Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mondok nektek valamit, tetszetni fog, főként nekem, mert elsüthetek egy énmegmondtamot...
with Galloway:5-5
after Galloway:1-5
én megmondtam... :cool:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
lack of receivers, lack of a running game, bad o-line

Kár volt az egész McNabb biznisz (így). És bármennyire szimpatikus a faszi, sajnos be kell ismernem, hogy jobb lett volna, ha ide se jön. Pedig engem is elkapott a "hype", hogy ProBowl QB a csapatnál, végre lesz valami, tényleg jött egy olyan játékos, aki a kissé gyengécske csapatunkat is a PO-ba tudja vezetni a tapasztalatával tudásával stb. Ehhez képest tényleg ott tartunk, ahol a part szakad: nincs QBnk, sőt súlyos pickekbe került pár hónapnyi reménykedés, ami kb. az 5. hét tájékán el is múlt, mert jött a szomorú igazság: egy új QB nem old meg semmit, főleg nem Donovan. Ettől függetlenül respect neki és sajnálom, mert abszolút profi és olyan típusú karakter, akivel szívesen "reklámozza" az ember a csapatát.nexion218
ezzel az első bekezdéssel nem igazán tudok egyetérteni, szerintem a tény sem igaz, másrészt ha rápillantunk Chicagora, talán egyedül a Qb-nál mondhatjuk ki egyértelműen, hogy jobb, de..., és meddig?
azért azt is kijelenthetjük, hogy nálunk nem igazán volt ennek a probowl qbnak nagy hagyománya, Campbell előtt sem. többségében a futás-oline hozta a meccseket, sajnos elérkeztünk oda, hogy az olineban szükséges a generációváltás, mivel egyes edzők [cenzored] nem pótolták folyamatosan, ezért eredményezett ebben a két évben egészen gyalázatos teljesítményt.
Mostmár úgy vagyok vele, hogy kipróbáltuk, rendben, nincs baj ezzel, de akkor viszlát. és Grossman time, mert erre a game manager lóbálásra tökéletes. és draft, és FA-k az Olineba... és...sapka
De hát akkor végeredményben csak egyetértünk... 😀 Tettünk egy fölös kört és kilyukadtunk ugyanoda: se no-name se ProBowl QB-val nem ment, más csapatrészeket kellene forszírozni. Egy embertől vártuk a csodát, holott a másik húsz pályán lévő illetve ötvenegynéhány játékos sincs a toppon...A csúcsdíszt is legutoljára tesszük a karifára, ha már pöpecül kész a többi ( ez de fos párhuzam volt... 😂 ), nálunk meg még jóformán fa sincs...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lack of receivers, lack of a running game, bad o-line

Kár volt az egész McNabb biznisz (így). És bármennyire szimpatikus a faszi, sajnos be kell ismernem, hogy jobb lett volna, ha ide se jön. Pedig engem is elkapott a "hype", hogy ProBowl QB a csapatnál, végre lesz valami, tényleg jött egy olyan játékos, aki a kissé gyengécske csapatunkat is a PO-ba tudja vezetni a tapasztalatával tudásával stb. Ehhez képest tényleg ott tartunk, ahol a part szakad: nincs QBnk, sőt súlyos pickekbe került pár hónapnyi reménykedés, ami kb. az 5. hét tájékán el is múlt, mert jött a szomorú igazság: egy új QB nem old meg semmit, főleg nem Donovan. Ettől függetlenül respect neki és sajnálom, mert abszolút profi és olyan típusú karakter, akivel szívesen "reklámozza" az ember a csapatát.nexion218
ezzel az első bekezdéssel nem igazán tudok egyetérteni, szerintem a tény sem igaz, másrészt ha rápillantunk Chicagora, talán egyedül a Qb-nál mondhatjuk ki egyértelműen, hogy jobb, de..., és meddig?
azért azt is kijelenthetjük, hogy nálunk nem igazán volt ennek a probowl qbnak nagy hagyománya, Campbell előtt sem. többségében a futás-oline hozta a meccseket, sajnos elérkeztünk oda, hogy az olineban szükséges a generációváltás, mivel egyes edzők [cenzored] nem pótolták folyamatosan, ezért eredményezett ebben a két évben egészen gyalázatos teljesítményt.
Mostmár úgy vagyok vele, hogy kipróbáltuk, rendben, nincs baj ezzel, de akkor viszlát. és Grossman time, mert erre a game manager lóbálásra tökéletes. és draft, és FA-k az Olineba... és...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Elgondolkodtató cikk...

