Philadelphia Eagles - New Orleans Saints

több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Pedih azt hittem ez a biro szereti szorossa tenni a meccseket..
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Én nem értem most Eagles playcallingot. Van egy futás ellen igen közepes D, amit fénykorában kétszer futott szarrá az elmúlt két évben Sanders, és a csere irányító próbál passzolni. Nekem mindegy, de nem értem
Gyurma Pappa
Adod itt a tippeket 😊) olvassák a fórumot!
MC12
Allen nem akarja olvasni?
Gyurma Pappa
Gyorsan írjál valamit, hátha! 😊 hogy nyerünk?
MC12
Dobálni középre, halálgyenge ez a zóna, ha átállnak emberezni, akkor meg screen screen screen. Bajusz nem fog 10 yardon túl dobni semmit, abba kell hagyni a hülye prevent védekezést és pressure. Ellis karrier éve van, nagyon ritkán blitzelünk vele, itt az ideje.

Szívesen

több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
de ezt pofázzuk itt akik nem értünk hozzá
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Na az -4 pont te zebra…
több mint 1 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
De legalább valami....
dande2
Javul a Dallas D 😉
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
De legalább valami....
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 814
Ez mennyire gyökér call volt... bocs
Gyurma Pappa
Ezt a bírót nem bírják sok helyen igaz? Hàt, ha eddig phily nem volt a listán, most hozzá írhatja.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meglepődtem volna ha nincs egy visszafújtvTD....
több mint 1 éve
csipkelli 3 272
buziboger
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Előző playt Hurts megtartja és TD.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
boger megint zseniális. mikor rúgják ki ezt az embert?

több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
kurva zebra anyádat
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Ez mennyire gyökér call volt... bocs

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 814
Én nem értem most Eagles playcallingot. Van egy futás ellen igen közepes D, amit fénykorában kétszer futott szarrá az elmúlt két évben Sanders, és a csere irányító próbál passzolni. Nekem mindegy, de nem értem
Gyurma Pappa
Adod itt a tippeket 😊) olvassák a fórumot!
MC12
Allen nem akarja olvasni?
Gyurma Pappa
Gyorsan írjál valamit, hátha! 😊 hogy nyerünk?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Én nem értem most Eagles playcallingot. Van egy futás ellen igen közepes D, amit fénykorában kétszer futott szarrá az elmúlt két évben Sanders, és a csere irányító próbál passzolni. Nekem mindegy, de nem értem
Gyurma Pappa
Adod itt a tippeket 😊) olvassák a fórumot!
MC12
Allen nem akarja olvasni?

több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
ha így alakul a végeredmény, akkor az utolsó meccsen dől el a továbbjutás 😀
qpee1
Az azert konoly lenne ha a Panthers jutna be a vegen😀
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 814
Én nem értem most Eagles playcallingot. Van egy futás ellen igen közepes D, amit fénykorában kétszer futott szarrá az elmúlt két évben Sanders, és a csere irányító próbál passzolni. Nekem mindegy, de nem értem
Gyurma Pappa
Adod itt a tippeket 😊) olvassák a fórumot!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Jééé, futás megy. WOOOOOW

több mint 1 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
ha így alakul a végeredmény, akkor az utolsó meccsen dől el a továbbjutás 😀
több mint 1 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Eddig hibátlan a meccs. Nincs mit videozniuk a szunetben, fogalmuk sincs mit akarunk jatszani. A masodik felidoben elkezdunk futni, ettol teljesen megzavarodnak (13-7). A Saint utolso 4 meccsen harom is ugy ert veget, hogy 14 first downjuk lett. Most 13...tehat max 1 lesz mar csak, ez fix. Gyorsan puntolnak egyet, amit Covey visszahord td-re (13-14). Vége!

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vagy most azt játszuk el, hogy a második fèlidőt nyomjuk meg (illúzió) vagy leadjuk direkt a meccset (ebven nem hiszek de mas magyarázat nincs...) Nem elvitatva hogy a NO úgy játszik ahogy kell...
dande2
de miért adnánk le direkt, nálunk van az első körük, bőven érdekünk lenne nyerni. Egyszerűen ennyit tudunk, minshew-val pláne.
eaglesmcnabb
Persze igazad van de teljesen èrthetetlen ez a kilátástalanság...a veresèg nem zavarna annyta mikèntje igen... pláne hogy a Boys ellen azèrt haladtunk...de akkor ez a Boys Dtvis minősíti...
dande2
Félidőben 13-0 a Saints-Eagles, ami alapján a Dallas D a szar 😂😂😂
tamas424
Hát ha azt nézzük hogy mennyi pontot csináltunk ellenetek ès ehhez képest mennyit a Saint ellen???? Hm 🤷🤔
dande2
És az nem lehet, hogy akkor jobban játszott a Philly O Minshew-val az élen?
Mert szerintem ez a helyzet. Ha akkor is így játszott volna az O, akkor nem az lett volna ott az eredmény.
tamas424
Ok, de ki "hagyta" hogy így legyen? Elvileg ellenfèl is van a pályán. Esetleg egy hèt alatt mindent sikerült elfelejteni??? De meglátjuk a második félidőt hátha...
több mint 1 éve
QB571 New Orleans Saints 65
Nem megyünk rá 4&2-re 2 yardról, helyette fg. De Dalton passzoljon 40 másodperccel a félidő vége előtt - úgy hogy a Phily kezd - az Eagles 25 yardjáról 2&15re. Fenének nem lett volna jó itt a 3 pont…
MC12
Abszolút egyetértek veled. Ez még hiányozhat, lásd Bucs meccs.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Nem megyünk rá 4&2-re 2 yardról, helyette fg. De Dalton passzoljon 40 másodperccel a félidő vége előtt - úgy hogy a Phily kezd - az Eagles 25 yardjáról 2&15re. Fenének nem lett volna jó itt a 3 pont…
MC12
Allen szar döntései.

több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Oké akkor ennyit számít Lane?
Nagyon gáz ha Hurts Lj, CjGj, Maddox nélkül ennyit ér a csapat.
Van mélység a falban, van jó TE, jó futók, védelem se lenne rossz... Nem értem
több mint 1 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Vagy most azt játszuk el, hogy a második fèlidőt nyomjuk meg (illúzió) vagy leadjuk direkt a meccset (ebven nem hiszek de mas magyarázat nincs...) Nem elvitatva hogy a NO úgy játszik ahogy kell...
dande2
de miért adnánk le direkt, nálunk van az első körük, bőven érdekünk lenne nyerni. Egyszerűen ennyit tudunk, minshew-val pláne.
eaglesmcnabb
Persze igazad van de teljesen èrthetetlen ez a kilátástalanság...a veresèg nem zavarna annyta mikèntje igen... pláne hogy a Boys ellen azèrt haladtunk...de akkor ez a Boys Dtvis minősíti...
dande2
Félidőben 13-0 a Saints-Eagles, ami alapján a Dallas D a szar 😂😂😂
tamas424
Hát ha azt nézzük hogy mennyi pontot csináltunk ellenetek ès ehhez képest mennyit a Saint ellen???? Hm 🤷🤔
dande2
És az nem lehet, hogy akkor jobban játszott a Philly O Minshew-val az élen?
Mert szerintem ez a helyzet. Ha akkor is így játszott volna az O, akkor nem az lett volna ott az eredmény.