Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szóval sem mondtam h oda is kerül. Mondjuk szvsz 4-3 NT-ként tudná a legjobb teljesítményt nyújtani és a Saintsbe azt játszana.empty taxi
Akkor az csak rizsa, hogy neki meg sem kottyan a 3-4? Nekünk kimondottan jól jönne a zsírpacni helyett, bár ha Kemoeatu össze szedné magát.....apeszos
Igazából futás ellen már nem a régi. Pass rushban még mindig kiemelkedő, döntsd el h ez Kemoeatuhoz képest előrelépés-e.empty taxi
Pass rusher inkább Holliday, Kemoeatu ebben nem nagyon működött, futás ellen meg olyan volt mint maga a fal. Ha működött akkor ő is jó volt, ha nem akkor ő sem tett hozzá sok plusszt. Pass rusherek inkább az LB-k voltak, bár ebben az idényben nem nagyon ment nekik. Talán ezért is nyeltünk annyi yardot. Az is igaz, hogy a red zoneban viszont -legalább is az idény vége felé- jelentősen javult a defense, futás ellen is, passz ellen is. Ebből most vegyük ki az Eagles elleni nagy zakót, ott egyértelműen nem volt védelem egyáltalán, se Kemoeatu, se senki.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
És ott mit mondott? Hogy ő egy szent? Értem én, hogy el akarja adni magát, és sűrűn előfordulhat hogy visszajön Washingtonba, nincs ez még lejátszva.....apeszos
Szóval sem mondtam h oda is kerül. Mondjuk szvsz 4-3 NT-ként tudná a legjobb teljesítményt nyújtani és a Saintsbe azt játszana.empty taxi
Akkor az csak rizsa, hogy neki meg sem kottyan a 3-4? Nekünk kimondottan jól jönne a zsírpacni helyett, bár ha Kemoeatu össze szedné magát.....apeszos
Igazából futás ellen már nem a régi. Pass rushban még mindig kiemelkedő, döntsd el h ez Kemoeatuhoz képest előrelépés-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ott mit mondott? Hogy ő egy szent? Értem én, hogy el akarja adni magát, és sűrűn előfordulhat hogy visszajön Washingtonba, nincs ez még lejátszva.....apeszos
Szóval sem mondtam h oda is kerül. Mondjuk szvsz 4-3 NT-ként tudná a legjobb teljesítményt nyújtani és a Saintsbe azt játszana.empty taxi
Akkor az csak rizsa, hogy neki meg sem kottyan a 3-4? Nekünk kimondottan jól jönne a zsírpacni helyett, bár ha Kemoeatu össze szedné magát.....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
És ott mit mondott? Hogy ő egy szent? Értem én, hogy el akarja adni magát, és sűrűn előfordulhat hogy visszajön Washingtonba, nincs ez még lejátszva.....apeszos
Szóval sem mondtam h oda is kerül. Mondjuk szvsz 4-3 NT-ként tudná a legjobb teljesítményt nyújtani és a Saintsbe azt játszana.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha jól sejtem, akkor ezek szerint megszúrták a tüdejét, az elég kellemetlen lehet, de azért biztos vagyok benne, hogy szezonkezdésre, ha lesz, rendben lesz, nincs itt nagy baj.
úgy olvastam a kedvenc Hc-m(ill. másé is) Cassellel fog együttmelózni, szegény
és Shaun Rogers is úgy tűnik nem fog itt megmaradni, már máshol haknizik. 😕, akkor ezek szerint még nekünk se kellett-> vége a pályafutásának.sapka
Hát, ha a Houstonnak kell, nem biztos. Mondjuk most azt nyilatkozta: Minden vágya, hogy a Texans-nál játszhasson. E szerint ez az utolsó esélye... 😀apeszos
Rogers most épp a Saintsnél vizitálempty taxi
És ott mit mondott? Hogy ő egy szent? Értem én, hogy el akarja adni magát, és sűrűn előfordulhat hogy visszajön Washingtonba, nincs ez még lejátszva.....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lehet, hogy Banks sérülése komolyabb a publikáltnál....
apeszos
ha jól sejtem, akkor ezek szerint megszúrták a tüdejét, az elég kellemetlen lehet, de azért biztos vagyok benne, hogy szezonkezdésre, ha lesz, rendben lesz, nincs itt nagy baj.
úgy olvastam a kedvenc Hc-m(ill. másé is) Cassellel fog együttmelózni, szegény
és Shaun Rogers is úgy tűnik nem fog itt megmaradni, már máshol haknizik. 😕, akkor ezek szerint még nekünk se kellett-> vége a pályafutásának.sapka
Hát, ha a Houstonnak kell, nem biztos. Mondjuk most azt nyilatkozta: Minden vágya, hogy a Texans-nál játszhasson. E szerint ez az utolsó esélye... 😀apeszos
Rogers most épp a Saintsnél vizitál


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, hogy Banks sérülése komolyabb a publikáltnál....
apeszos
ha jól sejtem, akkor ezek szerint megszúrták a tüdejét, az elég kellemetlen lehet, de azért biztos vagyok benne, hogy szezonkezdésre, ha lesz, rendben lesz, nincs itt nagy baj.
úgy olvastam a kedvenc Hc-m(ill. másé is) Cassellel fog együttmelózni, szegény
és Shaun Rogers is úgy tűnik nem fog itt megmaradni, már máshol haknizik. 😕, akkor ezek szerint még nekünk se kellett-> vége a pályafutásának.sapka
Hát, ha a Houstonnak kell, nem biztos. Mondjuk most azt nyilatkozta: Minden vágya, hogy a Texans-nál játszhasson. E szerint ez az utolsó esélye... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lehet, hogy Banks sérülése komolyabb a publikáltnál....
apeszos
ha jól sejtem, akkor ezek szerint megszúrták a tüdejét, az elég kellemetlen lehet, de azért biztos vagyok benne, hogy szezonkezdésre, ha lesz, rendben lesz, nincs itt nagy baj.
úgy olvastam a kedvenc Hc-m(ill. másé is) Cassellel fog együttmelózni, szegény
és Shaun Rogers is úgy tűnik nem fog itt megmaradni, már máshol haknizik. 😕, akkor ezek szerint még nekünk se kellett-> vége a pályafutásának.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, hogy Banks sérülése komolyabb a publikáltnál....
Banks' agent, James Gould, said Tuesday that Banks is still expected to have a 100 percent recovery from the stabbing that occurred outside a D.C. nightclub early Saturday.

Gould originally described Banks' injury as a surface wound to the side and said that Banks would go home within a day. Gould now says he's not certain when Banks will be discharged.

"He has a left chest wound from the knife," Gould said. "He has a tube inserted in, and until the tube's removed, he won't be released from the hospital."

