Denver Broncos - Kansas City Chiefs

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként a hétem megnéztem a Chiefs meccsét zanzásítva (a csak playeket tartalmazó verziót), és bevallom nekem egyáltalán nem tűntek rossznak, mint amit egész héten lehetett hallani. Inkább egyszerűen olyan meccsük volt, hogy minden rossz felé pattant. Kovács Sanyi dobott 3 INT-et, abból kettő 1-1-be mély passz, ami a helyére ment, csak a bírkózásból védő szedte le, a harmadik meg egy felpattanó labdából a végén. Mivel elég hamar hátrányból kellett nyomniuk, ezért futni se futhattak, ami az erősségük. De annyira nem rossz ez a csapat amennyire írták. Szerintem közük sem lesz az egyperegyhez. A nehéz schedule és a jó Chargers miatt a pozitív mérleg meglepne, de amúgy az oline-on kívül nincs itt akkora hatalmas gond.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv emberek!

Tudna valaki adni egy sport 2-es linket?
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Welcome to the party Von Miller!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Végre Von!PM_the_sheriff
Ez így félidő zárszónak tökéletes volt




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Deckernek közben megvan az első Jetses TD-je

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
VON!!! 😊)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Végre Von!

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben meg b*ssza meg az a sok sérülés. A három kedvenc fantasy ligámban úgy pusztulnak a húzó játékosaim mint a legyek. 😕 Most esett ki Sheldon Richardson éppen. Sokadikként...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Na, most ússzuk meg kapott pont nélkül, ha kérhetem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
még 1-2 ilyen meccs és rendelem is a Julius Thomas mezt, brutál... 😊Tomifinn
Én azzal megvárnám, hogy hosszabbít-e... 😛StormST
Ha így folytatja, Graham szerződése piskóta lesz ahhoz képest amit kínálni fognak neki csapatok. Mondjuk legrosszabb esetben két évig még franchise taggel itt tartható, és még az is olcsóbb lenne, mint kifizetni neki a WR pénzt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
G0007 Denver Broncos 463
Ez oda volt dobva rendesen
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Végre!!! DT TD! 😊
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
nah, ezt a DT-t vártuk!!! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Baaaaaaazzzzzz

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Jó lenne futott TD

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
1. Szerintem incomplete...
2. Először a hátához ért hozzá, aztán a labdához, így nem volt fumble, mert vége a play-nek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
ez mi? megijedt és elejtette a tackle előtt? what?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
"Sajnos ez kiderült." ???Schleck
Áh, inkább tényleg ne is említenék ezeket, egyre rosszabb. Különösen szánalmas az egész Sándor csütörtöki kifakadásának fényében, mikor azzal érvelt a korábbi kemény fociért, hogy "ebben nőttek fel" a játékosok...

ez az üzenet meg megint, kár, hogy nem lehet levenni azt a fránya hangsávot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
cool, mikor mintha éledeznénk egy kicsit Berry is elmegy az öltözőbe...
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
még 1-2 ilyen meccs és rendelem is a Julius Thomas mezt, brutál... 😊Tomifinn
Én azzal megvárnám, hogy hosszabbít-e... 😛StormST
nyilván nem fog örökké itt játszani, szóval ebből a szempontból lényegtelen, hogy jövőre hol lesz 😊 most viszont döbbenet amit nyom a srác, abszolút kedvenc, Miller meg PM mezem meg már van 😊
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
még 1-2 ilyen meccs és rendelem is a Julius Thomas mezt, brutál... 😊Tomifinn
Én azzal megvárnám, hogy hosszabbít-e... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Booo. Minden héten Broncos a TVben. 😕)
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
még 1-2 ilyen meccs és rendelem is a Julius Thomas mezt, brutál... 😊
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Sajnos ez kiderült." ???

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Na, végre egy rendes stop!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!