Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Parádé..

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hajrá D, ismét!

több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na a Bills fumblival kezd a saját RZ-nál .-(
bcsarli
Mint említettem semmi keresnivalónk a PO-ban. Saját jogon képtelenek voltunk kivívni.
vontod
Mások nyertek meccset helyttünk? Vagy hogy?
polamalu
Azt hiszem az utolsó play mindent elárul.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
A kutya mindenit
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
FG-al megúszták, 16:10

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 517 — 毎日何かを学ぶ
Na a Bills fumblival kezd a saját RZ-nál .-(
bcsarli
Mint említettem semmi keresnivalónk a PO-ban. Saját jogon képtelenek voltunk kivívni.
vontod
Mások nyertek meccset helyttünk? Vagy hogy?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na a Bills fumblival kezd a saját RZ-nál .-(
bcsarli
Mint említettem semmi keresnivalónk a PO-ban. Saját jogon képtelenek voltunk kivívni.
vontod
Már miért ne lenne? Ha Jets van olyan balfasz, hogy kikap, semmivel nem érdemlik meg jobban, mint mi. Ha nyernek, akkor megérdemlik, hogy ők menjenek be, ha nem, akkor mi megérdemeljük, már csak a Ben nélküli 4 meccsre is gondolva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na a Bills fumblival kezd a saját RZ-nál .-(
bcsarli
Mint említettem semmi keresnivalónk a PO-ban. Saját jogon képtelenek voltunk kivívni.
vontod
De azért nem bánnám .-)

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na ez szép volt D!

több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na a Bills fumblival kezd a saját RZ-nál .-(
bcsarli
Mint említettem semmi keresnivalónk a PO-ban. Saját jogon képtelenek voltunk kivívni.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 517 — 毎日何かを学ぶ
A spec teamről nem volt szó. Több short field is hozzájuk köthető. Könnyen haladnak ellenük. A punttal nincs gond csak a visszahordások.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na a Bills fumblival kezd a saját RZ-nál .-(

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Az megvan, hogy a Baltimor vezet a Cinci ellen a szünetben? 😊
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Meggyőztetek. Tényleg kicsit szigorú voltam,nem ezt érdemlik.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gyerekek inkább szurkoljunk, ne fikázzunk! Let's Go Steelers!

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezaz,tart a D. Ja nem..
Blitzburgh
Te mit vársz? Hogy mindig mindenki minden támadásából 0 yardot érjen el? 3 FG-t engedtünk úgy, hogy többször short fieldről jött a Browns. Ez nagyon szép teljesítmény volt a D-től. Ahogy az is, hogy meccsben tartották a csapatot Ben kidőlésekor.
Soldados
Azért valljuk be a Browns amúgy sem egy pontgyáros csapat. Nem egy embert próbáló ellenük védekezni, pláne, hogy Davis irányít. 😊
Leon78
Ez igaz. A 9 pontot ennek ellenére rendben találnám, de tudva a sorozatos short fieldet pedig kifejezetten szépnek gondolom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezaz,tart a D. Ja nem..
Blitzburgh
Te mit vársz? Hogy mindig mindenki minden támadásából 0 yardot érjen el? 3 FG-t engedtünk úgy, hogy többször short fieldről jött a Browns. Ez nagyon szép teljesítmény volt a D-től. Ahogy az is, hogy meccsben tartották a csapatot Ben kidőlésekor.
Soldados
az eloszezonhoz kepest tobb nagysagrenddel jobb a D, mint barki varta!
egyedul Blaket nem ertem...erre tudsz jo magyarazatot?
xtaki
Nem. De a tendencia tetszik, Boykin egyre többet volt pályán az elmúlt hetekben. Nálam Blake legfeljebb dime felállásokban (amikor legalább 4 WR van az ellennél) kerülhetne pályára.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ezaz,tart a D. Ja nem..
Blitzburgh
Egyedül ez a fogalmatlan Blake aki kilóg a D-ből, a többiek kihozzák amit tudnak a meccsből. Már csak az hiányzik, hogy az elit támadóinkat megdicsérd, hogy milyen jól nyomták az első félidőben.

Steelers fan
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 517 — 毎日何かを学ぶ
Valóban ma a D a szebbik arcát mutatja eddig. Az O hullámvasúz. Ha kellett 45 sec alatt 80 yard. Előtte meg azenvedés.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ezaz,tart a D. Ja nem..
Blitzburgh
Te mit vársz? Hogy mindig mindenki minden támadásából 0 yardot érjen el? 3 FG-t engedtünk úgy, hogy többször short fieldről jött a Browns. Ez nagyon szép teljesítmény volt a D-től. Ahogy az is, hogy meccsben tartották a csapatot Ben kidőlésekor.
Soldados
Azért valljuk be a Browns amúgy sem egy pontgyáros csapat. Nem egy embert próbáló ellenük védekezni, pláne, hogy Davis irányít. 😊
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 250
Ezaz,tart a D. Ja nem..
Blitzburgh
Te mit vársz? Hogy mindig mindenki minden támadásából 0 yardot érjen el? 3 FG-t engedtünk úgy, hogy többször short fieldről jött a Browns. Ez nagyon szép teljesítmény volt a D-től. Ahogy az is, hogy meccsben tartották a csapatot Ben kidőlésekor.
Soldados
az eloszezonhoz kepest tobb nagysagrenddel jobb a D, mint barki varta!
egyedul Blaket nem ertem...erre tudsz jo magyarazatot?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 591
De mindent rá dobnak...
Dodó
Én is rá hívnék mindent
polamalu
de ez mindenkinek nyilvnvalo...csak tomlinnak nem
xtaki
egyszerűen nincs rá magyarázat....senki nem talál rá...a szakértők is erről tanakodnak, mindenki
ez a szőke cica is azt kérdezi, Tomlin mester, Blake dugja valamelyik családtagját, hogy a csapatban kell tartani?

na de 16-7 odaát, a jets rúg...aztán úgyis megfordítja
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 517 — 毎日何かを学ぶ
De mindent rá dobnak...
Dodó
Én is rá hívnék mindent
polamalu
de ez mindenkinek nyilvnvalo...csak tomlinnak nem
xtaki
Neki is sztem. Csak jelenleg valószínű a keretben lévők nem jobb megoldások. Boykin lehet az lenne, de nem vagyunk ott nem tudhatjuk mit csinál edzésen.
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
De mindent rá dobnak...
Dodó
Én is rá hívnék mindent
polamalu
Nyilván, csak tényleg úgy gondolná az ember, hogy ott a pálya szélén nálunk tapasztaltabb emberek is észreveszik, de úgy néz ki, hogy nem. És ez dühít..
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 625 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
végre mert Pryor fele is dobni