Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Best WR in the NFL!

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Így kell, inkább szurkoljunk .-)

több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Szokás szerint nem bírjuk ki a félidőt h ne kapjunk TD-t vagy FG-t...
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
ott is a TD AB
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brown TD jeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gyerünk fiúk!!!

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épp az 1/1 várományos,sosem látott QB-s csapat halad ellenünk..
Blitzburgh
Félpályáról indultak és FG-ig jutottak... Húha... Legyen már egy kis realitásérzék. A 2 TO és a kihagyott FG miatt elég jó helyről indult a Browns többször is és mégiscsak 2 FG-ig jutott.
Soldados
Elkeseredés van Joci nem realitásérzék.
polamalu
Mire ez a fene nagy elkeseredés? Egyelőre jól állunk, a D jól tart, ez az igazság. Az O szenved, de még több mint egy félidő hátravan...
Soldados
Pont az O szenvedés miatt. Nem ezt vártuk. Te sem.
polamalu
És? Vezetünk. A Jets szopóra áll.

Másrészt nem egy félidőt kell megnyerni, vagy dominálni, hanem egy meccset.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
remelem legalabb egy FG osszejon, de TD-ben remenykedek

a chomecast-s gamepass-os adasom pedig lathatoan 1-2 perccel lasabban jon, mint a tietek
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Épp az 1/1 várományos,sosem látott QB-s csapat halad ellenünk..
Blitzburgh
Félpályáról indultak és FG-ig jutottak... Húha... Legyen már egy kis realitásérzék. A 2 TO és a kihagyott FG miatt elég jó helyről indult a Browns többször is és mégiscsak 2 FG-ig jutott.
Soldados
Elkeseredés van Joci nem realitásérzék.
polamalu
Mire ez a fene nagy elkeseredés? Egyelőre jól állunk, a D jól tart, ez az igazság. Az O szenved, de még több mint egy félidő hátravan...
Soldados
Pont az O szenvedés miatt. Nem ezt vártuk. Te sem.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
4&3-nál nekiment a Bills és beugrottak...kár hogy úgyis a jets nyer a végén
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Én tökre csak a mai Steelers W miatt aggódnék a helyetekben, a NYJets játékosok totálisan nincsenek ott fejben.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brown jeeeeeeee!!!!!!!!!!!

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL!

Veri magát a Jets:

4. és 3 - E.Manuel in at QB (T.Taylor at WR). PENALTY on NYJ-S.Richardson, Neutral Zone Infraction, 5 yards, enforced at NYJ 13 - No Play.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Széép markusss

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez az!!!!

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szurkoljuk egy kicsit, hátha átmegy az erő .-) Let's Go Steelers!

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épp az 1/1 várományos,sosem látott QB-s csapat halad ellenünk..
Blitzburgh
Félpályáról indultak és FG-ig jutottak... Húha... Legyen már egy kis realitásérzék. A 2 TO és a kihagyott FG miatt elég jó helyről indult a Browns többször is és mégiscsak 2 FG-ig jutott.
Soldados
Elkeseredés van Joci nem realitásérzék.
polamalu
Mire ez a fene nagy elkeseredés? Egyelőre jól állunk, a D jól tart, ez az igazság. Az O szenved, de még több mint egy félidő hátravan...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Épp az 1/1 várományos,sosem látott QB-s csapat halad ellenünk..
Blitzburgh
Félpályáról indultak és FG-ig jutottak... Húha... Legyen már egy kis realitásérzék. A 2 TO és a kihagyott FG miatt elég jó helyről indult a Browns többször is és mégiscsak 2 FG-ig jutott.
Soldados
Elkeseredés van Joci nem realitásérzék.
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
hihetetlen, hogy ez a meccs a szorosabb es nem a billsjets
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épp az 1/1 várományos,sosem látott QB-s csapat halad ellenünk..
Blitzburgh
Félpályáról indultak és FG-ig jutottak... Húha... Legyen már egy kis realitásérzék. A 2 TO és a kihagyott FG miatt elég jó helyről indult a Browns többször is és mégiscsak 2 FG-ig jutott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
Blake mekkora sack LOL
Shilkor
ezaz...kuldjuk mindig blitzre...akkor nem kapunk rajta pontot!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Csak Blake felé menjen a passz!
steelwolf
Én mondtam!
steelwolf
nem ertem...nem ertem...miert van az az ember meg mindig a palyan.
ossze kene szamolni, hogy mennyi 1st downt kaptunk miatta
xtaki
Mindet
polamalu
Természetesen nem ,de értitek
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Sziasztok! Erre a drive-ra értem haza. Az nem ciki, hogy ez a Browns tud ellenünk haladni? Mert nekem az..
Szokol
Már volt 2 TO-nk (AB fumbli, BB INT), szóval a D elég jól tart.
Soldados
Azt rögtön gondoltam, hogy neked tetszik! 😀
Szokol
Te írtad, hogy csak erre a drive-ra értél haza... Gondoltam leírom, hogy eddig a D miatt vezetünk, mert ez az egység védi az Offense seggét jelenleg...
Soldados
Blake sack, ő meg egyenesen zseni! 😊

No jól van, nem ildomos rajtad levezetnem a szezon okozta frusztrációm! 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Blake ezzel a sack-el jövőre is bejátszotta magát a csapatba 😕
több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
na Blake akkor ezentul mindig küldjük blitzelni