Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát én WRre lőném.tenorx
Green addigra nem fog bennmaradni, többit nem kimondottan ismerem, hogy rábólintsak hogy megér nekünk egy 10. helyet. Az biztos, ha valaki az O vagy D falba jönne nem lennék elégedetlen.
feltrade?sapka
Szerintem a helyeteken simán vállalható egy Julio Jones pick.tenorx
inkább a második körben egy Pettis pick, ha bent marad addig

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ezzel egyetértek, főleg hogy egy Carter is van, én még őt nem írnám le, naigen de akkor kire lőjük az elsőt, mert qbra nem fogjuk az biztos.sapka
Hát én WRre lőném.tenorx
Green addigra nem fog bennmaradni, többit nem kimondottan ismerem, hogy rábólintsak hogy megér nekünk egy 10. helyet. Az biztos, ha valaki az O vagy D falba jönne nem lennék elégedetlen.sapka
Teljesen egyetértek. O# és/vagy D#. WR van, az Shanahan sara, hogy nem próbálta többet Austint. Mondjuk RoyDel Williams helyett. Szentségtörés (?), de Moss helyett is beszállhatott volna, amikor nem ment neki. És most sokszor nem ment neki. Nem beszélve Armstrongról, belőle jó WR lehet még...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ezzel egyetértek, főleg hogy egy Carter is van, én még őt nem írnám le, naigen de akkor kire lőjük az elsőt, mert qbra nem fogjuk az biztos.sapka
Hát én WRre lőném.tenorx
Green addigra nem fog bennmaradni, többit nem kimondottan ismerem, hogy rábólintsak hogy megér nekünk egy 10. helyet. Az biztos, ha valaki az O vagy D falba jönne nem lennék elégedetlen.
feltrade?sapka
Szerintem a helyeteken simán vállalható egy Julio Jones pick.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
G. Jonest futás ellen meg összetörik, főleg 34-ben. Top10-es picket nem feltétlenül Millerre kellene ellőni, mikor van egy Orakpo a keretben.DoM
ezzel egyetértek, főleg hogy egy Carter is van, én még őt nem írnám le, naigen de akkor kire lőjük az elsőt, mert qbra nem fogjuk az biztos.sapka
Hát én WRre lőném.tenorx
Green addigra nem fog bennmaradni, többit nem kimondottan ismerem, hogy rábólintsak hogy megér nekünk egy 10. helyet. Az biztos, ha valaki az O vagy D falba jönne nem lennék elégedetlen.
feltrade?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
gregg jones coverage-ben szar, von miller sztem a legjobb lenne nekünk első körben.a.kacsa
G. Jonest futás ellen meg összetörik, főleg 34-ben. Top10-es picket nem feltétlenül Millerre kellene ellőni, mikor van egy Orakpo a keretben.DoM
ezzel egyetértek, főleg hogy egy Carter is van, én még őt nem írnám le, naigen de akkor kire lőjük az elsőt, mert qbra nem fogjuk az biztos.sapka
Hát én WRre lőném.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gregg jones coverage-ben szar, von miller sztem a legjobb lenne nekünk első körben.a.kacsa
G. Jonest futás ellen meg összetörik, főleg 34-ben. Top10-es picket nem feltétlenül Millerre kellene ellőni, mikor van egy Orakpo a keretben.DoM
ezzel egyetértek, főleg hogy egy Carter is van, én még őt nem írnám le, naigen de akkor kire lőjük az elsőt, mert qbra nem fogjuk az biztos.

apeszos: ha láttad a north edzéseit az utóbbi időben tudod miért nem akarom Lockert, nem tudott adni 1 pontos passzt sem, najó egyszer Carmichael kezébe egy intet.
a fanoldal háttére nagyon jó, nekem a többi szín is nagyon tetszik, mást pedig a feltöltött tartalom határoz meg 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jelenleg a fan oldal költöztetésével vagyok elfoglalva, elég nehéz optimalizálni az új szerverre. Úgy veszem észre sikeres volt a váltás, gyorsabb lett. legalább is nálam gyorsabban töltődik be. A fizetős szerver előnye.... 😀 Kiveszek még pár felesleges menüt. Értékelném, ha ránéznétek a betöltés miatt. Nem ártana pár vélemény, hogy mit kellene változtatni.

