Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
young nem balhés gyerek csak depressziós. ha belemenne a tenessee akkor nekünk jó lenne. máshova tudnánk draftolni, és még lehet h ideig be is vállna. youngban a legfontosabb sztem, hogy nevezzük jó qb-nak vagy rossznak, megnyeri a meccseket. egyetemen is ezt tette és az nfl-ben is
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bolond 5let de istenem ittam már ma: ugye BigAl visszavágyik a Titansbe míg így h maradt Fisher megy Young kicserélni 1 az 1-be a 2-t. Sanyi kap egy új QB-t ezzel lezárván ezt a sagát is.empty taxi
ez egy szószerint 'nagyon kemény' trade lenne, értékekben kb. megegyezne, és elméletileg mindkét csapat jól járna, csak pusztán személyes véleményem hogy VY, nem kimondottan egy frencsájz kjúbí, legalábbis én nem mernék rá építeni egy csapatot, főleg nem tervezni vele, de elismerem túlbecsülöm ebben a sportban a játékos/játék intelligencia szerepét.+nálunk a problémás játékosokkal rossz a kommunikáció. nem tudom eldönteni, hogy ezzel előrelépnénk e, (ki tudja? 😊 ), de biztosan elmozdulnánk az egy helyben topogásból.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szeretnék kérni egy jelentkezőt, aki üzemelteti a redskinsfan-t. Azt hiszem kicsit kevesebbet leszek jelen itt is. Elgondolkodtam.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bolond 5let de istenem ittam már ma: ugye BigAl visszavágyik a Titansbe míg így h maradt Fisher megy Young kicserélni 1 az 1-be a 2-t. Sanyi kap egy új QB-t ezzel lezárván ezt a sagát is.empty taxi
Aztán kapnánk egy ugyanolyan problémást.... McNabb-et kenyérre lehetne kenni, mégis sikerült Kyle-nak belekötni, Young lehet hogy a fejét is leharapná a tisztelt OC-nak. Bár ebből a szempontból tetszik az ötlet.. 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bolond 5let de istenem ittam már ma: ugye BigAl visszavágyik a Titansbe míg így h maradt Fisher megy Young kicserélni 1 az 1-be a 2-t. Sanyi kap egy új QB-t ezzel lezárván ezt a sagát is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha marad a 3-4 Denverben akk biztos nem kell nekik BigAl. A Vikingsből 1ébként lehet kinézem a 2. kört ha Fat Williams visszavonul, ill a Raiderst mondanám még ha Al Davis nem újítja meg Seymour szerződését. Bár tény h ilyen balhés játékosért lehet sok a 2. kör de szvsz nem lehetetlen biznisz.empty taxi
igen csak az a másik baj, szerintem ha második körért odaadnánk Al-t akkor ha csak a képességeit nézem, áron alul adnánk, másik kérdés hogy jelen esetben az egyéb dolgai miatt lehet nem ér annyit 😕, játékosra kéne cserélni úgy van esély valamiféle értékkiegyenlítődésre, és ha adódna egy ilyen eset, hogy valaki valahol feleslegessé válik és van benne akkora potenciál, hogy jobb a jelenlegi kezdőnknél akkor a GM helyében azonnal telefontragadnék.sapka
Ez like. Teljesen egyet értünk.empty taxi
Ha csak a képességeit néznénk, nem kellene beszélnünk sem róla, tuti helye lenne a kezdőben. Viszont a képességeit jelentősen rontja a hozzáállása, ez és az ára jelentősen ront minden esélyen, hogy valami nagyon tudatlan és igencsak beszívott GM-nek kósza gondolatként megfordulna a fejében a trade. Rajtunk fog rohadni.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az nekem is. De mikor adnak 2. kört BigAl-ért?apeszos
Ha marad a 3-4 Denverben akk biztos nem kell nekik BigAl. A Vikingsből 1ébként lehet kinézem a 2. kört ha Fat Williams visszavonul, ill a Raiderst mondanám még ha Al Davis nem újítja meg Seymour szerződését. Bár tény h ilyen balhés játékosért lehet sok a 2. kör de szvsz nem lehetetlen biznisz.empty taxi
igen csak az a másik baj, szerintem ha második körért odaadnánk Al-t akkor ha csak a képességeit nézem, áron alul adnánk, másik kérdés hogy jelen esetben az egyéb dolgai miatt lehet nem ér annyit 😕, játékosra kéne cserélni úgy van esély valamiféle értékkiegyenlítődésre, és ha adódna egy ilyen eset, hogy valaki valahol feleslegessé válik és van benne akkora potenciál, hogy jobb a jelenlegi kezdőnknél akkor a GM helyében azonnal telefontragadnék.sapka
Ez like. Teljesen egyet értünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nekem egy Haynesworthot lehet megérnesapka
Az nekem is. De mikor adnak 2. kört BigAl-ért?apeszos
Ha marad a 3-4 Denverben akk biztos nem kell nekik BigAl. A Vikingsből 1ébként lehet kinézem a 2. kört ha Fat Williams visszavonul, ill a Raiderst mondanám még ha Al Davis nem újítja meg Seymour szerződését. Bár tény h ilyen balhés játékosért lehet sok a 2. kör de szvsz nem lehetetlen biznisz.empty taxi
igen csak az a másik baj, szerintem ha második körért odaadnánk Al-t akkor ha csak a képességeit nézem, áron alul adnánk, másik kérdés hogy jelen esetben az egyéb dolgai miatt lehet nem ér annyit 😕, játékosra kéne cserélni úgy van esély valamiféle értékkiegyenlítődésre, és ha adódna egy ilyen eset, hogy valaki valahol feleslegessé válik és van benne akkora potenciál, hogy jobb a jelenlegi kezdőnknél akkor a GM helyében azonnal telefontragadnék.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jó cuccot szívhatnak Denverben....apeszos
28 éves top formában van kb., elég jó a west coast rendszerben, megadható lenne egy komolyabb irányító gondokkal küzdő csapatnak, de inkább valami olyasmit lenne érdemes elképzelni érte hogy 3. kör de nemtudom 9 győzelem esetén második. nekem egy Haynesworthot lehet megérne.sapka
Az nekem is. De mikor adnak 2. kört BigAl-ért?apeszos
Ha marad a 3-4 Denverben akk biztos nem kell nekik BigAl. A Vikingsből 1ébként lehet kinézem a 2. kört ha Fat Williams visszavonul, ill a Raiderst mondanám még ha Al Davis nem újítja meg Seymour szerződését. Bár tény h ilyen balhés játékosért lehet sok a 2. kör de szvsz nem lehetetlen biznisz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
2 köröst kérnek ortonért.az vicces azért 😊a.kacsa
Jó cuccot szívhatnak Denverben....apeszos
28 éves top formában van kb., elég jó a west coast rendszerben, megadható lenne egy komolyabb irányító gondokkal küzdő csapatnak, de inkább valami olyasmit lenne érdemes elképzelni érte hogy 3. kör de nemtudom 9 győzelem esetén második. nekem egy Haynesworthot lehet megérne.sapka
Az nekem is. De mikor adnak 2. kört BigAl-ért?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2 köröst kérnek ortonért.az vicces azért 😊a.kacsa
Jó cuccot szívhatnak Denverben....apeszos
28 éves top formában van kb., elég jó a west coast rendszerben, megadható lenne egy komolyabb irányító gondokkal küzdő csapatnak, de inkább valami olyasmit lenne érdemes elképzelni érte hogy 3. kör de nemtudom 9 győzelem esetén második. nekem egy Haynesworthot lehet megérne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
2 köröst kérnek ortonért.az vicces azért 😊a.kacsa
Jó cuccot szívhatnak Denverben....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
2 köröst kérnek ortonért.az vicces azért 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
He he... Nem csak én álmodozok?
Should the Redskins try to trade up to draft Andrew Luck?apeszos
1/10ről felmenni érte nem lenne költséghatékony, és azért nincs túl sok pickünk, tehát játékosokat kéne áldozni érte, ami a szegényes keretet tekintve komolyabb érvágások lennének+ ha lesz salary cap érdekes lenne ha beférne alá a giga 1/1es szerződésével. viszont ha 1/1re nem viszik el valamiért utána a Denver nem viszi el 1/2re az biztos, és kérdés hogy a cincy elvinné e 1/3ra, de ha nem akkor megérhetné feltradelni érte, talán, de elég sok irányító lesz a drafton ha akkora szükség lenne rá még biztosan találnánk vkit 1/10nél is.
apropó ha Ortontól megválna a Denver, valami tradeféleség összejöhetnesapka
Aztán úgy járunk vele mint McNabb-el. A Bengals-nál marad Palmer és LeFevour meg nekik is van bajuk elég. Nem reménytelen, de valóban megvágná a keretet. Már ha lesz egyáltalán szezon.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
He he... Nem csak én álmodozok?
Should the Redskins try to trade up to draft Andrew Luck?apeszos
1/10ről felmenni érte nem lenne költséghatékony, és azért nincs túl sok pickünk, tehát játékosokat kéne áldozni érte, ami a szegényes keretet tekintve komolyabb érvágások lennének+ ha lesz salary cap érdekes lenne ha beférne alá a giga 1/1es szerződésével. viszont ha 1/1re nem viszik el valamiért utána a Denver nem viszi el 1/2re az biztos, és kérdés hogy a cincy elvinné e 1/3ra, de ha nem akkor megérhetné feltradelni érte, talán, de elég sok irányító lesz a drafton ha akkora szükség lenne rá még biztosan találnánk vkit 1/10nél is.
apropó ha Ortontól megválna a Denver, valami tradeféleség összejöhetne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
He he... Nem csak én álmodozok?
