Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A Dallas széttépi a Texanst. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sajnálom a Houstont. Ezzel a csillagosok megszerzik első győzelmüket, azt mondjuk úgyse gondolhattuk, hogy 0-16-tal végeznek.
A Giants viszont egy L betűvel lesz gazdagabb, ami király dolog, ha egy kicsit rosszindulatú vagyok.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem az is örömöt okozna, ha jobban végeznénk, mint tavaly. A többi ráadás....

Basszus, a Kansasnál milyen anyagot szívnak?
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé

Bjoca: ezzel a megállapítással egyet tudok érteni, de ahhoz hogy több győzelmünk legyen a csop. riválisoknak is illene veszteniük. 😊sapka
Ha mindenkitől kikapnának 😊 nekünk elég lenne 6W a csoportgyőzelemhez :cool:
de nem hiszem, hogy ez ugyanakkora örömet okozna, mintha mindegyiknek lenne 10 győzelme, nekünk meg 11 W 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bazz, Manning többet van a földön, mint a lábán 😀, egyenlőre a boys is szív... 😀 A Tex ugyanazt játsza, mint ellenünk, csak most nem a második félidőben kezdték.... 😀 😀 Foster ellen nincs orvosság.

Visszavonom...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
áhám, én arra gondoltam hogy Trenthez(aki 6-5 315) képest kicsi, bár akkor e megközelítés szerint ő is kicsi 😀
Bjoca: ezzel a megállapítással egyet tudok érteni, de ahhoz hogy több győzelmünk legyen a csop. riválisoknak is illene veszteniük. 😊sapka
Trent az más. Ő a gyengém.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Felőlem a csoportriválisok azt vernek el akit akarnak /vagy tudnak/ 😛
Az a lényeg, hogy a végén több győzelmünk legyen, mint nekik.Bjoca
Az a lényeg. Csak azért érdekel, mert az sem mindegy, nekik mennyi lesz a L. A Rams után egy nehéz (Eagles) és két nagyon nehéz (Packers, Indi') meccs jön, igaz hogy az utóbbi kettő a FedEx-en, de e csapatoknál tulajdonképpen az mindegy is.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Mi vele a probléma?apeszos
az hogy talán nem olyan kicsi 😀 (bár még nem láttalak személyesen)
najó utánanéztem: 5-11 és 223, legyen határeset 😉sapka
Az enyém 6-0, és 208.... De én a rookie mivoltára céloztam, nem a méretére 😀apeszos
áhám, én arra gondoltam hogy Trenthez(aki 6-5 315) képest kicsi, bár akkor e megközelítés szerint ő is kicsi 😀
Bjoca: ezzel a megállapítással egyet tudok érteni, de ahhoz hogy több győzelmünk legyen a csop. riválisoknak is illene veszteniük. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos ez a kis Williamses megszólítás lolsapka
Mi vele a probléma?apeszos
az hogy talán nem olyan kicsi 😀 (bár még nem láttalak személyesen)
najó utánanéztem: 5-11 és 223, legyen határeset 😉sapka
Az enyém 6-0, és 208.... De én a rookie mivoltára céloztam, nem a méretére 😀
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy engem ez a kutyás téma nagyon nem érdekel. Jó, bűncselekmény, de amúgy azt ne gondolja már senki, hogy szegény kis pincsiket kínoznak az ilyen helyeken! Pitbullok meg ilyenek esnek egymásnak, agyontenyésztett harci kutyák, amelyek alig éreznek fájdalmat, úgy van kitenyésztve az idegrendszerük.
Véletlenül se szeretném, ha valakiazt gondolná, hogy mentegetem Vicket, de viccesnek érzem azt, mikor oda meg vissza van valaki a felháborodástól, írja a nagyszobában a felháborodott hozzászólást a netre, miközben meg a csirke torkát a nagymuter a hátsó udvarban metéli épp (aneszteziológus nélkül).agent T
Egyetértünk!! Csak poénnak szántam és passzolt ide.😉 Én is túlzásnak tartom a dolgot, főleg, amikor fél Philadelphia kivonul, hogy "Nehommá ez a kutyahentes nálunk játsszon!!!!" Gondolom mérgükbe még az udvaron a saját kutyájukat is arrébrúgták... 😀 Meg természetesen amikor nyer vele a csapat, gondolom akkor is tüntetnek... Bár f@sztudja, D-Mac-et is végig rühellték...:Snexion218
Én sose voltam Amerikában így Phillyben se, de az a híre, hogy nem túl barátságos emberek lakják, bár gondolom, ez ugyanúgy sztereotípia, mint hogy az összes ruszki be van rúgva és minden amerikai hülye.
OFF Ami biztos, hogy a legfavágóbb hokit tradicionálisan a Flyers játssza. ONagent T
Szintén OFF én már voltam Phillyben, egy kellemes egyetemista lányka nem épp "favágó" módon mosolygott rám, de hát koromnál fogva nem váltott ki belőlem adekvát választ (lassan 20 éve törpént). 😀 Szóval a tanilság: ott is van kivétel!!!😀 ON