Last night, The Washington Post reported that the Redskins said the tube was inserted to keep Banks' left lung from collapsing.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry a második forduló óta csuklósérüléssel játszott. Február 4.-én műtötték.apeszos
Emellett azt mondta, 90%-os az achilles-e, ami azért elég jónak mondható. Nem futott még, de mindent tud már csinálni gyalog.szaba
Na igen. Hogy is mondta Gyula a Super Bowl-on? "Nem motorral van a srác", vagy valami ilyesmi. Remélem a camp-re már futva megy... 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Landry a második forduló óta csuklósérüléssel játszott. Február 4.-én műtötték.apeszos
Emellett azt mondta, 90%-os az achilles-e, ami azért elég jónak mondható. Nem futott még, de mindent tud már csinálni gyalog.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry a második forduló óta csuklósérüléssel játszott. Február 4.-én műtötték.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6115839&campaign=rss&source=NFLHeadlinesBébé
A kurva életbe.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6115839&campaign=rss&source=NFLHeadlines
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
félreértesz, a megadjátok jelen esetben a bármilyen épkézláb ajánlatnál kezdődik. 😉sapka
Mondjuk ha odaadjuk éte Eric Kinget az úgy okés? 😉
Amúgy értem. Szabadulni akartok tőle bármi áron.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
(Akit egyébként hírba hoztak velünk.)Bazzani
ez nem lenne baj, ha megadjátok az árát és nem ingyen kéne elengedni.sapka
Nem akarlak előre elkeseríteni,de ha hozzánk jön (remélem nem)akkor sem adunk érte sokat.
Egyrészt Mayhew nem arról híres,másrészt nincs rá akkora szükségünk,hogy sokat adjunk érte.
Olyan "Ha szinte ingyen van akkor jöhet" kategória.Bazzani
félreértesz, a megadjátok jelen esetben a bármilyen épkézláb ajánlatnál kezdődik. 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
(Akit egyébként hírba hoztak velünk.)Bazzani
ez nem lenne baj, ha megadjátok az árát és nem ingyen kéne elengedni.sapka
Nem akarlak előre elkeseríteni,de ha hozzánk jön (remélem nem)akkor sem adunk érte sokat.
Egyrészt Mayhew nem arról híres,másrészt nincs rá akkora szükségünk,hogy sokat adjunk érte.
Olyen "Ha szinte ingyen van akkor jöhet" kategória.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
(Akit egyébként hírba hoztak velünk.)Bazzani
ez nem lenne baj, ha megadjátok az árát és nem ingyen kéne elengedni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én imádom Rogerst.
Nagyon sajnáltam amikor elment.
Nagyjából azóta nem volt DLine Detroitban.
Suhval kicsit kárpótoltak azért. 😉

Ha egészséges tud maradni, akkor megoldás lehet a posztján.
Akaratban rommá veri Big Al-t.
(Akit egyébként hírba hoztak velünk.)

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
rogers rövid időre lehet h megoldás lenne, addig is legalább 1 poszt pipálva lennea.kacsa
Az a baj, hogy mi mindíg csak rövid időre keresünk megoldást. Nem akarok sapkával vitatkozni, ha szerinte rossz volt, akkor rossz volt. Szerintem lehetett volna rosszabb is. Kétségtelen, nagy segítség lenne Rogers, ha egészséges lenne, és végig nyomna egy idényt. De ez annyira nem sanszos, és sérültekkel megint ott lennénk ahol a part szakad.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pedig Kemoeatu nem is volt olyan rossz.apeszos
sajnos azt kell mondanom rossz volt, egész végig sérült volt, alig tudott valamit csinálni, folyamat átfutottak rajta, Rogers nekünk nagyon nagy előrelépés lenne akár De-nek is, ha a fal is képes nyomást gyakorolni, amire tavaly semennyire nem volt képes, nem kicsit lépnénk előre, nem sokért igazoljuk le!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Háát a Brownsban is azért lett a végén DE mert futás ellen Rubin sokkal hatásosabb volt mint ő. Mindamellett brutális bullrusher Rogers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rogers rövid időre lehet h megoldás lenne, addig is legalább 1 poszt pipálva lenne
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, a Browns 3-4es volt, most állnak át 4-3ra. Egyébként Rogers az utóbbi évben DEt játszott, mert Rubin jó volt NTként, Rogers meg elég atletikus DEnek is. Valszeg nem járnátok vele rosszul, ha nem sérül le.tenorx
Köszi. Akkor viszont keresik BigAl utódját, aki persze nem kell senkinek. És ezek szerint házon belül nem találják. Pedig Kemoeatu nem is volt olyan rossz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem, a Browns 3-4es volt, most állnak át 4-3ra. Egyébként Rogers az utóbbi évben DEt játszott, mert Rubin jó volt NTként, Rogers meg elég atletikus DEnek is. Valszeg nem járnátok vele rosszul, ha nem sérül le.