NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers - New York Jets

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 882 — Packers Suicide Squad
na ez szép volt, csak ne legyen túl későn

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 650
hátha kicsit megunkhoz térünk ..
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Na CB4t el tudta picsazni vegre egy Packers WR
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 940
A DPI picit erős nekem, de nem számit
Wester
Előző héten is ez volt, Hill és Waddle közelébe nem lehetett menni, mert már repült a flag

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
A DPI picit erős nekem, de nem számit
Wester
Dpi lofadz nem volt, sisak jogos zaszli
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 465
szar hívások, hasonló kivitelezéssel

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 168 — Jó ötletnek tűnt!
A DPI picit erős nekem, de nem számit

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 674 — twitch@citromail.hu
hát ez csúf, azt hiszem elindult a 7 szűk esztendő, meseszerű volt ez a 30 év és baszott keveset hoztunk ki ebből sajnos .
nando89
Igen, már Favre is inkább alapszakasz-zseni volt sajnos.
Kampman
Ja! Közép szer, elkényelmesedett csapatokat vittek ez idő alatt SB-ba egy személyben PO menő irányítók....
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 882 — Packers Suicide Squad
ja fussunk még
Tactful Cactus
múlt héten jó lett volna

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Errebezzeg megy a zaszlot h basuodjatok meg megvha jogos is
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 465
ja fussunk még

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 826
Kicsit azt erzem igy bye week elott hogy ez most szezondonto masfel negyed lesz.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Teljes összeomlás. Ebből még PO se lesz.
nagylaza, főpohárnok
Sajnos nem.
És ez most a Jets volt, játszunk még a Buffalóval is.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 650
hát ez csúf, azt hiszem elindult a 7 szűk esztendő, meseszerű volt ez a 30 év és baszott keveset hoztunk ki ebből sajnos .
nando89
Igen, már Favre is inkább alapszakasz-zseni volt sajnos.
Kampman
Sok mindent lehetne mondani de h 2 ilyen korszakos zseniből 30 év alatt 2 bajnoki cím esett kiazt hiszem világi pazarlás, és félek h ezért meg is kapjuk majd a magunkét..
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 393 — Слава Україні! Героям слава!
Szezon elején ha valaki azt mondja, hogy a Packers kikap mindkét new yorki csapattól, hááát, furán néztem volna rá, az biztos...
Zsellértelkes Vrij
Nana nem kell jinxelni jó?
Apex
Bocsi, tényleg nem annak szántam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 722 — beers & Packers
Teljes összeomlás. Ebből még PO se lesz.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
hát ez csúf, azt hiszem elindult a 7 szűk esztendő, meseszerű volt ez a 30 év és baszott keveset hoztunk ki ebből sajnos .
nando89
Igen, már Favre is inkább alapszakasz-zseni volt sajnos.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 168 — Jó ötletnek tűnt!
Szezon elején ha valaki azt mondja, hogy a Packers kikap mindkét new yorki csapattól, hááát, furán néztem volna rá, az biztos...
Zsellértelkes Vrij
jó de mondjuk ha azt mondod hogy new yorki csapatok 5 hét után 7 győzelme van akkor is

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 940
Szezon elején ha valaki azt mondja, hogy a Packers kikap mindkét new yorki csapattól, hááát, furán néztem volna rá, az biztos...
Zsellértelkes Vrij
Nana nem kell jinxelni jó?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 743 — The Mathematician
Szezon elején ha valaki azt mondja, hogy a Packers kikap mindkét new yorki csapattól, hááát, furán néztem volna rá, az biztos...
Zsellértelkes Vrij
hát előzetesen sztem a 4 és 5 győzelmet kis túlzással aláírták volna a csapatok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Szezon elején ha valaki azt mondja, hogy a Packers kikap mindkét new yorki csapattól, hááát, furán néztem volna rá, az biztos...
Zsellértelkes Vrij
Meg 1.5 negyed vissza van
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 393 — Слава Україні! Героям слава!
Szezon elején ha valaki azt mondja, hogy a Packers kikap mindkét new yorki csapattól, hááát, furán néztem volna rá, az biztos...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 168 — Jó ötletnek tűnt!
SPEC TEAM

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 650
hát ez csúf, azt hiszem elindult a 7 szűk esztendő, meseszerű volt ez a 30 év és baszott keveset hoztunk ki ebből sajnos .
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Clemons blokkolt