All-star meccsek

1 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
egyébként azért ennyire rossz a North, mert sokkal több munkát fektettek az edzésbe, mint magába a meccsbe 😀shawnka
Mondjuk kétségtelenül előbbi a mérvadóbb.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyszerre lesz a combine és a francia EB selejtező sorsolása. Az is Indy-ben lesz?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
egyébként azért ennyire rossz a North, mert sokkal több munkát fektettek az edzésbe, mint magába a meccsbe 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dee Fordnak amúgy komoly kórházi aktája van, nem biztos, hogy minden GM rajong majd érteHöri
A Chicago Bulls biztos szeretné.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dee Fordnak amúgy komoly kórházi aktája van, nem biztos, hogy minden GM rajong majd érte

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na, Sam linebacker 😛 SEC DPOY

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az a parám a meccsel kapcsolatban leginkább, hogy Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>>>>>>> Falcons brigád.shawnka
meg se mertem jegyezni, hogy ekkora különbség csak nincs a két keret közt....gabokocka
Én az 1. drive után akartam beírni, hogy a Falcons GM helyében inkább az edzői stábon lenne a szemem. 😀 Elég nagyképű lenne kirúgni őket a Senior Bowl után/miatt. 😀 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az a parám a meccsel kapcsolatban leginkább, hogy Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>>>>>>> Falcons brigád.shawnka
meg se mertem jegyezni, hogy ekkora különbség csak nincs a két keret közt....gabokocka
A meccs előzetesekben domináltak a North védői, akikből nem sokat látni egyelőre ma.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az a parám a meccsel kapcsolatban leginkább, hogy Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>>>>>>> Falcons brigád.shawnka
Pontosítok Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>> EGYKORI Jaguars edzői stáb. 😀😀

De vigasztaljon az, hogy legalább Dee Ford MVP lesz és Fales jól játszik.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
az a parám a meccsel kapcsolatban leginkább, hogy Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>>>>>>> Falcons brigád.shawnka
konkrétan egy kalap fos amit az északiak művelnek mind O mind pedig D tekintetében
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
az a parám a meccsel kapcsolatban leginkább, hogy Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>>>>>>> Falcons brigád.shawnka
meg se mertem jegyezni, hogy ekkora különbség csak nincs a két keret közt....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
ilyenkor azért a többi North O játékos elég pocsékul érezheti magát főleg mondjuk az elkapók és igazságtalan is velük szemben de hát ez van
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
az a parám a meccsel kapcsolatban leginkább, hogy Jaguars edzői stáb >>>>>>>>>>>>>>> Falcons brigád.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
ez már deemoralizáló

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ford komolyan bejelentkezett az MVP címre.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DEEflection :p

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fales és Foles ugye rokonok?szaba
valami hasonlót én akartam elsütni, jó lenne ha elhoznánk és lenne egy kiváló Fals de legalább Fos QB párosunk 😛dande
szerintem vigyetek mindegyik pickkel QB-t hátha beválik egyAsbee
mondjuk összesen nem dobnának annyi INT-t mint ugye e(li)gyesek 😉 😛 bocs nem bírtam kiahagyni
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Fales és Foles ugye rokonok?szaba
valami hasonlót én akartam elsütni, jó lenne ha elhoznánk és lenne egy kiváló Fals de legalább Fos QB párosunk 😛dande
szerintem vigyetek mindegyik pickkel QB-t hátha beválik egyAsbee
Á, az a safety stratégiám. Hétből legalább egy nem fogyatékos játékosunk csak lenne arra a posztra...

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Norwood még sose volt ilyen go-to-guy a csapatában, maximum gimiben.Höri
Khm, (naptárilag) 2012-es BCS-döntő...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fales és Foles ugye rokonok?szaba
valami hasonlót én akartam elsütni, jó lenne ha elhoznánk és lenne egy kiváló Fals de legalább Fos QB párosunk 😛dande
szerintem vigyetek mindegyik pickkel QB-t hátha beválik egy


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Norwood még sose volt ilyen go-to-guy a csapatában, maximum gimiben.

amit egyébként itt járt MobilebanHöri
Ő hogyhogy nem mondta le a részvételt, tartva a nagy felhajtástól, mint McCarron? 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem Fales se kéne, nagyon Kellen Moorish

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt már olyan, hogy az egyik csapat nullára hozta a Senior B-t? Nem nagyon látszik az északiak kivel, hogy haladnak előre......dande
1990 North 41 South 0 Marty Schottenheimer, Kansas City Chiefs Buddy Ryan, Philadelphia Eagles
2003 North 17 South 0 Dom Capers, Houston Texans Marty Mornhinweg, Detroit Lions
2007 North 27 South 0 Jon Gruden, Tampa Bay Buccaneers Mike Nolan, San Francisco 49ersHöri
Annyira jellemző, hogy az egyik 0ázó csapat HCje Lionsos volt.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Norwood még sose volt ilyen go-to-guy a csapatában, maximum gimiben.

amit egyébként itt járt Mobileban

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fales és Foles ugye rokonok?szaba
faelstestvérekHöri
Szakasztott ugyanezt hallottam, főnök.