Na szóval.... Tudod, hogy nekem a gyengém az O#, és a rookie sérülésekor nem volt megfelelő csere Heyer, jelentősen visszalépett ez a csapatrész. Williams és Brown nagyon felhozta a falat, de ne feledjük, Brown akár itt is hagyhat minket, kellene egy jó csere mindkét oldalra. Rogers-en én is meglepődnék, bár a secondary sem muzsikált valami jól. A pass rusher nálunk inkább Orakpo, Carter nem hagyott mély nyomot maga után, szóval jöhet az újonc.... Fletcher helyére ott van Henson, nagyon állat a srác már most is (persze ha egyáltalán játszik, és nem sérült...), de tudjuk, hogy az öreg helyére bekerülni csak halálozás esetén lehet. Mi bajod Locker-el? Nem Bradford szint az igaz, de jó lehet cserének, bár ami nálunk folyik QB poszton, bármi lehet.... Sokat volt sérült úgy tudom, nem nagyon volt formában, de lehet hogy rosszul tudom, nem nagyon figyeltem. Mindenesetre Beck-től az úristen mentsen meg..... A Dt: tényleg kellene, de rajtunk csak egy Suh féle állat segítene.... RB-ből dunát lehetne rekeszteni, Torain és Williams is fejlődőképes faltörő kos, rájuk lehet alapozni, és ha Portis is kibírna négy meccsnél többet, akkor nincs miről beszélni....
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
gregg jones coverage-ben szar, von miller sztem a legjobb lenne nekünk első körben.a.kacsa
G. Jonest futás ellen meg összetörik, főleg 34-ben. Top10-es picket nem feltétlenül Millerre kellene ellőni, mikor van egy Orakpo a keretben.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
carimi run blockban szörnyszülött, ha meg berakják középre állat lesz. a kinti okosok is mondták h ő T-G combó.
hankerson sztem jó, nem véletlenül tartja az összes U-s rekordot (pedig egy andre johnson reggie wayne vagy michael irwin is játszott itt)
gregg jones coverage-ben szar, von miller sztem a legjobb lenne nekünk első körben. matthews meg matthews 😊
én még jordan-t mondanám paea mellé aki fasza.
qb meg ugyse lesz húzva. tavaly se volt most se lesz 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kezd a topik kicsit elhalni, apeszos :rolleyes: , többiek? :rolleyes:, még nincsen ennyire uborkaidőszak, elég rossz szezon volt de elbújni túlzás 😛
találtam valamit, témakezdésnek esetleg.Mr. Gary Fitzgerald szerint őket figyeljük a senior bowlra készülve:
OT: Carimi, Castonzo- nemtudom mit akarnánk velük mindkettő T poszt jól fel van töltve jelenleg, esetleg Carimit, amekkora mauler G-re áttenni pusztítani, de ezért áldozni első kört hát nem tudom.
Cb: CarMichael- érdekes lenne, ez azt jelentené Rogerst kidobnánk, meglepődnék rajta
WR: Hankerson- remélem érte max. második kört adnánk
Lb: Greg Jones, Casey Matthews, Von miller- míg első kettő személy inkább ILB gondolom Fletcher helyett később, eggyel későbbi körben, Von Miller egy határozottabb pass rusher, kérdés szükség van e rá vagy teljesen félretettük Cartert
Qb: Locker- csak őt ne, elnézve edzéseit inkább dobáljon Beck,(huhh ez nagyon nagy mondás volt)
Dt: Paea- De-nek, érdekes lenne, de szimpatizálnék vele, lehet 1/10re nem érné meg, de az biztos hogy határozott lépés lenne...(mondjuk már nincs ott)
Rb: Scott- minek?
vagy akkor ti/akárki kiket látnátok szívesen?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak Palmert ne, maradjon Grossman. 😛sapka
Nekem jó McNabb is.apeszos
telhetetlen vagy 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak Palmert ne, maradjon Grossman. 😛sapka
Nekem jó McNabb is.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak Palmert ne, maradjon Grossman. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az sem gyenge, hogy hírbe hozták Palmert a 'skins-el. Legyen megint kit elmarni...
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Orakpo és Hall után Fletcher is készülhet a Pro Bowlra.
Őrület, most mondjátok meg... ebből a ligautolsó védelemből... ha Landry nem sérül le ő lehetne a negyedik.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Természetesen, az általad vázolt építkezés is egy kultúratípus. A " sztárok elvétele" csak gondolatkísérlet, hogy ekkor milyen kimutatható, releváns értékek (értsd: kompetenciák) maradnak a szervezetben. Helmut úgy véli - szíves engedelmével osztom is véleményét -, hogy a "Jets"-típusú franchise jó eséllyel kevés olyan belülről kialakult szervezeti kulturális értéket tud felmutatni, amelyekre hosszan tartó, konzisztens teljesítést lehet alapozni. Milyen szilárd alapot és szerkezeti vázat látsz, amelyre rá tudod építeni, húzni az egész szervezetet - takarítónőtől a franchise QB-ig, a hólapátolótól a HC-ig.
Egy ilyenre Te is rámutatsz - összetartó erő. Hívjuk csoport koherenciának, máris láthatjuk, hogy ebből maximális mértékű szükséges. Egy "összevásárolt" csapatnál nagy a veszély, hogy nem lesz megfelelő mértékű koherencia, ha maga a szervezet nem hordoz kellő mennyiségben és minőségben fontos, alapvető értékeket. Még egy egyébként nagy hagyományú, kiemelkedően eredményes szervezet is megsínyli, ha túl sokáig csak sztárok vásárlásával próbál meg sikereket elérni, és közben nem fejleszti, gondozza saját értékeit. Nagyon úgy tűnik, hogy az amerikai foci manapság kiemelten olyan szervezeteket kíván, amelyek világos, egyértelmű (tulajdonosi) vízióval és az erre alapuló sikeres stratégiát kialakító és megvalósító felső vezetéssel rendelkeznek. (Lehet, régebben is így volt. Egy-két PO-s idény, urambocsá' meglepetés SB-be jutás még nem tesz igazán eredményessé. Urald hosszú éveken keresztül a csoportodat, vagy legalább legyél folyamatosan komoly harcban az uralomért, az már siker.tomi-tomi
azért reménykedem az eredeti kérdésfeltevő is megszólal a témában még, akár itt.
igazából, kicsit az a bajom (természetesen értem amit írsz/mondani szeretnél, és teljesen egyet is tudok vele érteni bizonyos tekintetben), hogy nem különítetted el az írásodban a kétféle lehetséges sémát, igen egy olyan szervezet számára amely abban a fázisban van hogy szükséges kialakítania (újra) egy bizonyos sémaváltást, akkor természetesen azok az értékek, elvárások amiket írsz/írtok teljesen helytállóak (szerintem), de egy olyan franchise számára amely összegyűjtötte a szükséges emberi alapanyagot tudásban és 'értékben' (legyen ez a Jets most), nem hinném hogy szükséges egy maximális mértékű összetartóerő, hogy miért?, mert megvannak a pályán azok az embereik akik kemény éveket lehúztak az adott szinten adott helyen, hogy pontosan tudják mi a dolguk és mit kell csinálniuk, és ezt másnak is el tudják mondani, (igen és ide jön az FO teljes felelőssége a pszichológiai profilokról.) számukra nem szükséges hogy egy adott hely komolyan ráerőltesse az adott értékeit, sőt inkább az adott 'sztár' képes lehet valami jól működő tartalmat áthozni/átvenni a másik szintről.(pl. L. Fletcher), igen tényleg nagy a veszély, hogy félresiklik a próbálkozás valakivel, (FO felelőssége), de egy olyan modellben ahol mindent előlről kezdenek is igen komoly esélye van az összeomlásnak (edzői felelősség?), másik probléma az eredményesség, ebben sem értek egyet. Ebben a sportban egyetlen eredmény van, vagy te vagy a bajnok vagy nem, valaki egyszer írta a Houstonról, hogy az a csapat amely már 5 éve arra vár, hogy most lesz a kiemelkedő éve, vajon ezek a dolgok 10 év múlva kit fognak érdekelni? mert most mondjuk róla, hogy igen ott elkezdtek valamit, nagyonjó-nagyonjó, de nincs eredményük, ez 10 év múlva egyáltalán nem lesz ennyire pozitív. De pl. a Pats-Colts duóval szemben is elég pesszimista vagyok, hol lesznek Manning/Brady nélkül? vagy költői kérdés, a Colts hány pontot tudna csinálni Manning nélkül egy meccsen?sapka
Bocsánatot kérek! Akkor nem találtam itt meg. A PM funkcióra most bukkantam rá tök véletlenül. Ha még érdekes...
Minden szervezetnek (focicsapatnak) van szervezeti kultúrája függetlenül attól, hogy életének milyen szakaszában van. Ez a kultúra hordozza azokat az alapvető értékeket, hozzáállást stb., amelyek meghatározzák a szervezet identitását, belső informális működését. Ez viszonylag hamar kialakul, és utána nagyon nehezen változik, változtatható. A fociban ilyen váltásra jó alkalom - és ki is használják - a tulajdonosváltás, esetleg egy hosszú ideig (min. 10 év) dolgozó HC cserélése.
Az újonnan érkező játékosok, akár sztárok önmagukban kevesek egy kultúraváltáshoz legyenek bármilyen erős egyéniségek. Kultúra rombolás lehet belőle, de az már egy másik folyamat. Nagyon fontos, hogy legyenek olyan emberek, akik képesek megmutatni, hogy ebben a szervezetben hogyan lehet sikereket elérni. Ha össze-vissza hozod az embereket huzamosabb ideig, akkor a káosz előállhat, de új rend nem születik szükségszerűen. Akármennyire is "rendes" emberek, különböző helyekről különböző tapasztalatokkal érkeztek, óhatatlanul (olykor öldöklő) küzdelem fog kialakulni, hogy milyen legyen az új rend. S ha a tulajdonosnak nincs türelme kivárni az így kialakuló új kultúrát, újabb játékosokat fog hozni, vagy új edzői stábot, akik bele fogják vetni magukat ebbe a küzdelembe. Sok mindennel fognak törődni, de az eredményességgel nem.
A Texans több szempontból is jó példa. Új franchise, ott a teljes induló személyi állománynak döntő befolyása volt a kialakuló szervezeti kultúrára. Ezen már túl vannak, egy nagy veszéllyel: nem jutottak egyszer sem PO-ba. Nem kell ahhoz sok idő, és a kultúra részévé fog válni, hogy mi vagyunk a lúzerek. (Mutatták már ennek a jelét ebben az idényben, ennyiszer és ennyi módon kikapni megnyert meccseken erős figyelmeztetés kell legyen.) A Panthersnek ezért volt olyan fontos az SB részvétel!
Az eredményességet pontosan definiálni az egyik legfontosabb vezetői felelősség. Ez a focicsapatoknál, ahol jellemzően a tulajdonos menedzseri szerepet (CEO) is betölt, a tulajdonos dolga. Ha végigfutunk az NFL történetén az SB érában, akkor reális cél lehet: "jussunk 8-10 év alatt 2-4szer a PO-ba, nyerjünk 1-2 divízióbajnokságot és legyünk ott egyszer a SB-ban." Aki egy-két év múlva SB-t akar nyerni - akármilyen alapokról - az elkezdi a saját sírját ásni. Ez a liga a paritásra való törekvésével két dolgot ért el, ami a mi szempontunkból most fontos. Ebben a ligában a SB nyerési esélyed viszonylag jól megközelíti az elméleti valószínűséget. (Durva egyszerűsítéssel: Senkinek a győzelme nem egetverő meglepetés.) S ennek a pandantja: Kis túlzással kisebb esélyed van megvédened a SB címedet, mint ennek a címvédésnek az elméleti valószínűsége. Hogyan reagálhat erre egy csapat, amelyik úgy érzi, "kijár" már neki egy SB cím.
Nagyon nem ismerem a Skins hagyományait, történetét, ami lejött nekem, hogy mostanában kiugróan nagy pénzeket képes megadni egy-egy játékosért, agresszív a FA piacon, az átlagosnál is jobban "sürgeti" egy SB-cím elérését. Szóval hasonlóan viselkedik szervezetként, mint a Jets. Ha nem igaz, amit a Skinsről írtam, akkor legyen az egyik példa a mostani Jets, a másik pedig a Pats, amikor átesett a tulajdonosváltáson (96).
A Skins vagy a Jets az akvizíciós növekedési modell mellett döntött, kívülről hozott plusz erőforrásokat (játékosokat, edzőket stb.). A Skins mindenképpen megtehette, az erős szervezeti kultúra (az pedig a Skinsnek megvolt!) ezt a modellt egy darabig elviseli. (A Jets nem ilyen erős hagyományú csapat, ott a város és a Giants konkurenciája nyomhatta a tulajdonost ebbe az irányba.) De ez a modell is megköveteli a tulajdonosi-felsővezetői türelmet éveken keresztül. Attól hogy akvirálok sztárokat, még nem vagyok azonnal a legjobb. Új edzőt neveznek ki, új sztárokat hoznak, egyre rövidebb a türelmi szakasz. Közben meg folyamatosan gyengül a szervezeti kultúra, a belső váz, ami megkülönbözteti a hordát a csapattól. A Jets ma ott tart, hogy szinte az utolsó belső tartalékait éli fel, nem véletlenek ám Ryan média szeánszai, a semmit nagyon nagy füsttel kell takargatni. Ebben a sportban nagy bajt jelez, ha egy HC az év elején kénytelen azt nyilatkozni, hogy ők nyerik az SB-t, számukra csak az SB cím az elfogadható. 3-5% esélyre tette fel szinte minden pénzét! A játékosok szinte ahányan vannak annyiféle módon nyilvánulnak meg a vérprofitól a kőbunkóig, a felelősségteljestől a totál nyegléig. S ami összeilleszthette volna az egészet, az SB cím, az elúszott - megint. Hogy a Skins hol tart, azt Ti sokkal jobban tudjátok.
Nézzük az organikus fejlődés egyik példáját. Kraft megveszi a Pats-et, odahozza minden idők egyik legjobb edzőjét, aki nem mellesleg az egyik legjobb egy szervezet reorganizálásában. Aki miután lefektette, kinevelte az új szervezeti kultúrát és a főbb értékhordozókat, távozik. (Amerikában ez teljesen természetes "sorsa" a reorganizátoroknak, ők kevésbé értenek a fenntartáshoz, ők a létrehozás mesterei.) Odahoz egy öntörvényű zsenit edzőnek (megteheti, mert már az új szervezeti kultúra erős, ő pedig türelmes), s draftol a 199. helyen egy langaléta backup-project QB-t (minden sikertörténethez kell a szerencsefaktor). Az eredmények nem is olyan lassan elkezdenek jönni, ma pedig Mr. Kraft elmondhatja magáról, hogy amióta ő a Pats tulajdonosa, azóta nincs sikeresebb franchise az övénél.
Nincs tökéletes recept, az organikus fejlesztéssel a Lions hosszú ideje nem jut előrébb, a Phins az 1-15 idénye után organikus úton indult el (csak nem Mr. Kraft reorganizátorával?), de ott nem volt meg a kellő tulajdonosi türelem és szerintem az eredményesség meghatározásával is gondok voltak. A Vikings most kezdi kiheverni az elmúlt két év akvizíciós kalandját. Az utóbbi 10-15 évben csak belülről fejlesztő, szilárd szervezeti kultúrájú csapatok dominálták a ligát, a kívülről építkezők csak felvillanásokra voltak képesek. Ha összeraksz egy olyan csapatot, amelyik tele van már csak a gyűrű hiányzik típusú játékossal, akkor nyerd meg az első évben az SB-t. Addig igaz lehet, amit írsz, hogy esetleg a játékosok tudása, tapasztalata, extraklasszisa elfedi a szervezeti kultúra hiányosságait. De ez az esélyed csökken, a szervezeti kultúra minősége lesz az végül, ami meghatározza a csapatod hosszú távú, jól bejósolható eredményességét.
Nem kérdés, hogy Brady nélkül kb gyenge pozitív mérlegre lenne képes a Pats. De ha ő nem keveredett volna elő, akkor jött volna 2-3 éven belül más, mert a szervezet(i kultúra) kinevelte volna, ahogy Bradyt is kinevelte. Lehet, hogy lesz két-négy év laufja az AFC-nek TB és PM visszavonulása után, de amíg maradnak a tulajdonosok, képesek óvni a franchise-aik szervezeti értékeit, addig ki fogják termelni az újabb domináns csapatukat, mert még a sikeres receptjük is megvan.
Nagyon érdekes sport, nem tudok olyan jelentős iparágat, vagy sportágat, ahol a tulajdonosnak ennyire közvetlen és ennyire erős hatása lenne a szervezet teljesítményére.
Elnézést, ha hosszú lett!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
pedig pont azt taglalták egy cikkben, hogy van yisszaút számára...Bjoca
hát de milyen pozícióba, nem gondolom hogy NT lehetne valaha is, DE-hez meg kéne kicsit dolgoznia magán, amit a jelenlegi munkamoráljával szinte elképzelhetetlennek tartok, azért meg ne maradjon hogy foglalja a helyet, vagy törölközőt adogasson ennyiért. (btw én feléért is osztogatnék)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
kíváncsi leszek Washburn kiharcolja a megszokott a Haynesworthét magának philyben. De még ha megkérnénk az árát sem biztos, hogy jó ötlet elengedni egy csoportriválishoz.sapka
Állítólag csak akkor merülhet fel az idehozatala hozzánk, ha ti elkülditek. Egyébként nem jön. De nekem annyira nem is kell, jó az emberanyag a falhoz, alkosson ebből Jim.deny79
ha nem lesz cserepartner 'találva' akkor nem hiszem hogy marad a rosteren.sapka
pedig pont azt taglalták egy cikkben, hogy van yisszaút számára...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kíváncsi leszek Washburn kiharcolja a megszokott a Haynesworthét magának philyben. De még ha megkérnénk az árát sem biztos, hogy jó ötlet elengedni egy csoportriválishoz.sapka
Állítólag csak akkor merülhet fel az idehozatala hozzánk, ha ti elkülditek. Egyébként nem jön. De nekem annyira nem is kell, jó az emberanyag a falhoz, alkosson ebből Jim.deny79
ha nem lesz cserepartner 'találva' akkor nem hiszem hogy marad a rosteren.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
kíváncsi leszek Washburn kiharcolja a megszokott a Haynesworthét magának philyben. De még ha megkérnénk az árát sem biztos, hogy jó ötlet elengedni egy csoportriválishoz.sapka
Állítólag csak akkor merülhet fel az idehozatala hozzánk, ha ti elkülditek. Egyébként nem jön. De nekem annyira nem is kell, jó az emberanyag a falhoz, alkosson ebből Jim.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kíváncsi leszek Washburn kiharcolja a megszokott a Haynesworthét magának philyben. De még ha megkérnénk az árát sem biztos, hogy jó ötlet elengedni egy csoportriválishoz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lichteinger nem rossz egyébként és nem is öreg. én rabach-al nem vagyok kibékülve őszinténa.kacsa
persze, én sem, kell a helyére valaki ha köv. szezonra nem is, de azt követően mindenképp.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lichteinger nem rossz egyébként és nem is öreg. én rabach-al nem vagyok kibékülve őszintén
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam pár dolgot mostanság, gondoltam megosztom
úgy tűnik Orakpo is ott lesz a probowlon (helyes)
és hogy Dockerynek kifelé áll a szénája a csapatból (tegye fel a kezét aki emlékszik a Jansen-Samuels-Rabach-Dockery-Thomas sorra...), mert kiszorította Kory Lichsteiger vagy Lichteinstein vagy ki, mert jobb a zoneplayekben, vagy Beck mellett ő harapdálja/nyalogatja vki golyóját..., emlékszek egyszer beállt meccs közben D. és rögtön végigrohantunk a pályán. mondjuk utána kapásból megsérült.
...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Helló, király, hogy van oldal, de én több burgundi-aranyat szeretnék.
Vagy ez nem Skins honlap?

(Kösz a kedves lewveleket, talán jól alakulnak a dolgok nálunk.)

Bjoca, levél.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