Philadelphia Eagles - Chicago Bears

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig de szr dobás volt
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
sziasztok hajrá mi!!

Aki youtube-ot néz ne lőjje le a buffstream 1 percet késik legalább 😕
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Turbi
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
sziasztok nyerjünk jól 😊
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
na most már jó, köszi! Aztán ha ez késik, akkor jön a buff. csak azt macerásabb kezelni telón
több mint 4 éve
csipkelli 3 266
Sziasztok! Ti mit láttok a youtube-os streamen? Már a közvetítés megy? Mert én valami fix képet látok hanggal
MrMiksa
Megy az, play gombot keress 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Ti mit láttok a youtube-os streamen? Már a közvetítés megy? Mert én valami fix képet látok hanggal
MrMiksa
Nézd ezt:

 buffstream.to/watch/nfl-2
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Sziasztok! Ti mit láttok a youtube-os streamen? Már a közvetítés megy? Mert én valami fix képet látok hanggal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ajjaj, túl sokan fogadnak ránk 😊

 pbs.twimg.com/media/EId2ElKWsAAj8lB.jpg:large
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahhoz is kell a mai győzelmünk, hogy ne mozdítsák el a Hawks elleni meccsünket a fősávból. Ha ma kikapunk és a Patstől is kikapunk, akkor van rá esély. Szeretem tvben látni, ahogy a Hawks ellen premier plánban szívunk 😛 😀

No de concentráljunk a mai meccsre 😊
dande
Az én olvasatomban mind a hármat megnyerjük... 😀
tûzoltó
Úgy legyen 😊
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ahhoz is kell a mai győzelmünk, hogy ne mozdítsák el a Hawks elleni meccsünket a fősávból. Ha ma kikapunk és a Patstől is kikapunk, akkor van rá esély. Szeretem tvben látni, ahogy a Hawks ellen premier plánban szívunk 😛 😀

No de concentráljunk a mai meccsre 😊
dande
Az én olvasatomban mind a hármat megnyerjük... 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahhoz is kell a mai győzelmünk, hogy ne mozdítsák el a Hawks elleni meccsünket a fősávból. Ha ma kikapunk és a Patstől is kikapunk, akkor van rá esély. Szeretem tvben látni, ahogy a Hawks ellen premier plánban szívunk 😛 😀

No de concentráljunk a mai meccsre 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon megy a fogadkozás, reméljük nem nekünk lesz nyögés belőle 😊
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Hajrá mi 😊
dande
Hajrá ti
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Sérüléstől mentes, jó mérkőzést!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá mi 😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
19:00, yt stream


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal