Baltimore Ravens - Oakland Raiders

több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
tudom, a Niners is Kaep alatt, de alapvetően nincs rá szükség, mivel a legtürhőbb QB is képes ennél magasabb szinten játszani az NFL-ben. Mondjuk fasza önkritika ez Baltimoreban. Kár érte, magunkat verjük meg ma.
Amadeus
Na ja. Nalunk a meltan ismeretlen Tyler Thigpen jatszotta, mikor a kezdo es csere QB is kiesett.

Nekik most van egy nyers futo iranyitojuk, nem igazan tud mast hatekonyan jatszani. Nem baj ez, ha nyernek. Mert a futasuk megy egesz este siman 5 yardos atlaggal. A baj az lehet, ha ket ev mulva is itt tart majd.
ulpianus
Nem látom mitől lesz ez jobb. Minden esetre nem értem, hogy milyen kétségbeesés vette rá Ozziet, hogy Flakon helyére draftolja ezt a néger Tebowt. Gyakorlatilag bebetonozta a csapatát a középszerbe, a PO lényegében esélytelen ennek a Baltimorenak. Ennél valami nyers spread is jobb lenne profi szinten, ott legalább kell tudni passzolni.


Nekem tűnik úgy, hogy Carr mostanában egyre kevésbé láma?
TST
Javult azért.
Amadeus
Azért ez a 21 éves taknyos csak rommá ver titeket, sokkal jobb lesz késöbb lemar.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nekem tűnik úgy, hogy Carr mostanában egyre kevésbé láma?
TST
Tetszetosebb kicsit. Viszont checkdown kiraly lett. Ma 5.6 yard a passzolt atlaga.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
tudom, a Niners is Kaep alatt, de alapvetően nincs rá szükség, mivel a legtürhőbb QB is képes ennél magasabb szinten játszani az NFL-ben. Mondjuk fasza önkritika ez Baltimoreban. Kár érte, magunkat verjük meg ma.
Amadeus
Na ja. Nalunk a meltan ismeretlen Tyler Thigpen jatszotta, mikor a kezdo es csere QB is kiesett.

Nekik most van egy nyers futo iranyitojuk, nem igazan tud mast hatekonyan jatszani. Nem baj ez, ha nyernek. Mert a futasuk megy egesz este siman 5 yardos atlaggal. A baj az lehet, ha ket ev mulva is itt tart majd.
ulpianus
Nem látom mitől lesz ez jobb. Minden esetre nem értem, hogy milyen kétségbeesés vette rá Ozziet, hogy Flakon helyére draftolja ezt a néger Tebowt. Gyakorlatilag bebetonozta a csapatát a középszerbe, a PO lényegében esélytelen ennek a Baltimorenak. Ennél valami nyers spread is jobb lenne profi szinten, ott legalább kell tudni passzolni.


Nekem tűnik úgy, hogy Carr mostanában egyre kevésbé láma?
TST
Javult azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Nekem tűnik úgy, hogy Carr mostanában egyre kevésbé láma?
TST
Sajnos még sokszor de tény hogy van különbség



több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nekem tűnik úgy, hogy Carr mostanában egyre kevésbé láma?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
tudom, a Niners is Kaep alatt, de alapvetően nincs rá szükség, mivel a legtürhőbb QB is képes ennél magasabb szinten játszani az NFL-ben. Mondjuk fasza önkritika ez Baltimoreban. Kár érte, magunkat verjük meg ma.
Amadeus
Na ja. Nalunk a meltan ismeretlen Tyler Thigpen jatszotta, mikor a kezdo es csere QB is kiesett.

Nekik most van egy nyers futo iranyitojuk, nem igazan tud mast hatekonyan jatszani. Nem baj ez, ha nyernek. Mert a futasuk megy egesz este siman 5 yardos atlaggal. A baj az lehet, ha ket ev mulva is itt tart majd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
pistol offense NFL-ben, mindent láttam.
Amadeus
A Chiefs tolt pistolt mar vagy 5 eve.