http://bleacherreport.com/articles/598114-donovans-demeanor-does-mcnabbs-attittude-cloud-opinions-on-his-playnexion218
Nem is tudom... Semmi olyat nem ír, amit már ne tudtunk volna. Ki így magyarázza, ki úgy. Egy biztos, senki sem lepődne meg ha elmenne, és ha valahol nagyot játszana méginkább kiröhögnek minket. Grossman (bocs sapka 😛) egyáltalán nem győzött meg arról, hogy jobb mint McNabb. De hogy Beck-et is eléje sorolták az egy kicsit erős, és megalázó.apeszos
Főleg erre a részére gondoltam:

"The same things people say are true of Washington now—lack of receivers, lack of a running game, bad o-line—were true when Campbell was quarterback. But despite it all, Campbell was blamed solely for the Redskins' down seasons. Despite the fact that he actually improved statically when the Redskins went 4-12, 'Skins fans practically begged for a new quarterback.

Now we are back at the same position, and the same things that could not be helped when Campbell was quarterback, and the same things that were unfairly put on his shoulders, are now placed on everyone else's. What was once all Campbell's fault, is now everyone else's fault."

Kár volt az egész McNabb biznisz (így). És bármennyire szimpatikus a faszi, sajnos be kell ismernem, hogy jobb lett volna, ha ide se jön. Pedig engem is elkapott a "hype", hogy ProBowl QB a csapatnál, végre lesz valami, tényleg jött egy olyan játékos, aki a kissé gyengécske csapatunkat is a PO-ba tudja vezetni a tapasztalatával tudásával stb. Ehhez képest tényleg ott tartunk, ahol a part szakad: nincs QBnk, sőt súlyos pickekbe került pár hónapnyi reménykedés, ami kb. az 5. hét tájékán el is múlt, mert jött a szomorú igazság: egy új QB nem old meg semmit, főleg nem Donovan. Ettől függetlenül respect neki és sajnálom, mert abszolút profi és olyan típusú karakter, akivel szívesen "reklámozza" az ember a csapatát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elgondolkodtató cikk...

http://bleacherreport.com/articles/598114-donovans-demeanor-does-mcnabbs-attittude-cloud-opinions-on-his-playnexion218
Nem is tudom... Semmi olyat nem ír, amit már ne tudtunk volna. Ki így magyarázza, ki úgy. Egy biztos, senki sem lepődne meg ha elmenne, és ha valahol nagyot játszana méginkább kiröhögnek minket. Grossman (bocs sapka 😛) egyáltalán nem győzött meg arról, hogy jobb mint McNabb. De hogy Beck-et is eléje sorolták az egy kicsit erős, és megalázó.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Elgondolkodtató cikk...

http://bleacherreport.com/articles/598114-donovans-demeanor-does-mcnabbs-attittude-cloud-opinions-on-his-play

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és hogy megérné-e nekünk mégegy embert ennyivel túlfizetnisapka
Valamiért az az érzésem, hogy a Zsírfeka #92 fizuja felszabadul... 😀 És ha így alakul, Mankins zsebében lehet jobb helye lenne a kavicsnak... Bár meg van jegyezve, hogy "Depth Chart is unofficial", de nem szerepel a 100 millió dolláros bébi a depth charton...nexion218
Az a depth chart már elég régi.... Portis sincs rajta, akkor az mit jelent? Nekem van egy olyan érzésem, hogy BigAl marad itt. Feltéve ha nem vágják sittre.
A legfrissebb roster január 11, azon szerepel. A depth chart-on december 7 óta nem szerepel "Suspended for conduct detrimental to the team"
Egyébként itt a tranzakciós lista 2006-tól....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
és hogy megérné-e nekünk mégegy embert ennyivel túlfizetnisapka
Valamiért az az érzésem, hogy a Zsírfeka #92 fizuja felszabadul... 😀 És ha így alakul, Mankins zsebében lehet jobb helye lenne a kavicsnak... Bár meg van jegyezve, hogy "Depth Chart is unofficial", de nem szerepel a 100 millió dolláros bébi a depth charton...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
"There remains the possibility of Logan Mankins returning to the New England Patriots next season. But the Pro Bowl guard doesn't see that happening."
nexion218
én spec. eléggé örülnék neki, de... ahogy sejtem a fél liga üldözni fogja, ha mégis eljönne onnan, megjegyzem ha Neal visszavonul a Patsből Mankins teljesen biztosan kap egy franchise taget(ha még u.a.t fogja érni akkorra), másrészt ha lenne egy egészséges Dockerynk, akit akarnak is játszatni, akármilyen idős, akkor nem lenne Mankinsre szükségsünk, mert nekünk elsősorban egy futásblokkoló izomállat G kéne +drafton nem igazán van 'elsőkörös nagyonjó' G, inkább a második kör elejére várják őket, tehát azok a csapatok is rávetnék magukat, akik inkább a draftról szoktak építkezni. és hogy megérné-e nekünk mégegy embert ennyivel túlfizetni, amennyire kéne, nem biztos, hogy igen, és állítólag Snyder is megváltozik ilyen tekintetben, nehéz kérdés ez...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"There remains the possibility of Logan Mankins returning to the New England Patriots next season. But the Pro Bowl guard doesn't see that happening."

