NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Még jó, hogy a TV-ben lesz a meccs. Baromi szarok a streamek, vagy a netem. Vagy mindkettő...apeszos
ezzel egyet tudok érteni, végre kényelmesen akadás nélkül lehet egy 'skins meccset látni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még jó, hogy a TV-ben lesz a meccs. Baromi szarok a streamek, vagy a netem. Vagy mindkettő...
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
... továbbá Orakpo, de az igazi erősödést az edzői karban látom.
Gibbs papa akkor már nem volt toppon. De először el kellett szenvednünk a (censored) érát 2008-2009.
Én tényleg bízom abban, hogy ezek csak a kezdeti összekovácsolódás hibái Shannyékkal.agent T
Reméljük...
Én úgy vélem SAJNOS nincs sokkal jobb csapatunk, mint akkor... de persze megvannak a lehetőségek 😉Bjoca
De annyira erős mindenképpen van szerintem a keret, mint 2007-ben. Akkor megvolt a playoff. Tehát? Hajrá. 😊agent T
Ez a beszéééééééééd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apeszos: héttől természetesen a Steelers-Ravens. Ha lesz jó stream. Ja, a belinkelt oldalon meg nincs időm molyolni, mi van vele? Lehet nézni a meccset élőben, vagy mi?
Semmit nem tudok a próbajátékokról, zéró idő ma. 😕

Ja, srácok... ha lehet tévében nézni a meccset, akkor én azt bizony úgy fogom megünnepelni, hogy bedőlök a tévé elé, és nem kucorgok a laptop előtt. Szóval csak lélekben leszek veletek az eredménykövetőben, de úgy nagyon. 😀agent T
Még nem tudom lehet-e, meglátjuk, de nem rossz gametime kezdeményezés. Szerintem én is a Ravens meccset nézem... A Cowboys nem, a Giants hajnalban játszik, az Eagles meg ugye.... A Green Bay meg nem hiszem, hogy túl izgi lenne, úgyhogy csoportellenfelet csak hajnalban tudok nézni. Kivéve a mi meccsünket ugye... 😀 Persze hogy a TV-ben nézem én is, csak jobb nagyban, és élesben.... Azért itt leszek, ha ritkábban is....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én örülök, hogy bekerült Banks, remélem esélyt is kap a mai meccsen. Úgy érzem, hogy jól nyomnák Mossal, valahogy úgy, mint tette azt Randle El egykor. + Cooley, oszt dobjad, Donovan!
Az viszont, hogy egyik héten még arról cikkezik a honlap, hogy Williams feljebb lép a RB-k között, rá egy hétre meg waiver, az kicsit kapkodás ízű dolog, szóval hát a jó ég tudja, miként lesz idén futás.

Apeszos: héttől természetesen a Steelers-Ravens. Ha lesz jó stream. Ja, a belinkelt oldalon meg nincs időm molyolni, mi van vele? Lehet nézni a meccset élőben, vagy mi?
Semmit nem tudok a próbajátékokról, zéró idő ma. 😕

Ja, srácok... ha lehet tévében nézni a meccset, akkor én azt bizony úgy fogom megünnepelni, hogy bedőlök a tévé elé, és nem kucorgok a laptop előtt. Szóval csak lélekben leszek veletek az eredménykövetőben, de úgy nagyon. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Jobban szeretném ha Devin Thomas játszana elkapóként. Banks, mint visszahordó bizonyított a preszezon alatt, nem is értem ezt a variációt miért nem próbálták már ki.Bjoca
A depht chartban #3 WR Moss és Roydell Williams mögött, a spec. teamben #2 PR Phillip Buchanon mögött...apeszos
Épp ezért írtam, előrébb kéne rangsorolni.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jobban szeretném ha Devin Thomas játszana elkapóként. Banks, mint visszahordó bizonyított a preszezon alatt, nem is értem ezt a variációt miért nem próbálták már ki.Bjoca
A depht chartban #3 WR Moss és Roydell Williams mögött, a spec. teamben #2 PR Phillip Buchanon mögött...
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Jobban szeretném ha Devin Thomas játszana elkapóként. Banks, mint visszahordó bizonyított a preszezon alatt, nem is értem ezt a variációt miért nem próbálták már ki.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helyet cserélt két rookie. Brandon Banks WR bekerült, Keiland Williams RB kikerült a keretből. A futójáték tehát megint gyengült, bár Chad Simpson #29-es mezszámmal ott van az 53-ban. Csak nem tudni mire képes....

Ehhez az oldalhoz mit szóltok?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De annyira erős mindenképpen van szerintem a keret, mint 2007-ben. Akkor megvolt a playoff. Tehát? Hajrá. 😊agent T
Ez csak egy távoli álom. Idén szerintem semmiképp nem lesz meg. Előbb csapatot kell gyúrni belőlük. Tud valaki valamit Reggie Brown és Demetrius Williams próbajátékáról?

