Green Bay Packers - Detroit Lions

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
MM a szünetben kinyitja a playbookot, vagy begyakorolja a magyarázó sajttájt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MM Time management ismét ült 😀
pecsi92
és nem dobott pirosat. Még 😊

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Adams elég szar helyzetbe hozta őket, nem kellett volna elkapni
gamerkr
ő csak javítani akart Hundley átlagán

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Adams elég szar helyzetbe hozta őket, nem kellett volna elkapni
gamerkr
Szerintem arra számított, hogy meglesz a first down, aztán spikeolhatunk
több mint 6 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
MM Time management ismét ült 😀
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Azta, ez elég komoly volt azért 😀
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adams elég szar helyzetbe hozta őket, nem kellett volna elkapni

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A rapid field goal nagymesterei

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ennek a passznak mi a fene értelme volt? Bár ez a csere azt hiszem etalon lesz . 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
az igen, beszarás

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szépségtapasz

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ha az idei vélhetően Top 15 ös pickeel nem Pass rusher jön , felkoncolom TT
nando89
Van addig még egy offseason is, és a tavalyi után talán talán lehet reménykedni némi aktivitásban. Sajnos beleszólhat ebbe rengeteg minden. FA lesz a kezdők közül: Burnett, House, Evans, Adams, Linsley.
Most én is aláirnám a pr-t. Matthews kora miatt pedig azt mondom ha oda nem jön majd FAn erősités, akkor biztos top need marad.
alatriste
Adams , Linsley nagyon fontos ...ha belefér Burnett is , a másik kettő nem komoly tétel pénzben. Nekem mind1 h Fa-ról vagy draftról de jöjjön egy rusher.
nando89
Linsley no brainer döntés. 2 top G elment, ő meg egy korrekt C, tud elit szinten is lenni de vannak rosszabb meccsei is. Karrierje elején AR már egyszer szóvá tette, hogy szeretne egy fr c maga elé, mert az évenkénti új embert nem szereti. Megjött Corey és bevált. Meg kell tartani.
Adams viszont meleg... 3 nagy WR szerződést nem bir el a sapkán szerintem. Ha ő marad, akkor elképzelhető, hogy a 2 veteránból valaki megy. (És inkább Cobb mint Jordy, akinél nem tartom elképzelhetetlennek, hogy utolsó éveire bemozog teljes munkaidős slot WRbe (mint FitzG), igy is már sokszor áll fel oda, akkor meg fölösleges Cobb nagy pénze).
alatriste
Egyet értek szinte mindennel , vérző szívvel de inkább Adams mint Cobb ,Ranndall túl sokat visz el és sajnos nagyon keveset ad.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Zettel pedig teljesen ki lett véve a játékból, de Hundley most rosszul döntött.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
na mit hozunk ki ebből?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
10 yardos return

Vajon ki ellen szerzi a Browns idén az egyetlen győzelmét?
Kampman
Úgy érzed Rodgers nélkül ez a csapat Browns szint? Mondjuk az eddig látottak alapján, még alatta. Ez azért szerintem vér cinkes.
twitch(4thline)
Ez a csapat kizárólag Arod zsenialitása miatt folymatos Po részt vevő , ami nem baj ..ami igen h nem teszünk alá mindent a premier évei alatt .
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha az idei vélhetően Top 15 ös pickeel nem Pass rusher jön , felkoncolom TT
nando89
Van addig még egy offseason is, és a tavalyi után talán talán lehet reménykedni némi aktivitásban. Sajnos beleszólhat ebbe rengeteg minden. FA lesz a kezdők közül: Burnett, House, Evans, Adams, Linsley.
Most én is aláirnám a pr-t. Matthews kora miatt pedig azt mondom ha oda nem jön majd FAn erősités, akkor biztos top need marad.
alatriste
Adams , Linsley nagyon fontos ...ha belefér Burnett is , a másik kettő nem komoly tétel pénzben. Nekem mind1 h Fa-ról vagy draftról de jöjjön egy rusher.
nando89
Linsley no brainer döntés. 2 top G elment, ő meg egy korrekt C, tud elit szinten is lenni de vannak rosszabb meccsei is. Karrierje elején AR már egyszer szóvá tette, hogy szeretne egy fr c maga elé, mert az évenkénti új embert nem szereti. Megjött Corey és bevált. Meg kell tartani.
Adams viszont meleg... 3 nagy WR szerződést nem bir el a sapkán szerintem. Ha ő marad, akkor elképzelhető, hogy a 2 veteránból valaki megy. (És inkább Cobb mint Jordy, akinél nem tartom elképzelhetetlennek, hogy utolsó éveire bemozog teljes munkaidős slot WRbe (mint FitzG), igy is már sokszor áll fel oda, akkor meg fölösleges Cobb nagy pénze).


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
10 yardos return

Vajon ki ellen szerzi a Browns idén az egyetlen győzelmét?
Kampman
Úgy érzed Rodgers nélkül ez a csapat Browns szint? Mondjuk az eddig látottak alapján, még alatta. Ez azért szerintem vér cinkes.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hundley amúgy rágózik?
anarfa
he did what?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
10 yardos return

Vajon ki ellen szerzi a Browns idén az egyetlen győzelmét?
Kampman

gamerkr
Micsoda betyár vagy, te is a Lionsra gondoltál?
több mint 6 éve
Rubens Green Bay Packers 792
10 yardos return

Vajon ki ellen szerzi a Browns idén az egyetlen győzelmét?
Kampman
25 yardig még 1szer nem jutott el de legalább lelkes 😀
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
10 yardos return

Vajon ki ellen szerzi a Browns idén az egyetlen győzelmét?
Kampman
Steelers

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Hundley amúgy rágózik?
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
10 yardos return

Vajon ki ellen szerzi a Browns idén az egyetlen győzelmét?
Kampman

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ha az idei vélhetően Top 15 ös pickeel nem Pass rusher jön , felkoncolom TT
nando89
Van addig még egy offseason is, és a tavalyi után talán talán lehet reménykedni némi aktivitásban. Sajnos beleszólhat ebbe rengeteg minden. FA lesz a kezdők közül: Burnett, House, Evans, Adams, Linsley.
Most én is aláirnám a pr-t. Matthews kora miatt pedig azt mondom ha oda nem jön majd FAn erősités, akkor biztos top need marad.
alatriste
Adams , Linsley nagyon fontos ...ha belefér Burnett is , a másik kettő nem komoly tétel pénzben. Nekem mind1 h Fa-ról vagy draftról de jöjjön egy rusher.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
arra a kevés elkapásra azért emlékezhetnénk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!