Előszezon 1. hét

1 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 zunoxhk.blogspot.hu/p/nfl-network.html
itt lehet majd egész jó minőségben követni
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Ahhoz képest, hogy a 3. - 4. számú cb sor játszik és h Tipton futkorászik, még egészen meccsben vagyunk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a steam chat nagyon jó: "lol but seriously, fuck the colts and fuck andrew luck ... with a hint of fuck peyton manning" 😀

Seriously. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
ja és Barkley egész jó amúgy.ano92
Sztem eddig sem volt szar...csak vakmerő. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McAfee ezúttal megkegyelmezett a visszahordónak 😀dugo1993
Nem akart csekket kapni Goodelltől az előszezonban.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
McAfee ezúttal megkegyelmezett a visszahordónak 😀dugo1993
Pedig ha 1 az 1 lett volna szerintem ott helyben megöli a csávót.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja és Barkley egész jó amúgy.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nah és akkor valszeg Timmy kapja az egész 2. félidőt.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
McAfee ezúttal megkegyelmezett a visszahordónak 😀

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki foglalja már össze, mi történt eddig 😀mustaine
Dominál az Eagles. A Colts meg drive közben cserélt QBt. Rowe és Agholor nagyon karcol.
És a lényeg: Prosinskinak volt egy szép ST tackleje.iktriad
Tedd még hozzá, hogy Buttfumble kezdett és Barkley váltotta - logikusan. Mármint Chipnél logikusan. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Smith volt fent, meg is sérültFarky
Fasza... Komoly?peterk2005
Ha jol lattam mar vissza is mentFarky
A pályára? Hát én ott még mindig Price-t és ezt a hatos számú gyereket látom. De lehet, hogy vak vagyok. 😀

(Geathers legalább játszik és látom is. Meg Anderson.)peterk2005
Bocs nem ment vissza, agyrázkódás

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOLOLOLOLOLOLOLOLOL - pedig McAffe milyen jót puntot mutatott be. 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
TD még a végére.- 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez hiányzott még 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Valaki foglalja már össze, mi történt eddig 😀mustaine
Vezet az Eagles, Tebow-ot várja az egész világ, Hasselbeck dobálja a labdákat.Coolearie
Ja és egy 98 yardos Punt ret. TD

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Valaki foglalja már össze, mi történt eddig 😀mustaine
Vezet az Eagles, Tebow-ot várja az egész világ, Hasselbeck dobálja a labdákat.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki foglalja már össze, mi történt eddig 😀mustaine
Dominál az Eagles. A Colts meg drive közben cserélt QBt. Rowe és Agholor nagyon karcol.
És a lényeg: Prosinskinak volt egy szép ST tackleje.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki foglalja már össze, mi történt eddig 😀mustaine
Hála Istennek eddig nem sérült meg senki 😉 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tebownak muszáj lesz valamit a második félidőben mutatnia, mert egy idiótaságától eltekintve nem rossz Barkley. Igaz az ellen D sem a legkiválóbbak.
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem a 2. félidő Tebow-é!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Valaki foglalja már össze, mi történt eddig 😀

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Smith volt fent, meg is sérültFarky
Fasza... Komoly?peterk2005
Ha jol lattam mar vissza is mentFarky
A pályára? Hát én ott még mindig Price-t és ezt a hatos számú gyereket látom. De lehet, hogy vak vagyok. 😀

(Geathers legalább játszik és látom is. Meg Anderson.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Smith volt fent, meg is sérültFarky
Fasza... Komoly?peterk2005
Ha jol lattam mar vissza is ment

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chip nagyon bizonyítani szeretné. hogy miért Agholort húztuk 😀dande
Meg Agholor is Chipnek. Az Eagles idei első 2 körös pickje egyelőre nagyon meggyőző.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chip nagyon bizonyítani szeretné. hogy miért Agholort húztuk 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Smith volt fent, meg is sérültFarky
Fasza... Komoly?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)