Két 'skins háttérkép, ha kellene valakinek...
Redskins Schedule
'skins wall

Hét órakor melyik meccset nézitek?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Akkor még voltak O-fal embereink, és Todd Collins is jól muzsikált.
/és mégsem sikerült nekik sem/Bjoca
... továbbá Orakpo, de az igazi erősödést az edzői karban látom.
Gibbs papa akkor már nem volt toppon. De először el kellett szenvednünk a (censored) érát 2008-2009.
Én tényleg bízom abban, hogy ezek csak a kezdeti összekovácsolódás hibái Shannyékkal.agent T
Reméljük...
Én úgy vélem SAJNOS nincs sokkal jobb csapatunk, mint akkor... de persze megvannak a lehetőségek 😉Bjoca
De annyira erős mindenképpen van szerintem a keret, mint 2007-ben. Akkor megvolt a playoff. Tehát? Hajrá. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Hááát, ha beleszólhatok: McNabb, T.Williams, Jammal Brown....apeszos
Akkor még voltak O-fal embereink, és Todd Collins is jól muzsikált.
/és mégsem sikerült nekik sem/Bjoca
... továbbá Orakpo, de az igazi erősödést az edzői karban látom.
Gibbs papa akkor már nem volt toppon. De először el kellett szenvednünk a (censored) érát 2008-2009.
Én tényleg bízom abban, hogy ezek csak a kezdeti összekovácsolódás hibái Shannyékkal.agent T
Reméljük...
Én úgy vélem SAJNOS nincs sokkal jobb csapatunk, mint akkor... de persze megvannak a lehetőségek 😉

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Bjoca: jobban belebonyolódva a nevekbe kb. egyforma keret volt, tényleg kb. nüanszok térnek,de akkor mindenesetre korrekt védelem és futójáték volt.
agent T: "a (censored) érát" helyes szóhasználat!! 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Csak érdeklődés szintjén kérdezném, kikben, mikben látod azt, hogy ez a csapat jobb mint a 2007-es?Bjoca
Hááát, ha beleszólhatok: McNabb, T.Williams, Jammal Brown....apeszos
Akkor még voltak O-fal embereink, és Todd Collins is jól muzsikált.
/és mégsem sikerült nekik sem/Bjoca
... továbbá Orakpo, de az igazi erősödést az edzői karban látom.
Gibbs papa akkor már nem volt toppon. De először el kellett szenvednünk a (censored) érát 2008-2009.
Én tényleg bízom abban, hogy ezek csak a kezdeti összekovácsolódás hibái Shannyékkal.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
azt vallom, hogy ha az akkori szellemi erőnek csak a felével rendelkezne a jelenlegi játékosállomány, menne a vitrinbe februárban a negyedik Lombardi trófea.
agent T
Csak érdeklődés szintjén kérdezném, kikben, mikben látod azt, hogy ez a csapat jobb mint a 2007-es?Bjoca
Hááát, ha beleszólhatok: McNabb, T.Williams, Jammal Brown....apeszos
Akkor még voltak O-fal embereink, és Todd Collins is jól muzsikált.
/és mégsem sikerült nekik sem/

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt vallom, hogy ha az akkori szellemi erőnek csak a felével rendelkezne a jelenlegi játékosállomány, menne a vitrinbe februárban a negyedik Lombardi trófea.
agent T
Csak érdeklődés szintjén kérdezném, kikben, mikben látod azt, hogy ez a csapat jobb mint a 2007-es?Bjoca
Hááát, ha beleszólhatok: McNabb, T.Williams, Jammal Brown....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
azt vallom, hogy ha az akkori szellemi erőnek csak a felével rendelkezne a jelenlegi játékosállomány, menne a vitrinbe februárban a negyedik Lombardi trófea.
agent T
Csak érdeklődés szintjén kérdezném, kikben, mikben látod azt, hogy ez a csapat jobb mint a 2007-es?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
kicsit sok a kérdőjel, kb. a 80%uknak kéne játszani, Vick fog kezdeni Filiben?, nem követtem a kolb ságátsapka
Ahhoz, hogy Kolb kezdjen, minimum egy tehervonatnak kellene Vick-et elcsapnia. Mondjuk a meccs elején sem késő.. 😉 Igazán nem akarok Vick-nek rosszat, de örülnék ha azt a vonatot Orakpo-nak hívnák, úgy az első negyed elején kb.... Csak annyira szédüljön meg, hogy ezen a meccsen ne tudjon irányítani. Jövő héten már dobálhat kedvére... 😛apeszos
Le kell Vicket küzdeni. Biztos, hogy ott lesz és ő dobál szerintem.
Már alig várom, hogy holnap este legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kicsit sok a kérdőjel, kb. a 80%uknak kéne játszani, Vick fog kezdeni Filiben?, nem követtem a kolb ságátsapka
Ahhoz, hogy Kolb kezdjen, minimum egy tehervonatnak kellene Vick-et elcsapnia. Mondjuk a meccs elején sem késő.. 😉 Igazán nem akarok Vick-nek rosszat, de örülnék ha azt a vonatot Orakpo-nak hívnák, úgy az első negyed elején kb.... Csak annyira szédüljön meg, hogy ezen a meccsen ne tudjon irányítani. Jövő héten már dobálhat kedvére... 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
És a 'Skins addig nem produkált fergetegeset, és még a kezdő QB-ja is lesérült, és azt lehetett gondolni, hogy na most megy a kukába a szezon. Aztán olyan erőt mutattak, az örök kispados, negyven éves Todd Collins vezetésével, hogy leszakadt az arcom, és eldőlt, hogy Skins fan leszek, ha egymás után ötször lesz a csapat ligautolsó, akkor is. És azt vallom, hogy ha az akkori szellemi erőnek csak a felével rendelkezne a jelenlegi játékosállomány, menne a vitrinbe februárban a negyedik Lombardi trófea.
agent T
ostoba szófordulattal, szintén zenész,
---
meccshez kapcs.
kicsit sok a kérdőjel, kb. a 80%uknak kéne játszani, Vick fog kezdeni Filiben?, nem követtem a kolb ságát

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja Shanny, hogy Williams 95-99 százalékosat tud nyújtani talán/valószínűleg (probably).
Ez dilemma. Ha nem egészséges és rásérül, akkor kiesik a GB és a Colts ellen, akkor nekünk annyi. Jön Matthews oszt helló.
Ha Heyert toljuk Vickék ellen... áh.agent T
Azzal a 95%-al is jobb mint Heyer. Megsérülni meg bármikor meg tud, csak az ima segíthet, hogy ne..... Most olyan meccsek jönnek, ahol ott kellene lennie, eleve gyengébbek vagyunk, ha ő kiesne akkor viszont esélytelenek. McNabbnek szüksége van rá, a Lincoln-on mindenképp...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Távol álljon tőlem, hogy pont téged bántsalak, egyáltalán, senkit nem akartam megbántani. Én is láttam Taylort játszani, nekem Ő az örök etalon. Amikor meghalt, kicsit besokalltam... Aztán tavaly kezdtem újra rendszeresen nézni, komolyabban. Sosem szurkoltam más csapatnak, soccerben sincs kedvenc csapatom. Mondjuk jellemző a mazochismusomra, hogy a magyar csapatok meccseit helyezem előtérbe ott is....apeszos
Nem vettem bántásnak, dehogy vettem.
A soccer nem érdekel, a világeseményeken az angoloknak, németeknek, hollandoknak szoktam szurkolni, mert nem érdekel, hogy a zselézett hajú mácsógyerekekek 10.000-et tudnak dekázni. Amúgy a soccer (nevezzük európai focinak) érdekes sport. At mondják, hogy az amcsi major sportokban sok a játékmegszakítás. Én ehhez képest pl. a spanyol eu foci válogatott játékát tudom egy komplett játékmegszakításként értelmezni, mikor tíz percekig passzolgatnak a középpályán.

Ja, és alig várom, hogy vodkás Kimi visszatérjen, mert ő egyéniség, nem robot.

--------------------

Na jó, akkor ez volt Sportpanoráma című műsorunk, és térjünk vissza az amerikaifutballhoz magunktól, mielőtt a szerkesztők kérnek fel erre, teljes joggal, mert már durván offolunk. 😊

http://www.redskins.com/gen/articles/News___Notes__Williams_a_Game_Time_Decision_159823.jsp

Azt mondja Shanny, hogy Williams 95-99 százalékosat tud nyújtani talán/valószínűleg (probably).
Ez dilemma. Ha nem egészséges és rásérül, akkor kiesik a GB és a Colts ellen, akkor nekünk annyi. Jön Matthews oszt helló.
Ha Heyert toljuk Vickék ellen... áh.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Távol álljon tőlem, hogy pont téged bántsalak, egyáltalán, senkit nem akartam megbántani. Én is láttam Taylort játszani, nekem Ő az örök etalon. Amikor meghalt, kicsit besokalltam... Aztán tavaly kezdtem újra rendszeresen nézni, komolyabban. Sosem szurkoltam más csapatnak, soccerben sincs kedvenc csapatom. Mondjuk jellemző a mazochismusomra, hogy a magyar csapatok meccseit helyezem előtérbe ott is....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tavaly nevetségesnek éreztem magam, hogy Skins szurker vagyok. Idén ez nincs meg.agent T
Sosem éreztem magam nevetségesnek azért, mert 'skins drukker vagyok. Tavaly? Akkor mit szóljon egy Chiefs, Rams, vagy Lions esetleg a Buccaneers szurkoló? Én őket sem éreztem nevetségesnek, sokkal inkább tiszteletre méltónak. És ez fokozottan igaz a Magyar szimpatizánsokra, hiszen nem feltétlen a "gyökerei" miatt szurkol az adott csapatnak. Tavaly én is szégyenkeztem a csapat eredményei miatt, de nevetségesnek nem éreztem magam. Sokkal inkább lesz okunk idén szégyenkezni, ha hasonló eredményt érünk el, mert most jobb a csapatunk.... De ez még korai. Egy-másfél hónap múlva tisztábban fogunk látni...apeszos
Igazad van. Nem tartom nevetségesnek az általad felsorolt csapatok szurkolóit (főleg a Chiefs fanokkal cserélnék most 😊 )
Isten őrizzen. Nagyon tiszteletre méltó volt pl. az, ahogyan az eredménykövetőben a Rams fanok viselkedtek múlt hét végén. De ők azért tudják nagyjából szerzon előtt, hogy mit várjanak a csapattól...
Én meg úgy éreztem tavaly, hogy jó csapatunk lesz, eljövünk az istenverte csoportutolsó helyről, agyonhájpoltam a fiúkat, oszt erre befigyelt a 4-12. Szóval nem is azt éreztem nevetségesnek, hogy Skins fan vagyok, hanem hogy beégtem, de legalább megtanultam, hogy kell némi alázat meg tisztelet.
Egyébként (ezt már írtam valahol) engem nem zavar, hogy a csapatom underdog. 2005-2006-ban ismerkedtem meg azzal, hogy mi az a harmadik és négy, meg az intentional grounding, de nem volt csapatom, nem olyan könnyen ragadok le egy csapatnál. Egy biztos, akik akkoriban barátkoztak meg a sportággal, azoknak a fele Patriots szurker lett. Semmi bajom a Pats-szel, Wes Welkert kimondottan bírom, és nem akarok úgy tűnni, mintha a "ki a divatfan" című, hihetetlenül unalmas marhaságot szeretném felmelegíteni. De nekem az nem megy, hogy mondjuk most megismerkednék a Priméra Divisiónnal (isten őrizzen, nem fogok) azt látom, hogy a ligaelső a Barcelona, áááá akkor veszek egy Messi mezt.
Szóval nézegettem a meccseket, és talán a Ravens volt a legszimpibb a no. 52 miatt, és akkor 2007-ben kilőtték Sean Taylort, aki istenkirály volt, megkérdőjelezhetetlen probowler free safety vadállat, akiből egyszer születik egy. És a 'Skins addig nem produkált fergetegeset, és még a kezdő QB-ja is lesérült, és azt lehetett gondolni, hogy na most megy a kukába a szezon. Aztán olyan erőt mutattak, az örök kispados, negyven éves Todd Collins vezetésével, hogy leszakadt az arcom, és eldőlt, hogy Skins fan leszek, ha egymás után ötször lesz a csapat ligautolsó, akkor is. És azt vallom, hogy ha az akkori szellemi erőnek csak a felével rendelkezne a jelenlegi játékosállomány, menne a vitrinbe februárban a negyedik Lombardi trófea.
(Ez off, de azért leírom, ugyanez volt 2007-ben a Senatorssal is, szurkolgattam a kanadai csapatoknak, mert hát az kanadai sport, csak kicsit amerikai és végképp nem ruszki, de nem szúrtam ki senkit magamnak. De azt kiszúrtam, hogy mennek a cinkelések, hogy hiába alakult újra a Sens vagy hatvan év után '92-ben, soha nem fog elérni semmit, mert underdog. Aztán bejutottak a Stanley döntőbe, nagyon nagyot küzdöttek, és majdnem megvolt, és a hájp Anaheimnek vért kellett izzadnia. Azóta tökmindegy mit csinálnak, soha nem fogom azt mondani, hogy szarok bele, én is elkezdek szurkolni a Detroit Red Wingsnek. Na azoknak meg aztán főképpen soha.)

Ezt a hosszú tirádát összefoglalva: bocs, hülyeséget írtam, vagyis rosszul fejeztem ki magam. De se a 'Skins fanokat, se mást nem akartam megsérteni.
(Előfordul velem éjjel háromkor, ha meccset nézek - és még ki is kaptunk a Rangerstől 4-3-ra büntetőpárbajban suxxxxxx.)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins injury report: probably not very revealing
The Redskins' injury report was released Friday afternoon and once again, 10 players are listed as questionable: Lorenzo Alexander, Anthony Armstrong, Josh Bidwell, DeAngelo Hall, Albert Haynesworth, Chris Horton, Kory Lichtensteiger, Clinton Portis, Keiland Williams and Trent Williams.

Haslett will remain flexible about using 3-4 defense