Kinek mi a véleménye? Vajon nem ugrik rá a "híresen megfontolt és nagy neveket kerülő" Front Office-unk? 😛 A belső falunkra ráférne némi upgrade...nexion218
Mankins ha kikerül a piacra, akkor mind a 31 csapat FO-ja ugrani fog rá. Nagyjából mindenhol upgrade lenne. Az más kérdés, hogy a Ti FO-tok ilyen helyzetekben imád licitálni és szórni a pénzt, mint bolond pék a lisztet. 😛 Mankins ügynöke a valagát verné a földhöz, ha a 'Skins beszállna a buliba, ő ott már rosszul nem járna.
BTW Mankins és a Pats most még csak a tapogatózó szakaszban vannak. A Pats szóban kb. a világ 8. csodájának tartja Mankinst, ő meg kéreti magát, (elég nagy átéléssel adja a szűz lány a kuplerájban szerepet) amíg egy ennek megfelelő szerződéstervezetet az orra elé nem dugnak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
"There remains the possibility of Logan Mankins returning to the New England Patriots next season. But the Pro Bowl guard doesn't see that happening."

Kinek mi a véleménye? Vajon nem ugrik rá a "híresen megfontolt és nagy neveket kerülő" Front Office-unk? 😛 A belső falunkra ráférne némi upgrade...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1/10re durva lenne azért Young, viszont Jones simán lehet megoldás. Igazi #1 WR a faszi, aki még futásblokkolásban is király.tenorx
igen, de akkor továbbra is (még ha igazad is van, de szerintem nem.) csak 1 Wrünk lesz és 3 ígéretünk, és lesz mögöttük egy Grossmanünk, így ha lesz 100 passzolt yard/meccs akkor tapsikolni fogunk..., Moss egyébként is egy frencsájz arc már, nem létezik, hogy nem hosszabbítunk vele.
mellesleg az Fa-t jobban szeretjük, mint a draftot 😉, és úgy tudom Mossnak még lesz egy opciós éve, vagy nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1/10re durva lenne azért Young, viszont Jones simán lehet megoldás. Igazi #1 WR a faszi, aki még futásblokkolásban is király.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Santana Moss szerződése megszűnik a Super Bowl után 5 nappal. Mégiscsak elsőkörös WR kell?tenorx
nézd, ha Moss-sal nem hosszabítunk akkor nem marad egy életképes Wr-ünk sem a rosteren, és 1/10re egy Julius Jones/Young nem megoldás az elkapó kérdéskörre...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Santana Moss szerződése megszűnik a Super Bowl után 5 nappal. Mégiscsak elsőkörös WR kell?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sikerült összehalászni a Redskins mindhárom Super Bowl győzelméről a teljes meccseket. Az oldalunkon, a History menüpontban találjátok.apeszos
ezért jár egy nagyon nagy plusz,
de egyetlen gondom van a fanoldallal, hogy ha megnyitom (IE8) akkor nekem a középső hasáb, ahol adott esetben a hírek/írások vannak összemosódik, és tul.képpen nem tudom megnyitni sem ezeket rendesen, bízom benne nálam lesz a hiba valamiben.sapka
Megnéztem, tényleg nem jó IE alatt. Válts böngészőt... 😛 😀 Utána nézek, e szerint nem lett jó az optimalizálás. Minden böngészőn jó, csak ezen nem. Javítom....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sikerült összehalászni a Redskins mindhárom Super Bowl győzelméről a teljes meccseket. Az oldalunkon, a History menüpontban találjátok.apeszos
ezért jár egy nagyon nagy plusz,
de egyetlen gondom van a fanoldallal, hogy ha megnyitom (IE8) akkor nekem a középső hasáb, ahol adott esetben a hírek/írások vannak összemosódik, és tul.képpen nem tudom megnyitni sem ezeket rendesen, bízom benne nálam lesz a hiba valamiben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sikerült összehalászni a Redskins mindhárom Super Bowl győzelméről a teljes meccseket. Az oldalunkon, a History menüpontban találjátok.apeszos
Szerintem az oldal egyszerűen kurvajó. Jó, hogy pl. kint van a bowl.hu nagy linkje is, főhelyen, logoval...agent T
Ironizálunk? Ironizálunk? 😀 Örülök, hogy megvagy.. 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Sikerült összehalászni a Redskins mindhárom Super Bowl győzelméről a teljes meccseket. Az oldalunkon, a History menüpontban találjátok.apeszos
Szerintem az oldal egyszerűen kurvajó. Jó, hogy pl. kint van a bowl.hu nagy linkje is, főhelyen, logoval...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sikerült összehalászni a Redskins mindhárom Super Bowl győzelméről a teljes meccseket. Az oldalunkon, a History menüpontban találjátok.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Big Al megint rosszalkodott... redskinsfan
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A liga utolsó védelem... 😊 "Hall-Bowl" 😀apeszos
A Redskins védelem dominált a Pro Bowlon, Hall-MVP 😀 :cool:Bjoca
Skinsnél is tudják mikor kell a toppon lenni. 😛 (amúgy megérdemelt volt)Greengo
Ha máskor nem... 😀 Amúgy ők végig jók voltak, tudom hogy nincs ha... De mégis, ha Landry nem sérül le, és ha BigAl nem primadonnáskodik hanem odateszi magát, ez a védelem nem liga utolsó(előtti) lett volna..
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A liga utolsó védelem... 😊 "Hall-Bowl" 😀apeszos
A Redskins védelem dominált a Pro Bowlon, Hall-MVP 😀 :cool:Bjoca
Skinsnél is tudják mikor kell a toppon lenni. 😛 (amúgy megérdemelt volt)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudtam nem észrevenni, hogy az NFC döntőjét két olyan csapat játszotta, akiket a Redskins megvert. Így vagy úgy, ha hosszabbításban, ha esőben, ha szezon elején, de mindkét meccs után a'skins neve mellett volt a W...nexion218
de nagy igazságot sikerült észrevenni. +1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Üdv mindenkinek, így a hosszú hallgatás után!

