Indianapolis Colts - New Orleans Saints

6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A Colts rebuildet tol. Mi nem. Nem vagyunk jobbak



6 hónapja
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Azt hittem, már a horse collar se szabálytalan…
MC12
Győztes meccsen nem illik a bírókon rinyálni. Egyébként meg TD, nem mindegy?? Órák óta megy itt a nyavalygás, akkor minek nézitek a meccset? Idejét se tudom mikor nyert a Colts a Saints ellen, ma se fognak, majd valahogy megint elbasszák, legalább annak örülj ha nyertek.
6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ez nálam incomplete

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nem sikwrult. Oke. Kamara kozepso futas 15 yardrol. Okeeee 🤣🤣🤣🤣🤣



6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Azt hittem, már a horse collar se szabálytalan…

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
3 vedo koze dobta be... sanszos



6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Adebo legalabb tudja mit kell jatszani.
Karmajkelt hadd ne kelljen mar nezni. A puhapocs HC nem akarja szezonkozepen kirugni... szep. Brees eljon az egyetemrol oc assistantantnak, karmajkel os maradhat, csak a Kapitany hivja a playeket es megvan a csoport is.... sot. Ilyen vedelemmel barmi. Csak ezt a faszt tiltsak mar le a playcallingrol. Konyorgok....



6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Természetesen szabálytalan blokk 🙂

6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Na, ezt a playcallingot ismerjük, csodálatos 2&10 futás középre, így-így
Gyurma Pappa
3&9-re középre passz 4 yardért úgy, hogy Kamara nyakában van a védő?
MC12
Az Carr hibája volt, nem playcall

6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Na, ezt a playcallingot ismerjük, csodálatos 2&10 futás középre, így-így
Gyurma Pappa
3&9-re középre passz 4 yardért úgy, hogy Kamara nyakában van a védő?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Carr-Olave kapcsolatban vannak fennakadások

6 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Na, ezt a playcallingot ismerjük, csodálatos 2&10 futás középre, így-így

6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Hmm. Nem tudtam, hogy vakokat is alkalmaznak bíróként. Ez elkapás volt Alectől.
kristóf17
Szerintem is. De mivel elsőre incomplete-et ítéltek, és nem volt felvétel ami egyértelműen bizonyítja, hogy sehol nem ért földet a labda, ezért már nem adhatták meg. Ez fordítva is igaz lett volna, ha elkapást ítélnek és DA bedobja a pirosat, akkor meg elkapás maradt volna, holott ugyanúgy nem lenne felvétel se pro se kontra bizonyítani.
MC12
Hát, gyanítottam, hogy ezzel lehetne megmagyarázni, de nálam egyértelmű bizonyíték volt rá tekintve a labda formáját és a látott képeket. Utána meglett a 1st down, szóval túlélem, csak hát azért...
kristóf17
Én ha bíró lennèk azzal magyaráznám utólag, hogy hááàt a tenyere alatta van, de az nem derül ki, hogy a teljes tenyere vagy csak a 95%-a és egy kicsit nem e ér a földhöz 😊 ami valljuk be a képek alapján simán lehet.

Btw a bolha tökén a szőrt is látni màr a kamerákkal, de ugyanazt a kétféle felvételt nézegették amiből nyilván nem derül ki egyértelműen semmi….mindegy persze, lényegtelen.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hmm. Nem tudtam, hogy vakokat is alkalmaznak bíróként. Ez elkapás volt Alectől.
kristóf17
Szerintem is. De mivel elsőre incomplete-et ítéltek, és nem volt felvétel ami egyértelműen bizonyítja, hogy sehol nem ért földet a labda, ezért már nem adhatták meg. Ez fordítva is igaz lett volna, ha elkapást ítélnek és DA bedobja a pirosat, akkor meg elkapás maradt volna, holott ugyanúgy nem lenne felvétel se pro se kontra bizonyítani.
MC12
Hát, gyanítottam, hogy ezzel lehetne megmagyarázni, de nálam egyértelmű bizonyíték volt rá tekintve a labda formáját és a látott képeket. Utána meglett a 1st down, szóval túlélem, csak hát azért...
6 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 867
Hmm. Nem tudtam, hogy vakokat is alkalmaznak bíróként. Ez elkapás volt Alectől.
kristóf17
Szerintem is. De mivel elsőre incomplete-et ítéltek, és nem volt felvétel ami egyértelműen bizonyítja, hogy sehol nem ért földet a labda, ezért már nem adhatták meg. Ez fordítva is igaz lett volna, ha elkapást ítélnek és DA bedobja a pirosat, akkor meg elkapás maradt volna, holott ugyanúgy nem lenne felvétel se pro se kontra bizonyítani.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hmm. Nem tudtam, hogy vakokat is alkalmaznak bíróként. Ez elkapás volt Alectől.
kristóf17
Szunetben kap mindegyik feher botot.... megerdemlik!



6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Egeszsegetekre!!!
Kájzerszóze
Bocs, de erre a stílusra csak ennyit tudok reagálni:
 youtu.be/lo0_JsrWI_A?si=qdOPiZc-FOrPkzzP
uatu
En ittam egy paleszt... az hogy te minek ertelmezel egy szot, te dolgod...



6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hmm. Nem tudtam, hogy vakokat is alkalmaznak bíróként. Ez elkapás volt Alectől.
6 hónapja
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Egeszsegetekre!!!
Kájzerszóze
Bocs, de erre a stílusra csak ennyit tudok reagálni:
6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kármájkel talalt egy smst: tesa, ne a playbookot nezd, nem kell. Mondd meg Carrnak, az osszes secondary jatekos lassam mint Shaheed, bassza elore oszt jo lesz. Micsoda figura es eleslatas!
Ez kb ugyanaz a play amit Tyreek Hillnek hivnak, elszaladsz a ket vedo kozott oszt jo lesz.... nekik ez megy mindig, de a 8. Heten mi is megneztuk????
Nyerunk, mindenki boldog lesz.... basszus, inkabb kapjunk ki ma is, hatha kibasszak a fekeket.... rossz nezni.



6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Egeszsegetekre!!!



6 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Legalább annyit látunk, hogy milyen lehetősèg lenne ebbe az O-ba!

6 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Taysom inkabb mint barmi mas....
Ja amugy a zebrak kapjak be....
Bocs Colts rajongok. Az nem volt elkapas csak ket helyen: ott es a meseben.... siralmas!
Kájzerszóze
Mitől nem volt elkapás? Lerakta a két lábát mire a kezét is letette.
Baba Yaga
Kint volt sztem. De ettol meg szarok vagyunk, remelem kikapunk es holnapra mindenkit kirugnak.. ez nezhetetlen amit nyomunk olyan skill jatekosokkal, hogy siman vezetni kellene az NFC-t. De nem. Tamado td sem megy....
Eleg nekem a redzone, nem is birom nezni.
Kájzerszóze
Szép Jinx 😉

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
6 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Taysom inkabb mint barmi mas....
Ja amugy a zebrak kapjak be....
Bocs Colts rajongok. Az nem volt elkapas csak ket helyen: ott es a meseben.... siralmas!
Kájzerszóze
Mitől nem volt elkapás? Lerakta a két lábát mire a kezét is letette.
Baba Yaga
Kint volt sztem. De ettol meg szarok vagyunk, remelem kikapunk es holnapra mindenkit kirugnak.. ez nezhetetlen amit nyomunk olyan skill jatekosokkal, hogy siman vezetni kellene az NFC-t. De nem. Tamado td sem megy....
Eleg nekem a redzone, nem is birom nezni.
Kájzerszóze
Jókor írtad!😂😀

6 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Taysom inkabb mint barmi mas....
Ja amugy a zebrak kapjak be....
Bocs Colts rajongok. Az nem volt elkapas csak ket helyen: ott es a meseben.... siralmas!
Kájzerszóze
Mitől nem volt elkapás? Lerakta a két lábát mire a kezét is letette.
Baba Yaga
Kint volt sztem. De ettol meg szarok vagyunk, remelem kikapunk es holnapra mindenkit kirugnak.. ez nezhetetlen amit nyomunk olyan skill jatekosokkal, hogy siman vezetni kellene az NFC-t. De nem. Tamado td sem megy....
Eleg nekem a redzone, nem is birom nezni.