Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tele van a tököm. Mi a fasznak ennyi WR?apeszos
egyik másik csak beválik, ha nem jön vissza Moss, akkor egy Hankerson- Armstrong duóval meg Keilanddal nekivágni nem lett volna menő, egyik jó lesz valamire, egyébként meg teljesen mindegy itt már.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tele van a tököm. Mi a fasznak ennyi WR?????
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
itt nyaralt az offseason kezdetén Shanahan: http://en.wikipedia.org/wiki/Nebraska
Helu nem olyan rossz tényleg, kicsit leharcolt már (állítólag), végülis azonnal bevethető, kb. 3-4 évig jó lesz, a többiek prospectek. és ha a 6.körtől kezdőt húzunk leizzadok.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Roy Helu, egész jó pick (szerintem).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igazából nincs is CB a jobb oldalra, Rogers és Buchanon UFA. Annyira nem is hiányozna egyik sem. Az ILB-t én inkább Hensonnal képzelném, ő nagyon állat, csak bírná ki sérülés nélkül. Brown állítólag nem nagyon akar maradni, viszont senkinek sem kell. Egy G tényleg nem ártana, Centernek ott van Cook. Grossman UFA, de szerintem mindenképpen marad mert 1: nem kell senkinek, 2: Ha ő is megy akkor csak Beck marad, attól meg az isten mentsen... Grossman mögé jól jönne Stanzi, látatlanba mondom (mert nem ismerem) annyit már most tud mint Beck (mert őt viszont ismerem). Az RB-k aránylag jók, a WR-ekre kíváncsi leszek, ha Moss marad, akkor a Hankerson-Austin-Armstrong-Williams-Kelly sorból ki lesz a nyerő. És ugye van egy Banks is. Tényleg nem alakul rosszul, sokkal rosszabbra számítottam...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem is igazad van, Jenkinst be fogja tenni NT-nek. Ezzel el is dőlt BigAl sorsa. Ha Stanzit is sikerülne behúzni, akkor McNabb is mehetne.... Bár ott azért akadnak majd gondok a szerződésével. Albert nagyban megkönnyítette a dolgot a peres ügyeivel, pláne ha el is ítélik.apeszos
igazából a needek lassan feltöltődnek, és nekem tetszik a mód, kezdve Atogweval, mert most nagyjából a Cb-k foghíjasak (de nem vagyok benne biztos, hogy kellenek újak, erősödött a passrush, sokkal, és nem kell a boxban tartani S-eket, javulni fognak), az ILB poszt ha nem McIntoshsal képzelik el, és a védelemből kb. ennyi a lyuk, kérdés milyen erős lesz a fal.
az O-nál ha Brown újraszerződik akkor a fal közepe(szerintem ide fogunk most húzni), Grossman maradhatna!, esetleg egy prospect Qb, de nem sok maradt már valjuk be, és ha nem lenne a fórumon Stanzi hype annyit tudnánk róla hogy játszott a senior bowlon, mint McElroy... fal közepe mindenképp, és ennyi.
ezen kívül ez a két problémás játékos maradt, McNabb biztosan cut/trade lesz, de mégis kinek kellhet ő, boldog-boldogtalan húzott Qb-t... Haynesworth meg ha el is ítélik ráadásban, akkor mégjobb, mert pénz az ablakban, izé rácsok előtt...
szóval ezaz offseason elég jól indul, és lehet az FA piacon se kell majd túl aktívnak lennünk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is igazad van, Jenkinst be fogja tenni NT-nek. Ezzel el is dőlt BigAl sorsa. Ha Stanzit is sikerülne behúzni, akkor McNabb is mehetne.... Bár ott azért akadnak majd gondok a szerződésével. Albert nagyban megkönnyítette a dolgot a peres ügyeivel, pláne ha el is ítélik.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem Jenkins középen fog játszani 6'4 picit magas, de súlyban egy 10 fontot felszed és kész, kérdés milyen gyors valójában
az volt bennem, hogy negyedik köröket kaptunk a Chicago és Coltstól, vagy nem?sapka
egy negyedik a maciktól, két ötödik a Miamitól, és a szentektől, egy-egy hetedik a Miamitól és a Colts-tól. Ha jól értelmeztem....apeszos
de, igazad van, rosszul emlékeztem.

remélem azért ma előkotrunk egy C/G-t+ CB-t

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem Jenkins középen fog játszani 6'4 picit magas, de súlyban egy 10 fontot felszed és kész, kérdés milyen gyors valójában
az volt bennem, hogy negyedik köröket kaptunk a Chicago és Coltstól, vagy nem?sapka
egy negyedik a maciktól, két ötödik a Miamitól, és a szentektől, egy-egy hetedik a Miamitól és a Colts-tól. Ha jól értelmeztem....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jenkins 5 technique. Tuti nem NT lesz.szaba
pedgi az lesz, de espn is annak írja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát srácok, ez igen
Hankerson szvsz a class 3. legjobb WR-e, szörnyen jól jártatok vele. nem tudom ki lesz a kezdő QB-tok, de Leo olyan player h még Sexy Rexyből is Isten fog csinálni, gyakorlatilag ami felé megy azt elkapja, nagyon jó atléta, magas, erős, biztosak a kezei és a catch után még bőven szerzi a yardokat.
jók lesznek a giants elleni meccsek amikor majd amukamara ellen tolja, azt se fogom tudni melyikőjüknek szurkoljak 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
szerintem Jenkins középen fog játszani 6'4 picit magas, de súlyban egy 10 fontot felszed és kész, kérdés milyen gyors valójában
az volt bennem, hogy negyedik köröket kaptunk a Chicago és Coltstól, vagy nem?sapka
Jenkins 5 technique. Tuti nem NT lesz.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem Jenkins középen fog játszani 6'4 picit magas, de súlyban egy 10 fontot felszed és kész, kérdés milyen gyors valójában

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja. Erre számítottam a legkevésbé, és még talán jókat is húzott az öreg. Pláne ha esetleg van valami háttéralku is 😀 Bár elvileg lehetett rá számítani, mert ő is és Allen is hasonlókat nyilatkozott. A Washingtoni fórumokon a userek Stanzit szeretnék, de szerintem nem lesz rá esély. A 4. kör végén vagyunk..... Bár ahhoz képest, hogy se 3. se 4. körünk nem volt..... És úgy látom Shanny nem akar QB-t. Van még egy 4/30(127), három 5. kör; 5/13(144), 5/15(146), 5/24(155), egy 6/12(177), három 7. kör; 7/11(213), 7/15(217), 7/24(224), és az utolsó előtti kiegészítő kompenzációs pick. Upsz ez négy a 7.-ben. Ez még 9 pick, kérdés mihez kezd vele.... Innen nagyon nem tud már tradelni, hacsak nem a következő évre. Kérdés, hogy innen hátulról milyen playákat tud szerválni. Nem értek hozzá, azt sem nagyon tudom kik maradtak bent, csak reménykedni tudok, hogy nem rontja el a végét...

2/41: Jarvis Jenkins, Defensive end, Clemson, Height: 6 ft 4 in (1.93 m) Weight: 310 lb (141 kg)
3/79: Leonard Hankerson, Wide receiver, Miami FL, Height: 6 ft 2 in (1.88 m) Weight: 209 lb (95 kg)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan megint összehozta!
hozott egy Nt-t, (ha ő volt a 2. prospect Taylor után akkor perfect), és szerzett 2db 4.et, 1db 5.et és 1db 7.et, és jött mégegy Wr is, amiért már a második körben sikonyáltam, hogy húzzuk be 😀 (jöhetett volna mégegy)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szegény snyder h killehet, hogy nem fognyak a pickek, hanem folyamatosan nőnek 😊 nem 3 paychecket kell majd aláírnia... furcsa lesz neki 😊
hankerson pick viszont bejött apeszos kollégának, öröm boldogsággal egybekötve 😛
ja és sztem a jenkins pick egyértelműen csókolom a dagadtnak
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Shanny nagyon nagy ász idén.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BigAl kb. annyira fog játszani nálunk mint McNabb. Pont ez a két játékos nem mozgatta a füle botját sem a közös edzésre a lockout alatt. Haynesworth meg lehet sitten lesz addigra, de ha nem, akkor sincs semmi biztosíték arra hogy játszani fog. Én most már módszeresen építgetném a védelmet, ha már elkezdte, reménykedem hogy így lesz. Az FA piac meg a miénk úgy is 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/ryan-kerrigan-im-really-glad-they-chose-me/2011/04/29/AFPnvpCF_blog.html
"Said his mother, Anita: “It’s special as it is, but knowing he’s going some place where he’s comfortable, it’s a good fit, it eases my mind"

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem lepődnék meg egy letraden, aztán egy elkapócskát, meg egy disznót a falba azt szeva 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kötelező letrade volt, és 16-on már kötelező húzás, a Pats elvitte volna, és nekünk az OLB elég nagy need volt, muszáj volt bevállalni, szóval elégedettség, holnap/ma érkezzen egy WR mondjuk Young/Hankerson és elégedett leszek. A másikat lehet megérné továbbtradelni.sapka
Ha már elkezdte építeni a védelmet, egy NT nem volna jobb? Egy WR-el nincs kint a vízből az offense. Mondjuk Hankerson tényleg jól jönne....apeszos
,de. jó is lenne egy NT, de amíg a Haynesworth kérdés nem tisztázódik, hogy most ő hajlandó e egyáltalán játszani és ha igen Golston vagy Kemo helyén, addig érdekes kérdés, hogy De-t vagy NT-t kéne e húzni, vagy hogy szükséges e,
Paeát lehet érdemes lenne megpróbálni!, de szerintem a 3. kör elejéig bent lesz, és addig ráérünk elvileg, de azt is eltudom képzelni, hogy 2/9-re BPA-zunk és 15-re pedig a WR
a tegnapi alapján biztosan jót fognak választani, bízom bennük (és azért nem ok nélkül)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kötelező letrade volt, és 16-on már kötelező húzás, a Pats elvitte volna, és nekünk az OLB elég nagy need volt, muszáj volt bevállalni, szóval elégedettség, holnap/ma érkezzen egy WR mondjuk Young/Hankerson és elégedett leszek. A másikat lehet megérné továbbtradelni.sapka
Ha már elkezdte építeni a védelmet, egy NT nem volna jobb? Egy WR-el nincs kint a vízből az offense. Mondjuk Hankerson tényleg jól jönne....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kötelező letrade volt, és 16-on már kötelező húzás, a Pats elvitte volna, és nekünk az OLB elég nagy need volt, muszáj volt bevállalni, szóval elégedettség, holnap/ma érkezzen egy WR mondjuk Young/Hankerson és elégedett leszek. A másikat lehet megérné továbbtradelni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem hittem volna h látok egy értelmes dolgot a kis csapattól new yorkban 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
De Ryan KerrigenAmadeus91
1/16 (Jax trade) Ryan Kerrigan, Outside linebacker, Height: 6 ft 4 in (1.93 m) Weight: 267 lb (121 kg) College: Purdue
Big Ten Defensive Player of the Year (2010)
Big Ten Defensive Lineman of the Year (2010)apeszos
Szerintem minden jól alakult, 3 játékost választhatunk az első 50-ből 😊

az éj sötét és tele iszonyattal