Cincinnati Bengals - Jacksonville Jaguars

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hendo mér nem jön vissza. Hayden is szar. Burrownak ott a terített asztal.
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Az idei első 3 meccsen azt vettem észre, hogyha elkezdek borozni meccsnézés közben, akkor feljavul a Jaguars 😀
Jelentem: kinyitottam egy üveggel 😀
dioadam
Ezzel én is így vagyok. 🍷🍷🍷
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei első 3 meccsen azt vettem észre, hogyha elkezdek borozni meccsnézés közben, akkor feljavul a Jaguars 😀
Jelentem: kinyitottam egy üveggel 😀
dioadam
Az alkohol jótékony hatásai. 😊
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Az idei első 3 meccsen azt vettem észre, hogyha elkezdek borozni meccsnézés közben, akkor feljavul a Jaguars 😀
Jelentem: kinyitottam egy üveggel 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nagyon kellett volna 1 vagy 2 időkérés. Legalább vezetünk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon félkész még ez a Bengals, de Burrow-val basszus ászt húztak. Ha nem rontják el, ez a gyerek elit irányító lesz.
peterk2005
Reméljük sikeresebb lesz mint a Carson Palmer project.
iktriad
Amúgy az idei class eddig jobbnak néz ki, mint márciusban. A GM játékban enyém a Colts és Luck visszavonulása után QB kényszerben voltam, feltrade árán húztam be Herbertet. Nagyot fanyalogva, de muszáj volt. Erre úgy játszik mint egy NFL irányító ő is. 😊
peterk2005
És Tuat meg Love-ot még nem is láttuk.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon félkész még ez a Bengals, de Burrow-val basszus ászt húztak. Ha nem rontják el, ez a gyerek elit irányító lesz.
peterk2005
Reméljük sikeresebb lesz mint a Carson Palmer project.
iktriad
Amúgy az idei class eddig jobbnak néz ki, mint márciusban. A GM játékban enyém a Colts és Luck visszavonulása után QB kényszerben voltam, feltrade árán húztam be Herbertet. Nagyot fanyalogva, de muszáj volt. Erre úgy játszik mint egy NFL irányító ő is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És azt mondja a kommentátor, mindjárt FG rangeban vagyunk. 😊 😊 😊 Rosas 32-ese alig ment be....

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon félkész még ez a Bengals, de Burrow-val basszus ászt húztak. Ha nem rontják el, ez a gyerek elit irányító lesz.
peterk2005
Reméljük sikeresebb lesz mint a Carson Palmer project.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van 50 másodpercünk 0 időkéréssel és a Bengals kezdi a 2. félidőt.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon félkész még ez a Bengals, de Burrow-val basszus ászt húztak. Ha nem rontják el, ez a gyerek elit irányító lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Vissza akarom Lambot. Egy 32 yardos FG-nél is izgulni kell, hogy bemegy...
iktriad
Lehet ez még Rózsás meccs! Legalább átesett a tűzkeresztségen.
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vissza akarom Lambot. Egy 32 yardos FG-nél is izgulni kell, hogy bemegy...
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Kezd a D is belejönni. Csak így tovább!
GO JAGS!!!
dr_najo
Attól még messze vagyunk. Az, hogy nincs sackünk Burrown még, elég gáz. Hátul meg Claybrooks meg Sidney Jones van bent CB-ben, Wingard meg FS-ben.
iktriad
Még csak kezd... 😉

Dr NaJó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezd a D is belejönni. Csak így tovább!
GO JAGS!!!
dr_najo
Attól még messze vagyunk. Az, hogy nincs sackünk Burrown még, elég gáz. Hátul meg Claybrooks meg Sidney Jones van bent CB-ben, Wingard meg FS-ben.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles Jack úgy játszik, mint amilyen fizetést kapott. Legjobb Jags védő idén kilométerekkel. Bocsi eredeti jó Josh Allen.
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Kezd a D is belejönni. Csak így tovább!
GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MYLES!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hendonak vállsérülése van. Nem kéne a legjobb CB-nknek kiállnia a partiból.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hittem kint volt, de nem. Szép volt Chark!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szép passz, Chark meg gyönyörűen tartotta bent a labdát

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Beszari Hc! Miért nem megyünk neki? Múlt héten se 4.-2-nek. Kapja be a nyomorult!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó ez Burrow-Boyd páros!
Fák, visszavonták 😐
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Burrow odarakta, Kár azért a holdingért

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Elindult köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...