Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha idén nem választunk QB-t, akkor itt paláver lesz.
Willis
Idén már biztos nem fogunk, max jövőre. 😊
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ha idén nem választunk QB-t, akkor itt paláver lesz.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy playben megmutatkozik mi a különbség a 2 csapat között. A QB.
iktriad
de mindenki erről beszél a világon, csak a franchise górék nem látják vagy mi???
Stoki
Kérdezd Coughlint.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 443 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egy playben megmutatkozik mi a különbség a 2 csapat között. A QB.
iktriad
de mindenki erről beszél a világon, csak a franchise górék nem látják vagy mi???
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy playben megmutatkozik mi a különbség a 2 csapat között. A QB.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 443 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
kezdünk hajazni az utóbbi évekre,úgy néz ki engem is elkapott a hév az első forduló után...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem igaz.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady és Brees. Ja nem ők egy másik meccsen vannak.
 twitter.com/ryanohalloran/status/909485318503649280

Jobban kellene vigyázni a labdára! Két labdavesztés egy félidő alatt a régi időkre emlékeztet.😕
dr_najo
Az egész O, minusz a Fournette futások arra emlékeztetnek.


Az a szerencsétek hogy a Titans is harmat gyenge. Remélem a Jaguars összekapja magát a második félidőre, mert hozniuk kéne a meccset
Celtic
Nekem egyértelmű, hogy ők a potensebb csapat sajnos. De legalább mi kezdjük a 2. félidőt.

RB rotáció nálunk:
 twitter.com/ryanohalloran/status/909484577579728897

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Az a szerencsétek hogy a Titans is harmat gyenge. Remélem a Jaguars összekapja magát a második félidőre, mert hozniuk kéne a meccset
Celtic
Azért is harmatgyenge, mert a d simán limitálja őket, egyébként magukhoz képest tényleg nem valami acélosak most.
több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Az a szerencsétek hogy a Titans is harmat gyenge. Remélem a Jaguars összekapja magát a második félidőre, mert hozniuk kéne a meccset
több mint 6 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Jobban kellene vigyázni a labdára! Két labdavesztés egy félidő alatt a régi időkre emlékeztet.😕

Dr NaJó
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most láttam az első jeleneteket erről a meccsről a redzone-on, kellet egy kis idő, míg meg tudtam különböztetni a két csapatot. A Jaguars tiszta fehér szereléséhez nem a legjobb választás volt a Titanstől ez a világoskék-fehér összeállítás, pláne a rikitó napsütésben.
Kampman
Ez a magyarázat a pocsék támadójátékra és a 3 eddigi turnoverre. 😊
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Most láttam az első jeleneteket erről a meccsről a redzone-on, kellet egy kis idő, míg meg tudtam különböztetni a két csapatot. A Jaguars tiszta fehér szereléséhez nem a legjobb választás volt a Titanstől ez a világoskék-fehér összeállítás, pláne a rikitó napsütésben.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Először vagyunk hátrányban idén.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok, ilyen QB teljesitményre po? a D az valóban jó
Celtic
Szar a divízió. 😊
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Srácok, ilyen QB teljesitményre po? a D az valóban jó
Celtic
sponsored by Tim Tebow

több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Srácok, ilyen QB teljesitményre po? a D az valóban jó
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Picsába.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ha az Offense úgy játszana. Mint a D, akkor itt intant SB lenne azt garantálom.
Willis
Inkább instant Playoff.
iktriad
A meccs heve 😀
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 443 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
szerintem is maradjunk inkább a play off-nál...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha az Offense úgy játszana. Mint a D, akkor itt intant SB lenne azt garantálom.
Willis
Inkább instant Playoff.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ha az Offense úgy játszana. Mint a D, akkor itt intant SB lenne azt garantálom.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
Az első bekapott sackből egyből labdavesztés lett. Az offensünk nagyon egyoldalú.
iktriad
a védelem viszont elit cserébe :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Széééép volt Telvin!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első bekapott sackből egyből labdavesztés lett. Az offensünk nagyon egyoldalú.