Philadelphia Eagles - Chicago Bears

5 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 22 607 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig de szr dobás volt
5 hónapja
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 100 — Fly Eagles
sziasztok hajrá mi!!

Aki youtube-ot néz ne lőjje le a buffstream 1 percet késik legalább 😕
5 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 22 607 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Turbi
5 hónapja
karmïgran Philadelphia Eagles 1 006 — Crafted with Pride in Philadelphia
sziasztok nyerjünk jól 😊

WITH THE 2ND PICK IN THE 2016 NFL DRAFT THE PHILADELPHIA EAGLES SELECT CARSON WENTZ, QUARTERBACK, NORTH DAKOTA STATE (R. Goodell, 2016)

SUPER BOWL LII CHAMPS | Nick Foles Super Bowl LII MVP

5 hónapja
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 065
na most már jó, köszi! Aztán ha ez késik, akkor jön a buff. csak azt macerásabb kezelni telón
5 hónapja
csipkelli 685
Sziasztok! Ti mit láttok a youtube-os streamen? Már a közvetítés megy? Mert én valami fix képet látok hanggal
MrMiksa
Megy az, play gombot keress 😊
5 hónapja
Sziasztok! Ti mit láttok a youtube-os streamen? Már a közvetítés megy? Mert én valami fix képet látok hanggal
MrMiksa
Nézd ezt:

buffstream.to/watch/nfl-2
5 hónapja
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 065
5 hónapja
Ajjaj, túl sokan fogadnak ránk 😊

5 hónapja
Ahhoz is kell a mai győzelmünk, hogy ne mozdítsák el a Hawks elleni meccsünket a fősávból. Ha ma kikapunk és a Patstől is kikapunk, akkor van rá esély. Szeretem tvben látni, ahogy a Hawks ellen premier plánban szívunk 😛 😀

No de concentráljunk a mai meccsre 😊
dande
Az én olvasatomban mind a hármat megnyerjük... 😀
tûzoltó
Úgy legyen 😊
5 hónapja
tûzoltó Philadelphia Eagles 611
Ahhoz is kell a mai győzelmünk, hogy ne mozdítsák el a Hawks elleni meccsünket a fősávból. Ha ma kikapunk és a Patstől is kikapunk, akkor van rá esély. Szeretem tvben látni, ahogy a Hawks ellen premier plánban szívunk 😛 😀

dande
Az én olvasatomban mind a hármat megnyerjük... 😀
5 hónapja

5 hónapja
Nagyon megy a fogadkozás, reméljük nem nekünk lesz nyögés belőle 😊
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 12 819 — Nem
Hajrá mi 😊
dande
Hajrá ti

5 hónapja
tûzoltó Philadelphia Eagles 611
Sérüléstől mentes, jó mérkőzést!
5 hónapja
Hajrá mi 😊
5 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs LSU Tigers 48 869 — No es importante
19:00, yt stream

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal