Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Melegítenek már? Elkezdtem játszani hogy elüssem az időt 😊

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Azon gondolkodom mi lehet rosszabb mint amit ma mutatott?

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Mikor jon Tru?
Felidoben avagy majd by week?
Janek
A legjobb az lenne, ha Foxot is és Glennont is félre tennénk. Mondjuk akár ebben villámlás szünetben például. Vagy bármikor, minél előbb, annál jobb.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni
petey
Az emberek háromnegyede bement a folyosókra az eső miatt. Amúgy teltház van, ez még azért nem az nb1, hogy üresek legyenek az új stadionok.
kapitnono
Szerintem csak viccelt....
Tomcsik
😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni
petey
Az emberek háromnegyede bement a folyosókra az eső miatt. Amúgy teltház van, ez még azért nem az nb1, hogy üresek legyenek az új stadionok.
kapitnono
Szerintem csak viccelt....
Tomcsik
Nem lehetetlen, így hajnalban kissé nehezebb észrevenni az iróniát 😀


több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni
petey
Az emberek háromnegyede bement a folyosókra az eső miatt. Amúgy teltház van, ez még azért nem az nb1, hogy üresek legyenek az új stadionok.
kapitnono
Szerintem csak viccelt....
Tomcsik
Fújják le most, és akkor csak 3-0-ra kapunk ki, nem?
pahynor21
Amerikai futballra átszámítva 21-0.
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni
petey
Az emberek háromnegyede bement a folyosókra az eső miatt. Amúgy teltház van, ez még azért nem az nb1, hogy üresek legyenek az új stadionok.
kapitnono
Szerintem csak viccelt....
Tomcsik
Fújják le most, és akkor csak 3-0-ra kapunk ki, nem?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor jon Tru?
Felidoben avagy majd by week?

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Matthews vs Jeffery mezes szurkolók beszélget, jó kedvűen. Egy saller vagy valami eldurranhatna ,hogy legyen mit nézni az esőben.
Sixo
Mi a bajod velünk?

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni
petey
Az emberek háromnegyede bement a folyosókra az eső miatt. Amúgy teltház van, ez még azért nem az nb1, hogy üresek legyenek az új stadionok.
kapitnono
Szerintem csak viccelt....

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni
petey
Az emberek háromnegyede bement a folyosókra az eső miatt. Amúgy teltház van, ez még azért nem az nb1, hogy üresek legyenek az új stadionok.


több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 774 — LIGHTS OUT!
Matthews vs Jeffery mezes szurkolók beszélget, jó kedvűen. Egy saller vagy valami eldurranhatna ,hogy legyen mit nézni az esőben.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?
Sixo
Hát az egyetlen magyar aki az Nflből él 😀
nando89
Tony Romo szerint Glennon a hibás a második fumbleért.

Olin Kreutz szerint (aki jó center volt a 2000-es években) Whitehair megkapta a jelet a snapre Glennontól. További jó Glennon védést.

Az első kérdés nélkül Glennoné.
tüsi91
De ha nem is látta Millert az elsőnél, legalább érezné a nyomást annyira hogy lemegy és nem lóbálja a labdát...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?
Sixo
Hát az egyetlen magyar aki az Nflből él 😀
nando89
Tony Romo szerint Glennon a hibás a második fumbleért.

Olin Kreutz szerint (aki jó center volt a 2000-es években) Whitehair megkapta a jelet a snapre Glennontól. További jó Glennon védést.

Az első kérdés nélkül Glennoné.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 774 — LIGHTS OUT!
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?
Sixo
Hát az egyetlen magyar aki az Nflből él 😀
nando89
Nem a magyart nézem .

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?
Sixo
David Carr... De kissé fogalmatlan. Szóval nem Glennon a hibás, sőt jó játékos de amúgy kezdhete Trubisky is...Csak mondjunk valamit amivel kitöltjük az időt ...

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?
Sixo
Hát az egyetlen magyar aki az Nflből él 😀
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?
Sixo
Első fumble. Miller balra tök üres. Csak ugye nem ő volt a fő célpont. S a Zsiráf az elsőnél leragad, képtelen olvasni a pályát bazdmeg. Úgy néz ki a pályán, mint egy szerencsétlen rookie .
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
azért szomorú ennyi embert érdekel csak a meccs. ezért megéri stadionokat építeni

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Úgy gondoltam Howard és Cohen lesz a villám és mennydörgés...
Tomcsik
Benn állnak a boxban 9-en. Nem lesz mégegyszer olyan hülye D edző, mint a Steelers volt. Ennek a meccsnek vége van szerintem. Márcsak reménykedni lehet, hogy Glennon még az eddiginél is vállalhatatlanabb lesz, s semmi és senki nem menti meg attól, hogy lecseréljék.
tüsi91
Persze ez egyértelmű fórumon írtam is... Csak ugye Cohen így nevezte el magukat...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Atya ég ez a Carr csóka miről vakerál?

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 774 — LIGHTS OUT!
Ki a tököm ez a stúdióban aki szerint Glennon nem hibás?

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Úgy gondoltam Howard és Cohen lesz a villám és mennydörgés...
Tomcsik
Benn állnak a boxban 9-en. Nem lesz mégegyszer olyan hülye D edző, mint a Steelers volt. Ennek a meccsnek vége van szerintem. Márcsak reménykedni lehet, hogy Glennon még az eddiginél is vállalhatatlanabb lesz, s semmi és senki nem menti meg attól, hogy lecseréljék.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Amúgy ilyen part széli riporternek miért nem valami dekoratív 18ast tesznek be és miért egy 40es csatakancát. Nincs túl nehéz dolga, nem hinném, hogy sok idő lenne betanítani.
Sixo
Most letérdelek a szexista kommented elleni tiltakozásul
Kampman
Most ezt pont nem éreztem annak, de ha gondolod betolok egyet majd valamikor. Csak nem értem ,hogy ezeknek a part széli riportereknek egy feladatuk van, hogy nézzenek ki jól, mert amit csinálnak azt egy olyan ember is meg tudná csinálni aki sosem látott még NFL-t. De akkor meg miért ilyen sehogy sem kinézők nőket tesznek oda.
Sixo
Amit mondasz, az alapvetően igaz, csak ha ezt egy amerikai médiumban fejtenéd ki, kapnál a pofádra 😀
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Imádom a viharokat/villámokat, de most bassza meg.
shagi0206
Én már a hóviharokat várom.
twitch(4thline)
Dec24, szenteste a Minesota ellen abban van minden bizodalmam a havat illetően 😊