Should the Redskins try to trade up to draft Andrew Luck?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ebből a listából maradjon Brown, Buchanan, Grossman 😀, Heyer, McIntosh, és Moss nagyon olcsóért, Westbrook esetlegsapka
Heyer? Ne máá'. Mondjuk inkább Brown?apeszos
T/G cserének jó, és elég fiatal is még, najó 26, nem tudom, cserének ha keveset kér maradhatnasapka
Maradjunk a G-nél. T-ben egy meccsen több hibát csinál mint a rookie Williams és Brown együtt. G-ben jól nyomta. Mind az egy meccsen amin azt játszott.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ebből a listából maradjon Brown, Buchanan, Grossman 😀, Heyer, McIntosh, és Moss nagyon olcsóért, Westbrook esetlegsapka
Heyer? Ne máá'. Mondjuk inkább Brown?apeszos
T/G cserének jó, és elég fiatal is még, najó 26, nem tudom, cserének ha keveset kér maradhatna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ebből a listából maradjon Brown, Buchanan, Grossman 😀, Heyer, McIntosh, és Moss nagyon olcsóért, Westbrook esetlegsapka
Heyer? Ne máá'. Mondjuk inkább Brown?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ebből a listából maradjon Brown, Buchanan, Grossman 😀, Heyer, McIntosh, és Moss nagyon olcsóért, Westbrook esetleg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eddig úgy néz ki, D-Mac marad, Rexynek nem biztos a jövő év. Legalább is mintha ezt mondta volna hétfőn...apeszos
nagyon meglepődne ha mcnabb maradnaa.kacsa
Hidd el, én is meglepődnék. Amit itt műveltek vele..... Csak tájékoztatás képpen:
Unrestricted FAs

* 54 H. B. Blades ILB
* 77 Jammal Brown T
* 31 Phillip Buchanon CB
* 37 Reed Doughty SS
* 85 Mike Furrey WR
* 64 Kedric Golston DE
* 8 Rex Grossman QB
* 74 Stephon Heyer T
* 52 Rocky McIntosh ILB
* 63 Will Montgomery C/G
* 89 Santana Moss WR
* 68 Clint Oldenburg T
* 22 Carlos Rogers CB
* 95 Chris Wilson OLB

Restricted FAs

* 38 Sha'reff Rashad FS
* 34 Byron Westbrook CB
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Eddig úgy néz ki, D-Mac marad, Rexynek nem biztos a jövő év. Legalább is mintha ezt mondta volna hétfőn...apeszos
nagyon meglepődne ha mcnabb maradna
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én már múltkor is "vettem az adást", a poén csak arra a részre lett volna kihegyezve, hogy ha a snapektől/ játszott meccsektől tényleg függ bármi is (PO-tól vagy győzelmek számától függetlenül), akkor el tudom képzelni, az Öreg -ha már úgyis elúszott a szezon alapon - képes volt csak azért ültetni, hogy kevesebb snapje/meccse legyen és így szarabb picket kelljen adnunk.nexion218
igen értettem mire utaltál, csak utána Earl is idekevert valamit, és a múltkor hülyeséget írtam emlékezetből, de utána igyekeztem magam javítani
egyébként ezt a helyzetet én is el tudom képzelni, lehet csalódtak benne nem volt meg benne az xfaktor 😛 már, és már a Detroit ellen fény derült a dolgokra, végülis Rexy nem volt rossz utsó 3 meccsen két 3 pontos vereség és 1 győzelem.
érzem ez egy izgalmas offseason lesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eddig úgy néz ki, D-Mac marad, Rexynek nem biztos a jövő év. Legalább is mintha ezt mondta volna hétfőn...
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehet meg is találtuk a benchelések okát? 😀nexion218
nem attól függ a 2. v 3. kör, hogy Mac Pro Bowler lesz-e vagy sem? én így tudtamEaRl
na még egyszer, lapozzatok feljebb, de a 9 nyert meccs/PO függött és csak 3 vagy 4. kör volt ami így 4. lett, de akkor Brownért adjuk a 3.at de cserébe kapunk a NO-tól egy 5.etsapka
Én már múltkor is "vettem az adást", a poén csak arra a részre lett volna kihegyezve, hogy ha a snapektől/ játszott meccsektől tényleg függ bármi is (PO-tól vagy győzelmek számától függetlenül), akkor el tudom képzelni, az Öreg -ha már úgyis elúszott a szezon alapon - képes volt csak azért ültetni, hogy kevesebb snapje/meccse legyen és így szarabb picket kelljen adnunk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson