Indianapolis Colts - Los Angeles Rams

7 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
mit keres ez a csávó az nfl-ben? Volt eddig kb 3 értelmes passza egész meccsen. Sikerült egy Fieldset draftolni 1/4-re. Ilyen játékosokat második körben visznek el, ki találta ki hogy ő egy top prospect?
Baba Yaga
szép jinx 😀
Löfli
hát majdnem összejött, de ma kevés volt 😀 De amit az első három negyedben művelt az kb no komment, meg az egész csapat. A védelem meg aztán főleg csalódás, nekik kellett volna dominálni a Rams támadófalát, erre szétszedik őket. Jó volt ez reality checknek, kár ábrándozni.
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bunda


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mit keres ez a csávó az nfl-ben? Volt eddig kb 3 értelmes passza egész meccsen. Sikerült egy Fieldset draftolni 1/4-re. Ilyen játékosokat második körben visznek el, ki találta ki hogy ő egy top prospect?
Baba Yaga
szép jinx 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
7 hónapja
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Überciki!!!
7 hónapja
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
De csúnya dolog lenne eladni ekkora előnyt.
#FireMcVay vótmá?

Szerkesztette: Pizsama
7 hónapja
szata Los Angeles Rams 137
Itt mi volt a büntetés?
7 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
mit keres ez a csávó az nfl-ben? Volt eddig kb 3 értelmes passza egész meccsen. Sikerült egy Fieldset draftolni 1/4-re. Ilyen játékosokat második körben visznek el, ki találta ki hogy ő egy top prospect?
7 hónapja
Brotesz Indianapolis Colts 118
istenem....
7 hónapja
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
🤡🤡🤡
7 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Sikerült elhitetni, hogy valami épül erre jön a szokásos balfaszkodás. Rams ellen Manning óta nem nyertünk, szeretném ha még az én életemben valamikor egyszer összejönne :/
Baba Yaga
Steelers elleni 8 vereség a kedvenc ilyen szériám (2008 Manning óta nem nyertünk ellenük
...) a Rams ellen ritkán játszik a csapat. De nálunk az alapszabály hogy szorosan behúzott meccs után irgalmatlan zakó jön.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
7 hónapja
Brotesz Indianapolis Colts 118
Sikerült elhitetni, hogy valami épül erre jön a szokásos balfaszkodás. Rams ellen Manning óta nem nyertünk, szeretném ha még az én életemben valamikor egyszer összejönne :/
Baba Yaga
Szerintem engedd el. Legalább pár évig lesz egy futónk qb fizetésért.
7 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Sikerült elhitetni, hogy valami épül erre jön a szokásos balfaszkodás. Rams ellen Manning óta nem nyertünk, szeretném ha még az én életemben valamikor egyszer összejönne :/
7 hónapja
szata Los Angeles Rams 137
Köszi
7 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Sziasztok! Valaki tud egy stream-et adni?
szata
Szép Estét 😊
Én itt nézem:  topstreams.info/nfl/colts
De itt is találsz streamet:  www.vipbox.lc/nfl-live
7 hónapja
szata Los Angeles Rams 137
Sziasztok! Valaki tud egy stream-et adni?
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
19:00


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!