Green Bay Packers - Detroit Lions

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Amúgy mért nem passzolunk egyszer sem ilyen rövideknél?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clark, Daniels (zászlót leszámitva), Martinez nagyon szépen dolgoznak középen


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Legalább a kommunikációs gazembereink működnek

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kitesznek magukért a fiúk.

jó Biegelt akcióban látni.

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ami viszont megdöbbent , Demarius Randall ma is jó, lassan kezdek jó szívvel gondolni rá ismét 😀
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Köszi TJ
Tactful Cactus
Vannak azért kollaboránsaink
Kampman
Három legalább

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Én védtem eddig MM-et, de a Lóf..sz meg esti fény újabb előadása után elfogyott a türelmem. Parókával együtt óriási csalódás ez a teljesítmény...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Köszi TJ
Tactful Cactus
Vannak azért kollaboránsaink
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Köszi TJ

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Azért az, hogy a bye után ezt tudjuk felrakni a pályára, az mindent elmond a Rodgers nélküli Packersről, es az edzői stábról.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A legendás hazai pályánk , ez eddig egy olyan meccs h talán nem kapunk miatta Lions topicban 😀
nando89
Nem rugdossák a döglött oroszlánt.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Most jött el a szezonnak az a pillanata, amikor pl. 2013-ban megelégeltük a szerencsétlenkedést és hívtuk a legjobb irányítót, aki még a trade deadline után is a piacon volt.

Most ez egy olyan QB, aki ugyan wisconsini születésű és szerintem imádna nálunk játszani, de én mégsem igazán rajonganék érte.
Kampman
Ez sport. A sport kivül (kellene) álljona politikán. Én AR kidőlésekor felhivtam volna egyből.
alatriste
ez pont megint az, amit korábban írtatok, hogy AR legjobb éveiben mindent megkellene tenni egy újabb gyűrűért. És egy playoffért is ugyanúgy.

meg kellene adni a minimális esélyt, hogy megmentsék a szezont, és akkor van értelme visszatérnie Arodnak.

több mint 6 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Lehet, hogy túl optimista voltam Hundley és MM QB-építése kapcsán?
Tactful Cactus
Én is túl sokat gondoltam róluk.
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Ma semmit nem dobnak ezek a bírók. Le kell majd tépni valakinek a mezét, hogy DPI legyen
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
A legendás hazai pályánk , ez eddig egy olyan meccs h talán nem kapunk miatta Lions topicban 😀

Szerkesztette: nando89
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Lehet, hogy túl optimista voltam Hundley és MM QB-építése kapcsán?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hm...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Most jött el a szezonnak az a pillanata, amikor pl. 2013-ban megelégeltük a szerencsétlenkedést és hívtuk a legjobb irányítót, aki még a trade deadline után is a piacon volt.

Most ez egy olyan QB, aki ugyan wisconsini születésű és szerintem imádna nálunk játszani, de én mégsem igazán rajonganék érte.
Kampman
Ez sport. A sport kivül (kellene) álljona politikán. Én AR kidőlésekor felhivtam volna egyből.
alatriste
Ha leigazolnánk, én is leküzdeném minden ellenszenvem és szurkolnék neki, de egyébként nem hiszem, hogy megtörténik. Flynn kézenfekvő megoldás volt, CK nem annyira. De a média egy ilyen meccs után rá fog szállni a front office-ra, hogy csináljon valamit, mert ezt még 8 meccsen keresztül nézni lehetetlen.
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Most jött el a szezonnak az a pillanata, amikor pl. 2013-ban megelégeltük a szerencsétlenkedést és hívtuk a legjobb irányítót, aki még a trade deadline után is a piacon volt.

Most ez egy olyan QB, aki ugyan wisconsini születésű és szerintem imádna nálunk játszani, de én mégsem igazán rajonganék érte.
Kampman
Én simám bevállalnám , nincs mit veszíteni .
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most jött el a szezonnak az a pillanata, amikor pl. 2013-ban megelégeltük a szerencsétlenkedést és hívtuk a legjobb irányítót, aki még a trade deadline után is a piacon volt.

Most ez egy olyan QB, aki ugyan wisconsini születésű és szerintem imádna nálunk játszani, de én mégsem igazán rajonganék érte.
Kampman
Ez sport. A sport kivül (kellene) álljona politikán. Én AR kidőlésekor felhivtam volna egyből.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Most jött el a szezonnak az a pillanata, amikor pl. 2013-ban megelégeltük a szerencsétlenkedést és hívtuk a legjobb irányítót, aki még a trade deadline után is a piacon volt.

Most ez egy olyan QB, aki ugyan wisconsini születésű és szerintem imádna nálunk játszani, de én mégsem igazán rajonganék érte.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A futásD rendben van. Bár a Lionsnál kevés csapat fut szarabbul az is tény. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Menekülni tud.
Kampman
Tanulhatnál a társadtól, a gyors helyzetfelismerés nagy előny.
gamerkr
társam?
Kampman


😊

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Most jön a picksix

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha már nekimész miért olyan játékkal, amibe a legnagyobb a - yard lehetőség? 3 és be Nelsonnak, ő elejteni nem fogja ha jó a laszti


Liverpool Fc fan