Hát a rájátszás és Pro Bowl kapcsán két fájó dolog fogalmazódott meg bennem: nem tudtam nem észrevenni, hogy az NFC döntőjét két olyan csapat játszotta, akiket a Redskins megvert. Így vagy úgy, ha hosszabbításban, ha esőben, ha szezon elején, de mindkét meccs után a'skins neve mellett volt a W... Persze tudom, hogy nem 2 meccs a szezon és a PO-hoz (általában) illik legalább pozitív mérleggel szerepelni, de azért mégis...A másik: az NFC Pro Bowl defense-ben 3 és fél (a fél az Landry lenne, mivel 120%-ra veszem, hogy ha nem sérült ott van ő is) Redskin szerepelt, sőt Hall MVP lett. Mindez a förmedvény, yardnyelő, ligatutolsó védelmünkből.... Én esküszöm nem bánnám, ha nem lenne ProBowlerünk, csak januárban is nézhessek Washington meccset... 😕nexion218
Egyenlőre az sem biztos hogy szeptemberben fogsz.... Olvasd el gsn cikkét, nagyon tanulságos. Bár úgy nézem cikk sorozat lesz belőle (hála istennek) nyomon tudjuk követni mi is, földi halandók, hogy mi a búbánatos f.szomat csinálnak lockaut ügyben a fejesek. A ProBowl meg így, ebben a formában inkább kabaré, Hall MVP címe is annyit ér kb. De azért örülünk oszi.... Legalább itt volt egy kis sikerélményünk. Mást nem igazán tehetünk, bíznunk kell Shanahan papában, hogy kitalál valamit, és lesz haszon őszire....apeszos
A januárban nézést a CBA körüli helyzettől függetlenül értettem, csak úgy általában véve szeretnék már újra PO-ban látni Rézbőrűeket. a ProBowl dolgot meg a helyén kezelem, sőt meg se néztem pont a kabaré jellege miatt, bőven elég volt belőle az nfl.com-os összefoglaló, ahogy a falemberek a snap után meg is álltak meccset nézni stb... Mert értem én, hogy a ProBowlon a műsor a lényeg és nem full speed nyomják, de azért ennyire ne má'... Csak azért mégis piszkálja az agyamat, hogy elvileg a liga krémjének a meccsén a "mi fiunk" lesz a legjobbnak választva, mellé meg ott van kontrasztnak a csapat siralmas szezonja....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson