Kansas City Chiefs - Denver Broncos

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Ez OPI

Najazert
ulpianus
Nálam még csak most, dobj már linket
😃
több mint 1 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Kamu zászló, dehát a Chiefs-t tolni kell a No 1 Seed miatt🤷‍♂️

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ez OPI

Najazert
ulpianus
Dehogyis.. 😋 A zebrák megtolnak benneteket szokás szerint 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 196 — The Mathematician
Heisi gyere vissza… Teddy most dobott egy pick sixet, itt meg meccs kerekedik csendesen
Zalán
darnold meg oktat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez OPI

Najazert

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Heisi gyere vissza… Teddy most dobott egy pick sixet, itt meg meccs kerekedik csendesen
Zalán
Már megint színészkedik
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Heisi gyere vissza… Teddy most dobott egy pick sixet, itt meg meccs kerekedik csendesen

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Csak amikor kilépek tőle, már a következő delikvenssel találkozom szembe a lépcsőházban lefelé repkedve. Csodás lenne
Zalán
Sobrival
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
jobbágy#JC6
Ó bazmeg.. 😨😨😨

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Csak amikor kilépek tőle, már a következő delikvenssel találkozom szembe a lépcsőházban lefelé repkedve. Csodás lenne
Zalán
Sobrival
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
BigO. Kellett nekem fikázni.
roberto23
Ezt is majdnem eldobta.. Ez az a TE, akit az előző qb-nal hoztunk, mert az is szenvedett, s majd feljavítja, mert köztük megy a kémia.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Bekapcsolom
TD
Most le is lépek
Nemsoka jövök
😄
több mint 1 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Mi volt ez TD passz?? Hogyan?😁 Grat👍
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
BigO. Kellett nekem fikázni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 196 — The Mathematician
nofene

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Olyan, mint ha kiszednék egy lányt a beszamolok.hu-ról, aki nagyon kedves velem, mert ez a dolga, és szép szavakat mond nekem, mert ez a dolga, majd le is pippant, ahogy kell, én beleszeretek, egy alkalom után ráírom a pecóm, az autóm, s társkártyásommá teszem a bankomnál, s az összes biztosításom kedvezményezettjévé tenném meg.. mindezt egy alkalommal, s mert a haver is járt nála, s jók a referenciái. Csak amikor kilépek tőle, már a következő delikvenssel találkozom szembe a lépcsőházban lefelé repkedve. Csodás lenne

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem hiszem el, hogy ezt a szerződést megkötötték
Zalán
Most már õk se


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem hiszem el, hogy ezt a szerződést megkötötték

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy Wilson ide vagy oda, ez az O fal minősíthetetlen. Nem gondoltam volna, hogy vissza fogom sírni Munchakot, de sikerült ot is messze alulmúlni.
roberto23
Manningnek sem volt itt jobb fala.. s az ő idejében is sérültek voltak. Ilyen Many Ramirezek játszottak.. Szar a falunk. Mindig is az volt. Semmiben nem menti Wilson teljesen katasztrofális idei teljesítményét.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Hajrá Denver! 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Chiefs mindent megtesz megint, hogy ne kapcsoljon el mindenki legalább a félidõig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Amúgy Wilson ide vagy oda, ez az O fal minősíthetetlen. Nem gondoltam volna, hogy vissza fogom sírni Munchakot, de sikerült ot is messze alulmúlni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 1 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Wilson tüzeli a csapatot, momentumot érez😀
több mint 1 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Ezt minek nézték ennyit?
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Faszomat az ég alá nyomom… Csak egy icicpici meccsélményre vágynék…

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez elég OPI gyanús volt
Vonster
De legalább kiderült, hogy van Lamar Jacksonunk is. Beàllíthatnánk Jövőhétenjobbleszek Durcifej helyett..
Zalán
Amúgy ez a durcifej honnan jött? Lemaradtam valamiről? 😀
roberto23
Itt van nálunk “németből” a tesó meg a hong kong-i feleség, a kisgyerekkel. Látnod kéne a kölyök fejét, amikor nem kap villogó lufit az Oktogonon szétnyitható asztalról áruló “vállalkozótól”. Nahh, Wilson jólakott ábrázatán pont ezt látom egész idény alatt.. 😅
Zalán
Haha ez jó hasonlat. 😀 ez tetszik. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove