Indianapolis Colts - New Orleans Saints

6 hónapja
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Megkoszonhetitek Tony Brownnak…🤣🤣
6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Saints Legend

6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
Nagyon kellett.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Kemény 7 pont egy félidő alatt, és ezt művelik amikor az egyenlítésért mennének. Kisujjamat ráteszem hogy Camaranak lesz egy fél pályás homerunja.
Baba Yaga
Olyan szar a Saints playcallingja, hogy arra nincsenek szavak néha. Így bármi lehet.
6 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi ez baszki? Az OL a Coltsra fogadott?

6 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Granderson nagyon jól nyomja!

6 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Kemény 7 pont egy félidő alatt, és ezt művelik amikor az egyenlítésért mennének. Kisujjamat ráteszem hogy Camaranak lesz egy fél pályás homerunja.
6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Howden felfedezettem ezt most elnézte.
6 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Összeszámolni sem tudom hány csapat ellen nem megy már vagy 10 éve. A Saintstől mindig szopunk, Carr Indyben nem tud veszíteni amúgy. Steelers, Pats, Jaguars (!), Rams, Titans, Eagles. Nehéz úgy nyerni ha a fél liga a mumusod.
Baba Yaga
Fogadni kell rá. 3 esetben merek fogadni nagy téttel is:
-Szezonnyitónkon
-Steelers ellen
-Saints ellen
(Brady érában a Pats ellen volt még)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
6 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Összeszámolni sem tudom hány csapat ellen nem megy már vagy 10 éve. A Saintstől mindig szopunk, Carr Indyben nem tud veszíteni amúgy. Steelers, Pats, Jaguars (!), Rams, Titans, Eagles. Nehéz úgy nyerni ha a fél liga a mumusod.
Baba Yaga
Ez sem Carr meccse. Csok Taysomnak es Alvinnak a DEF mellett. Rossz nezni, de a legrosszabb hogy az emberek megvannak, a lelkesedes is szerintem, csak egy OC konyorgom....
Kájzerszóze
De akkor is nyertek, annál meg mégis mi a fontosabb? Panthers Falcons sima liba, még lehet nyerni pár meccset. 9-10 győzelem simán meglehet, ez pedig már egyáltalán nem magától értetődő. Egészséges a kezdő irányítótok, képzeld el mi lenne Carr nélkü..
6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Összeszámolni sem tudom hány csapat ellen nem megy már vagy 10 éve. A Saintstől mindig szopunk, Carr Indyben nem tud veszíteni amúgy. Steelers, Pats, Jaguars (!), Rams, Titans, Eagles. Nehéz úgy nyerni ha a fél liga a mumusod.
Baba Yaga
Ez sem Carr meccse. Csok Taysomnak es Alvinnak a DEF mellett. Rossz nezni, de a legrosszabb hogy az emberek megvannak, a lelkesedes is szerintem, csak egy OC konyorgom....



6 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sanders mint FB, de tetszik

6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
No hát csak benyomtuk így hatodjára 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Összeszámolni sem tudom hány csapat ellen nem megy már vagy 10 éve. A Saintstől mindig szopunk, Carr Indyben nem tud veszíteni amúgy. Steelers, Pats, Jaguars (!), Rams, Titans, Eagles. Nehéz úgy nyerni ha a fél liga a mumusod.
6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
Mondjuk attól még Hill labdája kétszer elaludt a levegőben….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Ezt ha odaadják birózhatok?
Gyurma Pappa
Egyértelműen tudnál dönteni? Mert nálam nem birtokolta Shaheed leérkezésig, ahol már inkább Thomasnál volt. Én itt bármivel egyet tudok érteni. Ritka helyzet. 😀
kristóf17
Egyértelműen végigcsinálta az elkapást
Gyurma Pappa
Egyetértek. Késik a stream, ez catch.
6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezt ha odaadják birózhatok?
Gyurma Pappa
Egyértelműen tudnál dönteni? Mert nálam nem birtokolta Shaheed leérkezésig, ahol már inkább Thomasnál volt. Én itt bármivel egyet tudok érteni. Ritka helyzet. 😀
kristóf17
Egyértelműen végigcsinálta az elkapást

6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Ezt ha odaadják birózhatok?
Gyurma Pappa
Egyértelműen tudnál dönteni? Mert nálam nem birtokolta Shaheed leérkezésig, ahol már inkább Thomasnál volt. Én itt bármivel egyet tudok érteni. Ritka helyzet. 😀
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 889 — Kinek mit intézett a kormánya
Colts cornerek egymást rúgják tökön
Szószerint
6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezt ha odaadják birózhatok?

6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
Haaaaaaaat

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
Mér kell ez….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Ez nálam incomplete
MC12
Nálam is.
6 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
A Colts rebuildet tol. Mi nem. Nem vagyunk jobbak
Kájzerszóze
Hát egyedül a Saints elkapók megnyerik a meccset, nem tudják őket levédekezni. Egyébként meg a GM-ünk 7 éve van itt. szóval nem túl biztató ha már a második rebuildet kell lenyomni 😀. Ez simán egy csapat, ami tele van lyukakkal.
6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azt hittem, már a horse collar se szabálytalan…
MC12
Győztes meccsen nem illik a bírókon rinyálni. Egyébként meg TD, nem mindegy?? Órák óta megy itt a nyavalygás, akkor minek nézitek a meccset? Idejét se tudom mikor nyert a Colts a Saints ellen, ma se fognak, majd valahogy megint elbasszák, legalább annak örülj ha nyertek.
Baba Yaga
Csak.