Indianapolis Colts - New York Jets

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Red zone-ban mutatták most a safety-t. Ahogy Hansen felkonferálta, "Look what just happened to the Jets, tök olyan volt, mint amikor trash műsorokban fogyatékosokat figyelnek és gúnyolnak.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wilkins érdekes eset. Már 3. éve van a ligában, ennyi idő alatt elég szép futás szám összegyűlt, és a legjobb YPC-je van a ligában (valami 6 yard körüli átlaggal), minden RB-t beleértve. Mégsincs esélye kezdeni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha egy sorozat beindul .... Hányadik Jet játékost látjuk ma földön maradni?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brissett time. No, add el magad fiú, legyen jövőre is csapatod.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké h jött Leonard, de ekkora homályt megint...
Beki
Sajnálom Darnoldot. Több van benne annál ami eddig kijött. Szerintem legalábbis. Csak ő nem Wilson vagy Luck, neki kéne azért az elején a segítség (ahogy a fiatalok többségének). Erre kb. annyi supportot kap, mint a hátrakötött kézzel medencébe dobott gyerek, hogy nesze, most tanulj meg úszni. Nem csoda, hogy nem megy könnyen. A hibáit persze ez nem menti, de érthetőbbé teszi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Hát jó, azért szidni már nem ér a védelmet.
peterk2005
Az kb 50 perce volt 😊. Azért legyünk reálisak, Darnold ajándékai nélkül ez közel sem lenne ilyen sima meccs. 2 pick six és egy end zone interception. Ha ezt Rivers csinálja a szurkolók kb visszavonultaják. Nekem az a problémám hogy a gyenge csapatok ellen sem az van hogy lenyomjuk a torkukon a labdát, hanem ők lövik lábuk magukat. Persze az is egy erény hogy mi ezt nem tesszük meg, de a sorsolást elnézve a következő 4-ből legalább 3-at hozni kéne, de szerintem vért fogunk pisálni mindegyik ellenfél ellen, ha nem javul a védelem ill. a támadók hatékonysága.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Oké h jött Leonard, de ekkora homályt megint...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát jó, azért szidni már nem ér a védelmet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
McDougaldből kb bohócot csinált Taylor azzal a move-al... 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Most kihagyta a kapufát...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Azért ezt a kapufás dolgot nem kéne erőltetni a srácnak.
uatu
Az a gond hogy szerintem nem erőlteti 😊.
Baba Yaga
De nagyon gyorsan szokjon le róla. A tavalyi szezon elején is több meccs ment el Vinán. Nem kellene ezt idén is folytatni.
15. rúgása volt és a 2. rontott kapufás. Ezen kívül ma volt 1 kapufás de jó, de szerintem az első vagy a második héten is volt egy ilyen. szóval ha minden igaz 15/4. Nice.

Szerkesztette: uatu
több mint 3 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Beszarás. Ez a csávó kapuvas fétises?
Lucifer
Azt nehezebb eltalálni, mint a nagy teret a két kapufa között, szóval ez is teljesítmény. Mondjuk pont nem jár érte, az igaz...

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljes mértékben arra gondoltam, amit Baba Yaga leírt.
Annyira szánalmasan gyenge, amit művelünk, hogy a gyerek felébredt a szitkozódásomra.
uatu
Akkor most sajnálom a gyereket. 😊

Harmadik kapufa, kb. 8-9 rúgásból. Azért ez is valami rekord féle lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Beszarás. Ez a csávó kapuvas fétises?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Kezdett is fura lenni, h 1 hét alatt ennyit javult a csapat. De a Colts #D és Darnold intjei visszarántottak a földre 😀 Ha nyerünk, az menő, ha vesztünk, az is menő, hátha Gase alatt sikerül tovább vágni a fát.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Teljes mértékben arra gondoltam, amit Baba Yaga leírt.
Annyira szánalmasan gyenge, amit művelünk, hogy a gyerek felébredt a szitkozódásomra.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem a vanília defffense-ünk jobban zavar, mint néhány nem sikerült futás.
uatu
Ezt mire érted? Eddig mindent játszottunk, csak a megszokott 2-es zónát nem. Csak éppen nem túl jól...
peterk2005
Nem igazán van nyomás, sok a YAC. A futást kb 1-2 yardon meg kéne állítani, rengeteg az üres elkapó. Tényleg az az ember érzése hogy nem harapnak eléggé. Szóval nem úgy vanilla hogy beálltunk prevent defensere, hanem hogy nem nyerjük meg a matchupokat.
Baba Yaga
Ez világos, csak ez nem vanila, hanem gyenge. 😊 (Nyomás amúgy lenne, csak lepörgünk Darnoldról eddig, mint a megszáradt mész.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Engem a vanília defffense-ünk jobban zavar, mint néhány nem sikerült futás.
uatu
Ezt mire érted? Eddig mindent játszottunk, csak a megszokott 2-es zónát nem. Csak éppen nem túl jól...
peterk2005
Nem igazán van nyomás, sok a YAC. A futást kb 1-2 yardon meg kéne állítani, rengeteg az üres elkapó. Tényleg az az ember érzése hogy nem harapnak eléggé. Szóval nem úgy vanilla hogy beálltunk prevent defensere, hanem hogy nem nyerjük meg a matchupokat.

Szerkesztette: Baba Yaga
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem a vanília defffense-ünk jobban zavar, mint néhány nem sikerült futás.
uatu
Ezt mire érted? Eddig mindent játszottunk, csak a megszokott 2-es zónát nem. Csak éppen nem túl jól...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Rhodes eddig a legjobb elkapója Darnoldnak.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Faszom balfasz Darnoldba is... végigmozizza míg Rhodes belép az ember elé és odadobja neki...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát izé. Végülis így is lehet, de valahogy jobban örülnék sima 3&outoknak....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Engem a vanília defffense-ünk jobban zavar, mint néhány nem sikerült futás.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a 3&3 Tayloré volt. Olyan lyuk volt balra tőle, hogy egy busz átfért volna, ő meg belefutott a fal seggébe. Nem tetszenek az ilyen futások, vision problémára utalnak. A múlt héten is volt pár hasonló futása.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Azért ezt a kapufás dolgot nem kéne erőltetni a srácnak.
uatu
Az a gond hogy szerintem nem erőlteti 😊.