Ez viszont TD.
ulpianus
tudom, a Niners is Kaep alatt, de alapvetően nincs rá szükség, mivel a legtürhőbb QB is képes ennél magasabb szinten játszani az NFL-ben. Mondjuk fasza önkritika ez Baltimoreban. Kár érte, magunkat verjük meg ma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Stílusos.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Elhitték 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
pistol offense NFL-ben, mindent láttam.
Amadeus
A Chiefs tolt pistolt mar vagy 5 eve.

Ez viszont TD.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mondjuk az ilyeneket szoktuk elb*szni FG-ra
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
pistol offense NFL-ben, mindent láttam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Az ellenfelek elintézik, hogy normális irányítò legyen Baltimore-ban?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ezt a türhő gurulós foci stílust nem kéne idehozni. Különben is röhejes 10eves kor felett fórumos beszologatasokat nagy leszamolasokkal rendezni...
Snagal
Nem én kezdtem, rajtam nem múlik. Szimplán tudni kell olvasni a sorok között. Sérülést soha senkinek nem kívántam ellenben a D-t mindig lehet keménységre buzdítani elvégre fociról van szó!
Az meg hogy valaki szinten alul beszól és kap egy riposztott... Ok okozatt 😉



több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Kozeledik az end zone. Kozeledik a pick?
ulpianus
nem merik dobatni a labdát vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kozeledik az end zone. Kozeledik a pick?
ulpianus
Futunk,szal sima TD
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Kozeledik az end zone. Kozeledik a pick?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 846
Ezt a türhő gurulós foci stílust nem kéne idehozni. Különben is röhejes 10eves kor felett fórumos beszologatasokat nagy leszamolasokkal rendezni...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Nímand!?
Milyen dzsentri stílus ez 😆
Surda
Mi bajod vele, különben is én a kemény srácra értettem aki nem tud olvasni a sorok között csak dumálni
Cubehead
Semmi!
Nímand kifelyezést egy bizonyos szint alatt nem biztos h értik.
Az úr a pokolban is úr. 😉
Surda
kár, hogy nem tudjuk fogni a futást. Gyakorlatilag PAC12 szintű offense van Baltimoreban. Readoption hegyek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Nímand!?
Milyen dzsentri stílus ez 😆
Surda
Mi bajod vele, különben is én a kemény srácra értettem aki nem tud olvasni a sorok között csak dumálni
Cubehead
Semmi!
Nímand kifelyezést egy bizonyos szint alatt nem biztos h értik.
Az úr a pokolban is úr. 😉

Szerkesztette: Surda
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Nímand!?
Milyen dzsentri stílus ez 😆
Surda
Mi bajod vele, különben is én a kemény srácra értettem aki nem tud olvasni a sorok között csak dumálni



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Nímand!?
Milyen dzsentri stílus ez 😆
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Fotel nímand 😂🤣



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Úgy örülnék ha egy egy ilyen LJ futasnal egyszer Istenesen televernek
Cubehead
Én meg annak örülnék ha téged valaki úgy istenesen pofán baszna hülyegyerek.
Norbi180
Játszom 😉 s abban semmi nincs ha a túl sokat vállaló kap egyet! Már pedig a túl sok qb futásnak előbb utóbb ez az eredménye. Ha vissza olvasod nem sérülést kívántam neki...
A hülyegyerek jelzőt meg megbeszélhetjük 😉😘
Cubehead
3. félidő?
Amadeus
Jövök 😎
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Úgy örülnék ha egy egy ilyen LJ futasnal egyszer Istenesen televernek
Cubehead
Én meg annak örülnék ha téged valaki úgy istenesen pofán baszna hülyegyerek.
Norbi180
Játszom 😉 s abban semmi nincs ha a túl sokat vállaló kap egyet! Már pedig a túl sok qb futásnak előbb utóbb ez az eredménye. Ha vissza olvasod nem sérülést kívántam neki...
A hülyegyerek jelzőt meg megbeszélhetjük 😉😘
Cubehead
3. félidő?

criminal lawyer or criminal lawyer?