Denver Broncos - Kansas City Chiefs

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, kimentünk 13 yardra. Innen szopjuk-e vajon be a passzot? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
na, longra jöhet megint a passz, hátha benyeljük szokásos módon... :/
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
most kéne egy INT nagyon, a lélektan miattTomifinn
Egy Miller FF se lenne rossz 😀PM_the_sheriff
...ehelyett..
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
most kéne egy INT nagyon, a lélektan miattTomifinn
Egy Miller FF se lenne rossz 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
most kéne egy INT nagyon, a lélektan miatt
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csináltunk ilyen meccset tavaly a Chargers ellen is. Ma ez a második drive amiben flagekkel segítjük játékban maradni Smithéket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Malik, baszd meg!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Jackson az agysebész. 😕)
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
oké.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Na neee...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
soooo 2013....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Viccesek vagyunk, 3 emberes rush-nál is szopjuk a passzokat. Akkor most mi a terv vajon?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
évek óta a mániám a gyenge passz elleni védekezésünk, látom ez ebben a szezonban sem fog változni, újabb infarktusokat fogok kihordani lábon 😀
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
nah megvan Bowe első elkapása 😊
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Egyszer azért remélem megpróbálunk ebben a szezonban 4 embernél többel is menni a QB-ra... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
ez mi? ennyi időt adunk neki passzolni és ilyen sima célpontokat dobálhat még így is? :/
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Pressure vagy valami?

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
nemár...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
3&18-at beszopni? Naaaaaaaaaaaaaaaaaaa!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
már megint ezek a hosszú passzok, így lemaradni....
oké, offense holding megment, de akkor is, 10 méterről nézni ilyen mélyen a támadót, amikor látszik, hogy passz lesz...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Jamaal Charles and Eric Berry have been ruled OUT for the game. hivatalos már...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
ami talán pozitívum hogy ma viszonylag jól megy a futás, még Davis-el is 😊
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát én nem vagyok ilyen bizakodó 😊 főleg mert nem tudom kinél tudnánk több pontot szerezni... ha most DeVito, DJ mellé kiesik Berry is akkor meg a védelem is katasztrófa lesz...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Üdv emberek!
Tudna valaki adni egy sport 2-es linket?MirrMurr
http;//nappali.szobám.hu/karosszékem

(Sok topicban megkérdezik, de még nem találtam működőt akármelyiket is linkelték.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként a hétem megnéztem a Chiefs meccsét zanzásítva (a csak playeket tartalmazó verziót), és bevallom nekem egyáltalán nem tűntek rossznak, mint amit egész héten lehetett hallani. Inkább egyszerűen olyan meccsük volt, hogy minden rossz felé pattant. Kovács Sanyi dobott 3 INT-et, abból kettő 1-1-be mély passz, ami a helyére ment, csak a bírkózásból védő szedte le, a harmadik meg egy felpattanó labdából a végén. Mivel elég hamar hátrányból kellett nyomniuk, ezért futni se futhattak, ami az erősségük. De annyira nem rossz ez a csapat amennyire írták. Szerintem közük sem lesz az egyperegyhez. A nehéz schedule és a jó Chargers miatt a pozitív mérleg meglepne, de amúgy az oline-on kívül nincs itt akkora hatalmas gond.peterk2005
Hát, azért ha Charles hosszú távra kiesik, akkor gondok lehetnek, de tényleg nem tűnik rossz csapatnak most ez a Chiefs...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!