yards/game arányból pedig ki is tűnik, hogy Keiland csak backup volt; 45.4-17.4-74.2 -> de azért ez sem olyan mesés adat- ahhoz képest, hogy Portis feature back helyét Torain venné át, a 74 nem éppen elég. és ezt tanúsítja a first down száma, 35,->kevés
szóval látványosnak látványos Torain, nem vagyok benne biztos, hogy elég eredményes is..., lehet meg kéne kockáztatni a Helu/Royster duó valamelyikét egyből a mélybe dobni number #1-nak.

majd végigböngésztem a D tacklekirályokat, össztacklek, összes játékos között
(talán a D miatt itt nem érdemes annyira belemenni, túl sok endogén változó)
Fletcher 7. lett 136-tal-> dícséretesen sok, de azért jobb lett volna az első tízben egy Dlinemannek lennie 😀 (ok, felébredtem)
McIntosh 25. 110-zel-> azért mégsem volt olyan rossz, ha összehozott 110-et (lehet megtartjuk?)
Hall 49. 95-tel-> Hall egy corner, túl magas ez a szám, de...
Doughty 53. 93-mal-> azt hiszem Doughty under the radar volt idén, legalábbis nekem nem tűnt föl, hogy ennyit szerelt
Landry 75. 85-tel-> sokat volt sérült, és bizony sok a 85, odaért volna az első 10-be, ha nem... (más kérdés ez jó lett-e volna)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintetek is kezd összeesni? Mintha hízott volna... 😀 😀

http://www.redskinspost.com/2011/06/in-other-news-laron-landry-is-huge.html/Hollywood
lassan 'kihízza' az SS posztot, és akkor mehet a falba 😉
de nem baj ha felszed egy kis izmot, FS mérete volt, és mint a kommentekben is említik, nem az a technikás játékos
+1 Jacobs-szal nem hiszem, hogy fog találkozni...(és ez majd az órásokon fog múlni)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!