Baltimore Ravens - Cleveland Browns

több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Jól láttam,2005 óta nem nyertetek meccset az első héten? Az kemény..
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nézi ezt valaki GamePassról nálam nem lehet elindítani...
nagir
mert annyira alacsony színvonalon játszik a browns, hogy a GamePass nem akarja megmutatni...
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
igaza volt vegasnak kár volt kiálljunk játszani kb
több mint 3 éve
tesog75 Cleveland Browns 17 — tesog75@gmail.com
Kilátástalan, mint évek óta.
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szorosabb meccset vartam.
Vrij6
Úgy tűnik pedig,hogy ott folytatjuk,ahol tavaly abbahagytuk. Na nem a PO-ban,mert attól a mai napig rémálmaim vannak 😀
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Szorosabb meccset vartam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
obj kakárol ábrándozik mert nagyon nincs fejbe itt
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Nézi ezt valaki GamePassról nálam nem lehet elindítani...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ebbol a meccsbol nem fog sok kiderulni, jobban kihasznaljuk a gyengeiket.
no
4-5 meccs azért kelleni fog,mire látjuk,hogy hogy állunk,bár ez minden évben így van.
LeviPoki
Hat en a D-re kivancsi lettem volna egy szorosabb meccsen, eddig amit mutattak az nem tetszett de innentol ekkora kulonbseg mellett nem is fog kiderulni.
no
2 hét múlva a KC ellen biztosan kiderül..A texans meccset nem láttam,de tőlük annyira nem parázok.(mármint a jövőhetitől)

Szerkesztette: LeviPoki
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 614
Ebbol a meccsbol nem fog sok kiderulni, jobban kihasznaljuk a gyengeiket.
no
4-5 meccs azért kelleni fog,mire látjuk,hogy hogy állunk,bár ez minden évben így van.
LeviPoki
Hat en a D-re kivancsi lettem volna egy szorosabb meccsen, eddig amit mutattak az nem tetszett de innentol ekkora kulonbseg mellett nem is fog kiderulni.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Rozsdasabb O-t vartam. Egy jo barattol kaptam streamet ami jo minosegu es nekem nem is akad:  www.volokit.com/volostream/nfl-games/browns-ravens/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ebbol a meccsbol nem fog sok kiderulni, jobban kihasznaljuk a gyengeiket.
no
4-5 meccs azért kelleni fog,mire látjuk,hogy hogy állunk,bár ez minden évben így van.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 614
Jackson nem tud 2 perces driveot vezetni. Sziasztok Ti is. 😊
KeyG
ez sem az volt. 35 mp 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
az int utan az elejen azt mondtam 50 is lehet, a fele megvan...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 614
Ebbol a meccsbol nem fog sok kiderulni, jobban kihasznaljuk a gyengeiket.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt hitte félbeszakadt a meccs!
Mert az appom és az nfl.com is az 1.negyed 12.26-nál megállt!
Közben meg LJ oktat! 😊
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 992
Jackson nem tud 2 perces driveot vezetni. Sziasztok Ti is. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem mondom, hogy nem számítottam valami ilyesmire, de azért csak szar ez így

több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez igen! Andrewsnak jó éve lesz. Lemar meg...nem nagyon dobál szar passzokat.
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Ebből egy FG-t még ki lehet hozni
LeviPoki
Vagy többet
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ebből egy FG-t még ki lehet hozni
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
ez igen bazmeg mind2
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 992
Seibert Cut

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Seibertnek jó meccse van,ja várj
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
szép itt minden