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Amúgy engem ez a kutyás téma nagyon nem érdekel. Jó, bűncselekmény, de amúgy azt ne gondolja már senki, hogy szegény kis pincsiket kínoznak az ilyen helyeken! Pitbullok meg ilyenek esnek egymásnak, agyontenyésztett harci kutyák, amelyek alig éreznek fájdalmat, úgy van kitenyésztve az idegrendszerük.
Véletlenül se szeretném, ha valakiazt gondolná, hogy mentegetem Vicket, de viccesnek érzem azt, mikor oda meg vissza van valaki a felháborodástól, írja a nagyszobában a felháborodott hozzászólást a netre, miközben meg a csirke torkát a nagymuter a hátsó udvarban metéli épp (aneszteziológus nélkül).agent T
Egyetértünk!! Csak poénnak szántam és passzolt ide.😉 Én is túlzásnak tartom a dolgot, főleg, amikor fél Philadelphia kivonul, hogy "Nehommá ez a kutyahentes nálunk játsszon!!!!" Gondolom mérgükbe még az udvaron a saját kutyájukat is arrébrúgták... 😀 Meg természetesen amikor nyer vele a csapat, gondolom akkor is tüntetnek... Bár f@sztudja, D-Mac-et is végig rühellték...:Snexion218
Én sose voltam Amerikában így Phillyben se, de az a híre, hogy nem túl barátságos emberek lakják, bár gondolom, ez ugyanúgy sztereotípia, mint hogy az összes ruszki be van rúgva és minden amerikai hülye.
OFF Ami biztos, hogy a legfavágóbb hokit tradicionálisan a Flyers játssza. ON

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy engem ez a kutyás téma nagyon nem érdekel. Jó, bűncselekmény, de amúgy azt ne gondolja már senki, hogy szegény kis pincsiket kínoznak az ilyen helyeken! Pitbullok meg ilyenek esnek egymásnak, agyontenyésztett harci kutyák, amelyek alig éreznek fájdalmat, úgy van kitenyésztve az idegrendszerük.
Véletlenül se szeretném, ha valakiazt gondolná, hogy mentegetem Vicket, de viccesnek érzem azt, mikor oda meg vissza van valaki a felháborodástól, írja a nagyszobában a felháborodott hozzászólást a netre, miközben meg a csirke torkát a nagymuter a hátsó udvarban metéli épp (aneszteziológus nélkül).agent T
Egyetértünk!! Csak poénnak szántam és passzolt ide.😉 Én is túlzásnak tartom a dolgot, főleg, amikor fél Philadelphia kivonul, hogy "Nehommá ez a kutyahentes nálunk játsszon!!!!" Gondolom mérgükbe még az udvaron a saját kutyájukat is arrébrúgták... 😀 Meg természetesen amikor nyer vele a csapat, gondolom akkor is tüntetnek... Bár f@sztudja, D-Mac-et is végig rühellték...:S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉agent T
A Texans természetesen, és belenézek a Giants meccsbe is. Mégiscsak a csoport ugye....apeszos
Felőlem a csoportriválisok azt vernek el akit akarnak /vagy tudnak/ 😛
Az a lényeg, hogy a végén több győzelmünk legyen, mint nekik.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉agent T
Azért a Jax-ről se feledkezzünk el!!! 😉 (Jó ők nem héttől játszanak, de mondjuk nyugodtabb lennék, ha ellenünk Kolb-bal állna ki a Philly, mert mondjuk szegény Vick ha nem is egy kutya, de jaguárviadal áldozatául esne.... 😀 Kolb teljesítménye a mi szempontunkból sztem lényegesen megnyugtatóbb 😀 )nexion218
Azt ki is felejtettem.
Vickben, mikor behúzta az Eagles, reménykedtem, hogy hátha mi szerezzük be.
Nekem szimpi, jó QB, sok van még előtte a karrirerjéből. Én is bírnám, ha Kolb játszana ellenünk, de azért nem kívánom Vicknek, hogy nagyon tépjék meg a Jaguárok. 😀
Amúgy engem ez a kutyás téma nagyon nem érdekel. Jó, bűncselekmény, de amúgy azt ne gondolja már senki, hogy szegény kis pincsiket kínoznak az ilyen helyeken! Pitbullok meg ilyenek esnek egymásnak, agyontenyésztett harci kutyák, amelyek alig éreznek fájdalmat, úgy van kitenyésztve az idegrendszerük.
Véletlenül se szeretném, ha valakiazt gondolná, hogy mentegetem Vicket, de viccesnek érzem azt, mikor oda meg vissza van valaki a felháborodástól, írja a nagyszobában a felháborodott hozzászólást a netre, miközben meg a csirke torkát a nagymuter a hátsó udvarban metéli épp (aneszteziológus nélkül).

