NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tavaly nevetségesnek éreztem magam, hogy Skins szurker vagyok. Idén ez nincs meg.agent T
Sosem éreztem magam nevetségesnek azért, mert 'skins drukker vagyok. Tavaly? Akkor mit szóljon egy Chiefs, Rams, vagy Lions esetleg a Buccaneers szurkoló? Én őket sem éreztem nevetségesnek, sokkal inkább tiszteletre méltónak. És ez fokozottan igaz a Magyar szimpatizánsokra, hiszen nem feltétlen a "gyökerei" miatt szurkol az adott csapatnak. Tavaly én is szégyenkeztem a csapat eredményei miatt, de nevetségesnek nem éreztem magam. Sokkal inkább lesz okunk idén szégyenkezni, ha hasonló eredményt érünk el, mert most jobb a csapatunk.... De ez még korai. Egy-másfél hónap múlva tisztábban fogunk látni...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
a Rams meccs utáni önkéntes száműzetésből visszatérve, még nem látom kimondottan sötéten azt a jövőt, najó ha 1-5-el fogunk állni, na akkor.
úgy gondolom nagyon kevésre álltunk a 3-0tól, és hogy 1-2 lett az egy dolog, a Houston ellen nagyon sok minden elment fejbe, amire már nem mondanám rá hogy akkor ez a védelem hibája vagy Gano impotenciája (sőt a Rams ellen szerintem nagyon tisztességesen helytállt), persze vannak gondok meg trendi beírni hogy rebílding, de ugyan mindenhol vannak ilyen jellegű problémák, fejbe kéne odaérni
mert úgy érzem tavalyhoz képest, az akkori lélektelenséghez képest, hogy legalább az akarás megvan (szerintem ez igenis fontos)
sapka
Fején találtad a szöget. Idén nagyságrendekkel faszább érzés Skins-fannak lenni, mint tavaly. Ha Shanny fejben is összerakja a bandát nincs meccs, amin az ellenfél úgy jöhetne a pályára, hogy zsebben a win. Good call, Sapka.Gecco
Tavaly nevetségesnek éreztem magam, hogy Skins szurker vagyok. Idén ez nincs meg.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Rams meccs utáni önkéntes száműzetésből visszatérve, még nem látom kimondottan sötéten azt a jövőt, najó ha 1-5-el fogunk állni, na akkor.
úgy gondolom nagyon kevésre álltunk a 3-0tól, és hogy 1-2 lett az egy dolog, a Houston ellen nagyon sok minden elment fejbe, amire már nem mondanám rá hogy akkor ez a védelem hibája vagy Gano impotenciája (sőt a Rams ellen szerintem nagyon tisztességesen helytállt), persze vannak gondok meg trendi beírni hogy rebílding, de ugyan mindenhol vannak ilyen jellegű problémák, fejbe kéne odaérni
mert úgy érzem tavalyhoz képest, az akkori lélektelenséghez képest, hogy legalább az akarás megvan (szerintem ez igenis fontos)
sapka
Fején találtad a szöget. Idén nagyságrendekkel faszább érzés Skins-fannak lenni, mint tavaly. Ha Shanny fejben is összerakja a bandát nincs meccs, amin az ellenfél úgy jöhetne a pályára, hogy zsebben a win. Good call, Sapka.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81af47d4/article/portis-insists-hes-still-redskins-feature-back-will-start?module=HP_headlines

Akor most döntsék már el, mi a helyzet a futóknál!agent T
Majd talán vasárnap.... Williams jobban érdekel....
Kis beharangozó....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81af47d4/article/portis-insists-hes-still-redskins-feature-back-will-start?module=HP_headlines

Akor most döntsék már el, mi a helyzet a futóknál!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jó volt, sapka! Én is optimista vagyok alapvetően.

................

apeszos, mondanám a vaterát meg hasonlókat, de gondolom újat akarsz.agent T
Igen. És lehetőleg Sean Taylor #21 legyen. Olyan meg nincs a vaterán.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hall-t nagyon szájára vette apeszos......sapka
Shanahan: Portis 'is starting Sunday'
Hogyne vettem volna a számra, mikor az övét meg óriásira nyitotta.... A secondary-vel csak az a bajom, hogy nagyon nyelik a yardokat. Hiába ütik el a WR-eket ha közben kapunk 10-20-30 yardot. A red zone-ról nem is beszélve. Látványos tackle helyett kevésbé látványos, de hasznosabb INT-eket, incomplete pass-t, szeretnék látni, esetleg fumble..... Tudom, hogy ez nagyon nem könnyű, de hát a védelem tavaly jó volt. A rebuilding nem trendi, nekem nagyon nem, Shanahan mondta ezt, és kb. három évre.... jujj! Azt hittük a Rams ellen majd sokkolják Bradford-ot a sack-ek, ehhez képest Orakpo mintha a pályán sem lett volna. A támadó játékunk igen fejlődőképes a két OT-nek és McNabb-nek köszönhetően, de a futás hiánya rányomja a bélyegét az egészre. Az ellenfelek is tudják McNabb mire képes, csírájában elfojtják a futást, ami nem volna olyan nagy baj, ha Galloway, vagy Armstrong odanőne Moss mellé. Joey már megkopott, Armstrong meg túl fiatal még. A 6-10 nekem sem tetszik, de van benne realitás, lássuk be. Nem is tudom, talán Tomeee mondta az egyik beharangozóban: "A Redskins kétarcú csapat, bárkit képes megverni, de bárkitől ki is kaphat". Nos az utóbbit láttuk. Most jöjjön az előbbi.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Jó volt, sapka! Én is optimista vagyok alapvetően.

................

apeszos, mondanám a vaterát meg hasonlókat, de gondolom újat akarsz.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ezt nem nézted?

http://store.redskins.com/cart.php?m=product_detail&p=3321&catID=221

Nem 10 ezer, de azért messze nem is 50...nexion218
De néztem, csak nekem nincs dombor nyomott kártyám... Másképpen kell megoldanom... 😕
Vedd fel a kapcsolatot Petyával a boltok üzletek topicban..........red
Köszönöm fiúk a segítséget. Red, amint "készen állok" rá, rögvest..... Egyébként nem a mez ötven, hanem összesen. Sean Taylor mez, sapka, kapucnis pulcsi, bögre... Sapkám van, de már régi, kopott, bögrém volt, kettő is, sajnos csak a füle maradt mindkettőnek. Volt egy 'skins dzsekim, amolyan bomber style, azt meg tavaly ellopták. Szóval kifogytam. Mostanában nézegettem a dolgokat, és hát sokat akart a szarka..... Nem baj, majd egyenként lassan. Most egyenlőre PC-t kéne vennem, mert nem tudok redskinsfan-t szerkeszteni... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
a Rams meccs utáni önkéntes száműzetésből visszatérve, még nem látom kimondottan sötéten azt a jövőt, najó ha 1-5-el fogunk állni, na akkor.
úgy gondolom nagyon kevésre álltunk a 3-0tól, és hogy 1-2 lett az egy dolog, a Houston ellen nagyon sok minden elment fejbe, amire már nem mondanám rá hogy akkor ez a védelem hibája vagy Gano impotenciája (sőt a Rams ellen szerintem nagyon tisztességesen helytállt), persze vannak gondok meg trendi beírni hogy rebílding, de ugyan mindenhol vannak ilyen jellegű problémák, fejbe kéne odaérni
mert úgy érzem tavalyhoz képest, az akkori lélektelenséghez képest, hogy legalább az akarás megvan (szerintem ez igenis fontos)
problémák: BigAl, nagyon meg vagyok zavarodva vele kapcs., előző meccsen a vonalról jött a Rams 5 kísérletből, nem ért el pontot!! 16-14nél és akkor kb. a meccsen először ő volt benn(asszem Carrikerrel és Holliday-jal), legalább adjunk már esélyt neki hogy ne csak a száját jártassa hanem legalább kezdjen.(persze ha nem sikerül normálisan, akkor cutot mondok), sec., nem tudom megint, Moore és Landry egyszerűen jó volt, Hall-t nagyon szájára vette apeszos 😛, najó nem egy elsőszámú corner, de ha lenne még egy hasonló képességű (na nem Rogers....) akkor meg tudná mutatni (szerintem), viszont Rogerst kivágnám a picsába. talán a legégetőbb a futás, továbbra sem hiszem hogy a futókban lenne a különösebb hiba, és azt sem hiszem hogy nem lehetne egy istenverte tisztességes futót találni aki képes normálisan futni a zone blocking rendszer mögött/mellett...,
tuti akartam még vmit de kimaradt 😀
köv. meccs. komolyan mondom szerintem győzünk, de azért megkérném a törzsi nagytanács hivatalos látóját (kacsát) hogy mondja meg a tutit az Eagles ellen.
ja bocs hogy ilyen hosszú lett, de felgyűlt bennem pár gondolat, és nem volt kedvem idézgetni, biztos tévedek egykét helyen, de a 6-10en még mindig mosolyogni tudok csak.(jóértelemben)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kicsit off... Azért az érdekes, hogy 'skins mezt akarok venni, és mindenhol csak Portis mez van. Ha egy kicsit többet is szeretnék, ott van kb. 50e. hu pénzben... 😕 nem jól van ez így....apeszos
ezt nem nézted?

http://store.redskins.com/cart.php?m=product_detail&p=3321&catID=221

Nem 10 ezer, de azért messze nem is 50...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Kicsit off... Azért az érdekes, hogy 'skins mezt akarok venni, és mindenhol csak Portis mez van. Ha egy kicsit többet is szeretnék, ott van kb. 50e. hu pénzben... 😕 nem jól van ez így....apeszos
Vedd fel a kapcsolatot Petyával a boltok üzletek topicban. 10 ezerért gyakorlatilag bármilyen erdeti tehát varrott Skins mezt tudsz rendelni. Ha kicsit visszaolvasol ott akkor találsz képeket is a minőséget csekkolni. Az ott látható Monk Throwback meznek én vagyok a büszke tulajdonosa. Vagy ha magad akarod intézni nézd meg ezt: www.nfljerseydiscount.com
Ha további részletek érdekelnek küldj pm-et.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit off... Azért az érdekes, hogy 'skins mezt akarok venni, és mindenhol csak Portis mez van. Ha egy kicsit többet is szeretnék, ott van kb. 50e. hu pénzben... 😕 nem jól van ez így....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami olyasmit olvastam,hogy a Rams ellen volt egy 27yardos futása, amikor lefeküdt a védők odaérkezése előtt.
Később Shannynak ezt azzal magyarázta, hogy félt a famblitől, mert fáj a csuklója... :/Bjoca
Igen így volt. De Portis nem az a "lefekvős" típus, valami lehetett benne.
Portis megváltozott? :o Mindenesetre ajánlom BigAl és Hall figyelmébe a nyilatkozatát:
Washington Post
Trent Williams hopes sore toe will allow him to play Sunday
Én is nagyon remélem...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81af100c/article/mcnabb-hopes-for-warm-philly-welcome-but-also-expects-boos?module=HP_headlines

Mindenesetre D-Mac nem vár boozást Phillyben.
Pedig jó lenne ha elérné, hogy az ottani fanok végképp kiakadjanak rá. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Valami olyasmit olvastam,hogy a Rams ellen volt egy 27yardos futása, amikor lefeküdt a védők odaérkezése előtt.
Később Shannynak ezt azzal magyarázta, hogy félt a famblitől, mert fáj a csuklója... :/

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Boccs, nem olvastam figyelmesen vissza... Nem tudom.... tény, hogy utoljára 2008-ban volt +1000 yds szezonja, de mégiscsak ő az "established name" a rosteren (bármennyire is nem volt szimpi a tavalyi hisztizése) és fiatal tálentumok ide vagy oda, ez Torain mégiscsak "fekete ló"...nexion218
Ha jól tudom nem futott rosszabbul (legalábbis nem sokkal) mint Portis, akiről időközben kiderült, hogy a meccs elején megsérült a csuklója. Tulajdonképpen ezért is került #2-be. Nem tudom.... Nem megy nekünk a futás most, de ez nem feltétlen az RB-k hibája.
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
(a Rams meccsről direkt nem írok semmit...)

Azt néztétek a redskins.com-on, hogy Portis lényegében átmegy kettes számú, 3rd down back-ké??? Nyilván nem nekem kell ezt átlátni, hanem Shannyéknek, de ebbe még csak bele se tudok képzelni semmit....:Snexion218
Igen néztem, be is linkeltem, és nem is tetszik... Az az érzésem, idén is csak a liga hátát fogjuk nézni.
Én a hülye kérdésre szavaztam, nekem az volt szimpatikus 😀 Bjoca
Én is hezitáltam.. 😀apeszos
Boccs, nem olvastam figyelmesen vissza... Nem tudom.... tény, hogy utoljára 2008-ban volt +1000 yds szezonja, de mégiscsak ő az "established name" a rosteren (bármennyire is nem volt szimpi a tavalyi hisztizése) és fiatal tálentumok ide vagy oda, ez Torain mégiscsak "fekete ló"...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(a Rams meccsről direkt nem írok semmit...)

Azt néztétek a redskins.com-on, hogy Portis lényegében átmegy kettes számú, 3rd down back-ké??? Nyilván nem nekem kell ezt átlátni, hanem Shannyéknek, de ebbe még csak bele se tudok képzelni semmit....:Snexion218
Igen néztem, be is linkeltem, és nem is tetszik... Az az érzésem, idén is csak a liga hátát fogjuk nézni.
Én a hülye kérdésre szavaztam, nekem az volt szimpatikus 😀 Bjoca
Én is hezitáltam.. 😀
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
(a Rams meccsről direkt nem írok semmit...)

Azt néztétek a redskins.com-on, hogy Portis lényegében átmegy kettes számú, 3rd down back-ké??? Nyilván nem nekem kell ezt átlátni, hanem Shannyéknek, de ebbe még csak bele se tudok képzelni semmit....:S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Szavazás az Eagles meccsre..
Redskinsfanapeszos
Szavaztam a győzelemre. Ezt nálam automatára lehet állítani, mindig a győzelemre szavazok.agent T
Én a hülye kérdésre szavaztam, nekem az volt szimpatikus 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
T.Williams még mindíg listán van. Van valakinek infója, tud játszani vasárnap?apeszos
Nem találtam konkrétumot, de az tény, hogy ha Heyer játszik, akkor beírhatod a Redskinsfan oldal megfelelő rovatába az 1-3-at.agent T
Sajnos én is ettől tartok... Se védelem, se O fal.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
T.Williams még mindíg listán van. Van valakinek infója, tud játszani vasárnap?apeszos
Nem találtam konkrétumot, de az tény, hogy ha Heyer játszik, akkor beírhatod a Redskinsfan oldal megfelelő rovatába az 1-3-at.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
T.Williams még mindíg listán van. Van valakinek infója, tud játszani vasárnap?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szavazás az Eagles meccsre..
Redskinsfanapeszos
Szavaztam a győzelemre. Ezt nálam automatára lehet állítani, mindig a győzelemre szavazok.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