Los Angeles Chargers - Pittsburgh Steelers

több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
nem tudom h ha eli manning hozzatok ment volna tenyleg vs rivers mi lett volna. szerintem rivers elvileg jobb. de po ban kevesbe. mig manning meg forditva. po ban jobb volt kb mint alapszakaszban ha bejutottak.
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
van aki meg nezi?
gabor25
Van 😊 sajnálom ezt a steelerst kevesebb sérültel és egy mobilisabb QB-val lenne benne fantázia. Jó kis derbyk voltak Rivers és BB között
Petila
itt a vege. szerintem. def kifaradt. off amugy sem volt jo. de igen, jo csatak voltak regen. en tomlinson es az akkori chargest siman pats vero sb wint nyeronek gondoltam. ahol sajnos a pats jott ki jobban.

nem tudom lattad e azt a po meccset. ahol sajnos pats nyert. pedig nem ok voltak az eselyesebbek. sot.
gabor25
Láttam, az a csapat tényleg ütős volt, de sajnos nem az alapszezonban kell jónak lenni. Bill Bel már akkor nagy mágus volt, ott a jobb stáb döntött nem a jobb keret.
Petila
sajnos pedig rivers es tomlinson is erdemelt volna gyurut. de hat sajnos nem igy megy.
gabor25
Hát nem, sajnos a tulajdonosi kör nem nőtt fel a feladathoz
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
van aki meg nezi?
gabor25
Van 😊 sajnálom ezt a steelerst kevesebb sérültel és egy mobilisabb QB-val lenne benne fantázia. Jó kis derbyk voltak Rivers és BB között
Petila
itt a vege. szerintem. def kifaradt. off amugy sem volt jo. de igen, jo csatak voltak regen. en tomlinson es az akkori chargest siman pats vero sb wint nyeronek gondoltam. ahol sajnos a pats jott ki jobban.

nem tudom lattad e azt a po meccset. ahol sajnos pats nyert. pedig nem ok voltak az eselyesebbek. sot.
gabor25
Láttam, az a csapat tényleg ütős volt, de sajnos nem az alapszezonban kell jónak lenni. Bill Bel már akkor nagy mágus volt, ott a jobb stáb döntött nem a jobb keret.
Petila
sajnos pedig rivers es tomlinson is erdemelt volna gyurut. de hat sajnos nem igy megy.
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Ja és BB kb azóta gyepál minket alapszakaszban, PO-ban neki mindegy
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
van aki meg nezi?
gabor25
Van 😊 sajnálom ezt a steelerst kevesebb sérültel és egy mobilisabb QB-val lenne benne fantázia. Jó kis derbyk voltak Rivers és BB között
Petila
itt a vege. szerintem. def kifaradt. off amugy sem volt jo. de igen, jo csatak voltak regen. en tomlinson es az akkori chargest siman pats vero sb wint nyeronek gondoltam. ahol sajnos a pats jott ki jobban.

nem tudom lattad e azt a po meccset. ahol sajnos pats nyert. pedig nem ok voltak az eselyesebbek. sot.
gabor25
Láttam, az a csapat tényleg ütős volt, de sajnos nem az alapszezonban kell jónak lenni. Bill Bel már akkor nagy mágus volt, ott a jobb stáb döntött nem a jobb keret.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
van aki meg nezi?
gabor25
Van 😊 sajnálom ezt a steelerst kevesebb sérültel és egy mobilisabb QB-val lenne benne fantázia. Jó kis derbyk voltak Rivers és BB között
Petila
itt a vege. szerintem. def kifaradt. off amugy sem volt jo. de igen, jo csatak voltak regen. en tomlinson es az akkori chargest siman pats vero sb wint nyeronek gondoltam. ahol sajnos a pats jott ki jobban.

nem tudom lattad e azt a po meccset. ahol sajnos pats nyert. pedig nem ok voltak az eselyesebbek. sot.
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
van aki meg nezi?
gabor25
Van 😊 sajnálom ezt a steelerst kevesebb sérültel és egy mobilisabb QB-val lenne benne fantázia. Jó kis derbyk voltak Rivers és BB között
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
van aki meg nezi?
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ezek legalabb szep vedo megmozdulasok voltak. megha ellenunk is.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
3 miss tacklet eroszakolt ki. szep jatek volt.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szep volt.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ingram is elment es kb egy hettel korabban max, mint hogy pont jo lett volna a tudasa. mindig beszivjuk. es egy 6 korosert. na jol jartunk vele. varhatott volna. de nem mert nem kezdo. penzed megkapod, amiert idejottel nem? de. akkor ?


most az lenne. gondolom belichecket erdekelte volna h ingram pici szive nem lett kezdo. mondta volna neki dolgozz kemenyebben h az legyel. es ha nem lettel az sajnalom. megvolt ra a lehetoseged. nem hogy meg el is cserelunk hogy neked jo legyen. 🧐 ha nem ok, akkor meg jovore dolgozz kemenyebben. es picit maradj csondben.

foleg hogy a fizeteset mi mar ki is fizettuk kb ha jol elmekszem igy fejbol. es nem a masik csapat allja. bar ebben nem vagyok biztos. de...

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Busht is kb. eddig a meccsig védtem. Innentől mehet nyugodtan amerre lát, bár ez a baj, hogy látni nem lát semmit...
badsco
hat saci vs bush eg es fold. es pedig mind a ketto elso koros volt. de lehet hogy jarvis jones hoz kepest kell hasonlitanunk. o hozza kepest legalabb jatszik bush. 🧐
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
hat watt alualu tuitt haden mikah az mar 5 kieso a 11 bol. szoval nem csoda ha gyengebbek vagyunk vedo oldalon.

pedig legalabb azt jo volna nezni. de most vagy az off nyer nalunk, vagy game over. de eddig ugy tunik tudjak ezt benek is.
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Busht is kb. eddig a meccsig védtem. Innentől mehet nyugodtan amerre lát, bár ez a baj, hogy látni nem lát semmit...
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Ezzel a Dvel nehez barmit is csinalni, Watt nélkül nulla az esély...
badsco
Mondjuk ebben mi is jók vagyunk
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Ezzel a Dvel nehez barmit is csinalni, Watt nélkül nulla az esély...
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
hat ezert nem megy az ember neki minden negyediknek. 3 jobb mint a semmi.
gabor25
LA-ben divat nekimenni mindegyiknek
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
hat ezert nem megy az ember neki minden negyediknek. 3 jobb mint a semmi.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Na ez mi fasz hivas volt...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
szep stat a nyugati parton.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
td es tul konnyu.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Hello. Első drive nem 3 and out? Ilyen is ritkan van...
badsco
De nem ellenünk 😊 Hi all
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Hello. Első drive nem 3 and out? Ilyen is ritkan van...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
sokan vagyunk ugy latom. 😋