Indianapolis Colts - Houston Texans

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
félek, hogy baj lesz..
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Védelem totál vakon van
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Leonard pályán van? Nem úgy néz ki
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Komolyan nem értem Reichot. Simán átgázol az offense az ellen védelmén és ok nélkül megállnak. Örökké nem fog tartani a védelem. Valamiért muszáj a Texans ellen megszenvedni.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
jó lenne végre egy stop a D-től.
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Na végre. 50+
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most Reich igazából időt kért hogy pihenjen a védelem?
Baba Yaga
szerintem is rövid volt, így meg úgy törjük meg picit a lendületüket, hogy időkérésbe se fáj (nyilván ha stands lesz, akkor beszoptuk az időkérést).
kellene egy td az offense-től nagyon, ha kivédekezzük most ha nem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Most Reich igazából időt kért hogy pihenjen a védelem?
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
2 opció van. Vagy sack vagy Watson megoldja.
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Minden meccsen van egy drive (minimum), ahol Reich addig makacskodik a futásokkal meg a Brissett "kreatív" hívásokkal amíg földbe áll az offense. Aztán elég egy blown coverage a védelemtől és máris meleg a pite. Egész meccsen ültelk a sztenderd hívások, miért kell ezeket erőltetni?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tökre olyan, mintha Riversnek is megmondták volna, hogy 3& hosszúnál ha csak nincs blown coverage akkor dobja meg egyből a checkdownt ha érzi a nyomást, mert a védelem majd megoldja. egy KC v Ravens ellen nem lennének elegek a mezőnygólok ilyen helyzetben, reméljük ma elég lesz....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Nem ertem. Simán megyünk előre, minek elkezdeni ezeket a hülye hívásokat Brisettel stb.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
micsoda nagyszerű hívások..
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Úgy tűnt hogy lesz végre egy nyugis meccs, erre sikerül belekakilni a palacsintába. Jól felhúztak a srácok.. Második félidőben kell legalább 2 TD plusz mezőnygól hogy biztos zsebben legyen a meccs.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
hihetetlen, hogy milyen simán jönnek..
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ki fognak egyenlíteni félidő előtt
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Texans sikeresen bealtatott minket, jó lenne lassan felébredni..
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már lényegében megfogtuk ezt a drive-ot, aztán két play és TD. Remélem nekünk is jut egy ilyen Watson féle a következő 1-2 évben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
a szokásos szopó TD, amit minden héten megadunk az ellenfélnek..
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez szerintem nem volt fumble. A föld ütötte ki Watson kezéből.
peterk2005
elég értelmetlen egy szabály, ugye azt mondták a kommentátorok, hogy ha csak a keze ér le, akkor marad a fumble. azért más lett volna, ha a saját 20asunkról kell indulni, de ahogy eddig megy az offense, vegyük úgy, hogy csak + 2-3 perc ment volna le 😀
Borbinho
Igazából nem értelmetlen szerintem, csak ez egy szélső eset volt. Az elv ugye az, hogy a föld nem ütheti ki a labdát a játékos kezéből. Ha az ütést nem közvetlenül a labda kapja, akkor az nem fumble. Az elv jó, és inkább jó, hogy nem matekoznak azzal, hogy ha egy testrész ér le, akkor a játékos hibázik-e, hogy elejti, vagy a fizika nem engedi megtartani. Ilyen peches / szerencsés - attól függően hogy honnan nézzük - úgyis benne lennének a játékban, akármi a szabály, legfeljebb akkor más számítana annak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát ez szerintem nem volt fumble. A föld ütötte ki Watson kezéből.
peterk2005
elég értelmetlen egy szabály, ugye azt mondták a kommentátorok, hogy ha csak a keze ér le, akkor marad a fumble. azért más lett volna, ha a saját 20asunkról kell indulni, de ahogy eddig megy az offense, vegyük úgy, hogy csak + 2-3 perc ment volna le 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Tűrhető 😅
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
eddig elég tetszetős a játék 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez szerintem nem volt fumble. A föld ütötte ki Watson kezéből.
peterk2005
az már túl sok lenne a jóból, így is mi jöhetünk a punt után 😊 szerk: a keze volt földön nem a labda
Baba Yaga
Aha, a visszajátszásban már jól látszott.

Jó kezdés, folytassuk is így!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Hát ez szerintem nem volt fumble. A föld ütötte ki Watson kezéből.
peterk2005
az már túl sok lenne a jóból, így is mi jöhetünk a punt után 😊 szerk: a keze volt földön nem a labda

Szerkesztette: Baba Yaga