Indianapolis Colts - Miami Dolphins

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
leszarom mar ezt a meccset meg a PO-t is, csak konyorgom ne legyen szakadas Leonard terdeben...tavaly Hooker, iden o...ennyire nem lehetunk pechesek
Borbinho
nincs szakadas a terdeben. egyreszt orvos vagyok, masreszt superman, es atvilagitottam a terdet. tudom, nyugodj meg, mert attol megnyugszol, es hidd el, megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lemaradtam a TD-ről. Fasza.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.vipleague.lc/3-indianapolis-colts-vs-miami-dolphins-live-streaming

kesik es nem is a legszebb, de akadas nelkul fut.
a wiz1 eddig tokeletes volt, de egy 5 perce meghalt :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
leszarom mar ezt a meccset meg a PO-t is, csak konyorgom ne legyen szakadas Leonard terdeben...tavaly Hooker, iden o...ennyire nem lehetunk pechesek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Linket valaki legyen szíves!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nah akkor ma van 2 lehetőség: Vagy megy az offense és 84-81re nyerünk. Vagy nem és 28 ponttal kikapunk...
bobi0092
azt mondod, le kellene nyomni a nyomi Mahomes-Goff ketrecharcot? x-D

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Régen volt youtube link is a meccskre. Nem tudom azok vannak-e még. HD-ben tolták.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tulsagosan agressziv a def playhivas egyelore, eredmeny nelkul.
A dolphins a szezonban meg pontot sem szerzett elso drive-bol, ellenunk kapasbol egy TD. Kiesett az egyetlen elit jatekos a defbol 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó stream nekem is kellene.
Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Nah akkor ma van 2 lehetőség: Vagy megy az offense és 84-81re nyerünk. Vagy nem és 28 ponttal kikapunk...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utolsó meccs nagyon jó volt a Colts ellen idegenben. Nyertünk. Ez volt a lényeg. És nem mi voltunk az esélyesek. Most sem. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
stream meg is halt

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sziasztok. Na akkor jöhet a Phins hajrá! 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
X-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Azt már megértük hogy van OLine. Azt mikor érjük meg hogy van védelem is...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Matthew Adams nalam van GM-ben, o lep elo kezdobe, de azert rohadtul nem vagyok boldog.

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Fasza...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, elso jatek, Leonard megserul. Ennyit errol.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
BAZDMEG!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kurva meno a color rush mezunk!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
szép estét,go Colts!
 www.atlvod.com/new-england-patriots-new-york-jets/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
szep estet mindenkinek!
remelem Ebron + Doyle is 60 yard + 1 TD felett zar, kulonben szarban leszek h padon hagytam Gronkot 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer! Go Colts!

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 314 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
22:25


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!