NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals

több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Hogy ez a Ya-Sin mekkora szar, egy rookie hülyét csinál belőle. Ballard cornerback pickjei finoman szólva sem váltják meg a világot eddig.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
AJ Ződ megoldja, ha van kedve végre játszani

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na jó, ezek befújható holdingok, de akkor vegyék már észre azt is hogy Riversre későn esnek rá, meg hogy az elkapónk sisakját rángatják. Nem a zebrákon múlik persze, de most párszor nagyon rossz időben jött a sárga...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ebből illik safetyt csinálni majd...
Ha jól sejtem fél yardról jönnek a cicák

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Pascal, bazmeg...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Szedte a lábát az öreg 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Közben fantasyban fej-fej mellett bírkózunk egymással, figyeled Borbinho? 😊
peterk2005
egy órája ránéztem, konstatáltam hogy veled játszok, azt hogy (szerintem) még soha nem győztelek le, és hogy Wentz -5 ponton van, úgy voltam a héten nem foglalkozok vele 😊

még a hét elején amikor láttam h Ravens-Eagles lesz, gondolkoztam h hozok másik QB-t, de az FA-n elérhetők se hoztak lázba 😕
ja meccs előtt elhoztam Riverst, és a padon hagytam 😀 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben fantasyban fej-fej mellett bírkózunk egymással, figyeled Borbinho? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Rhodes CLOSED!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Rivers meg 1 negyedre való karrier csúcsot döntött, az szíp

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első kört én most irányítóra lőném el mindenképpen, ha a top3-ból valaki 10 környékén elérhető lesz. De most egyelőre arra koncentrálok, hogy verjük meg a Bengalst.

Egyébként elfelejtettem őket meccs előtt megrakni, és csak az első negyed végén jutott eszembe. Megraktam őket (borzasztó odds-al), azóta nagyjából megyünk. Szóval az én hibám, bocsánat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Borbinho, kerested Hines-t, itt van. 😊
peterk2005
nem értem az rb-k használatát. meg azt se, h Marcus Johnson h van már évek óta a PS határán....
Borbinho
Kb. két éve nekem is baromira tetszett, aztán ő is lesérült, ahogy nálunk minden ígéret. 😊

Az a gondja szerintem, hogy Campbell és Pittman is sokkal tehetségesebbek, Pascal meg eddig többet mutatott nála. Nagyszerű 4./5. ember mindenesetre, bár ezzel olyan sokra nem megyünk, nekünk most egy Julio / Hopkins / Allen / stb. kéne nagyon a depth elejére. 😊
peterk2005
szerencsére a wr felhozatal legalább olyan jó lesz a kövi drafton, mint az idein volt. Pittmann nem tudott sokat mutatni eddig, de benne van potenciál, Campbellnél már picit tartok a sérülésektől. TY-t max nagyon olcsón fogjuk itt tartani mentornak, de kétlem hogy amúgy óriási pénzt kaphatna máshol. azt se tartom kizártnak, h visszavonul (főleg ha kiderülne, h idén is volt végig vmi nyavajája). Pascalra 2.körös tender mehet, v hosszabbítsuk. draftolnék mindenképp 2-3.körben (vagy ha vmi csoda folytán lenne esélyünk a top3-4 elkapó egyikére, akkor akár 1.körben is).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Nem leszek demagóg
De eddig Rivers megbassza!
Majdnem 300 yard már
Chargers LT
Ebbe nincs semmi demagóg, le a kalappal... én sajnos olyan szurkoló vagyok, aki inkább nem vár semmit, és inkább pozitívan csalódik.. 😀 egyébként ez az 1000. kommentem, tudom nem nagy szám( másoknak már 20. 30 ezer fölött van, de én akkor is büszke vagyok rá).. 😀. "ezer éve" olvasom a fórumot, de kb. négy éve határoztam el magam, hogy regisztrálok is. Mind1, a lényeg, hogy ez egy milestone nekem 😊
Bence94
Az 1000. kommentjének mindenki örült nyugi, de ez így természetes.
Ez Magyarországon egy kiemelkedően jó fórum közösség már 15+ éve
2020ban meg ez már nagy dolog

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem leszek demagóg
De eddig Rivers megbassza!
Majdnem 300 yard már
Chargers LT
Ebbe nincs semmi demagóg, le a kalappal... én sajnos olyan szurkoló vagyok, aki inkább nem vár semmit, és inkább pozitívan csalódik.. 😀 egyébként ez az 1000. kommentem, tudom nem nagy szám( másoknak már 20. 30 ezer fölött van, de én akkor is büszke vagyok rá).. 😀. "ezer éve" olvasom a fórumot, de kb. négy éve határoztam el magam, hogy regisztrálok is. Mind1, a lényeg, hogy ez egy milestone nekem 😊
Bence94
Előre a 10 ezredikért. 😊

(Amúgy ha elérsz tízezerig, megsúgom, nem fogod érteni, hogy hogy a p***csába. Én legalábbis totál nem értem, hogy miből hoztam össze 16k-t. Pofázni azt szeretek, de amiatt inkább a postokból lesz kisregény, nem pedig szaporodnak. 😀 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Borbinho, kerested Hines-t, itt van. 😊
peterk2005
nem értem az rb-k használatát. meg azt se, h Marcus Johnson h van már évek óta a PS határán....
Borbinho
Kb. két éve nekem is baromira tetszett, aztán ő is lesérült, ahogy nálunk minden ígéret. 😊

Az a gondja szerintem, hogy Campbell és Pittman is sokkal tehetségesebbek, Pascal meg eddig többet mutatott nála. Nagyszerű 4./5. ember mindenesetre, bár ezzel olyan sokra nem megyünk, nekünk most egy Julio / Hopkins / Allen / stb. kéne nagyon a depth elejére. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
21-0 után kb kimaxoltuk a félidőt, offense és defense oldalon is (1 pick maradt benne, de td-t vittünk a punt után szóval nem gáz, egyedül a Ya-Sin féle butaságból kaptunk 3 pontot).
Megbocsájtok Reichnek, mert nagyon jól reagált, és a védelem is összeszedte magát. De egy top csapat ellen már nem lennénk meccsben, nem sokszor fér bele, hogy egy negyedet átaludjunk.

Az 1.negyed és a zászlók aggasztóak, de a 2.negyed legalább annyira pozitív, mint az 1. volt negatív.
Tökéletesen összerakott 4 negyeddel bárki ellen jók lehetünk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 199
Nem leszek demagóg
De eddig Rivers megbassza!
Majdnem 300 yard már
Chargers LT
Ebbe nincs semmi demagóg, le a kalappal... én sajnos olyan szurkoló vagyok, aki inkább nem vár semmit, és inkább pozitívan csalódik.. 😀 egyébként ez az 1000. kommentem, tudom nem nagy szám( másoknak már 20. 30 ezer fölött van, de én akkor is büszke vagyok rá).. 😀. "ezer éve" olvasom a fórumot, de kb. négy éve határoztam el magam, hogy regisztrálok is. Mind1, a lényeg, hogy ez egy milestone nekem 😊
Bence94
GG!
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Nem leszek demagóg
De eddig Rivers megbassza!
Majdnem 300 yard már
Chargers LT
Ebbe nincs semmi demagóg, le a kalappal... én sajnos olyan szurkoló vagyok, aki inkább nem vár semmit, és inkább pozitívan csalódik.. 😀 egyébként ez az 1000. kommentem, tudom nem nagy szám( másoknak már 20. 30 ezer fölött van, de én akkor is büszke vagyok rá).. 😀. "ezer éve" olvasom a fórumot, de kb. négy éve határoztam el magam, hogy regisztrálok is. Mind1, a lényeg, hogy ez egy milestone nekem 😊
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 903 — uatu@freemail.hu
Rivers ma amúgy kb hibátlan, ilyen teljesítménnyel kb bárki ellen lehetne esélyünk. Hihetetlen, hogy 21-0-nak kellett lennie ahhoz, h bátrabb legyen a playhívás...jobb később, mint soha.
Borbinho
Ezt hiányoltam már a múlt héten is. Ha ez kellett, hogy kinyissuk a playbook-ot, akkor kezdjünk minden meccset 0-14-gyel.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rivers ma amúgy kb hibátlan, ilyen teljesítménnyel kb bárki ellen lehetne esélyünk. Hihetetlen, hogy 21-0-nak kellett lennie ahhoz, h bátrabb legyen a playhívás...jobb később, mint soha.
Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 199
Majd most Rivers előlép!
darwinbanaz
Jah ezt egyébként komolyan gondoltam
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Lehet szidni Phillipet 😊
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Nem leszek demagóg
De eddig Rivers megbassza!
Majdnem 300 yard már

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Borbinho, kerested Hines-t, itt van. 😊
peterk2005
nem értem az rb-k használatát. meg azt se, h Marcus Johnson h van már évek óta a PS határán....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Na Rivers bácsi ezt odadobta 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