New York Jets - Pittsburgh Steelers

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
védelemtől kell valami jó
pfefe8
Nem lehet mindíg mindent tőlük várni.De vakkor kitől?...

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tomlin megint elővette a bambaborjú arckifejezést. Átvehetné az O playcall-t inkább, rosszabb nem lehetne.

több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
védelemtől kell valami jó

Steelers fan
több mint 4 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ilyen hívásokat...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezt Juju oldotta meg zseniálisan.

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez a Pouncey sérülés nem néz ki jól 😕

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
én az Off-ra vagyok kíváncsi, a Def gyakorlatilag hozza a szintet szinte mindig
Spy
Akkor Fire Butler!!! 😊

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Inkább az a szörnyű, hogy ettől az O-tól nem tudom elvárni hogy végigvigyen egy GW drive-ot. Cáfoljanak rám, vagy ne legyen rá szükség. Inkább az utóbbi.
bcsarli
Ez van most.....nekem pont ezert faj hogy az OC olyan jatekokat hiv amilyeneket...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
én az Off-ra vagyok kíváncsi, a Def gyakorlatilag hozza a szintet szinte mindig
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
azért 3&4nél rendesen üvöltés van, hiába road game
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Inkább az a szörnyű, hogy ettől az O-tól nem tudom elvárni hogy végigvigyen egy GW drive-ot. Cáfoljanak rám, vagy ne legyen rá szükség. Inkább az utóbbi.

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Már úgy megyünk fel hogy ütés a backfield. Nem normális...
Klaci79
Igen..mint ha 5-10 yard koze tilos lenne dobni es/vagy playeket rajzolni...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 891 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
2020/2 vagy 3 mindenképp RB-re megy
Klaci79
Jöhetne TE is!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mindenesetre Barry megdolgozik a fizetéséért 😊

több mint 4 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ennyire szar Offense nincs még sehol

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Már úgy megyünk fel hogy ütés a backfield. Nem normális...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ezt a futást azért W02 után BB kiesésével rendbe kellett volna tenni. De mi még egy csere FB-t se kerestünk, mert minek. Pedig arra egy LB-DL is megfelelne.

Épp írni akartam, hogy a 1st drive óta a Def mutatja, mire vagyunk jók opportunista Def nélkül. (aztán jött Watt) Én imádom, számomra a jó def mintaképe, ameliyk lejön 3 down után. Inkább, mint amelyik labdát szerez. De az látszik, hogy ehhez az offense-hez egy ligaelit Def kevés lenne.
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Zseniális, ne tegyünk embert a wr-re, nagyon rafinált! 😀
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
szerintem nem hagyják rendesen meggyógyulni a fejbeágott játékosokat a hentes kollegák. Rudi most élesebbnek látszik, mint amikor visszaengedték a fejsérülése után.
tamaske (doki)
Lehet! Még kell tőle egy jó félidő. Én teljesen felpörögtem, egy kis pezsgő is segített benne. Mostmár nyerjük meg!!!
bcsarli
Nálam már Peroni van több is kibontva, de ha nyerünk akkor egy kis Unicum is lecsúszik.
pfefe8
Hmmm, olasz sör? Milyen?
bcsarli
Szerintem nagyon jó és az Asahi japán sör is bejön. érdemes szerintem mind a kettőt kipróbálni, nekem mind a kettő ízlik.
pfefe8
Mostanában nem iszom se sört, se bort, se töményet. Mindegyik lelassít, de a pezsgő egész jól felpörget. Amíg így van, maradok ennél, de ezt is csak alkalmanként. A Stellers meccs alkalomnak tekintendő 😊
bcsarli
Nem szeretem a pezsgőt, nem is emlékszem mikor ittam utoljára, de azért egészségedre😊

Steelers fan
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Az a baj, hogy ezeket a playeket meg én is tudom előre. Gondolom akkor a védelem meg hamarabb. Mikor lesz rendes OC ennél a csapatnál?!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jamal baszott jó. Egy pickje még igazán lehetne ma visszatérése alkalmából.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2020/2 vagy 3 mindenképp RB-re megy
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
szerintem nem hagyják rendesen meggyógyulni a fejbeágott játékosokat a hentes kollegák. Rudi most élesebbnek látszik, mint amikor visszaengedték a fejsérülése után.
tamaske (doki)
Lehet! Még kell tőle egy jó félidő. Én teljesen felpörögtem, egy kis pezsgő is segített benne. Mostmár nyerjük meg!!!
bcsarli
Nálam már Peroni van több is kibontva, de ha nyerünk akkor egy kis Unicum is lecsúszik.
pfefe8
Hmmm, olasz sör? Milyen?
bcsarli
Szerintem nagyon jó és az Asahi japán sör is bejön. érdemes szerintem mind a kettőt kipróbálni, nekem mind a kettő ízlik.
pfefe8
Mostanában nem iszom se sört, se bort, se töményet. Mindegyik lelassít, de a pezsgő egész jól felpörget. Amíg így van, maradok ennél, de ezt is csak alkalmanként. A Stellers meccs alkalomnak tekintendő 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 4 éve
gedam 5 700
szerintem nem hagyják rendesen meggyógyulni a fejbeágott játékosokat a hentes kollegák. Rudi most élesebbnek látszik, mint amikor visszaengedték a fejsérülése után.
tamaske (doki)
Lehet! Még kell tőle egy jó félidő. Én teljesen felpörögtem, egy kis pezsgő is segített benne. Mostmár nyerjük meg!!!
bcsarli
Nálam már Peroni van több is kibontva, de ha nyerünk akkor egy kis Unicum is lecsúszik.
pfefe8
Hmmm, olasz sör? Milyen?
bcsarli
Szerintem nagyon jó és az Asahi japán sör is bejön. érdemes szerintem mind a kettőt kipróbálni, nekem mind a kettő ízlik.
pfefe8
a japánban biztos van kukorica, az szar
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Úgy tűnik a Ravesns nem akarja az utolsó hétre hagyni 😊
bcsarli
Ők is pedálon állós csapat. Lehet, hogy Lemar és Yanda nélkül, de ellenünk is fullt tolnak.
Spy
Ha az utolsó hétig (az utolsó negyedig) sanszban vagyunk, akkor én elégedett vagyok, tekintve a körülményeket.
Jelenleg óhajtom ezt a győzelmet, és óhajtom a PO-t is, ehhez tartsák magukat!!!
😊