Chicago Bears - Green Bay Packers

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez ilyen törvényszerűség.
Cutlernek nem ment a Packers ellen.
A Packers OL-nek nem megy a Bears ellen.
alatriste
Miről beszélsz ne haragudj. Ez egy coverage sack volt, akárcsak az előzőekből legalább 2. Volt kb 5 másodperce.
tüsi91
Előbb dobták fel a statot: 31 dropback 3sack 7hit és asszem 10 feletti pressure. Ennyit nem szoktunk engedni, gyakran a felét se. Nem ez az 1 sack amit nézni kell.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ez ilyen törvényszerűség.
Cutlernek nem ment a Packers ellen.
A Packers OL-nek nem megy a Bears ellen.
alatriste
Miről beszélsz ne haragudj. Ez egy coverage sack volt, akárcsak az előzőekből legalább 2. Volt kb 5 másodperce.
tüsi91
Így van 5 másodperc felett volt ideje , egyáltalán nem kell bántani ezért a falat .
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
most nem azért de szerintem ne kalkulátorozzunk itt és most, még szart sem értünk el és az ellenfél tisztelete miatt sem
Gergőbácsi
kellene fog valami az o-tól, két, három first down biztos. A védők kurvára fáradtak lesznek a végére.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez ilyen törvényszerűség.
Cutlernek nem ment a Packers ellen.
A Packers OL-nek nem megy a Bears ellen.
alatriste
Miről beszélsz ne haragudj. Ez egy coverage sack volt, akárcsak az előzőekből legalább 2. Volt kb 5 másodperce.
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
most nem azért de szerintem ne kalkulátorozzunk itt és most, még szart sem értünk el és az ellenfél tisztelete miatt sem
Gergőbácsi
Jogos.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
jó a pass rush-uk amúgy
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
elmegy a picsába, aki szerint AR rájátszik a lábsérülésre

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
bassza meg nehogy elbasszuk
Gergőbácsi
Arra még nem volt példa.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
most nem azért de szerintem ne kalkulátorozzunk itt és most, még szart sem értünk el és az ellenfél tisztelete miatt sem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez ilyen törvényszerűség.
Cutlernek nem ment a Packers ellen.
A Packers OL-nek nem megy a Bears ellen.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McPhee

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
bassza meg nehogy elbasszuk

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Calculatorba nekem Giants - Packers lesz PO-ban.
Celtic
Az még egész hozhatónak tűnik.
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Kérdőjel lemaradt
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
indul a legendás MM time management....
Rubens
most miért is?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 792
indul a legendás MM time management....
több mint 7 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Calculatorba nekem Giants - Packers lesz PO-ban.
több mint 7 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
16-6 Giants-nek. Szerintem Lionsban nincs benne több pont a maradék 6 percben. Ez a nap jól alakul
Celtic
Meg azért a mi meccsunknek nincs vége.
vidimate
Na igen a sajátunkat kell megnyerni először!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 792
A 3. negyedet majd kompletten kihagytam, de Jeffery eddig is úgy szopatta Randallt mint most?
alatriste
Randallt ki nem? Rollinsal együtt a fizetésüket nyugodtan leadhatnák Ha Hának meg Burnettnek, dolgoznak helyettük nem keveset...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A házat rátenném (ami egyébként fateré), hogy bejuttok. Valami epikus módon a végén legyőzve a Lionst, ami miatt a csapból más nem fog folyni.

Három jó route volt Jefferytől, bár a másodiknál elfelejtett időben elindulni. Elképesztő koncentrációs problémái vannak.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
16-6 Giants-nek. Szerintem Lionsban nincs benne több pont a maradék 6 percben. Ez a nap jól alakul
Celtic
Meg azért a mi meccsunknek nincs vége.
[/quotwe]
Akartam is írni hogy úgy nézegetitek a többi meccset mintha ez már totál lefutott lennevidimate

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Lepjük meg őket passzokkal

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
16-6 Giants-nek. Szerintem Lionsban nincs benne több pont a maradék 6 percben. Ez a nap jól alakul
Celtic
Meg azért a mi meccsunknek nincs vége.
több mint 7 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
16-6 Giants-nek. Szerintem Lionsban nincs benne több pont a maradék 6 percben. Ez a nap jól alakul
Celtic
Azért elég hamar RZ-be ért a Bears..
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 3. negyedet majd kompletten kihagytam, de Jeffery eddig is úgy szopatta Randallt mint most?


Liverpool Fc fan