Előszezon 4. hét

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chase Daniel jó kúbé, mikor futni kell. Kár hogy passzolni nem tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Vick nek ennyi volt mára 😛
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
na akkor most egy Colts streammel kínáljon meg valaki pls 😛Stez
 www.stream2u.me/sports/american-football.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tobin már fekszik...fújják le!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért akár hogyan is a legpikánsabb sztori a miénk és a Jetsé a mai este: Mivel indítanak: Vick pacsizik Lurieval, Sancho meg Ryan-l. Én mondom zseniális 😛

ami enyhíti ugye ezt, hogy a 4, pre meccs amit nagyon komolyan venni nem lehet.dande
Nincs Foles...így a nézők leszarják . 😀Greengo
Pedig van Vick, de hát ő a kutyákat (hupsz) se érdekli 😛 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt Shorts 1. elkapása az előszezonban. Csak 3 meccs kellett neki hozzá...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na megyek Hassie-t nézni, meg próbálom megtanulni a backup OL-jeink nevét. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azért akár hogyan is a legpikánsabb sztori a miénk és a Jetsé a mai este: Mivel indítanak: Vick pacsizik Lurieval, Sancho meg Ryan-l. Én mondom zseniális 😛

ami enyhíti ugye ezt, hogy a 4, pre meccs amit nagyon komolyan venni nem lehet.dande
Nincs Foles...így a nézők leszarják . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
sziasztok. jöhet a back up qb fight a Chiefs ellen

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem ismertem őt (általában homály vagyok NCAA-ból), csak akkor néztem pár videót róla amikor kihúzták a gyereket. Azokon a videókon nekem is a borzasztó lábmunka tűnt fel. És tényleg most már egyáltalán nem vészes. Persze ezek még alap playek, majd akkor derül ki, hogy mit javult amikor megkapja majd az első blitz packageket az arcába, meg ki kell lépnie oldalt, stb., de eddig A+.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért akár hogyan is a legpikánsabb sztori a miénk és a Jetsé a mai este: Mivel indítanak: Vick pacsizik Lurieval, Sancho meg Ryan-l. Én mondom zseniális 😛

ami enyhíti ugye ezt, hogy a 4, pre meccs amit nagyon komolyan venni nem lehet.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Play of the day?


Bortles előszezon statjai:
51/32 521 yard, 2 TD, 0 INT
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na akkor most egy Colts streammel kínáljon meg valaki pls 😛

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként igen, eléggé félelmetes látni, hogy Bortles az összedőlt zsebnél is nyugodt marad és kivár az utolsó pillanatig a laszti eldobásával, amíg a WR hátha elszakad.Stez
Ez az ami nekem is elsőre szemet szúrt. Jaguár mezben ahhoz szokott az ember szeme, hogy szűkül a zseb a QB meg elkezdi összefosni magát. 😀 Ez a gyerek viszont egy kis Big Ben, tojik a nyomásra. Nagyon tetszik amit csinál.peterk2005
Már egyetemen is ugyanilyen volt Bortles, pont ez tetszett meg benne, hogy nem szart be a nyomástól.
Csak ott a lábmunkája nagyon tré volt, ahogy a mechanikája is, de elképesztő gyorsasággal fejlődik és ezekben már sokszor észre sem lehet venni hibát. Így viszont életveszély.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként igen, eléggé félelmetes látni, hogy Bortles az összedőlt zsebnél is nyugodt marad és kivár az utolsó pillanatig a laszti eldobásával, amíg a WR hátha elszakad.Stez
Ez az ami nekem is elsőre szemet szúrt. Jaguár mezben ahhoz szokott az ember szeme, hogy szűkül a zseb a QB meg elkezdi összefosni magát. 😀 Ez a gyerek viszont egy kis Big Ben, tojik a nyomásra. Nagyon tetszik amit csinál.peterk2005
Már a draft napján Big Benhez hasonlította Mayock. Felőlem legyen, már az a pályán kívüli ügyei nélkül. Mondjuk Lindsey mellett ki akarna máshol rosszalkodni. 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt Stanzi megoldotta volna.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként igen, eléggé félelmetes látni, hogy Bortles az összedőlt zsebnél is nyugodt marad és kivár az utolsó pillanatig a laszti eldobásával, amíg a WR hátha elszakad.Stez
Ez az ami nekem is elsőre szemet szúrt. Jaguár mezben ahhoz szokott az ember szeme, hogy szűkül a zseb a QB meg elkezdi összefosni magát. 😀 Ez a gyerek viszont egy kis Big Ben, tojik a nyomásra. Nagyon tetszik amit csinál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Morris jött be elsőnek és nem Stanzi.

Ryan Davis a legjobb pass rusherünk. Megkockáztatom, talán Clemonsnál is jobb.

Sajnos Rashaad Reynoldsnak ennyi volt a meccs, pedig neki nagyon kellett volna egy jó teljesítmény ma.

Léci ellenünk még tényleg padoztassátok a kölyköt 😛dande
Hacksak nem tér vissza Jack Del Rio szelleme az elkövetkező egy hétbe , még Henne fog ellenetek játszani.


Eszem f*szom. Lassan kezdek fosni, Bortles nagyon jó. 😀peterk2005
Egyébként igen, eléggé félelmetes látni, hogy Bortles az összedőlt zsebnél is nyugodt marad és kivár az utolsó pillanatig a laszti eldobásával, amíg a WR hátha elszakad.
Én nagyon szeretem a srácot, rohadtul sajnálom, hogy triád falvára ment ügynöknek.
És Bradley baromi nagy fasz, hogy ha nem kezdeti hamar. Azon sem csodálkoznék, ha majd a Jax fanok követelnék a kibaszását, hogy ha sokáig vár.Stez
Lehet már ellenetek ti kezd a 3. héten. Mondjuk én a Browns meccsre tipplek, mint kezdési időpont. .
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fisch pedig jó munkát végez eddig vele, a lábmunkája hihetetlenül sokat fejlődött, ahogy a mechanikája is. Nagyon nagy upside van benne.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Henne úgyis megoldja a problémát, ezen nem aggódnék a Jags fanok helyében. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülnék ha ma Barkelytól látnék ilyeneket, de félek nem fogok. Eddig Folesnak se nagyon sikerült idén, általában hosszú lett a passz, Azért remélem majd ő is belerázódik.

Léci ellenünk még tényleg padoztassátok a kölyköt 😛
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eszem f*szom. Lassan kezdek fosni, Bortles nagyon jó. 😀peterk2005
Egyébként igen, eléggé félelmetes látni, hogy Bortles az összedőlt zsebnél is nyugodt marad és kivár az utolsó pillanatig a laszti eldobásával, amíg a WR hátha elszakad.
Én nagyon szeretem a srácot, rohadtul sajnálom, hogy triád falvára ment ügynöknek.
És Bradley baromi nagy fasz, hogy ha nem kezdeti hamar. Azon sem csodálkoznék, ha majd a Jax fanok követelnék a kibaszását, hogy ha sokáig vár.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eszem f*szom. Lassan kezdek fosni, Bortles nagyon jó. 😀peterk2005
Nyugi ő csak a csere QBnk...iktriad
Azért annyira még nem fosok. 😊 De tényleg dícséret a gyereknek. Meglátjuk mi lesz ha eljön az igazság pillanata, de eddig a preseason legnagyobb meglepetése számomra a srác.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eszem f*szom. Lassan kezdek fosni, Bortles nagyon jó. 😀peterk2005
Nyugi ő csak a csere QBnk...
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
that's what i talk about

Made... Laid... Paid