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 967 — Washington Gyapotkombájnz fan
Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉agent T
Azért a Jax-ről se feledkezzünk el!!! 😉 (Jó ők nem héttől játszanak, de mondjuk nyugodtabb lennék, ha ellenünk Kolb-bal állna ki a Philly, mert mondjuk szegény Vick ha nem is egy kutya, de jaguárviadal áldozatául esne.... 😀 Kolb teljesítménye a mi szempontunkból sztem lényegesen megnyugtatóbb 😀 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja, és imádkozzunk streamért, hátha ma este nem maradunk le az első harmadról, mint a múlt héten.agent T
kicsit kegyetlen volt a sors, inkább az utolsó negyedről kellett volna lemaradnisapka
wazz tényleg, negyed...

Ezt teszi az emberrel a sok jégkorong. 😂
(Kicsit deja vu érzésem van, ezt már egyszer benéztem.)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Ja, és imádkozzunk streamért, hátha ma este nem maradunk le az első harmadról, mint a múlt héten.agent T
kicsit kegyetlen volt a sors, inkább az utolsó negyedről kellett volna lemaradni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉agent T
A Texans természetesen, és belenézek a Giants meccsbe is. Mégiscsak a csoport ugye....apeszos
először is betekintek a falcons-saintsbe, hogy mi várható, utána pedig titansfanná válok, valahogy a texansra nem tudnék most ránézni :/ (és a Cowboyst már nem várom a csoport első két helyére,)
u.i. apeszos ez a kis Williamses megszólítás lolsapka
Én is Titans szurker leszek egy kicsit, mert a Cowboys ha nyer is, legfeljebb 1-2, szóval a Giants meccsére kell koncentrálni. 😀
(A szimpátiám most pihen egy kicsit, szerintem a Ravens el lesz ma az én támogatásom nélkül is...)

Ja, és imádkozzunk streamért, hátha ma este nem maradunk le az első harmadról, mint a múlt héten.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
apeszos ez a kis Williamses megszólítás lolsapka
Mi vele a probléma?apeszos
az hogy talán nem olyan kicsi 😀 (bár még nem láttalak személyesen)
najó utánanéztem: 5-11 és 223, legyen határeset 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos ez a kis Williamses megszólítás lolsapka
Mi vele a probléma?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉agent T
A Texans természetesen, és belenézek a Giants meccsbe is. Mégiscsak a csoport ugye....apeszos
először is betekintek a falcons-saintsbe, hogy mi várható, utána pedig titansfanná válok, valahogy a texansra nem tudnék most ránézni :/ (és a Cowboyst már nem várom a csoport első két helyére,)
u.i. apeszos ez a kis Williamses megszólítás lol

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Torain aláírt, bent lesz a keretben a Rams ellen mint #2. A kis Williams talán játszhat majd valamennyit. Kíváncsi leszek a futásra, ha a Rams ellen sem megy, akkor kár volt ez az egész hercehurca a futók körül...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉agent T
A Texans természetesen, és belenézek a Giants meccsbe is. Mégiscsak a csoport ugye....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
igazad van. csak gondolom bizonyítani akarja mindenkinek h jó játékos, és szte ez lenne a elgjobb megoldása. de ez nem olyan dolog mint haynesworth faszságai. sztem ez tök jó h ő akar a legjobbon lenni. és azért lehet h andre az utolsó td-t nekm kapta volna akkor el és most még nagyobb boldogság lenne 😊a.kacsa
Tulajdonképpen nekem sincs ezzel semmi bajom, ha az edzőjének mondja, és nem a kamerába. Ha mondjuk Slowik nyilatkozta volna, hogy Hall mit mondott neki, és ő akar lenni a legjobb, akkor oké. De így, és pláne a Texans meccs után, kicsit húzós. BigAl-t meg egyszerűen ki kell seperni a csapatból. Practice Squad-ra vele, onnan pofázhat. Csak mi meg szívunk, mert senkinek se kell....apeszos
Hallnál nálam egyelőre mentő körülmény, h egy picit azért hasznosabb, mint Big Al. Hall nélkül pl. nem nyertünk volna a csillagosok ellen. Asszem ez azért számít.
Mondjuk Big Alnál jelenleg hasznosabbnak lenni, az nem egy világrengető feladat.

Héttől melyik meccset nézitek? A Titansnak szurkoltok, a Texansnak vagy mindkettőnek egyszerre? 😉

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
igazad van. csak gondolom bizonyítani akarja mindenkinek h jó játékos, és szte ez lenne a elgjobb megoldása. de ez nem olyan dolog mint haynesworth faszságai. sztem ez tök jó h ő akar a legjobbon lenni. és azért lehet h andre az utolsó td-t nekm kapta volna akkor el és most még nagyobb boldogság lenne 😊a.kacsa
Tulajdonképpen nekem sincs ezzel semmi bajom, ha az edzőjének mondja, és nem a kamerába. Ha mondjuk Slowik nyilatkozta volna, hogy Hall mit mondott neki, és ő akar lenni a legjobb, akkor oké. De így, és pláne a Texans meccs után, kicsit húzós. BigAl-t meg egyszerűen ki kell seperni a csapatból. Practice Squad-ra vele, onnan pofázhat. Csak mi meg szívunk, mert senkinek se kell....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Portis játszani fog a hétvégén?Stez
miazhogy