All-star meccsek

1 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amúgy lol, hogy csak Boydnak van eddig int-je ... Logantől minimum várok egyet.Drip
Morristól várok egy picket.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy lol, hogy csak Boydnak van eddig int-je ... Logantől minimum várok egyet.Drip
a játék képében inkább a fumble van benne

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hol lesz több pont?
itt vagy a pro bowl 1. negyedben?Höri
1.01 oddsal adják az utóbbit tippmixen.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
amúgy lol, hogy csak Boydnak van eddig int-je ... Logantől minimum várok egyet.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀dande
A tavalyinál is gyengébb a class? Carr, McCaron és Garropolo kb egy szint a Manuel, Geno, Glennon trióval.iktriad
Az idő mindent megszépít na 😛
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hol lesz több pont?
itt vagy a pro bowl 1. negyedben?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀dande
A tavalyinál is gyengébb a class? Carr, McCaron és Garropolo kb egy szint a Manuel, Geno, Glennon trióval.iktriad
mondjuk ebből a 6-ból senki sem hasonlít senkireHöri
Ez tény. Hogy a Bryan életét idézzem: ők mind egyéniségek.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ti inkább BAPzatok, ne tradeljetek.iktriad
Háááát...WR annyira nem kéne első körben (Watkins akkor már nem lesz benn) és CB sincs akit nyugodt szívvel választanék akkor. Támadófalba meg középre kell ember, Beatty kap még egy esélyt és Pugh is jó volt. Needek pedig vannak szép számmal...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀dande
A tavalyinál is gyengébb a class? Carr, McCaron és Garropolo kb egy szint a Manuel, Geno, Glennon trióval.iktriad
mondjuk ebből a 6-ból senki sem hasonlít senkire

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀dande
minden évben minden posztot a fiatalok tesznek méllyé.
főleg ha százan vannakHöri
idén még csak 98an! Majd jövőre 100+ főlé nő a számuk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀dande
A tavalyinál is gyengébb a class? Carr, McCaron és Garropolo kb egy szint a Manuel, Geno, Glennon trióval.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀dande
minden évben minden posztot a fiatalok tesznek méllyé.
főleg ha százan vannak

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Savage szerint nem lesz idén Top 10es pick innen. Carr még magába bolondíthatja addig a Raiderst hogy elvigyék ott. 😀😀 iktriad
kimegy Teddy, Manziel, Bortles top6-ban utána pánikba esnek és felmegy érte valaki. Vagy Brett Smithért :pHöri
1/12 eladóAsbee
Ti inkább BAPzatok, ne tradeljetek.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ha Teddyék nem jönnének, amennyire én látom, pályázhatna ez a QB class, a hírek alapján legalábbis, az egyik leggyengébb QB classra. Aztán majd meglátjuk ki hogyan válik be 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Savage szerint nem lesz idén Top 10es pick innen. Carr még magába bolondíthatja addig a Raiderst hogy elvigyék ott. 😀😀 iktriad
kimegy Teddy, Manziel, Bortles top6-ban utána pánikba esnek és felmegy érte valaki. Vagy Brett Smithért :pHöri
1/12 eladó


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Thomas szintjén én is mozgok a fal mögött.szaba
én csak feküdni tudok ugyanígy

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Thomas szintjén én is mozgok a fal mögött.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előkerült Van Noy is végre.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
holland sack

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Savage szerint nem lesz idén Top 10es pick innen. Carr még magába bolondíthatja addig a Raiderst hogy elvigyék ott. 😀😀 iktriad
kimegy Teddy, Manziel, Bortles top6-ban utána pánikba esnek és felmegy érte valaki. Vagy Brett Smithért :pHöri
Amúgy sanszos forgatókönyv.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Savage szerint nem lesz idén Top 10es pick innen. Carr még magába bolondíthatja addig a Raiderst hogy elvigyék ott. 😀😀 iktriad
kimegy Teddy, Manziel, Bortles top6-ban utána pánikba esnek és felmegy érte valaki. Höri
Vagy a Vikes viszi 1/8on.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Savage szerint nem lesz idén Top 10es pick innen. Carr még magába bolondíthatja addig a Raiderst hogy elvigyék ott. 😀😀 iktriad
kimegy Teddy, Manziel, Bortles top6-ban utána pánikba esnek és felmegy érte valaki. Vagy Brett Smithért :p

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Savage szerint nem lesz idén Top 10es pick innen. Carr még magába bolondíthatja addig a Raiderst hogy elvigyék ott. 😀😀

Caraun Reid - Mayock azt jósolta tegnap hogy ő lesz a legmagasabb draftolt Ivy Leagues eddig ebben az évezredben.iktriad
így előre lestoppolja? 😀

Bronxból származik és Princetonra ment, az igenHöri
Láttam vele 2 interjút a héten, szimpatikus és inteligens srácnak tűnt.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
North-ból van esély ezek után OL draft? 😛 😀dande
6. körben biztos...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Princeton sack! Ivy league powaHöri
Két play alatt mindkét guardot szétalázta

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.