Baltimore Ravens - Los Angeles Rams

5 hónapja
gedam 5 702
kár, hogy egyet sem futottunk ennyi időkéréssel
5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Sikertelen screen után miért nem kért időt ?
5 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 348 — maci faszán vitézkötés
Lamar hosszuba bantoan pontatlan (meg a TD passzai is), a D lejatszva, csak a kosokon mulik hogy meg relative szoros.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Igazából a kérdésem úgy helyes hogy az egész csapat
5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Mi a faszomat csinál a védelem ?
5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Ez holding nem PI
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 167
Kivételesen sárga volt

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
gedam 5 702
de unalmas
5 hónapja
gedam 5 702
az összes drive-juk zászlóval haladt
5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Nem tudom ti hogy vagytok vele engem itthon szètvet az ideg
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 167
Kamu flag

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 hónapja
gedam 5 702
ugyanmár. de utálom a los angelesi csapatokat
5 hónapja
gedam 5 702
állítom ha futnának tudnának haladni, de szerencsére dobáltatják szteffordot
5 hónapja
hamsterdealer Baltimore Ravens 208
Meg kellett volna műtetnie magát, borzasztó felesleges ez így

Szerkesztette: hamsterdealer
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Anyám már mi volt ez...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
5 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szép volt 😃
5 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Az anyám uristenit, én levágom a pöcsömet és kirántom és megeszem ha ezzel az otvar szar Jacksonal bármit nyerünk. Komolyan borzalmasan dobál meszire.
Norbi180
Csak óvatosan.
Kampman
Én nem mai mecsre gondololok, hanem hogy egyátalán konf döntöig elmegyünk vagy hogy döntöt játszunk.
5 hónapja
gedam 5 702
de jó, hogy stanleyt leültették
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Az anyám uristenit, én levágom a pöcsömet és kirántom és megeszem ha ezzel az otvar szar Jacksonal bármit nyerünk. Komolyan borzalmasan dobál meszire.
Norbi180
Nice jinx. Köszi.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
5 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 348 — maci faszán vitézkötés
Varatlan... 😊

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Az anyám uristenit, én levágom a pöcsömet és kirántom és megeszem ha ezzel az otvar szar Jacksonal bármit nyerünk. Komolyan borzalmasan dobál meszire.
Norbi180
Csak óvatosan.
5 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Az anyám uristenit, én levágom a pöcsömet és kirántom és megeszem ha ezzel az otvar szar Jacksonal bármit nyerünk. Komolyan borzalmasan dobál meszire.
5 hónapja
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Remélem nem ennyi volt a bye werk elemzés kihozatala hogy Jackson baszkodja fel ész nélkül a labdàkat.
5 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 664
19:00, Arena4
Löfli
Sziasztok! Aréna4+ akinél van, annak rendben van? Működik? Nem érem a kiszolgálót, Jelnleg nem férek hozzá......
prérifarkas
Nekem müködik.
5 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Rozsdás drive, remélem később jönnek a hosszabb passzok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv