Oakland Raiders - Denver Broncos

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
pusztitanak a vedelmek...😊

kar hogy papiron nekunk egy top 5 O-nk kene legyen, nektek meg egy 29. (lynch-el...no offense)
Pari
a no offense itt gondolom nem csak metafora 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
így könnyű, Talib ejected, Harris sérült, két Pro Bowl CB. Alattomos
Heisman Trophy
nem hiszem h van annyi esze crab-nekm
Negritis
Azért bőven volt ennek előzménye Talib részéről nem kell félteni a szentemet...
Cubehead
nem azt mondom h talib füle mögött ne lenne vaj
azt mondom h crab hülyébb annál minthogy direkt csináljon eject-t mer az jó lesz a csapatnak
Negritis
Bocs Negtigris nem rád (a hsz-dre reagáltam) hanem az "alattomos" befejezésre a te Hsz-d előtt.
S arra próbáltam utalni,hogy bármennyire is jó játékos Talib azért nem hiszem,hogy bármikor is a szomszédba kellene mennie dumálás és egyéb nem látott, be nem dobott dolgokért amiken az ellen agya el el durran.
Ne értsetek félre nem mentem fel Crab-t a tette alól de azért azt se tegyük már Hogy Szentnek és ártatlannak állítjuk be Talibot. Akár most pl amikor utána még ment bunyózni vagy akár általánoságban.



több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 618 — Rise My Nation!
pusztitanak a vedelmek...😊

kar hogy papiron nekunk egy top 5 O-nk kene legyen, nektek meg egy 29. (lynch-el...no offense)
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 738 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oké ez egy kicsit durva volt, de végre rivalizálás látszik a pályán, és nem PC meg mindenki szeret és tisztel mindenkit féle nyáltenger.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
Miért? Ugyan 10 hónapja volt a Talib balhé, de egy edzőnek beszélnie kell meccs előtt vele, hogy bármennyire is lehetetlen küldetés, de kepp calm öcsi. Aztán ne mondjátok már nekem, hogy nem egy edző dolga az öltözői rend. Fociztam 20 évet, tudom miről beszélek. Teljesen elborult a fél csapat agya. Ha bunyó is van, max lökdösődés, nem box...
JC6
Téged vágtak földhöz egy 10 hónapos ügyért?
StormST
Basszus, nem érted, amit mondani akarok... VJ csak egy báb. Nem bunyózni kell, hanem játszani s ott megmutatni, ezt kellene egy edzőnek a fejükbe verni, ha már nem megy a szekér.
JC6
De, értem, nálad most mindenért VJ a hibás, amiért nem, abba is belemagyarázod...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
így könnyű, Talib ejected, Harris sérült, két Pro Bowl CB. Alattomos
Heisman Trophy
nem hiszem h van annyi esze crab-nekm
Negritis
Azért bőven volt ennek előzménye Talib részéről nem kell félteni a szentemet...
Cubehead
Ja, 10 hónappal ezelőtt. Ne legyünk már nevetségesek, jóhogy nem 10 évvel ezelőtti dologért ment neki...
StormST
és? Talibnak előzmény se feltétlen kell szemkinyomáshoz, nyaklánc letépéshez, hasonlókhoz. Most visszakapta. Annyival okosabb Crabtreenél, hogy ő sisakban verekedett.
2 szar formában lévő csalódott csapat, igazából várható volt.
Ha ez kell ahhoz hogy felpörögjön a csapat, még jól jár vele akármelyik csapat. Csak sérülés ne legyen belőle, amúgy nem érdekel. 7-3-nál nyilván máshogy értékelném a történéseket...
Black_Adder
Visszakapta, persze, de ez egy teljesen szándékos dolog volt, nem az "elborult az agyam" eset, nálam ez teljesen más, ez nem idióta dolog, hanem faszság...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 641 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Még két ilyen drive és elkezdem visszakövetelni Macskát a kezdőbe.
Zalán
Szerintem ezt a szezont már mindenképpen baszhatjuk, akkor már kaphat pár meccset Lynch is, a többiek már megkapták a maguk lehetőségét és basztak élni vele...
StormST
Világos. Próbálom iróniával kezelni a láttotakat. A D tetszik, de azért nem egy NE van a másik oldalon sem.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Miért? Ugyan 10 hónapja volt a Talib balhé, de egy edzőnek beszélnie kell meccs előtt vele, hogy bármennyire is lehetetlen küldetés, de kepp calm öcsi. Aztán ne mondjátok már nekem, hogy nem egy edző dolga az öltözői rend. Fociztam 20 évet, tudom miről beszélek. Teljesen elborult a fél csapat agya. Ha bunyó is van, max lökdösődés, nem box...
JC6
Téged vágtak földhöz egy 10 hónapos ügyért?
StormST
Basszus, nem érted, amit mondani akarok... VJ csak egy báb. Nem bunyózni kell, hanem játszani s ott megmutatni, ezt kellene egy edzőnek a fejükbe verni, ha már nem megy a szekér.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
S Harris!!!!
Negritis
Éledezik talán a D, Von is ott volt 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
a D# ray büntije után szépen pusztított

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 870 — we almost always almost win
így könnyű, Talib ejected, Harris sérült, két Pro Bowl CB. Alattomos
Heisman Trophy
nem hiszem h van annyi esze crab-nekm
Negritis
Azért bőven volt ennek előzménye Talib részéről nem kell félteni a szentemet...
Cubehead
Ja, 10 hónappal ezelőtt. Ne legyünk már nevetségesek, jóhogy nem 10 évvel ezelőtti dologért ment neki...
StormST
és? Talibnak előzmény se feltétlen kell szemkinyomáshoz, nyaklánc letépéshez, hasonlókhoz. Most visszakapta. Annyival okosabb Crabtreenél, hogy ő sisakban verekedett.
2 szar formában lévő csalódott csapat, igazából várható volt.
Ha ez kell ahhoz hogy felpörögjön a csapat, még jól jár vele akármelyik csapat. Csak sérülés ne legyen belőle, amúgy nem érdekel. 7-3-nál nyilván máshogy értékelném a történéseket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
S Harris!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
Miért? Ugyan 10 hónapja volt a Talib balhé, de egy edzőnek beszélnie kell meccs előtt vele, hogy bármennyire is lehetetlen küldetés, de kepp calm öcsi. Aztán ne mondjátok már nekem, hogy nem egy edző dolga az öltözői rend. Fociztam 20 évet, tudom miről beszélek. Teljesen elborult a fél csapat agya. Ha bunyó is van, max lökdösődés, nem box...
JC6
Téged vágtak földhöz egy 10 hónapos ügyért?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 605 — Raiders fan
Eskuszom jobb lenne ha Downing helyett a Madden auto playcallt hasznalnank...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
Miért? Ugyan 10 hónapja volt a Talib balhé, de egy edzőnek beszélnie kell meccs előtt vele, hogy bármennyire is lehetetlen küldetés, de kepp calm öcsi. Aztán ne mondjátok már nekem, hogy nem egy edző dolga az öltözői rend. Fociztam 20 évet, tudom miről beszélek. Teljesen elborult a fél csapat agya. Ha bunyó is van, max lökdösődés, nem box...
JC6
20 méteren át rángatták, alapból sem egy agysebész nincs aki ezt elmagyarázza neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 705 — !SuPeR6BoWL!
Crabtree bazze legalább nem nálam lenne fantasyben

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
Ray büntije is jól jött...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Miért? Ugyan 10 hónapja volt a Talib balhé, de egy edzőnek beszélnie kell meccs előtt vele, hogy bármennyire is lehetetlen küldetés, de kepp calm öcsi. Aztán ne mondjátok már nekem, hogy nem egy edző dolga az öltözői rend. Fociztam 20 évet, tudom miről beszélek. Teljesen elborult a fél csapat agya. Ha bunyó is van, max lökdösődés, nem box...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 618 — Rise My Nation!
Szerintem Crabs azt tette amit tennie kellet. Talibnak lelktani elonye volt, mivel multkor o volt a nagyobb taho. Ergo, most egesz meccsen cukkolta volna Crabs-et,hogy a bore ala masszon. Crabs gyorsan elejet vette ennek, hogy ma o volt a nagyobb taho. Crabs ejetionsja boritek volt, de orulunk, hogy Talib vette a alapot es belement.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
így könnyű, Talib ejected, Harris sérült, két Pro Bowl CB. Alattomos
Heisman Trophy
nem hiszem h van annyi esze crab-nekm
Negritis
Azért bőven volt ennek előzménye Talib részéről nem kell félteni a szentemet...
Cubehead
Az3rt király ahogy az O fal beavatkozott 🙋
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
Még két ilyen drive és elkezdem visszakövetelni Macskát a kezdőbe.
Zalán
Szerintem ezt a szezont már mindenképpen baszhatjuk, akkor már kaphat pár meccset Lynch is, a többiek már megkapták a maguk lehetőségét és basztak élni vele...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
Még két ilyen drive és elkezdem visszakövetelni Macskát a kezdőbe.
Zalán
the circle of life broncos season

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 794 — SB 50 Champion @ Grund
(bunyó)
Én ezt is VJ nyakába varrom, egy edzőnek látnia majd kezelnie kell. Totális káosz a fejekben, rúgják már ki basszus...
JC6
Mit kezeljen rajta? Én se sajnálnám VJ-t, de ehhez most rohadtul semmi köze nem volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 451 — The Mathematician
(bunyó)
Én ezt is VJ nyakába varrom, egy edzőnek látnia majd kezelnie kell. Totális káosz a fejekben, rúgják már ki basszus...
JC6
ez kivételesen kevésbé VJ sara, szal felesleges ezt is ráhúzni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 641 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Még két ilyen drive és elkezdem visszakövetelni Macskát a kezdőbe.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”